Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

roka96
5. okt 2009

Niki my zase asi vstávame kvoli zime...nech už kúria ved v tých bytoch sa nedá vydržať...

nikollette
5. okt 2009

No hej, v bytovkách začínajú kúriť dosť neskoro podľa mna...
aj u našich je veru riadna zima v byte...
v dome je lepšie, aspoň to, že si zakúriš kedy chceš 😉

roka96
5. okt 2009

predtým sme mali taký tehlový byt a to bolo úplne iné..Samostané kúrenie a mohla som kúrit aj v lete..to bol nádherny byt také čaro mal, škoda len, že nemal o jednu izbu viac

cestovatelkaandrea
5. okt 2009

Niki aj nas Damian tak spaval ako Chris kazde rano. Trvalo to asi tak do 10 mesiacov. 😉 To bolo ale daaavno 😀 😀 😀

nikollette
5. okt 2009

Roka, tiež sme mali taký byt, ale tam bolo elektrické kúrenie... sa tam dalo kúriť kedy sme chceli...
bol to podkrovný byt, útulný.. ale v lete tam bolo strašné teplo, sa tam dalo skapať 😝

Andy, mojmu by to mohlo vydržať troška dlhšie 😅

Ja som si akurát spravila gofry, a talčím už tretie 😅 mňam 😵

roka96
5. okt 2009

moja hlava zase blbé počasie ..to je deň..
ale musíme si ho urobiť s Miškom krásny, žiadny den sa nezopakuje a nemožeme plýtvať dňami, pretože život je krátky..aj materská a potom mi bude smutno..Takže sa musím usmiat presvedčit myseľ, že hlava nebolí a hor sa do dobrej nálady..

roka96
5. okt 2009

Andrea ako s kolegom?

roka96
5. okt 2009

Niki dobrú chuť! a nerob chute!!!! 😠

roka96
5. okt 2009

my sme tam mali plynové bolo to super nad nami bol ešte jeden byt a bolo tam dobre aj v lete aj v zime..no škoda tej izby, lebo z tejto králikárne ma ide šibňúť.... 😒

nikollette
5. okt 2009

Roka ďakujem...
ale nejak ma z toho brucho rozbolelo 😒 hneď na raňajky sladké kalorické gofry...

Bože baby, ja sa tak nezdravo stravujem, obdivujem ludí ktorý sa vedia, krásne zdravo stravovať..

cestovatelkaandrea
5. okt 2009

Roka dnes sa mi ospravedlnoval cele doobedie. Nieco mi hovori, ze mu o nieco ide. Ale radsej nechcem na to mysliet. ☹

S tymi dnami s detmi mas pravdu. Aj ja si to uzivam s Damianom ako sa len da.

roka96
5. okt 2009

Niki aj ja--ja si vždy hovorím, že aj ja tak chcem zdravo jest..a potom uvidím v obhode langoš a nekup ho 😅
ale obedy sa snažím robi zdravé a aj ostatné veci. len medzitým vždy nejaká kalorická bomba

roka96
5. okt 2009

Vidíš mal výčitky..No neviem o čo ide ale najviacc ho nahneváš, ked sa budeš tváriť, že je všetko ok.. to aj mojho muža strašne vytáča 😅 sa pohádame, a on by to rozoberal snád aj hodinu a ja vždy poviem, nechajme to tak a tvárim sa akoby sa nič nestalo a v ňom to vrie 😎

cestovatelkaandrea
5. okt 2009

dobru chut, idem na obed 😀 po jednej som nazad 😀

nikollette
5. okt 2009

Ja jem všetko možné, nezdravé, kalorické, sladké, slané.. och ☹
neviem si to odoprieť...
si fakt neviem predstaviť, kebyže trpím nejakou nadváhou, ako by som sa premohla... 😕

roka96
5. okt 2009

Dobrú Andrea dúfam niečo zdravé...Bože to už je tolko hodín? ja som práve doranajkovala 😅

nikollette
5. okt 2009

Andy, dobrú chuť 😉

ja mám na niečo chuť, ale teraz pre zmenu, na niečo slané 😀 😀 😀

miskachrumka
5. okt 2009

ahojte
tak mi byvame tiez v bytovke na dedine ale mi si kurime sami mame plynove pece kazdy ma sam a mam nastavenu teplotu na termostate napr na 19C a ked klesne pod tuto hodnotu automaticky zacne kurit! 😉
roka tak ako mate vy ustredne kurenie tak to maju v meste na sidliskach a tiez dost casto sa stazuju ze zacinaju kurit neskoro 😒 a hlavne tie mamicky co maju male deti!

miskachrumka
5. okt 2009

roka 🙂 z toho si nic nerob ja som tiez teraz chcela nieco schrupnut ale už mi pride drahy tak si dame spolu obed! 😉

roka96
5. okt 2009

ale nechápem prečo nekúria skor..ved kto chce nech si zakúri a kto nechce nech mrzne..Ved my si to platíme nie?

roka96
5. okt 2009

dobrú chut Miška---
Malý je hore možno neskor pekný den zatiaľ-- 😉

miskachrumka
5. okt 2009

ved hej ale vam kuria vsetkym naraz v bytovkach nie?a takyto problem mali aj tu ze niektory chceli skor a zas iny povedali ze pockaju ze potom budu vela platit tak sa nevedeli dohodnut a predsa im to zapli až koncom oktobra! 😕 😠

roka96
5. okt 2009

Niki Niki pozor aby si neskončila ako moj ocino s bolestami na pohotovosti... 😝 sladké, slané... ale ja to tiež tak robím..

roka96
5. okt 2009

Ved ale každý byt má svoje radiatori a kto nechce nech ich má vypnuté, ved máme na nich tie bože ako sa to volá, to čo zaznamenáva kolko tepla sa minulo...horšie je, že máme takých susedov, že aj v zime ich majú vypnuté a my kúrime na plno, vykurujeme aj ich, veľa platíme za teplo a máme takú zimu.. Je to nefér od nich.

miskachrumka
5. okt 2009

dakujem roka 😉 mi sme teraz vstali o tristvrte na dvanast! 🙂
a neda sa ti to nejak vybavit?to kurenie?moja krsna takto byva tiez v byte a je na nervy ked sa ma hadat o kureni! normalne ochladi sa a už sa tesi na diskusiu!tiez stym bojovalaked mala mensie deti ale teraz su už vacsi tak to tak neriesi! 😒

nikollette
5. okt 2009

Ja k tomu ešte aj strašne solím...
Ja už nedokážem zjesť neosolené jedlo.. nie len že neosolené, ale pre iných asi presolené, čo je u mňa normálka.. 😔
ja viem aké je to strašne nezdravé, ale neviem sa premôcť...
milujem veľa, veľa soli 😔

roka96
5. okt 2009

Niki aj ja...Veľa solí ja solím a ešte ani neochutnám ...lebo už popredu viem, že mi to bude málo slané 😅
Ale Miškovi sol skoro nedávam nech si nezvyká - nech nieje po mne. 😠

miskachrumka
5. okt 2009

a to su stary ludia?ci nie?
no ja vie ved aj na drienke je to tak ze ked kuria a ty nechces tak sa bud vypnes alebo si to obmedzis! ale nezavidim ti ja som to videla na krsnej jaka bola zufala a prisli sme knej a taka zima tam bola ze koniec brrrrrrrrrrrr 🤐

miskachrumka
5. okt 2009

no vy ste stihle tak solte len ze ja niesom vychudnuty clovek tak si to nemozem dovolit lebo sa od soli aj pribera a dost 😒 ale aj tak vela solim 😕 😖 ale co ked to inac nezjem tak co mam robit! 😉

nikollette
5. okt 2009

Presne, ani ja ešte ani neochutnám, a už solím 😔 😔 😔