Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

cestovatelkaandrea
5. okt 2009

😀 Niki to som nasla na nete. Tieto su este chude, vsak tie naozajstne Rambane nemozu davat na net 😀

vinifera
5. okt 2009

Ty vole ale to sú fakt velikánske ženy....

vinifera
5. okt 2009

To na akej výžive odchovali? Tam asi neriešili, že odkedy sa môžu dávať piškóty...

zuzka1.
5. okt 2009

vini mozes, miska aj ty, uz mozte. vini ja som davala najskor klasicke, ale potom osm objavila sunarkove a tie jeme aj my s mm doteraz. su vyborne. roztapaju sa v ustach , tak nedrhne to suche.

davate uz aj jogurty????biele by ste uz mohli podla mna. my sme zacali tak nejak po 7. alebo 8., neviem presne, ale v tej teme o jogurtoch sa zohduju vacsinou na 7.
a lepok uz mozte, tak pohoda podla mojho nazoru.

megi pangasa zapekam aj so syrom, alebo smotanou, alebo magi napadmi omackami a pdobne.

inak ja uz vsetko upratane, konecne, idem si spravit kavu, drobcek uz zaspava v postielke, sme sa stihli aj pohrat, pribijal o 106.
asi dam kupel, alebo len sprchu a budem vegetit.

nikollette
5. okt 2009

😀 😀 😀
mocné, zdatné tety 😅

nikollette
5. okt 2009

A ten kroj mi pripadá ako ohnutý výkres, alebo kartén, pomalovaný vzormi 😅
A vážne ako ten vrch čo nosia american footbal players 😀 😀 😀

nikollette
5. okt 2009

Ahoj Zuzi...

Tvoj malý už papá skoro všetko?
No okrem vecí, čo sú pre deti vyslovene nevhodné, myslím...

cestovatelkaandrea
5. okt 2009

ja smotanu moc malemu nedavam. vzdy ho z nej prezenie ☹ len tak troska sem tam. inak sa rozjedol v poslednej dobe a aj kilo pribral za necele 3 tyzdne.

cestovatelkaandrea
5. okt 2009

Vini vyzivu tu maju fakt inu. hranolky, fasirky veselo okolo jedneho roka s majonezou alebo arasidovou omackou 😀
ale zas nie vsetci su tu prasteni 😉

zuzka1.
5. okt 2009

niki hej, skoro vsetko, vacsinou varim take, aby to mohol mat aj maly. masko na stave+zemiaky, cestovina, klasika polievocky mu robim, alebo mliekove a strukovine ako mame aj my. nejak extra nedochucujem, mm si dochuti sam a mne je to jedno.

zhresime parkami, prazenickou s porom(robievam na olivovom oleji, alebo masle,ale ozaj len trochu).
zacali sme tak menej prisne jest nieco po roku, inak som sa dovtedy drzala, nech ho nekrmim cim mu netreba a etse zhresime kinder cokolaodu a karamelovymi lizatkami, co vyrabaju odjakziva asi. Este som ich do skolky nosila 😉

nikollette
5. okt 2009

Andy 😕
fašírky s majonézou, tak potom vieme, prečo sú také prerastené 😀 😀

cestovatelkaandrea
5. okt 2009

No Niki fakt, a to si Zuzka mysli, ze zhresi s parkami 😀

zuzka1.
5. okt 2009

ked sme boli na prechadzke v parku, isli starsie zeny s malym babinkom na rukach, nemalo viac ako 2-3 mesiace a malo body kratke a hole nohy, ani ciapka ani nic.
som sa ccela spytat, ci su normalne, len ked prisli blizsie som zistila, ze su anglicanky a bolo mi vsetko jasne.

tam chodia aj v zime ako keby bolo 30!

nikollette
5. okt 2009

To akože dnes???? 😕 😲
brrr, chúďa miminko ☹

Ja sa už teším ked to nebudem musieť brať tak prísne ako teraz..
po tom roku to myslím bude lepšie, sa už teším... 🙂
že sa bude variť pre všetkých, akúrat bez soli, a vyrazných korenín..
nech si dochutí každý potom, no nie?

nikollette
5. okt 2009

No už sa začína budiť môj krpček...

cestovatelkaandrea
5. okt 2009

Zuzka to je aj tu a volaju to otuzovanie. Ja uz to neriesim. Robim podla seba aj ked pre nich vyzram ja ako nenormalna.

nikollette
5. okt 2009

Hm, začal sa budiť a zase spí... otvoril očká pozeral, a zase zaspal 😅
uvidíme do kedy, toto nie je už taký tvrdy spánok...

Ja som medzitým umyla riad, upratala trochu malého veci, a ešte aj na MK som stihla čo, to popísať 😀

zuzka1.
5. okt 2009

to je hrozne podla mna, ja tiez maleho odjakziva nejak moc nebabusim, ide ako ja+ nieco navyse, ale s mierou, ale zase toto je uz extrem. 😠 😖

http://www.navliecky.sk/index.php?m=1&sub=4&kat...

toto som objednala malemu+ modru plachticku z maderny, taku etse nemam.

pekne veci tam maju na tej stranke

nikollette
5. okt 2009

Andy že otužovanie 🙄

ja som minule pozerala tv, nejakú reality show, kde prestavovali dom, a robili rozhovor s tými ludmi vonku na ich dvore, bolo to niekde v zahraničí,... manželia naobliekaný, dlhé teplé kabáty, rukavice na rukách, čižmy, a vedla nich malé dieťa v kočíku, cca 3-4 mesačné, bez ČIAPKY!!! 😲
Holá hlavička, spinkalo to v kočíku, vietor fúkal, a ono bolo naozaj bez čiapky...
som hned vravela priatelovi že to je určite v anglicku alebo v okolí 😒

nikollette
5. okt 2009

Zuzi peknučké... motív krtko 🙂

nikollette
5. okt 2009

A najviac ma zabolelo srdce včera, ked sme boli v BA, v starom meste sme sa prechádzali, a vidím takých bezdomovcov, žena a chlap, a snimi malé dieťa, cca 2 ročné 😢 😢 😢
Strašné... ☹ ☹ ☹
tak som to lutovala 😔
a takým ludia hodia skôr peniaze, lebo vidia že je tam dieťa, a hentý to využívajú, a potom prepijú, a prefajčia 😠 😔

cestovatelkaandrea
5. okt 2009

Niki mozno to bol par z NL 😀
Zuzka pekne navlecky, aj ja chcem kupit Damianovi krtka

zuzka1.
5. okt 2009

ja so minule mm skoro priskrtila! boli sme v tescu na nakup a ked som davala veci do kufra, prisla taka bezdomovkyna, ze ci jej nedam drobne(dobre sa teraz drobne pytaju) a hovoris podrazdene, ze jej nedam nic, nemam peniaze pre darmozracov a opilcov.
a mm pocul len, ze nemam peniaze a zacal pred nou riesit, kde som ich dlaa, akoze nema. lebo ju nevidel, kedze stala tak v zakryte s dverami kufra.

potom s asa uz zaclaa smiat a mojmu milemu zaplo 😀 😀 trapne aj smiesne.
on da peniaze vzdy, ja sa na to jedujem. hlavne, ked je to niekto mlady, kurnik, nech idu robit a nie slopat a vypytovat. my nemame tiez vsekto zadarmo 😠

cestovatelkaandrea
5. okt 2009

zuzka presne

nikollette
5. okt 2009

zuzi 😀 😀 😀

nikollette
5. okt 2009

Malý sa zobudil, tak letím...
pa zatial

vinifera
5. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5918760
Zuzka a ešte aj super cenu tam máš. Toto som poslala pre potešenie. 🙂) Že ako dobre si nakúpila. Inak mám aj ja obliečky na predaj. Bližšie info cez IP🙂

vinifera
5. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6312822
ale našla som aj lacnejšieho krtka...

zuzka1.
5. okt 2009

ja som nehladala nikde, dala som len do googla, ze navliecky, vyhodilo mu tu stranku, tak osm vybrala.
k Vianociam chcem etse jedny, nejake tigrikove alebo macko pu.

vini ponikni co mas 😉 aj detske??plachticky?

idem s anajest a ideme s malym von. vsetko porobene, posledna pracka vyvesana, jedna aj uschla. cisty veget uz.
mm ide s nami ani neviem po akej dobe ide s nami von cez tyzden a to robi za domov, v zahrade v dielni 😖