Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

krpito
7. okt 2009

už som sa raz zapovedala, že 🤐, zuzka1. a ostatné, už ma neprehovoríte 😀

nikollette
7. okt 2009

My tiež nechodievame pravidelne, ale ked bude takáto veľká, psi z celého sveta, a všetky rasy na živo, to si pozriem... 🙂

nikollette
7. okt 2009

Krpito, ale noooooo 😀 😀 😀

toto je verejné fórum, každý má právo na vyjadrenie názoru, nie? 😉

zuzka1.
7. okt 2009

nebavi ma, ze vzdy kvoli jednej a tej istej veci sa to tu kazi.................... 😖

miskachrumka
7. okt 2009

andrea? a prečo roka sme nechodi ved bola jedna z troch normalnych mamiciek! 😕 roka nevzdavaj to ved nemozes tu v teme hned skoncit kvoli jednemu konfliktu!skym si budem pisat andrea je tu malokedy!
inac andrea diky .....a vies co sa ja mozem na nikoletine vyryvacky ! 😝
je mi fuk co pise a neviem kto tu hned vystreli po nejakej pripomienke ci ja alebo niekto iny! 😅

nikollette
7. okt 2009

Zuzi, asi myslíme na to isté, či sa mýlim??? 😒

zuzka1.
7. okt 2009

urcite nemylsis, 😖

zuzka1.
7. okt 2009

boze to malo byt urcite nemylsis 😖 😀

zuzka1.
7. okt 2009

ja som nejak mimo, to malo byt urcite nemylis 😀 😀 😀 😀 😀
no aspon troska na odlahcenie moja mimoza 😀 😀 😀

nikollette
7. okt 2009

Zuzi 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka1.
7. okt 2009

podme sa bavit my nenormalne ok a normlane spolu, to bude asi najlepsie, nech sa stale nechytame za slovicka 😉

ale bavte sa vy, lebo idem ja konecne do tej zahrady, mama a ja rpecitane, maminu necham na vecer, idem pozametat dvor, nech sa vyburim 😀 😀 😀

nikollette
7. okt 2009

Zuzi 😉


ja idem kŕmiť malého...

krpito
7. okt 2009

ja relaxovať, kým spí, asi to bude lepšie 🙂 keď niečo, IP 😉

mukky
7. okt 2009

krpito ahoj aj teba som dlho nikde nezahliadla...

zuzka tak to mas teda sikovnika jedneho 😀 moj stale len ze Ta kde je,pripadne Kde je 😀 😀 no a mama a teta,baba take tie jeho hatlaninky 😀 .Stale som mu ukazovala kde je vtacik,kde je havko,kde je ocko a ostalo len pri tom kde je 😀
no ale ma zase velmi dobru pamat...ukazala som mu minule Toto je ponozka a na druhy den sa len tak pytam kde je ponozka a on si ukazal na nozku 😀 no a vela veci tak jeden krat ukazem a na druhy den si to slovicko pamata.. 😕 ,je vnimavy a vybitucky 😀
od vcera mame maniu okrem ponoziek si davat dole aj teplaky 🙄 😀

tak ti davam link na temu

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zuzka1.
7. okt 2009

co je to vybitucky???? 😕 😅nepoznam take slovo, ospravedlnujem sa za nevedomost 😅

casti tela zvladame, oblecenie pozna aj topanky co cie je, zvieratka pozna, len nechce ovedat krava akoze mu ale hovori kava, vtacik nie je pipa ako som si predstavovala , ale táčik, a podobne.
zaujimave, ze vacsinou si povie po svojom, aj ked sa snazim mu to hovorit tak, aby jemu bolo jednoduchsie.

kedy sa deti ucia rozlisovat farby,??krpito ty mas starsieho drobca, hm???nas zase nevie kde je, ale iba kde 😀

zuzka1.
7. okt 2009

mukky ze ake nakupy ste si uz orobili, niki precitaj si to, ta prekonala aj teba teraz 😀 😀 😀 😀 😀

krpito
7. okt 2009

no zatiaľ poznáme zelenú a červenú na semafóre 🙂 a je to individuálne, deti sa nedajú porovnávať, niektoré je vnímavejšie v tom, iné v inom, niektoré rozpráva skôr, iné neskôr, tak ako zuby a chôdzu, sedenie netreba riešiť 😀 ani lozenie a štvornožkovanie. Niekto vyobkladá dieťa vankúšmi, oprie ho a napíše že sedí, nie 😒 dieťa sedí vtedy, keď sa samé posadí 🙂

nikollette
7. okt 2009

Mukky dobre si ponakupovala...
Aj ty si maniačka na nákupy? 😅
či len raz za čas sa takto utrhneš z reťaze 😀 😀 😀

Mi urobil chuť na nákupy 😅
ja už pokukávam na nete všeličo, pre malého, zase.. 😀

nikollette
7. okt 2009

Mukky, vidím v tvojom albume, fotku v z parndorfu..
to kedy ste tam boli, že tam bolo tak prázdno, že na fotke ani jedne človek, okrem tvojho malého v kočíku 😅

Aj my musíme ísť v taký deň, ked tam nik nie je.. nie ako naposledy... 😝

lenka_66
7. okt 2009

baby zdravim, len hlasim vysledok vcerajsej poradne.6015g.ked som dr. povedala ze sa nedalo nedat viac lebo mu bolo pocut ako skrka brusko,pri placi tiekli slzicky a pri papani jedol tak hltavo ze sa az dusil tak povedala ze dobre ak to zaslo tak daleko tak radsej nech bude tucko(mozno vekom zhodi) ako ho takto tyrat.

zuzka1.
7. okt 2009

ved to, a treba vediet co znamena posadit sa, teda co sa povazuje za posadenie sa.

no ja som zvedava, kedy to pojde nam, asi az ked ho zacne bavit sediet 5 minut pri farbickach. 😝

sophie1981
7. okt 2009

ahojte....konecne doma....to bolo lietania.......chudak dedo sa nam rozplakal, ked zistil ze ho domov nepustiia.....boze, baby, tak mi ho bolo luto...on este nikdy nebol v nemocke, stale len makal anieco robil a na starost ochoreje....este ma aj zle plucne vysledky, prave ucho mu skoro ohluchlo......keby sa to este nejako dalo dotiahnut do dochodku...uz nema vela pred sebou......a najhorsia ta nemocka.....sme mu doniesli nejake cukrovinky a ovocie, a somarinky a on ze naco sme to doniesli, ze urcite pojde domov, ked nie dnes tak zajtra....babka mu tak vyhybavo ,ze sa uvidi...ja som zase clovek ktory povie rovno, tak som mu to vravela, ze nech sa tesi na take 2-3tyzdne pobytu....sa rozplakal a ja som si pripadala ako najvacsia mrcha pod slnkom.... ☹ 😢 😔

mukky, juj, ja som si ta poplietla....soraaac........materska demencia, na niekoho posobi silnejsie na niekoho miernejsie.........mna ako kedy..... 😀 😀 😀 😀 😀

a konecne sa niekto vyjadril, ze sme celkom normalne, aj ked netabulkove...velka vdaka..... 😀 .....

lenka....vybeha uvidis...

nikollette
7. okt 2009

Ahojte..
no my sme už vykúpkaný, a hrajkáme sa...
dnes bolo tak pekne, som si posedela, porelaxovala na dvore, aj so zapnutým compom, však závisláčka 😅 😀

Sophie, chudák deduš ☹ tak nech to tam vydrží, nech má pevné nervy...

baby ja mám úplnú chuť na mekáč 😕
ja som fakt závislá na mcdonalde, nepoznám nikoho, kto by to dokázal jesť tak často 😅
ale v nedelu si dám 😀 ked pôjdeme na tú výstavu psov, zaparkujeme pri aupraku na mekáč 😉

Dnes nejdú seriály, preto nemám rada stredu 😝 iba panelák..
a čo vravíte na ten new serial "keby bolo keby" ???
podľa mňa super, hneď prvá časť ma zaujala úplne, už sa teším na ďalšiu 🙂

zuzka1.
7. okt 2009

ahojte,
maly zaspava, mm isiel na hotel naladit belgicanom tv 😀 😀

kuknem panelak a pojdem asi do hajan, nejaka som zlomena dnes.

sophie nes sa otec drzi, moj otec sa tiez rozplakal minuly rok v nemocke, ked mu vletel do tvare kocut z karbobrusky 😖 chlapi nevyzeraju, ale citlivi su minimalne ako tehotky 😀 nech sa drzi. moja babka bola po infarkte v nemocke 10dni myslim.

to keby bolo keby som nepozerala pozorne, kedze sme boli u kamarata v bare,

sophie1981
7. okt 2009

caute...Kata zavesena na cicke....uz zaspava....a ja pojdem tiez, bo minula noc bola na prd.... 😝

mne sa tiez pozdava to keby bolo keby.....

inac mala ma dnes nerv, celu ma dohryzla, myslite ze si vytiahla v mlieku moj stres???..... 😕

nikollette
7. okt 2009

Aj ja čakám na panelák..
ja som zvedavá, prečo sa Karol nevrátil na SK, k Angie.. že by si ta,m našiel inú 😕

zuzka1.
7. okt 2009

neviem, neviem, necitala si v tmee panelak??tam tie kocky niekedy vedia co sa etse len stane.

sophie moze byt , ze to citi, hovori sa a asi na tom nieco bude. mozno to citi aj tak, ci by si kojila, ci nie.

sophie1981
7. okt 2009

ja pozeram modre z neba...panelak ma uz nejako nebavi,...zacina sa mi to podobat na Mer. Place....kazdy uz vrza s kazdym... 😝

miskachrumka
7. okt 2009

modre z neba je ovela zazivnejsie! 😉no baby co som mala najradsej tu už skoncili no lepsie povedane mamicky je mi dost luto 😢ze to takto skoncilo a andrea v tej ip mas svatu pravdu! 😠

sophie1981
7. okt 2009

mnaaam,. ja mam puding..... 😝 😵