Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
8. okt 2009

dobre ranko mamuse,

krasny den pred nami 😉

idemem sa zrichtovat a pojdeme von, na prechadzku, kavu, bezny nakup potom.

lamaze su drahe podla mna, ale dietatko sa s tym celkom zabavi. mame asi len 2, jednu sme dostali do daru.

co dnes porabate?predpokladam, zed ens to tu bude viaznut, kedze bude teplo vonku.

vini aka bola noc??sophie vycickana???

sophie1981
8. okt 2009

dobre rano......to bola zase noc...ja uz neviem co mam robit.....som zalahla spim a po hodinke uz

sophie1981
8. okt 2009

madam mi odoslala postu skor ako mala.... 🙄 😕 😀 , takze pokracujem....

dzuk so mna trhal triko.....tak som jej vyhodila lavy kus.....nadojila....zaspali sme po 2 hodinkach uz zase chcela...pohrala sa, dohryzla a zaspala....`o druhej sa rozhodla hrat s krokodilom a tukat s cumlom po mojom cele...tak som sa jej decentne obratila chrbtom, naco vy vysklbla asi pol mojej upohej vlasatej hlavy.........no a potom zase ceckovanie....ja uz mam pocit, ze ich budem mat po kolena....niekto tu spomenul, ze cim viac a dlsie koji zena, ze sa cecky vratia spat do povodnej pozicie....tak ja mozem byt spokojna, ja budem mat svoje 2 o chvilku spat.... 😀

dnes ficime von....

ideme sas naranajkovat,,,dnes meskame.... 😝

vevusiatko
8. okt 2009

No vas tu teda je....ja som vecer nemala co robit tak som pozerala temu 😀
Nikollette no snazime sa sice len mesiac aj nieco ale zatial neuspesne tak uvidime 🙂)
A vy sa ako mate s Chrisom??
Mukky a vy sa pochvalte 🙂co mate nove???

vevusiatko
8. okt 2009

Niki veru do ruzinova uz ani nechodim....teraz tam uz chodia ine mamicky co este len cakaju...
Zoldy aj teba mam na facebooku takze tak 🙂

nikollette
8. okt 2009

Ahojte...

No hej, ja mám tiež baby, ako zoldy, paťku, či liviku na FB, takže tiež do témy už nechodím...
aj ked raz za týžden tam len tak nakuknem, čo nové 🙂

My sa máme super, malý je stále taký dobručký, a rád spinká, nejak mu to ostalo...
A čo vy??? 🙂

dnes je krásne, pôjdeme o chvílu na dvor, malý tam aj tak zakómuje po minutke, v kočíku 😅

nikollette
8. okt 2009

Joj taký zlatý je ten môj, má mániu a stále dookola vraví tata 🙂
ale jasné že nechápe že čo to znamená 😅

zuzka1.
8. okt 2009

ahojte, tak sa hlasime, sme s apotulali po meste, boli sme s kamsokou a jej malou, je tak stara ako Samko na kavu, decka sa hrali, dobry debat, dobre bolo.

maly doobeda nespal, nemal cas 😀 kedze sa hrali, vypil doma kakavko a zaspal mi na rukach 😕 to sa nestalo asi od jeho pol roka, vzdy zaspava v postielke, ale unava ho zmohla.

ked sa vyspinka pojdeme von, na prechadzku, nech sa vybeha v parku a pozbierame gastany a listy, to sa mu paci 😉

nikollette
8. okt 2009

Zuzi a nosíte so sebou ešte aj kočík?

zuzka1.
8. okt 2009

ked idem do mesta , tak hej ae pobede, ked chodime na prechdzky nie, nech pekne bezka. do parku to je kilometer, tam prejdmee nejaky kuk, naspat domov, vacsinou sa kusok od domu pyta na ruky, akokedy.
niekedy berem trojkolku, nech ho , ked nevladze nenesiem na rukach. ale vydrzi celkom dost.

nikollette
8. okt 2009

Ja sa už tiež teším, ked sa malý nauči bežkať a tak 😵

zuzka1.
8. okt 2009

uvidis , je to super, ale uzivaj si toto obdobie, lebo mne moj nechce dat teraz ani ruku, on len vsetko sam a sam a sam.

predpokladam, ze ti maly spinka 😀

nikollette
8. okt 2009

Hej spinká 😅 sedíme na dvore, je tak pekne...
no on nesedí ale spí v kočíku... 🙂

No to hej, ked dokážu už niečo sami, potom už ani ruku nedajú, ale aj tak sa na to teším 😀

zuzka1.
8. okt 2009

najlepsie je, ze si konecne povie sam, vieme sa dohovorit. riadne dialogy vedieme, niekdy jeho monology, ale je to super.

nikollette
8. okt 2009

To ti verím...
nevieš si predstaviť ako to už čakám...
už teraz som začala na kupovať výzdobu na párty, kt. bude až vo februári na jeho rpvý rok..
viem že sa dopredu nemá, ale tak čo už somnou 😅

Už som objednala také tie tvarovacie balóniky, tie podlhovasté, z ktorých vyrobíš rozne zviertaká a postavičky 😉
už aj na tortu som dohodnutá s jednou babou, že mi bude robiť, robí krásne motívy...
A akurát pikukujem po pohárikoch, tanierikoch, girlandách, čiapkách, obruse, a takých veciach... len ešte neviem aký motív... a ako sa poznám do februára si to sto krát rozmyslím 😅

nikollette
8. okt 2009

oprava: pikukujem - pokukujem 😎

vinifera
8. okt 2009

Ahojte kočky.
Tak my sme vnoci moc nepospali. Tak sme ráno dali ranajky a zaspali obaja zasa. 🙂)))
Idem teraz skočiť s malým k tetuške a podvečer hádam vytiahneme kočík a zoberieme vyvenčiť aj hava.

miskachrumka
8. okt 2009

no mi sme mali super noc! 😉

nikollette
8. okt 2009

Vini, tak ste to aspon dospali 😉

zuzka1.
8. okt 2009

ja som si pospala teraz asi hodku 😉
takmer do roka som spavala s malym doobeda aj pobede.
vini kedy nakoneic zaspal drobec?

nikollette
8. okt 2009

Zuzi, ja by som nemohla...
lebo keby že si ľahnem s malým spať, ako sa poznám, by som začala zaspávať, vtedy, keď by sa on už pomaly budil..
a by som bola potom ešte viac unavená...

zuzka1.
8. okt 2009

aj mne sa to stavalo, ale uz si nastavujem budik, pokial nemam chut hned nejdem spat, a stiham predtym ao vstane aj srchu.

niki a ty ani nemas narok, kedze vstavate o 11! 😀

akurat som vyliezla zo sprchy, pocujem , ze sa maly budi, pojdmee do parku.

vevusiatko
8. okt 2009

Niki no my sme obe teraz chore....teda chore prechladnute....asi to bude tym hlupym pocasim 🙂
Inak sa mame dobre.Nasa uz dost vymysla. Tak si len uzivaj kym je Chris taky 🙂

nikollette
8. okt 2009

Zuzi, ale nooo... že nemám nárok, ty si teda.. mi nedopraješ 😀 😀 😀

Veve, tak skoré uzdravenie prajem 😉
Teraz je veľa ludí chorých....
no chris už tiež vymýšla, už sa stavia pri nábytku, lozí o sto šesť, a vymýšla.. ale všetko v rámci normy 😉
nemôžem sa na neho sťažovať 🙂

nikollette
8. okt 2009

No akurát pozerám správy, o tej výstave psov, ktorá už dnes začala..
že taká velká ešte na svete nebola, a že tam zlyháva doprava, zápchy v okolí incheby, tak som zvedavá ako sa tam dostaneme my... m ideme až v nedelu, vtedy budú vyhlasovať víťazov..
a v sobotu ideme tiež do Ba, len tak na nákupy 😅

vevusiatko
8. okt 2009

Niki aj my sme rozmyslali nad tou vystavou ale asi nepojdeme....
Dakujeme snad nas to raz dva prejde... AJ nasa bola taka, najprv len pekne vsade lozila a teraz trucuje...taka je az rozmaznana ale snad bude lepsia ked zacne chodit

vinifera
8. okt 2009

Jéééj baby ja by som rada šla na takú výstavu psov. Ja som na psov dosť poškodená 😔 Veď len doma máme troch🙂 No ale až do Ba sa mi moc nechce. ☹

Mimiňák spal dnes len doobeda a inak je celý den velice aktívny🙂

zuzka včera šiel napodiv už o desiatej spať. Asi ho tá babka pooobede veľmi unavila 😝 😝

nikollette
8. okt 2009

Vini ja som tiež zaťažená na psov 😉

zuzka1.
8. okt 2009

vini alebo bol unaveny z babky??? 😀 😀 😀 😀

maly je na ulici aj s tatikom, idem spravit veceru mm a von za malym, na striedacku.

vystava psov, moze to byt super, ale aj smrad, nie???ja som na vystave psov este nebola 😉

krpito
8. okt 2009

baby, ja milujem psov, keby že mám rodinný dom, akože nemám 😀 tak určite aspoň dva kusy doma 🙂