• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Mama uspala malého kým som bola na pošte s balíkmi. Tak idem drichmošiť aj ja:slight_smile:))
13. okt 2009 o 14:18  • Odpovedz
Vini dobre ti je..

mne tiež malý teraz zaspal, ale je si nemôžem pospať, kto vie kedy sa začne budiť a budem ešte viac unavená.

Ja sa nudím, a objednávam blbosti z MMB :sweat_smile:
13. okt 2009 o 16:24  • Odpovedz
vini , no pekne si pochrapkaj :dizzy_face:

nikol, sak stahovak pride miesto postara :grinning:
13. okt 2009 o 16:34  • Odpovedz
Lenka, nie...
teraz obejdnávam, všelijaké vecičky na 1.narodky, aj ked to bude až za 4mesiace :sweat_smile:
poháriky, tanieriky, girlandy, balony, čiapky, trubky, obrus, servítky, a tak dalej...
všetko na motív macko poo and friends :slight_smile:
13. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz
nikol, tak uz rovno aj macka objednaj
13. okt 2009 o 16:39  • Odpovedz
Macka som obejdnala, na strenu :grinning: :grinning: :grinning: tu nalepku a okolo neho také včielky :wink:
13. okt 2009 o 16:41  • Odpovedz
no videla som este jednu izbu s mackom a je jednoducha.ked sa mi podari tak hodim foto
13. okt 2009 o 16:49  • Odpovedz
no caute kocky, sa hlasim, citala som vas, takze viem vsetko :grinning:

vini dnes taky oddychovejsi den konecne???

niki len sa pripravuj, ja som robila to iste :grinning: :grinning:

my sme boli cely den u nasich, doobeda v meste, skoro nas odfuklo, maly spal 3 hodky na obed, ja s nim, cisty relax, citala som casopisy, maly sa hral s dedom, babkou, dobry den.

zajtra budeme doma, snad nebude tak fucat, lebo to sa neda vonku vydrzat.

maly v zimnych veciach dnes, fusak az po krk zapnuty, a kukal zvedavec maly z koca, nai von s anepytal, videl, ze je to naprd sa drat vetrom :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 19:52  • Odpovedz
my sme chrneli na balkone 4 hodky :slight_smile: .no kedze fusak mame este vo vranove (u svokry)tak som ho zahulala do paplona.tym padom vychadzky nehrozia.sak by na mna kazajku hodili ze co za truba ide s paplonom v kociku :grinning: :grinning: :grinning: .
13. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz
lenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ano Zuzka. Dnes som bola len na pošte a u švagriny. A boli na výmenu u mna dve kamošky na kávu. Ale už sa nudím jak pes.-(
13. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz
vin, ty si normalne motorova mys :grinning:

baby odfuklo vas?
14. okt 2009 o 10:48  • Odpovedz
dobre ranko, mna nie, ja som dnes akcna, ksoro sme vstali , maly spi, upratane, obed sa dovara , pride kamoska na kavu, pracka pustena, etse 2.
vini si mi vzorom :grinning: :grinning: :grinning:

krpitko moje kde si zas???

niki urcite este drichmosi :grinning:
14. okt 2009 o 11:04  • Odpovedz
ahojte..

Este pisem z postele z mobilu, ani vyliezt sa mi nechce..
Dnes uz o 7mej rano, zvoni priatelovi mobil, ze u nich v obchode rozbili sklo, a vykradli krajnu jeho vytrinu, do ktorej dociahli cez mreze, a ukradli priatelovi vsetky jeho mobili co mal na predaj v hodnote aj 100 000sk :frowning2: akurat teraz ked ide predvianocne obdobie. Ale uz vie ze tu vytrinu daju na ine miesto!
Teraz moze znova investovat, do kupy mobilov.. Och joj:frowning2:
14. okt 2009 o 11:08  • Odpovedz
hehe no ja varim narocny obed.drahy si kupil udene masove rebra.takze som hodila do hrnca a v podstate mam navarene :grinning: .
14. okt 2009 o 11:17  • Odpovedz
blbne min kon :angry: .
niki na porazku take daco :angry: :angry:
14. okt 2009 o 11:18  • Odpovedz
fuuha niki, to mi je luto, snad sa podari niekoho chytit :unamused: :angry:
14. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz
nikoll :frowning2:

zuzka1. tu, sem tam čítam príspevky v iných témach :grinning: :grinning: :grinning: a a čudujem sa, ako niektoré mamy píšu že deti sú zlé a revú celý deň a pritom majú čas vypisovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: do xy tém :grinning: :grinning: :grinning:
Tak toto nepochopím, ja využijem čas keď spí, ale sa mu venuje niekto iný okrem mňa :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2009 o 11:28  • Odpovedz
krpito podobne.
neplacu tie deti preto, ze sa nudia, lebo mamka sedi pri pc, nahodou???
14. okt 2009 o 11:32  • Odpovedz
krpito , no kym nas trapili koliky(teraz trochu polavili) tak som mala nohy na stole a maleho som tak kolisala.inac nechcel spat.no a co s prazdnymi rukami.zaerdzim si :grinning:
14. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz
lenka_66, Tvoje dieťa má len dva mesiace, s tým sa ešte veľmi neprebavíš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2009 o 11:38  • Odpovedz
inak ten výraz "že zaerdzim si" je super :grinning:
14. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz
hej viem.inac po jedeni sa hrame 1-1,5 hodky a potom zaspime tak na 1-2 hodky
14. okt 2009 o 11:50  • Odpovedz
zaerdzim si bude hit zimy, budeme erdzat o 106 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 11:51  • Odpovedz
hrame- vlastne klebetime s nalepkami na stene,pod hrazdickou alebo kolotocom
14. okt 2009 o 11:52  • Odpovedz
baby inac pretiahla som kolotoc .

viem naco myslite ale pri natacani hudby a teraz ked hraje tak pocut neaku pruzinku ako rezonuje ci co tam robi
14. okt 2009 o 11:54  • Odpovedz
Zuzka ja vôbec nie som za vzor. Ja som inak strááášne lenivá. A nevarím. Nemám k tomu žiadny vztah. Teda pardón mám k tomu vzťah :veľmi negatívny.
Sa mi inak páči, že malý začína pekne spávať doobeda. Konečne. Tak väčšinou s ním spím aj ja :grinning: no a poobede mám ísť na obecný úrad. Je tu oficiálne privítanie bábatiek - no tam sa mi teda vôbec nechce. Moc nie som na takéto akcie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aby ste inak boli v obraze kočky tu sneží!!!! (letné gumy - no čistá pohoda...)
14. okt 2009 o 11:56  • Odpovedz
Fúha NIKI. To mi je ľúto. A mal to aj nejako poistené?
14. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz
nakladame do plienky takze asi sa zobudime lebo cudzi predmet pri vajkach nelubime .
14. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz
Neboj Lenka. To sa časom zmení a cudzí predmet pri vajkách bude ľúbiť... :grinning: :grinning: :grinning: Len to chce čas...
14. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz
Takých 15 rokov. :grinning:
14. okt 2009 o 12:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.