Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
16. okt 2009

vin, ty v noci trpis samomluvou ? 😉

nikollette
16. okt 2009

Pozrela, som, pekné to je 🙂
tiež budem mať len takého jedného macka a okolo neho včielky 😵

lenka_66
16. okt 2009

hej velmi jednoduche .to sa mi paci 😵

vinifera
17. okt 2009

Ste všetky emigrovali na severný pól? V lete keď ste mali byť všetky na kúpaliskách a vonku a byť neprítomné na koníku tak to tu fičalo a teraz keď je vonku kosa jak v ruskom filme tak ste všetky preč? Máte pekne sedieť u PC a popíjať horúci čaj a erdžať o život 😀

megi93
17. okt 2009

Ahojte, napadlo ma, že sa poradím s vami, lebo na poradni som sa zabudla spýtať. Myslíte, že by som malej mohla dať na raňajky cornflakes s mliekom? Alebo proste nejaké kukuričné lupienky zaliate mliečkom? Dík za názory 🙂

vinifera
17. okt 2009

Vidím, že debata je tu vo švungu....

Megi netuším. A akým mliekom jej to chceš zaliať? Koľko E čiek je napísaných v zložení? A podľa mna je to aj dosť sladké. Ja by som jej to ešte nedávala. Ale to iba môj názor.

Ja si idem natiahnuť gumené rukavice po lakte a dezinfikovať WC ko lebo dedo zasa nestihol☹(( A plienky nosiť nechce. To je s ním fakt horšie ako s malým deckom. Dať krpcovi plienku je síce náročné. Lebo sa už kadejako vrtí. A asi začnem lepky zaliepať na chrbte lebo je nemôžné udržať ho na chrbátiku lebo sa stále pretáča. No ale keď mu ju zapnem tak si ju aspon nedáva dole 😝

megi93
17. okt 2009

Vini netuším kolko je tam éčiek, pozriem v obchode. A sladké? Veď je to bez chuti práveže...ja si do toho dávam cukor lebo inak je to bez chuti. A mliekom kravským... ona ho pije už asi 4 mesiace...

vinifera
17. okt 2009

Ja som to preletela pohľadom a zachytila som len lupienky. Hned ma napadli cornflakes. Keď sa ale zamyslí aj chrumky sú kukuričné. Tak ak je to bez chuti tak to podľa mna môže byť🙂

megi93
17. okt 2009

no pozerala som v obchode a natrafili sme na také, kde vôbec nie su éčka... tak sme ich hned kúpili a zajtra ráno skúsime aplikovať 🙂

lenka_66
18. okt 2009

baby zamrzli ste abo vas odfuklo 😀 😀 😀 ?

zuzka1.
18. okt 2009

my sme prisli z chaty, ideme pre maleho a dospat.
potom pisnem viac 😀

nikollette
18. okt 2009

Ahojte..

no my sme boli včera celý den v Ba...
este okolo pol jedenástej večer sme sedeli v mekáči 😅
došli sme o štvrť na dvanásť v noci...

boli sme troška nakupovať, v avione, sedačku si vyhliadnuť do obyvačky a tak troška, sa potúlať po Ba...
aj v Hypernove, však boli 50% zlavy na hračky 😀
ale nič moc, akurát takú spiderman loptu sme kúpili, a taký velký nákladák s bágrom.. to bude mať asi na vianoce..
ale aspon som tam nakúpila, párty veci čom so nenašla na nete..

Vini, ty to teda máš, a prečo vždy ty to robíš? 😕

megi podla mna, ti kukuričné bez chuti môžeš, len aby sa tým nedrhla 😒

megi93
18. okt 2009

No dnes sme premierovo aplikovali kukuričné corny s mliekom a mali úspech 🙂 malá robila celý čas mňam mňam ale nezjedla ich vela. Asi dosť zasýtia. 🙂

nikollette
18. okt 2009

Megi a ona ich už normálne rozkusovala zubkami?
Lebo nášmu by podla mna tiež neuškodili, ale by sa snimi asi zadusil.. nakolko má len dva zúbky...

vinifera
18. okt 2009

Ahojte kočky. Tak mimińák šiel včera spať o 23.22 😖 Cez den spal hodinku a pol. To dieťa je snád na baterky...

Teraz sedím u drahého v práci. Šiel zaviezť nejaké autá, tak strážim kanceláriu. 🙂)

Niki nerobím to vždy. Sem tam uprace moja mama. Sem tam upracem ja. No proste kto sa k tomu dostane skôr. 😨 Vieš ale keď ti celý RD smrdí tak sa to snažíme vždy upratať čo najskôr.

Idem mimiňáka zaviezť ku jeho krstnej mamine a idem si doma čo to upratať. Už je načase🙂 Je síce nedela, ale tak čo už...

zuzka1.
18. okt 2009

ahojte kocky,

uz sme domka, dedkovci sa vytesuju z maleho, my sme z mm hotovi, by sme spali, ale sak vydrzime. akurat davam fotky do pc, kuk na facebooku, nejake vyberiem.

vini nezavidim 😖

cornflakes asi ok, ak sa dobre rozmocia su makkucke, my sme to etse nejedli, neviem.

megi93
19. okt 2009

Nikol naša má už 8 zubov, takže jej nerobí problém už väčšina vecí. Ona už v pohode zje chlebík, rožok papá výlučne sama a dokonca aj mäsko. Ja jej už len krájam všetko na drobnejšie a ona to už požuvká. Aj keď niekedy sa drhne, ale je to v rámci normy 🙂

nikollette
19. okt 2009

Zuzi, ty máš piercing??? Kukám akurát na FB...
ani som nevedela 🙂

ja som mala 4roky v nose, malú bodku lesklú, a vyše roka nad perou tam kde máš ty, tak z boku...

Ale pred pôrodom som si to vybrala, lebo mi vraveli že nemám mať na sebe žiadny kov, a už som si ho naspäť nedala, tu mi leží už 8mesiacov... ružový kamienok...

nikollette
19. okt 2009

Aj tetko máš ako vidím 😵

Aj ten môj má dve kerky.. jednu na krku a druhú na ruke tam má vytetované moje meno 😉 😀
a na druhú ruku si dá možno malého 😉

vidím že aj ten tvoj má, však? 🙂

Ja som tiež chcela na nohu, kde máš ty, meno malého, ale bojím, bojím 😖

zuzka1.
19. okt 2009

ahojte,

niki piercing mam uz druhykrat, tetovani mam 5, mm neratam, vela 15-20, vela.

mne sa to paci, len si chcem teraz piercing vybrat a dat si do nosa.

co porabate?

nikollette
19. okt 2009

NO nebola som prítomna, krmila som malého...
Ale nič moc, boli sme vonku s trojkolkou, kukal na havov... dnes spal iba 40minút, preto nestíham moc koníkovať 😅

20tetovaní, wau.. a to kde vsade má??? 😅 😅 😅

A ty kde este máš? 🙂

Ja som mala v nose 4roky, potom som ten z nosa vybrala a na rok a pol som si dala tam kde máš ty.. no a ten išiel pred pôrodk tiež preč,... a už piercing asi nechcem, uvidím... nikdy neviem kedy ma chytí mánia 😀

nikollette
19. okt 2009

Ideme ešte von, aspon na dvor, ved je tak pekne dnes...
tak zatím

zuzka1.
19. okt 2009

niki ja mam na nohe 2 uz teraz, mi dorabala k tomu jednejmu co som mala hadam od 15-tich.
na podbrusku(nic s amu nestalo v tehu) a este mam na chrbte, mala som ornament, dala som si to prekryt novym. cize sa to rata za dve.

mm ma na rukach oboch, chrbte, nohe. vela. no. manik na kerky, sa mu to paci, ale uz teraz sa dal do rechtu a vmyysla tak, aby si tie co sa mu nepacia prekryl.

nikollette
19. okt 2009

No už sme vnutri...
pospinkal si vonku v kočíku, ako vždy 😀

Zuzi, nepozerávala si Miami Ink, alebo LA ink?
Tam aké parádne kerky robili, ako fotky... dokonalé proste 😵

megi93
19. okt 2009

Ahojte, nahodila som pár foto našej Bambulky 🙂 Tak mrknite ak chcete. A Miškachrumka, pozri si, mám tam sfotený aj kočík, aby si mala predstavu 🙂 čo sme sa o tom bavili

miskachrumka
19. okt 2009

megi 😀
kuknem a co pytas rady ???????ako si mi pisala 😉 ale ved ti poradia nie? 😅 😉
no idem kuk potom IP!ahojky 🙂

megi93
19. okt 2009

Miška no teraz hej 🙂

nikollette
20. okt 2009

Zuzka, inak som sa chcela opýtať, ešte dávaš malému normálne UM, však?
A dávaš už aj kravské? V polievke, či v kakau, alebo tak... či to až od 3.rokov???

zuzka1.
20. okt 2009

niki asi 2 ,esiace davam malemu kraqvske mlieko, dr odobril a pije to ako kakavko.

nikollette
20. okt 2009

Takže už UM, vôbec?

malá spí už od 14tej, dneska sa nejak prekonal po dlhej dobe, že tak dlho hajá...