• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
jaaaj ja som sa dnes nalievala cajom ano som jest nepotrebovala, vecer som si dala, okolo 18 a stale som nejaka plna, dokonca mm tu ladoval a mne ani sliny netiekli :grinning: :grinning: :grinning:

mukky z kade si???
28. okt 2009 o 22:44  • Odpovedz
Mukky nerob stress. Ja som si práve naložia chleba so suchou salámou a kyslými uhorkami :slight_smile:)
28. okt 2009 o 22:48  • Odpovedz
booze nerobte chute, lebo ozaj vyhladnem :grinning: :grinning: :grinning:

idem asi do hajan, mm mi tu spi, idem ho zobudit a ideme do postele :wink:
28. okt 2009 o 22:54  • Odpovedz
zuz z tejto galaxie hadam,teda aspon si myslim :grinning:
28. okt 2009 o 22:58  • Odpovedz
vini dobru chut :grinning:
28. okt 2009 o 23:00  • Odpovedz
NO dojedla som a miminák prehodnotil, že už je unavený a treba sa mu venovať. Sám nezaspí:frowning2:
28. okt 2009 o 23:05  • Odpovedz
este nespi? :confused:
28. okt 2009 o 23:10  • Odpovedz
Nie ešte stále nespí. Tak o polnoci snáď. To je u nás normálne. :angry:
28. okt 2009 o 23:21  • Odpovedz
u nas nespaval ked bol mensi...ale to uz bolo davno ani nepamatam kedy..asi pred jeho 5 mesiacmi,potom uz celu noc
to je teda blbe no,asi si velmi neoddychnes a nepospis,ved potom nech ta necha dospat drahy ,nie?ak je doma teda
28. okt 2009 o 23:31  • Odpovedz
Nie drahý doma nie je. Tradične. :frowning2:
On ma dospať nenechá lebo vstávame o 8 ráno a on na 9 tu chodí do práce. Ja mam chlapa len na to aby ma mal kto hriať v posteli. Inak so na iné využitie nerpišla...
28. okt 2009 o 23:34  • Odpovedz
Práve sa hrá so zrkadlom. Sa mu veľmi páči ten chlapček čo nanho z tej veci kuká:slight_smile:))
28. okt 2009 o 23:44  • Odpovedz
vini aha...no skoda

maly je betarik a sikovny :grinning:
28. okt 2009 o 23:48  • Odpovedz
idem si ja urobit kavicku a kukat moje programy
28. okt 2009 o 23:51  • Odpovedz
Tak mimiňák akurát plazí krížom krážom po spálni a už asi 10 min ho baví otvárať a zatvárať šuflík na komode. Akurát si z toho šuflíka vybral penaženku. Šikovné to dieťa.
29. okt 2009 o 00:14  • Odpovedz
:dizzy_face: :dizzy_face:
pises pekne vini,s diakritikou
29. okt 2009 o 00:24  • Odpovedz
kukam noc v archive na stv,sa rehlim,strasne rada pozeram tieto stare relacie ked ukazuju co chodilo davno,davno
29. okt 2009 o 00:28  • Odpovedz
Ja pozerám Ordináciu v ružovej záhrade - pre mna pracovný názov Kundológia:slight_smile:) Mimiňák sa práve hrá s kľúčikmi na komode. To vieš mukky ako sa v škole naučíš tak potom píšeš. Učili ma s diakritikou tak tak aj píšem. :slight_smile: Už si to tej komody aj ruky pricvakol a aj tak jej nedá pokoj....
29. okt 2009 o 00:46  • Odpovedz
ja pozeram bez servitky,pijem kavicku a rozmyslam co sladke zbodnem :rolling_eyes:
mna v poslednej dopbe kundo :grinning: nejak nebavi
a neskusis ho ulozit?uz je takmer rano :grinning:
29. okt 2009 o 00:53  • Odpovedz
boze jake fajne tam vyvaraju :rolling_eyes: :grinning: mnam
29. okt 2009 o 01:05  • Odpovedz
Tak hlásim, že presne o 1.00 mi na cicku zaspal. Zaklapla som mu šuflík na komode. Zobrala do postele. Strčila cicek a on konečne zaspal...
29. okt 2009 o 01:10  • Odpovedz
supeeeer :grinning:
29. okt 2009 o 01:16  • Odpovedz
Už sme hore:frowning2:((
29. okt 2009 o 08:02  • Odpovedz
ja som sla spat o 5.3O :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning: a maly vsatl o 7.20 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
maly a ja napapani,maly mal mliecko ja hrozno,teraz som si az konecne sadla a idem si dat kavicku :dizzy_face:

na obed mu budem robit polievocku taku hustejsiu,/ brokolica,ryza parboiled,mrkva,cuketa,cervena sosovica,ryzove vlocky/

my mame kurca na kapuste a plnenu papriku od babky,varenie mi teda odpada...poobede chcem ist na nakupy mensie a na zmrzku,prechadzku a hadam aj do kiky,stareho trafi ked vstane a mu to oznamim :grinning:

ked tu vecer nebudem,neumrela som :grinning: ,len nesieme notebook k jednemu na doinstalovanie programov
29. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz
dobre ranko, vini, kukam, ze nase deti su asu uplne rovnake....u nas je tiez pravidelny cas na zaspavanie dakedy o polnoci....uz som si myslela, ze to nie je v poriadku....ale ako citam, nie sme sami....aj ked posledne dva dni zaspal o 9vecer a rano o 8 bol hore....predtym spaval do 11, to zase konkurencia pre Niki :grinning: :grinning:

mukky, a ty tak nenapadne davas dalsi recept???no pri tebe sa clovek vela nauci :grinning:

jaaj, a vini, posli mi prosim ID na mimibazari, ak tam mas tie obliecky..do IP, vdaka....
29. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz
smaili :grinning: nebol to umysel :grinning:
29. okt 2009 o 10:10  • Odpovedz
mukky, ved ale ja som vdacna:slight_smile:
29. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz
oki :grinning:

baby maly mi tak pekne chodil cele mesiace a teraz posledny tyzden zacal chodit po spickach ako baletka :confounded:
uz minule si takmer clenok vyvrtol a spadol :frowning2: chvilu ide normalne a potom po spickach...ak to neprestane asi budeme musiet to nejak riesit u lekara ci co..
29. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz
zdravicko :wink:
vidim ze ste vcera aj v noci boli zeny cinu :grinning:
baby aj ked nie sme tabulky kedy sa zacinaju deticky otacat z bruska na chrbat ? mne moj tucniacik pride dost lenivy :grinning: .
29. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz
Dobré ránko...

Vždy ked som tu neni, tak vtedy to tu žije :frowning2:
a ked prídem, potom mŕtvo :cry:

Mukky, to aké ceny, to som ešte nevidela v Dráčiku. V ktorom, asi nie v Bratislavskom, či hej? :slight_smile:
Si mi úplnú chuť na nákupy spravila :dizzy_face: :sweat_smile:

Aj ja chcem schudnúť, nejak som pribrala :confused:
už nemám pod 50kg, ale 53 :rolling_eyes:
nemôžem tolko žrať :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
ma to naštvalo, keď som si išla obliekať rifle, a som ich nezapla :angry:
29. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz
lenka, ešte má tvoj malý čas :wink:
ja ani neviem presne kedy sa môj začal, viem že dosť skoro ale v 2 mesiacoch to určite nebolo :wink: :grinning:
29. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.