Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

krpito
30. okt 2009

čaute 🙂 tak ja skoro celý deň abstinujem a čakám že si večer zaerdžím a tu "potopa" 😝
vinifera a čo sa stalo že mimiňák spí ? ☹

smailinka
30. okt 2009

no konecne, uz tu dve hodky cakam, kym sa niekto objavi....maly zaspavi v koci, jaci ako o dusu...zuby budu cochvila vonku....

vini, ozaj, to sa ti ako podarilo??? 🙂

krpito
30. okt 2009

tak sme asi čakali jedna na druhú 😀

nikollette
30. okt 2009

Cavte..
môj tiež už hajá...
už idete zase cválať 😀
ja abstinujem, nejaká som lenivá aj prispievať 😅
ale zato, aspoň podstivo čítam, keď som pri compe 😀

nikollette
30. okt 2009

Jejda pardon....

poctivo 😀 😀 😀 och....

smailinka
30. okt 2009

asponze sa niekto odhodlal prehovorit, ze mukky 🙂 🙂

krpito
30. okt 2009

no mukky toho veľa neprehovorila, okrem tých dvoch smajlíkov 😉

vinifera
30. okt 2009

No ženy netuším.... Fakt neviem. Ale cez den nespal takmer nič. 😝
Ponahadzovala som si aukcie. Kukám kundologiu a erdžím🙂
Ale dnes všetko okolo mňa spí. Drahý je napočudovanie doma - spí - je nejaký nachcipaný. Pes vedľa mna spí - teda medzi mojím drahým a mňou. Mimiňák spí.

Niki - podstivo??? 😕 😕 😕

nikollette
30. okt 2009

a jak ked chcem pridať len smajlíka, bez textu, tak mi to nikdy nejde 😠

krpito
30. okt 2009

no a zuzka1. to asi "zobrala od podlahy" po dnešnej návšteve lekára 😀 darmo ju dnes čakáme 😉 😝

bejbypd
30. okt 2009

dobry vecer sa praje aj my uz davno spime ale mne sa nic nechce...dneska boli u nas same navstevy som vypila asi liter vina fujha...takze ked budem pisat s chybami tak nie som urazena dotycna len som jednoducho pripita 😀 ja akurat cakam na chlapa este je u kamosa a hraju playko...inak dnes som sa donho druhykrat zamilovala lebo sa dal ostrihat a tak dobre vyzera no na neuverenie 😎 malinka v pohodicke na veceru zjedla chlebik s maslom a domacim lekvarom a spi jak dudok...zajtra cestujeme do detvy na hroby juj ale sa mi neche a bohvie ci mi aj zle nebude po ceste po dnesku no uvidime...a baby necitajte len aj piste nech mam ja co citat 😀

nikollette
30. okt 2009

Vini však som sa opravila 😉
Niekedy tak rýchlo píšem, že až keď si to spatne prečítam, tak uvidím chybu... fuj,fuj 😝

vinifera
30. okt 2009

Niki v pohode. Nič tragické. Len som to takto videla napísané prvý krát. Veď tiež mi často ujde🙂
Len kým ja som odpísala a vydražila si popri tom knižku tak ty si sa už stihla opraviť🙂

smailinka
30. okt 2009

krpito, ale kukni aku diskusiu rozprudila 😀 a stacili dva smajliky🙂

vini, tebe sa spat, tipujem, ze nechce.... 🙂

krpito
30. okt 2009

bejbypd 🙂 klobúk dole, ja keby som vypila liter vína tak nenájdem ani klávesnicu 😀 nieto ešte niečo napísať a teda o tom, ako by mi bolo na druhý deň ani nehovorím 😀 to by ocino nestíhal vylievať kýble 😝 žiadne hroby by sa iste nekonali 😝

mukky
30. okt 2009

caute,ja ze uz tu nikto nebude 😉

krpito
30. okt 2009

mukky a my tu 🙂

bejbypd
30. okt 2009

krpi 😀 no sak teraz mam velice mudru fazu ze jaka som vtipna a prevelmi triezva...ale nie celkom v pohode asi by som mala prejst na tvrdsi alkohol aby som sa rychlejsie opila 😀 no ja takto nezvyknem ale najprv tu bola krstna moja tak som otvorila vinko a potom sa sem dovalili aj nasi kamosi tak som otvorila aj dalsie vinka a ak by nahodou este chcela prist v najblizsej dobe navsteva tak budu pit zdravu vodu napoj z vodovodu 😀 a zajtra mozno ani nevstanem no budem musiet bo ideme aj so svokrovcami ale ako svokre vysvetlim preco mi je zle este neviem 😎

krpito
30. okt 2009

no aby si nemyslela že iný dôvod 😀

smailinka
30. okt 2009

bejby, zajtra je sobota, tak oddychuj....a svokre povedz, ze mas crevnu chripku 🙂 🙂

nikollette
30. okt 2009

Malý sa zobudil, ako vždy už je to rituál, pred normálnym nočným spaním 🙄
tak musím ísť...

zajtra tu asi tiež nebudem, budeme behať po cintorínoch, a večer sa ide na žúr troška 😀

Tak sa majte a cválajte POCTIVO 😉

bejbypd
30. okt 2009

no este to by mi chybalo...ak si myslela babatko..lebo ja s mojim chlapom sa radime ku skupine s nazvom:Stastne zadani a nesexujuci 😀 na babatko sme sice dvaja ale daleko od seba 😀

vinifera
30. okt 2009

Aj ja chcem ísť na žúúúúr ☹ ☹ ☹ ☹ Tak sa aspon ty Niki zabav.

krpito
30. okt 2009

no idem si aj ja prehodiť nohy cez drahého ako viniferin mimiňák cez mamču a idem spať ☹ aj nás čaká zajtra pochôdzka po cintorínoch, juj a keby aspoň taká kosa nebola 😠

smailinka
30. okt 2009

nikol, prijemnu zabavu🙂

bejby, tak my sme v skupine, nestastne zadani a tiez nesexujuci 😀 😀

krpito
30. okt 2009

bejbypd, na toto ešte musím reagovať 😀 aj my chceme druhé, ale ako sa k nemu dopracovať - neznámo 😀 😝

bejbypd
30. okt 2009

nikol aj ja chcem ist na zur uz som dlho nebola a potom sa musim poctivo opit doma 😀 ale zajtra mam v plane vybehnut s kamosmi von a ocka nechat nech sa trochu realizuje 😎 uz mi chybaju kamarati teraz na nich zvysoka kaslem tak su velmi urazeni,ale kedze su to dobri kamarati tak na mna aj rok pockaju 😉 mne mala nstastie busa uz asi tyzden kasle ale nic viac ani soplik ani teplotka tak neviem co je...v spanku nekasle len ked je hore..nechapem no ale som rada ze sa to nehorsi no ale ked sa to nebude lepsit tak behneme k tomu nasmu doktorkovi uz sme sa aj tak dlho nevideli 😎

krpito
30. okt 2009

a vôbec, okrem vinifery a zuzky1. sexuje tu vôbec niekto ? (ja len vin že si sa minule chválila, preto viem 😀 😝 )

bejbypd
30. okt 2009

som rada ze je viac takychto skupin a nie sme jedini,ktori nevykonavaju tuto prijemnu cinnost,ktora je ale strasne unavujuca a kedze mna dostatocne unavi Miska tak dalej sa unavovat nepotrebujem...no a uz idete spat?a ja ze ma udrzite pri ivote lebo aj mne sa che spat ale dnes som sa rozhodla ze sa zlutujem nad chlapom a znasilnim ho ,len este nie je doma tak cakaaaam 😀

bejbypd
30. okt 2009

tak teraz som mu volala ze do polnoci je doma mi povedal no to mne sa uz o polnoci nechce sexovat...co si mysli ze mam osemnast vtedy sa mi chcelo stale 😀 a este sophie sexovala co si pamatam 😀 😀 😀