Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
1. nov 2009

vini neskor postudujem link
bobacik mi este spi,ja som dnes este nespala ale mala som zaujem pospat daco,len idu nam 4 ak nie viac zubkov naraz a bobak poplakaval v noci,potom som mu dala okolo 3 mliecko vynimocne,potom plakal lebo bol popiskany,o 5 som ho dala na nasu na postel a lahla som si ku radiatoru ze idem spat a som myslela ze umriem z horucavy takze som nespala vobec a pozorovala moje krasne dietko,pocuvala susedov 🙄 a kukala do blba...ale idem kuknut recept na kremovu brokolicovu polievku tak som nakukla

mukky
1. nov 2009

skusim tu polievku urobit,ostala mi sladka smotana z cestovin a neviem co s nou...a polievku jem mozno raz za pol roka u mamy ci babky tak nech nemam vredy 😀 mozno aj mm si da
musim byt potichu nech si bobi pospinka ked buntosil,idem si uvarit kavu a nudit sa

mukky
1. nov 2009

maly uz vstal,salili sme sa trosku a teraz pije mliecko..posledny tyzden nechce aby som mu drzala flasu ked papa stale ked mu ju chytim tak zavrci na mna 😨 tak nech si pije sam

mukky
1. nov 2009

pisem si sama so sebou supeeeer,aspon si stiham citat po sebe prispevky 😝

vinifera
1. nov 2009

Mukky mukky a čo ten tvoj hovorí na to, že je celé noci sám v posteli? Ten môj pindal ešte aj ked som bola tehotná a nedalo sa mi spávať na manželskej posteli a spávala som na gauči v obývačke. A nechcel byť sám v spálni tak spával na zemi v obývačke vedľa gauča. 😉

mukky
1. nov 2009

vini nic 😀 lebo spi poslednu dobu vedla v izbe sam a ja s malym v spalni,ale maly spava v postielke svojej
kava studena,bobacik sa poserkal ako kun

mukky
1. nov 2009

vini mile to bolo od tvojho mileho 😵

mukky
1. nov 2009

aka bola noc?kedy si si sla lahnut a kolko krat si vstala?

mukky
1. nov 2009

maly sedi v stolicke povinne a cita si knizku a letaky.davam ho do stolicky stale po jedle lebo pri jeho behu...

mukky
1. nov 2009

bavilo ta to co si studovala?tazke,nie?

vinifera
1. nov 2009

No ja idme hore aj s krpcom na ranajky. Doteraz bol povinne v postieľke a čítal letáky. Lebo maminka sa ešte tloštila s tatikom.
Škola je to ľahká. Aj bavila aj nebavila. Kedysi som chcela ísť na psychologiu. Ale skúšky ťažké z biologie. Mali problém gymnazistky čo ju mali celý gympel natož ja z obchodnej akadémie, čo sme mali biologiu pol roka. Chcela som, že sa doučím a pôjdem o rok neskôr. A potom som na poslednú chvíľu podala prihlášku na túto školu. Prijali ma a aj som to dokončila🙂
Spať som šla o 01.15. Dorábala som objednávku do UK na veci. Do rána sme sa kojili tri krát. Ale som vyspatá. 🙂

mukky
1. nov 2009

tlostila 😀
ja este pijem kavu,uz som si do nej dolievala 2 krat horucu vodu,takze jej chut je uzasna 🤐
bobacik sa pekne hraje v postielke,musim to vyuzit lebo o chvilu uz bude kricat a bude chciet len behat a behat behat behat behat...

rozmyslam co idem urobit ale nic sa mi nechce 😝 caka ma riad 😝 ,uvarit polievocku,cestoviny mam od vcera vecera,sa tesim na nich,maly navarene ma...rozmyslam ci dat prat este

uz zacina krik

zuzka1.
1. nov 2009

Ahojte maminy,

moj mm slavnostne prisiel jak delo okolo 4 😀 😀 😀 musel byt jak delo podla smradu co bol rano v spalni, jak v opicarni 😀 😀 ulovil opicu a dosiel domov.

Ale uz je hore, ide so mnou varit.

Aj mne mm pomahal, ked sa maly naordil, v noci mi ho podal prebaleneho na kojenie, pockal kym nakojim, dal maleho odrgrgnut a ja som spinkala. vstaval aj ked nas zubky trapili a podobne. Ja som mala po porode tak tvrdy spanok (asi 3-4meisace po poorode), ze som maleho ani nepocula. Som chytala depky co som to za matku, len to zjavne mame v rodine, sestry napodobne 😖 😒 😅

POmaha aj doteraz, maleho co sa tyka vsetko, domace prace a azahrada ho netankuju, ale to mi nevadi. to si robim aj tak najradsej sama.

krpito
1. nov 2009

teda baby, mňa ste vyhnali pozerať film a Vy ste klábosili ☹ ale fajn, film dobrý, aj slza mi vypadla 😢
malý spí, idem aj ja hodiť "šlofec" 😀 a ozaj mukky, prečo tá miskachrumka sem nechodí (teda určite šmíruje podľa jej posledného príspevku 😉) 😝

krpito
1. nov 2009

zuzka1. a o aký druh opice išlo ? orangutan alebo makak ? 😀

zuzka1.
1. nov 2009

toto bola GORILA ale am pocit, ze asi aj Godzilla chvilami 😀 😀 😀

ideme aj my do spankoviec, pojdeme az potom palit, aspon bude mat maly radost zo svetielok.

nikollette
1. nov 2009

Ahojte....

pekne píšte ako vidím...
mne malý teraz zaspal, priatel upratoval, a teraz varí... a ja sedím na nete 😀 😀 😀
a niekedy si ho ani nevážim, som ja ale hnusoba ☹ ☹ 😒

Malému idú dva zúbky... predný, a ten vedla predného... úplne ich má naliate, a už trčí kúsok bieleho zúbku 🙂

nikollette
1. nov 2009

Zuzi Godzilla 😀 😀 😀

idem si robiť geláče, som už dávno nemala... 🙂

bejbypd
1. nov 2009

caute baby...no vtedy z johnyho deppa nic nebolo bo krasavec prisiel domov o pol druhej rano a naliaty ak delo...celu sobotu mu bolo zle,tak som ho obskakovala,behala mu okolo zadku a vecer ked som ulozila malu som sa vychystala von s mojimi najlepsimi kamosmi a prisla som o pol tretej rano zase ja...no par fernetikov som si dala,sak kamosi pozyvali ale ja som dnes ok 😀 uz sme boli na jednom cintorine este jeden nas caka takze tak...ale nejaka som unavena....a miskachrumka sak napis nieco,neschovavaj sa 😀 a inak nikol ja chcem tvojho chlapa,ja robim vsetko periem,varim,upratujem,o malu sa staram...a este k tomu vsetkemu aj nesexujem.,..no cert mi to bol dlzen takehoto chlapa 😀 😀 😀

mukky
1. nov 2009

ahojte,maly dopapal a teraz konecne obedujem ja,tak mam cas chvilu.No vela ste tomu nedali...ale tusim je nedela tak mate partnerov asi vacsina doma .Od kedy mm robi na smeny pre mna sobota uz nie je sobotou a nedela nedelou...no co uz ☹

mukky
1. nov 2009

nikol citala som trosku temu vitiligo.Malemu sa to ale nepotvrdilo,nie?

sa mi taky blby sen snival,ze sestra mi vravi ze neterka ma asi prasaciu chripku ☹ som vyplasena z tej ukrajiny,ved je to nedaleko..ale snazim sa na to nemysliet a to som tam chcela ist na nakupy..

bejbypd
1. nov 2009

ja sa musim priznat ja na prasaciu chripku nemyslim vobec,asi preto ze som sa zapovedala ze nebudem pozerat spryvy lebo to len sama smrt tam sama smrt hentam...no hrozne,teda ja som silna povaha ale co je vela to je vela aj pre mna...ja mam chlapa uz zase v robote tak ako kazdy den ja vikendy nepoznam s jeho pracou takze...zase si lebedim,mala drichmusi...a ja opat a znova erdzim cvalam a este aj trosku svadbujem no taka nedelna pohodka 😎

mukky
1. nov 2009

bejby hmm veru,sama smrt..
to tvoj manzel je poziarnik?my ideme o chvilu spinkat a pojdem aj ja,nemam nejak naladu na nic

mukky
1. nov 2009

krpito ja neviem preco tu nechodi preto som sa pytala ze preco ale vy to asi viete,ci?

bejbypd
1. nov 2009

moj chlapina je manageeeeer🙂))furt ho potrebuju v robote kurnik sopa 😠

mukky
1. nov 2009

aha tak som sa pomylila prepac

bejbypd
1. nov 2009

😉 nic to...

vinifera
1. nov 2009

Požiarnika má tuším Roka🙂

zuzka1.
1. nov 2009

ahojte kocky, no maly si poobede pospal a isli sme palit, boli sme u mm starej mamy, dnes ma narodky, tak gratulovat, som sa trochen prejedla 😅 ale snad spalim coskoro 😀

Je skoda, ze sem roka nechodi, rada by som vedela ako sa ma.

moj je stolar-zivnostnik, mam jedneho zamestnanca(mojho byvaleho), tak si tam spolu bacuju. maly sa najradsej hra v dielni, co je teraz cez zimu dobre, kedze je tam teplucko 😉

ideme kukat s mm superstar, cakam mrchu kazdu chvilu a potom hor sa na vec 😀

mukky
1. nov 2009

dobre ranko 😀