Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
2. nov 2009

dnes hadam skor

mukky
2. nov 2009

co rozoberate,superstar?
dufam ze ta bagarova nevypadla,mne sa jej hlas paci velmi

zuzka1.
2. nov 2009

nie, vypadla istvancova a konvickova

mukky
2. nov 2009

hm mena velmi nepoznam len som blondinu zahliadla nejaku
pridem o 20 min neviem ci tu este nmekto bude,idem sa pomojkat s malym dat papat a spinkat

mukky
2. nov 2009

hmm,idem do mojej temy aby som stihla baby este,keby nieco som tam 😀

vinifera
2. nov 2009

Ahoj Mukky. Tak ja periem tiež. Len som si musela poistky nahodiť. Lebo ich vyhodilo☹
Dnes malý zaspal neuveriteľne už 21.15. Asi to nerozdýcham... 😀
Musím preč lebo môj chlap nevie pozerať ked nevidí 😀 😀 😀

mukky
2. nov 2009

mne este perie pracka
tak nech len spinka 😀

vinifera
3. nov 2009

Bré ránko ženy. Čo dnes na pláne?

mukky
3. nov 2009

ahojte
my sme uz napapani,pokakani,prebaleni,salili sme sa,citali knizky,teraz pozerame rozpravku.O chvilu sa idem naranajkovat,som sa prinutila v ramci chudnutia pravidelnejsie jest 😝 ,neskor si dam kavicku a dufam ze sa maly trosku pohraje aj sam.Potom idem maleho okupkat,budeme mat dnes navstevu a asi budu do vecera tak nech sme cisti
rozmyslam ze si asi nepojdem s malym lahnut doobeda a trosku si pokukam nejake temy na koniku.maly ma navarene este zo vcera,nam asi urobim vyprazanu brokolicu a zemiaky
vola mi segra,letiiim

mukky
3. nov 2009

vini ahoj 😉

mukky
3. nov 2009

a este pobede ked mm vstane by som sla rada na nakup len potom neviem kedy budem varit 🙄 musim ist kuknut brokolicu ci vydrzi este nepouzita do zajtra,jednu som uz poomrazila na ruzicky davno a ta druha mi tam strasi uz tyzden 😝

mukky
3. nov 2009

vini najprv sa pytas a potom zdrhnes 😕 😀 😀 😀

krpito
3. nov 2009

ahojte 🙂 aj my sme už napapaní, umytí a chystáme sa do ulíc 😉 dnes budú palacinky a paradajková polievka ktorú mm nemá rád 😀

mukky, Ty kúpeš malého doobeda ?

no akosi to tu zanedbávate, sem tam nazrite 🙂

vinifera
3. nov 2009

Krpito aj ja kúpem malého doobeda. Viac nám to vyhovuje.
Už sme sa naranajkovali. Uvažujem, či idem ku kundologovi. Som si v nedelu sadla na náhrobný kamen ked mi bol malý ťažký na rukách. Asi na minútku. A už som odspodu nachladla. ☹
Treba mi aj nový OP vybaviť a stále sa akosi neviem dokopať tam ísť. Treba aj nákup v bille spraviť a potrebujem ísť na poštu a zaplatiť tovar ku švagrinej. Potrebujem sa naklonovať. Aby jeden môj klon všetko vybavil a ten druhý sa mohol válať v posteli.

mukky
3. nov 2009

maly sa mi pekne hraje tam rychlo sem 😀
krpito kupeme vecer dnes len vynimocne rano,lebo budeme mat navstevu asi do vecera tak nech s nimi trosku aj pokecam vecer

mukky
3. nov 2009

mala som raz zapal vajecnika a uz to nikdy viac nechcem zazit ☹ normal som nohu za sebou tahala od bolesti,snazim sa uz davat od vtedy na to pozor ale vzdy ho trosku zacitim zaboliet ked je uz fakt lkosa nejaka,lebo ja tak na lahko chodim aj v zime von,tricko a vetrovka 😝 mne je stale teplo 😝

smailinka
3. nov 2009

dobre ranko, ja som dnes vstala pre mna neobvykle skoro, zobudil som sa na jeden velmi zivy sen...ale bol prijemny, len nemal pokracovanie, vsak chlap uz bol v robote... 😀
maly zahajal vcera okolo 11, teda asi, ani neviem kto ho daval do postielky...som bola riadne unavena...

zuzka, aj mne ja markety luto, mohol ist smajda, alebo aj bena by som prekusla..aj tak som prekvapena, ze isla ceska.... 😔

mukky
3. nov 2009

ja som hore od vcera vecera proste diagnoza uz je asi u mna nejaka a predsa si len idem s malym zdriemnut,uz je v postielke
som rozmyslala ci moja nespavost nesuvisi s tym,ze som 2 roky nepila kavu a nedavnio som zacala..ale zeby az take ucinky na mna mala?asi nie...
vcera bola sranda lebo mm odisiel o 17 do nocnej a my sme si sli lahnut,uz bola tma a vstali sme o 20.30 🤐 😝 tak som ho nasilu zobudila a hrali sme sa a neskor siel spat a papat tak preto som vas nestihla
som so sebou spokojna,od rana som pilna ako vcelicka,ale nechce sa mi uz umyt riad tak az potom,ved hadam nedostane nohy

a vy co robite,kde ste?asi von,u nas pekne svieti slniecko
co varite?

nikolette kde si?ste ok?

nikollette
3. nov 2009

Ahojte...

teraz sme vstali...
Mukky áno, sme ok 😉

len som nejaká lenivá aj prispievať, a kona trocha aj obmedzujem už... ale čítam vás 🙂

malému idú 3 či 4 zubky naraz... dva už su trocha vidieť, ostatné sú naliate.
Aspon, to budeme mať naraz za sebou 😉

mukky
3. nov 2009

aha ju 😀
preco obmadzujes?mas nejaky dovod?ja som tu vacsinou az vecer ale teraz ked sa pekne maly sam hral a cital si knizky a skumal hracky a podobne nevidim na tom nic zle mat kusok casu pre seba,no nie?a stale je to lepsie ako keby som chodila niekde sa flakat a kavickovat ci nieco podobne

nikollette
3. nov 2009

Hm, už som bola závislá 😀
a terazma to tak torcha prešlo 😉

Ale vždy máte ked, že je to lepšia závislosť, ako na iných veciach 😉

zuzka1.
3. nov 2009

ahojte kocky,

dnes ako malo pisete, co sa deje, co abstinujete aj vy ako Nika nasa!!???? 😀 Nika kasli na to 😀

tak oznamujem, ze pani doktorka povedal, ze mam ukazkove zdrav eprsniky, som rada. ta bolest moze byt len tak, co sa tyka prsnikov a tiez aj z chrbtice. 😠 ta ma boli odjakziva asi, to tie pavuky 😖 😀

idem dat do poriadku zahradu a budem citat casopisy, mama a ja a maminu mam novu.upratovat az zajtra, staci mi zahrada.
boli sme na nakupy, nieco pokupili, na ranajky v mc donalde, pohodicka, romanticke rano s manzelikom=nakupy, mc donald 😀

krpito
3. nov 2009

zuzka1. super 🙂 veľmi sa nepretrhni pri hrabaní lístia, ja sa vždy teším, keď nás otec naženie hrabať lístie na chate, to je zábava 😝 preto jeseň milujem 😠 ale zasa aspoň navarí vínko, bo tam kosa 🙂

Taký je pochmúrny čas, idem na 15 min. zavrieť okále 🙂

vinifera
3. nov 2009

Čaute ženy. Už sme doma. 🙂
Tak som bola u toho kundológa. Teda ja mam kundologičku ale je na dovolenke. Tak v čase jej neprítomnosti je tam už tretí lekár. Ten dnes bol ukážkový. Mladý zajko. Vysoký štíhly tmavovlasý s okuliarmi. No taký chrumkavý na spapanie. 😀 (Keď si zoberiem, že predtým som mala starého slepého tučného .... to ako prechod do raja. ) Vyfasovala som na tú svoju bobricu antibiotika. Už mám aj teplotu ☹(( Malému do toho idú zuby. To je na odstrel. ☹
Pozitívne je že som aspon stihla poštu, banku, švagrinej zaplatiť tovar, billu a dať si zreparovať notebook.
Najradšej by som si ľahla ale musím najskôr vyprášiť posteľ lebo pes tu bol celý den sám a poctivo sa vyvaľoval v perinách☹ A malý má nejakú hyperaktívnu fázu. Tak sa treba venovať. A kto sa už konečne postará o mňa????

mukky
3. nov 2009

vini 😀
aj ja mam takeho 😀

nikoll som nejak nepochopila ten prispevok co si pisala o zavislosti asi nejaky preklep tam je,si myslela ze ta zavislost je u teba na vecicky a hracky pre maleho?
ti niekto nieco povedal? ☹

mukky
3. nov 2009

vecer okolo 22 nakuknem,neviem do kedy sa navsteva zdrzi

zuzka1.
3. nov 2009

ja som spravila zahradu, este pokosit treba, ale to som uz mala dost 😠

idem po kratkom zregenerovani upratat nase, mam asistenta, tak to vidim do 20,00 😀

nikollette
3. nov 2009

Mukky, hej pardon, boli tam preklepy, ani neviem ako som to napísala, tiež by som tomu moc nerozumela 😅

som chcela napísať, že máte pravdu, že radšej byť závislá na MK, ako na iných zlých veciach....
no hej a ešte som závislá aj na tých nákupoch, tak čo už .... ale asi aj ty ako vidím 😅

tak aspon koňa trocha obmedzujem 😅

dnes idú seriály, takže ani večer tu nebudem...

Zuzi, tebe gratulation k dobrým správam, z návštevy od lekára 🙂

zuzka1.
3. nov 2009

Niki so v poriadku???
ide z teba taky smutok ☹ dufam, ze nic vazne ak nieco

ja mam upratane, zajtra len navarim, budem hadzat do pracok, jedna mi perie este teraz. A napeciem muzikovi volaco , aj kamaratka by mala prsit kuk maleho, robi v Austrii, tak budeme debatit.

co vy?

vinifera
3. nov 2009

Tiež čakám návštevu zuzka. Kamoška robí v Nemecku. A prišla na mesiac domov. Potom ide za chlapom do Portugalska a do februára zasa do Nemecka.

Idem ja vysávať. Ja toho psa asi oholim a každé ráno pretriem vlhkou handrou 😅 A bude svatý pokoj.

Dúfam, že drahý zoberie navečer krpca na chvilu von. Povoziť sa v aute a ja budem mať na chvíľu kľud.