• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Zuzi, prečo smútok??? :confused: :fearful:
sme ok, ako vždy, normálka :wink:
3. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz
baby, prajem príjemný večer :wink: vinifera skoré uzdravenie :wink:
3. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz
krpito co sa lucis??ci??

len pocit niki :wink: som rada :wink:

ja neznasam psie chlpy, mame psa, ale len vonku chvalabohu
3. nov 2009 o 20:08  • Odpovedz
zuzka1. niéééééééé, som pekne pozdravila :wink:

dnes celkom dobrý deň, doobeda v meste, potom som malého dala spať v dobrej viere že idem žehliť, hádajte ako to dopadlo :grinning: som zalomila, trochu sme sa pohrali, bežkali von, okúpali, napapali a sme uložení, nohy som chcela vystrieť, no či môžem ? Zasa erdžím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz
dobry vecer aj odo mna...mukky, ja uz som si kupila ten sex :slight_smile: :slight_smile: a tento bol dobry :slight_smile: :slight_smile: maly uz haja, len tipujem, ze o 22 je hore :angry:

zuzka, super, ze si zdrava :slight_smile:

vini, to kazdy vecer vozite maleho v aute???

krpito, erdzi len pekne dalej :slight_smile:

nikol, ale MMB a MMA mas stale zapnute, ze???mozes mi potom hodit dake tipy na vianocne darceky :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz
Smailinka nie každý večer. Len Keď ide tatik niekde dalej ako 10 km. Aby som mu nefrfľala, že stále chodí po večeroch. Tak radšej naloží malého do auta. A že teda keď už musí ísť niečo vybaviť tak zoberie aj malého a uspí ho. A ja si môžem spraviť chvíľku pre seba. Inak by zasa šiel spať malý o 23. A ja som dnes unavená. :pensive:
3. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz
no takto zaspaval aj moj svagor, ale kazdy vecer...pred 25rokmi :slight_smile:

idem ja k malemu, zase sa zobudil... :frowning2: dobru
3. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz
No vtedy tie autá aspon pekne natriasali. Teraz už sa musí voziť dlhšie:slight_smile:
3. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz
zdravicko
tak sme zaockovany au au, zvazeny 7045g a sestricka hned no uz sme tu mali dnes taku vahu ale to bolo 8 abo 9mesacne dievcatko :unamused:
3. nov 2009 o 22:54  • Odpovedz
Fasa. Takže v aute nespal. Je po polnoci a spať nechce. Hojdá si autosedačku na zemi. Lebo ja som to už s uspávaním vzdala. Vreštal a vrešťal. A teraz je to také spokojné bábo.....
4. nov 2009 o 00:09  • Odpovedz
kuk :sunglasses: .
4. nov 2009 o 00:18  • Odpovedz
Ja už nevládzem:frowning2:(((
4. nov 2009 o 00:20  • Odpovedz
uz som asi nasla hracku co kupim malemu na Vianoce :wink:

http://www.toyfactory.sk/kategoria/hracky-pre-najmensich/edukacne-hracky/fisher-price-cd-prehravac/

to ho iste zaujme :dizzy_face: ,dnes dostal z fischer takeho tigrika co vrci a svieti ked otvara papulku,chodil s tym cely vecer
4. nov 2009 o 00:21  • Odpovedz
este ma ten vysavac,dostane este od segry,mamy,svokrovcov dufam a dalsaich clenov rodiny hracky tak ja uz som hadam skoncila s darcekami,ved jemu budeme na nich musiet kupit novy byt :confused:
4. nov 2009 o 00:24  • Odpovedz
smaili :grinning: :grinning:

navsteva mi padla dobre,trosku som pokecala konecne aj s inymi ludmi ako domacimi,stary sa opil :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zajtra este ideme aj k svokrovcom na oslavu ,ale rano dostane kapky odomna mm
4. nov 2009 o 00:26  • Odpovedz
vini :cry: dones mi ho tu ja ti s nim kludne v noci budem :wink:
4. nov 2009 o 00:27  • Odpovedz
lenka pekna vaha :wink: my sme mali taku tusim okolo 10 mesiacov :grinning:
4. nov 2009 o 00:29  • Odpovedz
S podobným volantom sme sa v nedelu bavili u sesternice. Hralo na všetky možné spôsoby. (počkaj musím malého premiestniť na druhý koniec spálne, lebo našiel kábel on internetu) a prevelice to malého bavilo. Teda kým som mu to držala. V opačnom prípade by tým trieskal o podlahu. Teraz máme obdobie, že nás najviac baví trieskať vešiakom o podlahu...
4. nov 2009 o 00:29  • Odpovedz
aj my mame volant taky oranzovy a tiez mal obdobie hadzat vsetko z postielky na zem a to par mesiacov,ale este stale hadze a vyhadzuje ale uz pomenej
vini fuuu,maly je spekulant a vymyselnik :grinning: ,pockaj ked ti este len zacne chodit,toto su este zlate casy :grinning:
4. nov 2009 o 00:33  • Odpovedz
No neviem. Drahý spí na zemi. Lebo nám akože chcel nechať volnú postel. Tak si okolo neho preplazil k skrini a vytiahol si ručný vysávač.
4. nov 2009 o 00:37  • Odpovedz
4. nov 2009 o 00:39  • Odpovedz
prepac :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 00:39  • Odpovedz
Pošlem ti ho I. triedou? Aspon sa nebudeš nudiť vnoci. Ja sa snád konečne vyspím,.
4. nov 2009 o 00:41  • Odpovedz
:grinning: :grinning: posli :grinning:
vini a keby si si normal lahla a vypla svetlo a jeho ulozila do postielky a spievala mu napr co by asi urobil?
4. nov 2009 o 00:44  • Odpovedz
To som sa snažila spraviť cca pred hodinou. Cicek. Prispal. Šupla som ho do postieľky. O minútu bol hore. Tak som ho zobrala do postele. Dala dudku. Otočila na bok tak rád zaspáva. Total tma v spálni. Hladkala som ho.Vydržala som fakt dlho. No ale jačal jačal a jačal. Ponosila som ho na rukách. Ukľudnil sa. Ked som zasvietila dala ho na zem tak by si spokojnejšie bábo nenašla.
4. nov 2009 o 00:47  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to poznam maly nechce byt na rukach len chodit
4. nov 2009 o 00:48  • Odpovedz
No a včul babo rad...
4. nov 2009 o 00:49  • Odpovedz
tak ja sa lucim,idem si postudovat este nieco ohladom stravy a kuknut nieco,prajemn ti aby ti aspon dlho rano spinkala a skus opat vsetko vypnut a ulozit ho,mozno teraz zaspinka
4. nov 2009 o 00:49  • Odpovedz
Mukky nechooooood
4. nov 2009 o 00:52  • Odpovedz
4. nov 2009 o 01:03  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.