Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
8. nov 2009

ahojte,

my naobedovani, idem citat a driemat, maly spinka.
nakup hotovy, kupili sme nejake barbiny, naradie rpacovne, srobovacku, odrazadlo a podobne deckam k Vianociam.

ja mam momentalne stalicu Hugo Boss-Deep Red, Hugo Boss-Hugo woman a Roberto Cavalli-Just for her.

moje oblubene, vam by sa nepacili asi, kedze su dost sladke, pre mna neodolatelne, uzasne.
citrusove nosim cez leto, take lahke, svieze. Cavali by aj mohla byt, len je trochen sladka.

bejbypd
8. nov 2009

zuzka aj ja zboznujem vyrazne aj sladke...ja sa proste musim citit stale nejakou vyraznou vonou mam to rada...a moj drahy to zboznuje...to je hlavne 😉

zuzka1.
8. nov 2009

presne tak, tak deep red od huga je rpe teba ako stvorena 😉

bejbypd
8. nov 2009

no musim ist taku ocuchat do parfumerky 😀 potom napisem ako na mna zaposobila...mne sa celkom pacila aj Kenzo-Kenzo amour 😎 a na chlapovi zboznujem jeho Lacoste cervenu ta je pre mna jak afrodiziakum 😀

vinifera
8. nov 2009

To sú dosť ťažké vône, nie? Teda aspon mám ten dojem. Zuzka o edikovi ti pošlem na mail, ked odfotím čo mám doma. Budem sa snažiť čím skôr. Plachta je už vo výrobe🙂)
bejbypd Ďakujem za podporu. To už je bez šance nechať ho v postieľke revať. To nie je o tom, že reve. On sa proste chce hrať. Bezproblémov do polnoci. Včera sa o 23 dokonca chytil tej prednej časti postieľky a tak strááášne chcel chytiť lampu, že sa postavil 😕 To by som ho musela v tej postieľke niečím privaliť 🙂 Hmmm tehlou? 😀
Hej som z toho unavená jak pes. V pohode do polnoci do jednej hore. Do rána 3 krát kojiť (nadránom už hryzie☹
A o ôsmej je hore. Spí doobeda dve hodky (konečne!!!) a po obede tak 15 až 45 min. Inak nič 🙄
Tak som ho akurát vypratala ku svokre. A idem upratať. Len musím počkať na drahého až si príde spraviť rošt na posteli - lebo ho zasa zlomil - a potom dám čistu plachtu a pôjdem povysávať. Už fakt toho psa asi oholím 😠

zuzka1.
8. nov 2009

neviem ci tazke, ja ju tak necitim, ale sladke hej.

vini ja by som ani z postele cele dni nevstavala 😒
alebo by som sa zblaznila? 😅 to skor 😀

nikollette
8. nov 2009

Juuj, teraz som vstala... Od 15tej sme si s krpcom pospali.

Ja som mávala volakedy Gucci - Rush, Kenzo - flower, lacoste - touch of pink, a teraz používam už 3x 100ml Dolce gabbana - light blue. a samozrjeme aj všelijaké iné, od celije dion, noami cambel, kylie minogue ale to neboli až tajé drahé....

Teraz teda chcem tú DKNY - woman 😵
jaj, ja som unavená, via cako pred spaním 🙄

zuzka1.
8. nov 2009

aj ja som si fajne 2 hodky pospala, najskor mm, potm ja a teraz dedkovci zobrali maleho k starej mame mm,

ja som mavala aj lacoste-pour femme, len strasne malo vydrzi vona na tele.

co porabate?

nikollette
8. nov 2009

My teraz nič, ocino niekm odišiel, asi meniť gumy na zimné.
my sa hrajkáme, a ja pozerám jedným očkom tv...

a čo vy?

nikollette
8. nov 2009

Baby kde ste???
malý zase spí, ale ešte sa zobudí, a budeme sa kúpkať.

Dnes ráno okakal celú postel 😕 😀 😝
Ked sme sa zobudili, začal sa šplahať po tatinovi, a ja len pozerám čo to má ocino na ruke, potom vidím aj na jeho tričku, na malého nohách, a na plachte, kooopec hovna 😝 som mala čo robiť, ble...

Inak ako často kakajú vaši drobci? lebo náš niekedy aj 4x denne 😕
a kamoškina tak 1x za 3-4dni....

zuzka1.
8. nov 2009

niki u nas odjakziva 3-4x denne, akoze normal 😀 😀 😀

idem kukat superstar

mukky
8. nov 2009

ahojte,nedavno sme dosli,may uz buva...
mm mi dnes kupil kabelku EH 😀 on ju objavil ,majitel jedneho obchodu doniesol len 2,mam ciernu,je super, s farebnymi kamienkami ,len ta smrtka tam 😀 babka ju nesmie vidiet 😀
a teraz mi robi veceru,spagety,som total unavena,od vcera vecera som hore 😀 😝 ,meliem z posledneho 🤐

asi budem musiet zajst za lekarom preco som posledne mesiace taka fit 😀 alebo zacnem pit,nech ma to otapi,ci? 😝 mm ma posiela k lekarovi,ani s malym som nevedela zaspat,nemate s tym niektora skusenost?alebo mi treba pridat viac roboty 😀
idem &vas docitat

nikollette
8. nov 2009

Zuzi, tak som rada že nie len my tak často kakáme 😅

mukky, tak máš radosť čo 🙂

Baby môj už chce sám chodiť. Postaví sa k niečomu, pustí sa, urobí krok, padne, ide ďalej skúšať.
To je také zlaté, že už urobil taký prvý krok, ale hned aj padne na zadok. Zatial skusa len na sedačke či posteli.

Idem aj ja pred Tv, ten môj už na mna kričí, nech vypnem net...

tak pekný večer

mukky
9. nov 2009

ahojte,
my sme uz hore od 6.30 😒 ,vstava posledne dni o hodku skor 😒 ,ale chodi skoro aj hodku skor spat,tak asi preto
ideme do dracika,lutujem ze som nekupila vcera take pekne fischer price hracky do vody,tak dnes ideme po ne 😀
potom este na mensi nakup opat,co sa nedokupilo vcera
mm ide na poobede na akciu z roboty,a zajtra ideme na ockovanie tak musim este vyuzit kym je doma,nemam vodicak,a mhd si neviem predstavit ist

nikol no tesim sa tak trocken len 😀 od kedy sa maly narodil sa viac tesim veciam pre neho 😀

idem postudovat clanky o obdobi vzdoru,ked budete chciet,hodim linky,maly trucuje krici,zlosti sa a vydobija si svie uz asi mesiac 😒 😀 ,ale viem ze to nezlyhala vychova tak to je super,uz som to citala 😀

mukky
9. nov 2009

nikol asi kuknem aj tu vonavku 🤐 😀 ,nusim si ju zapisat na zoznam 😀

vinifera
9. nov 2009

😝 Zaspal o 23. O druhej bol hore. Potom o 4 do 5.30. Plaziť - vreštať - plaziť - vreštať. A čo bude keď sa naučí chodiť? Bude po nociach chodiť po izbách?

krpito
9. nov 2009

ahojte, počasie hnus 😠

napapaný, uložený a idem sa aj ja zvaliť do postele 🙂

nikollette
9. nov 2009

Dobré ráno...

My sme dnes vstali rekordne o 13:30 😕
a to išiel spať okolo 22tej,...

akurát som ho nakrmila...
Mukky vyskúšaj, určite by sa ti páčila, ak máš aj ty rada, svieže citrusové vône 😉

Vini, no teda ☹ malý zajko aktívny čo 😅

Mukky, ty si ako ja, s tymi nákupmi ako vidím.. úplny maniak... ja už večer len o tom premýšlam čo kúpiť.
Aj teraz ma štve že som nekúpila taký klavir v tescu, co vydava aj zvieracie zvuky, a dá sa na nom už aj niečo zahrať.. (to akože pre mna 😀 )
Ja som si povedala, že teraz už nechcem chodiť na nákupy, až do predvianočného obdobia, aby som v jeden den mala velku radost a len nakupovala, nakupovala, nakupovala 😀 😀 😀

nikollette
9. nov 2009

No som spať, malý teraz zaspal...
a tu nik nie je 😕
tak idem na MMB zatial 😅

vinifera
9. nov 2009

Niki už som tu🙂
Bola som na pošte.
Musela som komplet stiahnuť chalupu od hora dole vrátane schodiska lebo môj ožratý ocinku kúril olejom 🙄 🙄 🙄 a rozvláčil to po celej chalupe☹(( Proste žiadna súdnosť ked je ožratý. Už fakt nevieme čo sním robiť. Malého som zatiaľ dala mame nech sa ho pokúsi uspať. Lebo ja už toho mám plne zuby.
Teraz idem ešte dať do poriadku jedno auto, čo zajtra ide na východ. No aspon to by malo byť rýchlo. Ale idem si ešte vypiť kávu. Už mám isto na nej aj ľadové kryhy aká bude studená - no ale čo možno budem pekná 😀

krpito
9. nov 2009

vini, neteš sa, ja pijem kávu studenú každý deň a efekt žiadny 😀 😝

nikollette
9. nov 2009

Vini, ty si tiež na tej pošte ako doma čo 😀
Nám dnes došla takáto nálepka na stenu, si to dáme presne tak za sedačku ako na foto 😉

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5651734

nikollette
9. nov 2009

Sa mi ten africký motív, strašne páči 😵

nikollette
9. nov 2009

Stále tu nik nie je...
mne už išiel malý zase spať.... 😕

vinifera
9. nov 2009

Jéééžiš niki neser mna. Mne spal malý poobede pol hodku....

krpito
9. nov 2009

nikoll, Ty máš asi najspavejšie dieťa na koníku, zlaté 🙂 a bola som vo FANN, nemali viniferinu 😀 značku Burberry Weekend for women, tá DKNY women ma neoslovila a nemala som s čím porovnať 😉 musím zajtra zbehnúť do inej parfumérie 😉

vinifera
9. nov 2009

No áno krpito. Burberry weekend for women ťažko zohnať v SR. Ešte tak internetové obchody ju majú ale toď vše. Naposledy mi ju kamoška doniesla z Nemecka.

krpito
9. nov 2009

vini, pozerala som včera aj cez internet, majú, ale nechcem objednať, nepoznám túto značku tak som chcela ovoňať, skúsim ešte v ďalších dvoch FANN 🙂 inak zajtra mi majú doniesť Calvin klein, tiež som nemala, nepoznáš ? 😒

nikollette
9. nov 2009

Vini, tak moj je spachtoš čo už 😅 pekne hajá...
Krpi najspavejšie, myslíš 😨 😕
krpi neoslovila ťa😕 😕 😕

A ako vonala, ja neviem na 100% ci je to ona. Iba si myslím.. ta flaska mi pripomina tu vonavku co sme pred 5rokmi skúšali. A este jedna mamina mi napísala že to asi bude ona. Ale este som sa nepresvedčila. Nebola som v parfumerke ovonat tu vonu. Ked ovoniam, napíšem či je to ona, alebo nie 😉

vinifera
9. nov 2009

Tak ja isto viem že Dolce a Gabana - Light blue je strááášny smrad. Takisto aj Moschino a všetky smrady čo robia 😔
Páči sa mi Crystal Aura z Avonu. Tá na rozdiel od ostatných produktov tejto značky aj vydrží. Táto Burberry je síce sladká ale zároveň tak pútavá vôňa, že som proste do nej zamilovaná. Namotali sa na ňu už ďalšie dve moje kamošky 😉 Od Kelvina Cleina som nikdy nič nemala.
Ak som nejakej vôni sprznila názov ospravedlnujem sa výrobcovi 😎