• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
ahojky, aj ja len pozerám či niekto prispieva :slight_smile: a prispieva tak keď uložím, môžem prísť erdžať ? :sunglasses:
10. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz
No super inteligentné dieťa mám. Vytiahol si spod stolíka dózu s koláčikmi (také tie suché polomáčané v čokoláde) a hned vedel, že je to na papanie. A už si to aj do úst strkal. Pekne tou čokoládovou stranou.
10. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz
však keď mu Ty nedáš ? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz
Mukky, chudáčik :frowning2:

Ja som tiež čítala že 2, niekde aj do 3rokov, nič nerobiť.
A inde píšu že postupne v kúpeli, alebo po kúpeli. Tak maminy, vyberme si :unamused:

Ja s tým osobne nič nerobím zatial.
10. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz
kupel vraj ozaj nie, kvoli bakteriam, ani ziande macanie uz po stiahnuti v kamilkach a podobne, kvoli mnozeniu bakterii v teplej vode a podobne. to je rozumny argument podla mna.

mukky dr struhnut za ucho :angry:
10. nov 2009 o 19:53  • Odpovedz
zuzi, ako sa máš, dávno som Ťa nepočula :grinning:
10. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz
jaaaj dobre, unavene ale dobre

ked pride cas vsetko vam porozpravam, teraz nechcem nieco zakriknut, tak etse nem mozem :grinning:

co ty?
10. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz
oné, hádam len nie ? :grinning:
10. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz
Zuzi, žeby :confused: :sweat_smile:
neviem čo dobre myslím :slight_smile:
10. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz
nikoll, aj ja to tak myslím :wink:
10. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz
tak držíme palce Zuzi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz
ak je to tak, zuzi pľuvni na mňa, aj ja chcééééééééééééééém :frowning2:
10. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz
zuzi :dizzy_face:

baby dik,
ja som ako nemyslela ze v kupeli to robit ale po kupeli ze ked je maksia pokozka,no plakal opat ked piskal :frowning2: uz spinka...
som v tomto tiez na pochybach,som citala viac clankov a vsade inak,skor ale ze ano ako nie...aj mm som dala postudovat kym som sa hrala so savierkom a nasiel fotky ze aka infekcia moze vzniknut ked sa to nerobi :unamused: fotky som odmietla pozriet tak neviem...
asi budeme musiet zavolat znamej

idem asi pozerat ordinaciu
10. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz
krpito a ty malemu s tymto nieco robis,ci si robila?
10. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz
baby tehu ee este :grinning: tak trapte hlavicky dalej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz
zuz neviem o tebe vela,dom? :grinning: auto?svadba? :grinning: skola?
10. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz
ja som mu to okolo ôsmeho mesiaca vždy po kúpaní stiahla, ale vždy len pokiaľ išlo, žiadne nasilu, ale stále mám teraz pocit že to nie je ako má byť a neriešim, pretože dr. povedala že dobre, malý sa neobchytáva, čo si myslím že by robil keby ho tam omínalo, čas ukáže. Moja mama hovorila, že bratovi to tiež nasilu strhli, ale podotýkam odborník na urológii, žiadna pediatrička a dva - tri dni tročka omínalo a teraz má priateľku tri roky a keby mal problémy, tak asi by s ním nebola :grinning:
10. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz
som nepostrehla, či si vydatá, ak nie, tak svadba ? mám medzery, priznávam ...
10. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz
krpito, tak je možno bohatý :slight_smile: :slight_smile:

ale zabila by som dr, keby to spraví Matúšovi...dúfam, že tomu nechá voľný priebeh....akurát možno mu budú hľadať vajko ako jeho tatovi :grinning: :grinning:
10. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz
smaili a našli ? Ty ma vieš pobaviť :grinning:

a brat nie je bohatý, asi má iné prednosti :grinning: ale musím uznať, je fešák :slight_smile:
10. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz
baby ja som nestihla ani tomu zabranit,povedala len ze sa pozrieme a uz to urobila :angry: ,revala som jak mala ked sme vysli von,no a sli sme hned do obchodu mu hned kupit hracku :pensive: ,v draciku som vybrala takeho mensieho hrocha na koliekach,svietia mu tam tlacitka a hraje hudba,chodil s tym skoro az do vecera moj maznacik :pensive:

toto su len take boliestky,ale co take maminy,ktorym deti vazne ochoreju,dostanu leukemiu,chemoterapie,bolesti a podobne,co tie,ako musia trpiet :frowning2: :frowning2:
10. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz
boli ma hlava :unamused:

co robite zajtra?
10. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz
mukky, pravda, len každá je úzkostlivá na to svoje mimino, veď keby sa dalo aj dýchať budeme za nich a tieto diagnózy čo píšeš si ani neviem predstaviť, ja mám pocit že by som to ani neprežila :unamused:
10. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz
krpi, našli, ale až na druhý krát...má jazvu nad pipíšom :grinning:

mukky, tak to máš pravdu...môžme byť rady, že máme také zdravé a krásne detičky :slight_smile:
10. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz
smaili, ale nevadí pri onééééééé :slight_smile: :grinning:
10. nov 2009 o 21:34  • Odpovedz
Zuzka je vydatá :wink:
10. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz
krpito, nevadí...však je kompletný chlap, keď má obe vajká :grinning: :grinning:

nikol, to ozaj???? :wink:
10. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz
takže nevadí že na druhýkrát :slight_smile: to je fajn. Baby, ja tak strašne túžim po druhom dieťatku, len sa akosi nedarí a ja sa bojím že sa ani nepodarí. Pošlite nejakú pozitívnu energiu :slight_smile:
10. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz
krpi tfuj tfuj pre stastie nech uz je fazulka,najlepsie bambulka v brusku :dizzy_face:ja len tak narychlo lebo cumim ordinaciu :grinning:a som zvedava co zuzka...zuzka nenapinaj :grinning:
10. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz
Krpitko posielam energiu, a vela šťastíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tfuj, tfuj, pre šťastie :wink:

Smaili,. ale nie teraz sa vydala :sweat_smile:
myslela som to ako reakciu na Krpito, ked sa pýtala či bude mať svadbu... :wink:
10. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.