Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

smailinka
10. nov 2009

krpito, prečo by sa nemalo podariť??? treba si spraviť intímnu chvíľku a užívať si to...keď to budeš veľmi chcieť, tak to bude naopak...pri našom šťastí by sa nám podarilo aj s ochranou 😀 😀 aj s dvomi 😀 😀

krpito
10. nov 2009

Ty bejby, Teba vždy rada vidím, Ty si moja krvná skupina 🙂

bejbypd
10. nov 2009

😀 no pusu posielam 😵 pridem ked skoncia serialy a prehovorim krpatu spat lebo dneska mi vynimocne pili usi este aj teraz... johny deppko je na nocnej tak mame s krpatou babsku jazdu 😀

smailinka
10. nov 2009

krpito, inak tfuj, tfuj, dúfam, že to nebolo do oka 😀 😀

zuzka1.
10. nov 2009

jj presne, kamaratkam sa podarilo po dlhom snz otehotniet vo chvili, ked na to prestlai mysliet.

Aj ked viem, ze sa lahko povie nemylsi na to, ked to velmi chces.

Snad sa od toho odputas nejakym sposobom a pride to vo vhodnu chvilu, mozno aj nevhodnu, ale pride.

riesi s aponuka, ktora sa neodmieta. ked to bude uz aktualne poviem vam presne co a kde a ako, ok???

auto mame, vydata som, druhe bude volakedy niekedy v blizkej buducnosti 😀

vinifera
10. nov 2009

smalinka my sme na tom podobne🙂)

Krpitko tak nech sa darí. Tfuj tfuj.

Mukky predkožka sa podľa toho čo som čítala nemá preťahovať pokiaľ tam nie je nejaký problém. Pokiaľ moč a všetko ostatné odchádza tak ako má. Pokiaľ je tá dieročka veľmi malá a neodteká to tak ako má hrozia tam zápaly a v tom prípade sa to má riešiť. Myslím, že najskôr masťami a keď to nezaberá tak pretiahnutím. Ale pokiaľ tam nie je problém tak sa to min do dvoch rokov riešiť nemá... Jeden urológ má k tomuto dokonca pekný výrok: Predkožku by mala pretiahnuť žena ale nemala by to byť matka (ani lekárka) 😀 😀 😀

smailinka
10. nov 2009

zuzka, presne, aby sa to nezakríklo....takže držím palce...

idem kuknúť odsúdené...malý už hajá, tak mám trochu času....dobrú noc 😉

krpito
10. nov 2009

vini 🙂

a odpustite, idem zasa riešiť vôňu, ale vinifera, ak máš rada sladšie vôe, tá Calvin klein CK IN2Uher je nádherná 🙂 skús ovoňať a daj vedieť 🙂

a díky za opľutie, keby že sa podarí, poďakujem. Niekedy napíšem aké to mám ťažké, aj moje dietko je zázrak a doslova vymodlené zdravučké a dobručké dieťa 😉

mukky
10. nov 2009

vini,pekny vyklad 😀 😀

nejde sa zuz stahovat do zahranicia?
nemam naladu 😒 u mna nezvyk 😒

nikollette
10. nov 2009

Tiež ma u Zuzki napadlo stahovanie, alebo nejaká nehnutelnosť, ale radsej už pssst, aby sme je to nazakríkli 😉

Mukky, ako to? 😕
treba si spraviť náladu, napríklad nejakým nákupom 😀 😀 😀

bejbypd
10. nov 2009

caute dobry vecer sa praje uz si spokojne cvalam 😀 k tej predkozke teda neviem nic povedat mudre ale mozem sa opytat svagrinky co doktori v prahe ona ma synceka 😉 a ta vona calvin klein to palec hore ta je perfektna 😉 a ja dnes mam po dlhom case naladu lebo johny deppko sa dnes hecol a bol z neho hotovy rosenberg 😀 ako malo mi staci ku stastiu 😎

mukky
10. nov 2009

nikol 😀 nechcem byt mamonar 😀 a chcem zacat setrit,len tak,pre dobry pocit 😀
mne urobi naladu toto-i ked mi je smutno aj z tohto 😒 ale je to krasne

https://www.youtube.com/watch?v=TBFagEbEw74

a tieto deticky tam 😀

https://www.youtube.com/watch?v=Ue4Kex_ahzM
mukky
10. nov 2009

nikolette na mikulasa este nemam nic v plane,v madarsku uvidim 😀 🤐

to cd ani ja nebudem kupovat,co som chcela povodne na vianoce,ma neoslovilo,ale asi kupim take drevene brazky co sa vkladaju a na nich su rozne zvieratka,bude sa ucit ich vkladat spravne a nazvy.potom este nejake knihy,vcera dostal od mamy jednu,ma ten vysavac este

bejbypd
10. nov 2009

ozaj baby neviete nejaku fajnovu cenu vyhodnu na ten detsky vysavac?synovcovi chceme na vianoce a svagrina ma prosila nech to neni drahe ze aj tak to rozbije 😀 no my malej sme uz kupili kuchynku taku barbie,kos na hracky princess,este riadikov vela do kuchynky dokupime,aj nejaku mikrovlnku,nech nerozhadzuje kuchynu mne ale sebe 😀 no a dnes sme jej za super ceny kupili v takku troje nohavice,dve mikiny,a tri tricka s dlhym rukavom sak bola vyplata tak som chlapa zodrala z penazi...este nejake knizocky jej pokupime to ma rada a maco viktor sa u nas velice osvedcil ale mame len dve a este dve su...inak mam dilemu lebo 9.januara ideme na svadbu draheho sesternici a ja neviem co na seba 😀

nikollette
10. nov 2009

Tiež chcem nejaké knižky.
hladám takú velkú, kde su hlavne obrázky zvierat.
Aby sme sa to mohlo učiť pekne.

My máme zatial iba laptop, a velký nákladiak s bágrom.
chcem este knizky, niečo co bude prehrávat hudbu cdčka ci kazety pre malého aj s mikrofonom a nahravanim, autosedacku väčšiu, pieskovisko, taký klavir v tescu mám vyhliadnutý, dielničku pre malých majstorv aj s umelým náradím, oblečko a ešte sa uvidí 😅

nikollette
10. nov 2009

A este dnes som objednala Cdčko pre deti. (peter nagy a deti - výber)
Pekné pesničky sú tam.

bejbypd
10. nov 2009

nikol ze peter nagy a deti na tom som hadam este ja ako mala ficala 😀 to je krasne si takto zaspominat... u nas doma,v aute, no hocikde kde je radio leti podhradska a canaky 😀 sa z toho tesim lebo uz ani ja som si nepamatala take mile pesnicky 😎 ale peter nagy a deti je dobry napad 😉

nikollette
10. nov 2009

Gumené máme aj my.
Tie čo máš vyzerajú fajn. Také niečo by som prijala. Kde si to kupovala, či cez net?

mukky
10. nov 2009

nikol u nas mandarinka darinka sa pocuva denne a aj spievam ked ideme spat 😀
maly mi este nezaplakal,nech len spinka pekne az do rana,moj maly

nikollette
10. nov 2009

No aj my sme na tom fičali, sa na to cd normálne teším 😀
Su tam fakt super pesničky 😉

nikollette
10. nov 2009

Tieto pesničky sú na tom cdčku:

Mandarinka Darinka
02. Zebra
03. Vianoce, vianoce
04. Tomi ma v saxofone zlato
05. Major potkan
06. Lienka Lenka
07. Blondina z Londyna
08. Tiki - Taka
09. Gitara - na - na
10. Carbicky
11. Sprayer Frayer
12. Malicek
13. Preco krava nenosi ...
14. Mame doma dazd
15. Bobi
16. Hovnivalik
17. Macka pana skladatela
18. Dve male blchy
19. Mam dobru babu
20. Ping-Pong
21. Zirafa
22. Dingo a Tango
23. Chobotnica a slon
24. Yetti
25. Kanibali - BONUS !

nikollette
10. nov 2009

Idem baby off, ....

dobrú

mukky
10. nov 2009

nikol ale je tam toho malo v tych mensich,tak nebud sklamana,ale ma ich rad,zatial staci,su tam odfotene zvieratka ci ovocie,takze je to take identicke
ten lexikon je kresleny,vacsi,aj ten sa mu paci 😀

tusim v optime v potravinach pri knihach,ale maju aj v tescu tusim na knihach,ci v carfure?? 😝 som uz popletena z tych obchodov,ale v hypernove iste,mate tam,nie?

bejbypd
10. nov 2009

prisli k nam kanibali, chceli nase baby zbalit 😀 😀 😀 tak martin madej ten bol paradny 😀 dobre pesnicky ja sa pohrabem v starych veciach a tusim ze to mam na kazete tieto pesnicky...si ma normalne navnadila ,musim pohladat 😎

mama.wolfka
11. nov 2009

mukky - len tak trocha čítam a nedá sa mi nereagovať na tú doktorku ☹ fakt hrúza, chúďa malé ☹ budem sa modliť, aby také niečo nenapadlo aj našej, oni to všetko urobia tak rýchlo, že človek nestihne ani zareagovať ... inak keď som sa na to minule pýtala, tak povedala ... veď som Vám povedala, že máte sťahovať pri sprchovaní kým ide ... to som si síce nepamätala, ale odvtedy to tak robím, teda v sprche (pri kúpeli by som to nerobila) a vždy len kúsok kým to v pohode ide, nič nasilu, kúsok to ide, to opláchnem a hotovka ... dierku tam nemá malú, ciká v pohode, tak to neriešim, ešte má čas

a inak dobré tipy na darčeky, najmä tie knižky, tiež rozmýšľam niečo podobné a ešte nejaké drevené alebo aj iné kocky alebo niečo čo sa dá skladať

dajte ešte tipy na darčeky pre drobcov, naša kategória je 16 mes. 🙂

teším sa na vianoce s našim drobcom, bežne funguje ako odtrhnutý vagón, tak som zvedavá ako to zvládneme v jedno-izbáku so stromčekom - mávame vždy živý a veľký 🙂 sme také malé deti asi všetci traja 🙂 ... aj som mala také myšlienky, že nejaký malý niekde na stôl, ale tatino zatrhol, že to by nebolo ono ... a má pravdu ... už sa teší ako budú spolu vešať gule 😀 som na to fakt zvedavá, myslím, že ich bude skôr dávať dolu a myslím, že aj strom aspoň raz ľahne 😀 😀 😀 no ale aspoň bude zábava, no nie ? sranda musí byť aj keby na chleba nebolo 😉

zuzka1.
11. nov 2009

dobre ranko,

idem sa obliekat a het, len dopijam kaficko.

mama.wolfka jeeej, ze sa vobec ukazes. treba aj pisat, nielen citat.

Ja mam zatial bodynka zo spencera, svetrik aky nextovy, kufrik s naradim, etse chcem knihu, prstove farby a autiak do serie co uz ma. ostatne je rodine.

Inak vas som sa nepytala, len u nas v teme, mam cd csanaky a podhradska vianocne. kto chce???

pekny dnik zeny a piste, nech mam co citat 😀

krpito
11. nov 2009

ahojte 🙂 ste to tu riadne rozbehli včera 🙂 No ja som si povedala že bez práce nie sú koláče 😉 a zašla som za drahým 😀 veď zavše treba aj jemu venovať pozornosť, nie len tu erdžať 😝

mukky
11. nov 2009

ahojte,
my sme hore od 6.30,cim dalej vstavame skor.. ☹
wolfka 😵 my mame uz par rokov taky mainky stromcek,snad 40 cm 😀 a mm stale chce aj ja som nechcela,asi trauma z detstva,som to neznasala zdobit a potom davat dole ozdoby,ale papat salonky bolo fajn 😀

a teraz iste nekupime,ved cinska ruza je schovana na stole a par krat uz skoro lahla 😀 ako wolfka pise

idem si urobit kavicku,navarit obedik pre maleho a nieco porobit

vinifera
11. nov 2009

Bré ránko ženy. My už sme napapaný prebalený. Malý sa už snaží otvoriť komodu 🙂 A ja idem upratovať. Lebo sa mi tu po komodách kade tade povaľuje tovar všeho druhu.... A došli včera malému Adidasy - no krásne sú. Tak teda idem - lebo sa zasa zaerdžím a figu spravím.