• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
ja mam este stalle mlieko a malemu som akoze ukazalka didi a aj isiel k nim ze ochutna :grinning: ale som cuvla...som sa zlakla ze ma kusne ze zabudol ako ma mat pusinku pri kojeni
12. nov 2009 o 01:10  • Odpovedz
ja by som chcela mat slovensku restauraciu :grinning: ,alebo obchodik,ale v dnesnej dobe neriskujem
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
rano sice mm vstava k malemu,takze kludne mozem spat az do obedu ale aj tak asi pojdem si skor lahnut ale kedze s vami klebetim tak som si prd veci popozerala :grinning: :grinning:
12. nov 2009 o 01:13  • Odpovedz
ok lucim sa,dobru
12. nov 2009 o 01:26  • Odpovedz
vini maly spi?
12. nov 2009 o 01:27  • Odpovedz
no veď aj ja ... keď som doteraz nezačala nič poriadne robiť, tak teraz už nebudem začínať a idem radšej niečo pospať :slight_smile:

inak hej v dnešnej výpalníckej dobe si tieto sny radšej nechajme do ďalšieho života :grinning:

tak dobrú všetkým a vďaka za príjemný neskorý večer :wink:
12. nov 2009 o 01:31  • Odpovedz
inak mukky vyskúšaj mu dať, neboj, keď aj trochu kusne, tak po tvojom výkriku určite pustí, možno opäť začne :slight_smile:

inak ja sa obávam o malého pitný režim a obličky keby som ho úplne odstavila, lebo cez deň niekedy vypije dokopy tak 150 ml. vody (al. čaju, štavy a tak), teda okrem vody čo je v jedle ... on v noci riadne cicia, žiadne dudlanie
12. nov 2009 o 01:33  • Odpovedz
ahojte,
drobec uz spinka,dnes vstal 5.40 :confused: a uz nezaspal.Hadam to bolo len dnes take skore vstavanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,konecne uz dnes nelialo,sme po prechadzke tak hadam pospi dlhsie ked tak skoro rano buntosil
pijem kavicku a idem poerdzat.

a co vy?kde ste?
12. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz
Cau mukky, prosim ta odkedy moze dieta na SR syry a kakao do UM? Tu v NL syry az po roku a kakao netusim. Jedna mamicka to chce davat takmer sestmesacnemu babatku na SR
12. nov 2009 o 11:10  • Odpovedz
cauko,
tak baby ten moj hlados protestuje ze 180 malo .booze.davali ste detom vyvar ze troska kuracinky a mrkvicka?
12. nov 2009 o 11:43  • Odpovedz
ahoj adi :wink: idem ti napisat ale asi ta velmi nepotesim :unamused: :grinning:
12. nov 2009 o 11:44  • Odpovedz
mna potesis ale tu jednu mamicku asi nee
12. nov 2009 o 11:48  • Odpovedz
kakao sa odporuca okolo druheho roku zivota a to nie je ale nevyhnutne podavat,je sladke a deti uz potom po navyknuti tejto chuti nemusia vypit mliecko bez neho a to sa tyka i toho maleho babatka :astonished: :confused: a do roka urcite kakao nie,ved to mu moze podat uz rovno aj cokoladu :rolling_eyes:

pokial je v rodine alergia,ani cokoladu ani kakao minimalne do 2 rokov nie

a so syrmi ta asi tiez nepotesim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tavene syry obsahuju vela taviacej soli a sol sposobuje ze sa potom vapnik ovela tazsie a menej vstrebava,zhorsuje vyuzitie vapnika v tele,obsahuju fosfor,kyselinu fosforecnu ,ktora sa pridava do coly ci kolovitych napojov :rolling_eyes:
tvrde syry su tiez slane a obsahuju rozne stabilizatory a podobne,ale maju viac vapnika

radsej by som koli vaponiku volila biely jogurt ,aspon 9, 10 % tuku

ochutene pribinacky,termixy,a podobne vyrobky maju o polovicu menej vapniku

takze my sme este syry nemali

ale na trhu je novy syr pre deti,lucina,zlozenie sa mi celkom pozdava ,ale my este pockame
12. nov 2009 o 11:53  • Odpovedz
lenka ja som tabulka tak asi ti nemam pravo odpovedat,ci?
12. nov 2009 o 11:54  • Odpovedz
mukky dik :wink:
ja Damianovi kakao nedavam a zo syrov len Cotage raz za tyzden.
inak dik aj za recepty co tu davas... super insipracia :wink:
12. nov 2009 o 11:58  • Odpovedz
skus , lebo ani neviem ze odkedy sa podla tabulky moze.starsie okolie tvrdi ze uz mozeme
12. nov 2009 o 11:59  • Odpovedz
lenka vies co,ja ti dam linky radsej a sama si postudujes lebo to je na dlho ale v ziadnom pripade nie :astonished:
12. nov 2009 o 12:01  • Odpovedz
cestovatelka nemas za co a preco nepises?
12. nov 2009 o 12:02  • Odpovedz
12. nov 2009 o 12:04  • Odpovedz
lenka hladam jednu super stranku a snad do vecera ju najdem,ostala na notebooku co mi odisiel :unamused:
maly mi este buva,idem si dat druhu kavu?este som neranajkovala :zipper_mouth: :zipper_mouth:
12. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz
mukyy kava povolena :grinning:
12. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz
neviem to najst :frowning2: dik :grinning: dala som si jogurt

http://www.kojeni.net/prikrmy.php

stve ma to :angry: neviem to najst no nic,snad vecer
12. nov 2009 o 12:46  • Odpovedz
pekný dník, konečne môžem chvíľu cválať...malý v poslednom čase exceluje, predvčerom zaspal o 2ráno a dnes síce o polnoci, ale bol hore od 3 45 do 5 00...no katastrofa....a príde moja múdra svokra a povie mi, že jej ho mám dať cez deň, nech si ja oddýchnem....no ju ser.m, keď ja potrebujem spať v noci...

andrea, prepáč, ak niekoho urazím, ale tá osoba je asi hlúpa, keď chce dávať pol ročnému dieťaťu kakao..akože syr, zavriem oči, ale kakao??? a ona sa necíti???? chudák dieťa :angry: :angry: :angry:

lenka a čo ti poradila dr???
12. nov 2009 o 12:49  • Odpovedz
lenka a ved aj baby tu ti povedia,hlavne nepocuvaj starsie rocniky a stoj si za svojim ak uz sa rozhodnes mareka zdravo stravovat a nepopustit :grinning:
ty si netabulkova ci ako? :grinning: estge mas male babo :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja chceeeem :grinning:

vtedy bola ina doba,malo informacii o strave,alergiach a podobne,nie je umnenie nadzgat dieta vselicim moznym,stari rodicia si myslia ze tym dietatu pomozu no opak je pravdou,bohuzial
12. nov 2009 o 12:51  • Odpovedz
lenka_66, ja by som teda nedala v žiadnom prípade, ale Ty si mama :slight_smile:
12. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz
davam link na ten novy syr

http://kosticky.mojelucina.cz/

koli tvarohu detom podavat od roka :sunglasses:
12. nov 2009 o 12:54  • Odpovedz
krpi ahoj
smaili ahoj a kukucky tiez ahoj :grinning:

maly mi este buva,aj stary
12. nov 2009 o 12:55  • Odpovedz
mne sa už asi malý preberá :angry: :angry: :angry:
12. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz
no ved prave preto ale dr. mi zakazala davat mu viac mlieka.tak co mam teraz porusit?ze mam vydrzat jeho plac :angry:
12. nov 2009 o 12:57  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.