Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
12. nov 2009

ahojte jezibaby,

ste toho popisali osm mala co citat!!!

moja menovkyna sa zase raz objavila, velmi tesim, wolfka, ty sa dobre citas a ozaj si ma potesila.

sonya ja som po par uvodnych stranach a prispevkoch zistila, ze az na niektore vynimocne veci, ktore nie su casto som v podstate nazorovo asi tabulka 😉 a som rada 😉

kocky ja som znicena, maly spinka.

zajtra mam volno, ideme do nitry, na nakup, povybavovat co to a otom budem vegetiti a ucit sa, nuduci tyzden mam skusku z danovnictva aje toho straasne moc, mala by som zacat.
Tatik nam ide na 3 dni do Belgicka, tak budeme bacovat sami s drobcekom.

smailinka
12. nov 2009

Nikto tu nie je?? ☹

mama.wolfka
12. nov 2009

zuzka 🙂
v dobrom ti závidím, že študuješ, ja som tiež skúsila začať, ale nejak som bola lenivá či čo a keď som otehotnela tak som skončila ... mala som aspoň výhovorku 😔

vinifera
12. nov 2009

Čítam vás🙂

mama.wolfka
12. nov 2009

vini no dnes tu toho moc neni, aj ja som chcela trochu zrelaxovať 🙂
dnes som mala v pláne sa poriadne vyspať, ale potom že zabehnem trošku na pc 😉

lenka_66
12. nov 2009

mukky ,kde mas identitu ?

mukky
12. nov 2009

😀
skrytu

mama.wolfka
12. nov 2009

mukky !!! zasa budem mať haluze 😀 😀 😀

inak baby čítala som teraz tú tému, že "Mamičky z čoho žijete?" a normálne mi až zle ostalo, vždy som sa snažila iných ľudí neodsudzovať a chápať, veď každý sme nejaký a tak, ale toto ... ani sa neviem vyjadriť 😠 😠 😠

lenka_66
12. nov 2009

wolf , no idem sa pobavit

muky tajnostartka 😀

mama.wolfka
12. nov 2009

idem si tuším radšej mäsko na zajtrajšiu čínu pripraviť a naložiť, lebo toto ma normálne vyviedlo z rovnováhy

dám niekedy, keď bude čas 😀 😀 😀 recept na MMB na našu "Wolfovskú" čínu, je to naša mňamka a zajtra má tata sviatok, tak si zaprial 🙂 akurát Samko bude od nás môcť "žobrať" akurát tak suchú ryžu, lebo tie koreniny a sójovka by mu určite neprospeli 😉

potom ešte nakuknem, tak trošku popíšte 😉

mama.wolfka
12. nov 2009

lenka66 to sa určite nepobavíš, je to hrôza, len treba prečítať viac stránok ... tam to je ešte len zaujímavé

mukky
12. nov 2009

😀 😀
som ju zahliadla ale teraz citam tu o skor zavadzani prikrmu a mam taky tlak ze dovi 😕
asi to ani nedocitam ked si tie deticky predstavim co su take male a prikrmuju ich tak skoro je mi mdlo 😠

mama.wolfka
12. nov 2009

téma sa volá Mamičky z čoho existujete?

mukky
12. nov 2009

wolfka hod recept do mojej temy,dik 😎

lenka_66
12. nov 2009

wolf, no prva str.precitana a nemem nervy na nu.ta zakladatelka je riadne svihnuta.ak je menejcenna tak nech ide robit a muz ostane doma abo si najde opatrovatelku.

mukky, kocka 😵

mama.wolfka
12. nov 2009

lenka čítaj ďalej ... nechcem ti prezrádzať, ale je to tam ešte zaujímavejšie, ale žiaľ nie v dobrom 🙄

s tými skorým prikrmovaním to tiež nechápem
ja som minule v obchode našla, že instantná krupička ... viem, že obyč. krupica sa odporúča až neskôr, ale myslela som si, že táto je nejak upravená, tak som ju študovala a aj tam bolo, že sa odporúča od 3 rokov !!!
nemám pocit, že som nejaká extra odborníčka na detskú výživu (to mukky je fakt trieda - v dobrom), ale keď sa ma to týkalo, tak som sa snažila sa niečo dozvedieť, prečítať, poradila som sa s doki a tak ... ale keď čítam takéto veci, tak to som oproti nim expert a totálna tabuľka 😀

mukky pridám ho aj k tebe, ale na MMB ho chcem dať kvôli foto, som si to minule nafotila, tak sa chcem ukázať 😀 😀 😀

mama.wolfka
12. nov 2009

no mäsko ešte počká 😀

pred chvíľou ma bol mm zavolať, že nech presuniem dieťa, lebo ho vytláča z postele 😀 je taký zvyknutý byť pri niekom, že keď tam niesom, tak sa tlačí na mm a ten sa potom nemôže točiť a je z toho na nervy ... a s tými 115 kg by ho ľahko aj zavalil 😀
tak som ho presunula, a samo, že keď som tam už bola, tak sa aj pricucol, veď prečo nie ? 😀 toľko vycicia cez noc ... ale keď za celý deň skoro nič nevypije, tak si to potom v noci vynahrádza, fakt neviem ako to prežijú obličky, keď mu zruším časť nočných kojení 😠
keď som tam bola, tak tata mi vraví: Keď porodíš dieťa, tak mu vysvetli ako má spať! 😀 😀 😀 no vtipný je

mukky 🙂

mukky
12. nov 2009

lenka ja? 😀 foto skresluje 😀

wolfka sa cervenam 😀 a nemyslim si to pre mnohych som asi nie normalna 😝 😀

ukaz sa 😀 a pochval 😉

wolfka 😀 😀 a dobre ti povedal 😀 spat sa ma v postielke 😀

mukky
12. nov 2009

som rada ze si nasla taku krupicu a potvrdili sa moje slova,az som si vydychla 😀

mukky
12. nov 2009

no musim aj tamtu temu pozriet ale kedy?este si musim pozriet 3 casti bez servitky..ked prcek vstane opat 5.40 rano klaknem 😀

mama.wolfka
12. nov 2009

no ale nápad aby spal s nami mal on 😀 čo som sa aj čudovala, ale vyhovuje nám to takto až na pár výnimiek, kedy sa tata sťažuje, že sa naňho natláča a raz ho aj ocuciaval 😀 mal na ruke normálne cucflek, len neviem či to mal isto od neho 😀 tú noc malý olizoval aj mňa na krku pri uchu, som sa prebrala na mrnčanie a mala som vlhký krk 😀 😀 😀

no mukky, radšej byť pre niekoho nenormálna ako tie druhé ... totál netabuľky 😀

no idem už pripraviť to mäso a spať, ten čas tak letí ... som už závisláááááááák

ale keď dokrájam tak určite nakuknem 😉

mama.wolfka
12. nov 2009

inak teraz ma napadlo, že tu písavala jedna babula a veľmi dobre sa čítala, bola stále taká vtipná 😀 tuším sophie mala nick, mohla by prispieť 🙂

mukky
12. nov 2009

😀 😀 😀 som sa riadne nasmiala 😀 a cakam na ten roman lasky este do nedele chcem citat 😀 😀

lenka_66
12. nov 2009

mukky tak oproti tej co je bez identity 😉

wolf, skoda na kravu pismenka minat.do prcic nezaspim bo nerv som lapila.hlavne ze v albume ma muza na pive

mukky
12. nov 2009

ja by som sa teda nevyspala a ani mm nie
asi 4 dni dozadu som si ked sa maly zobudil brala do postele a sme sa tam salili ci hrali trosku a teraz ked vstane rano zacne mrncat a ukazovat ze chce ist tam 😀
na dobre sa tazko odvyka ale v noci si ho nemozem brat ak bude chciet..jednak sa kruti roznymi smermi po posteli ked nie je v postielke,myslela by som len na to ze mi spadne z postele,lebo on nedba.. 😒 ide jak velka voda a vcera som ledva ho zachytila by tak udrel hlavku do steny a okraja postele ze az 😢
a ked nespite este ho sameho nechas na velkej posteli?

mukky
12. nov 2009

lenka a preco nespis?

mama.wolfka
12. nov 2009

mukky sľubujem, len u mňa termíny nič moc 😀 😀 😀

a to máme dosť malú posteľ, tuším 160 šírka, do budúcna a nového bytu (dúfam) si chceme dať urobiť na mieru riadne širokú nech tam môžme spať všetci 4 pokope (s ďalším potomkom 🙂)
no to s tými pádmi a buchnutiami máme poriešené, práve dnes som to písala do jednej témy (nájdem to)
tiež sa krúti kde kade, ale nemá skoro žiadnu šancu na pád či buchnutie 😀
minule mm zahlásil, že on spí vlastne správne, teda na správnu svetovú stranu, už si to nepamätám presne akú, ale hlavne je to krížom cez posteľ 😀
no a keďže bývame v jedno-izbáku, tak posteľ je vlastne v strede celého diania a cez deň sa tam váľa často, najskôr som mala nervy keď tam vyliezal a hlavne zliezal, stále som striehla, aby si nezlomil väz, ale už vie pekne zliezť, hoci niekedy ma obchádzajú mdloby keď ho vidím ako ide dolu, dôjde až úplne na okraj, potom si sadne a po riti sa už zošuchne dolu, raz aj fúkol dolu, ja som to našťastie nevidela, ale mm vravel, že padol elegantne, teda tak aby sa mu nič nestalo - ako kaskadéri, že to len vyzerá hrozivo, ale vlastne nič 😀 a posteľ je dosť nízka
on je skoro vždy skôr hore ako ja, napr. dnes som sa úplne prebrala až 10.30 a on už veselo sedel pri mne, mal tam hračky a brblal si 😀 v izbe máme všetko poriešené tak, aby nemal na dosah nebezpečné veci, dvere sú zatvorené, takže sa až tak nebojím

a hlavne je to spoločné spanie pre nás úžasný zážitok, pretože večer si vždy ešte pošantí po posteli, pomojkáme sa, a keď ležím pri ňom môžem ho v noci hladkať, pocmučkať a pritúliť si 🙂 o to by som prišla, keby nespal s nami, nám to proste takto vyhovuje ... a to ostatné občas poriešime na koberci na paplóne keď zaspí ... no romantika 😀

lenka - sila čo? ja som teda veľmi tolerantný človek, ale toto ma ozaj dostalo, ľudská hlúposť nemá hranice ☹

mama.wolfka
12. nov 2009

tu som písala ako máme poriešenú posteľ, aby Samčo nespadol

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mukky
13. nov 2009

romantika 😀 😀 😀
no u nas sa to neda takto s postelou riesit
maly ma postielku nacapenu hned na mojej posteli len tycky nas delia 😀 ale ho nehladkam lebo ho nechcem budit ☹ ale chyba mi to casto tak len tak jemne ho ked spinka 😵 😵 😵

ze terminy 😀 vies na com sa smejem 😀 ☹

vinifera
13. nov 2009

Dobré ráno ženy. Čo dnes nikto nepíše? Sme už dávno po raňajkách. Dobalila som balíčky na poštu. Bolo by fajn pospať si teraz trošku doobeda. A poobede skočiť na poštu a kúpiť psom granule. Čo máte na pláne dnes?