Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
14. nov 2009

Zuzka a aká bude téma tvojej bakalárskej práce?
Stala sa neskutočná vec a malý pred malou chvíľočkou zaspal. Asi ma chcel potešiť aspon on. Nakoľko dedko je zas jak divá svina a tatino je doma zúfalo málo a aj to sa stihneme pohádať. 😠 ☹

smailinka
14. nov 2009

vini, náš ide asi tiež za Tomáškom 🙂 poobede spal 2hodky a podvečer dokonca 3...a teraz zase chce búvať..ako vždy bude nočná... ☹

mukky, poznáš túto knižku? alebo niekto????oplatí sa mi ju kúpiť???

http://www.slovart.sk/buxus/generate_page.php?p...

mukky
14. nov 2009

zuz to je vychodnarsky 😀 😀

som abstinent 😀

zuzka1.
14. nov 2009

Vini mozno je ozaj maly taky., nie? 😖

Ja mam temu Vplyv cestovneho ruchu na rozvoj regionu Horne Pozitavie 😉

smailinka
14. nov 2009

zuzka, to je teda zaujímavá bakalárka...a to prosím ťa kde je to Požitavie????? 😀

zuzka1.
14. nov 2009

Tu kde byvam 😀 😀 😀 😀

Moravce a dalsich asi 20 obci etse- zubria obora, arboretum, kastiele a podone veci.
kuk topolcianky.sk, tu byvam

vinifera
14. nov 2009

Zuz aký má byť malý? Som nejak nepochopila 😕

zuzka1.
14. nov 2009

teda, ze ak tatko uraduje a tatika mate casto prec, mylsim, ci nema z toho nejaky stres a nechce spinkat.
tak osm to myslela.

Ale mozno mu to staci, zjavne hej, ked sa dokaze pekne hrat s komodou, kablami a podobne, 😀

vinifera
14. nov 2009

Tam som chcela ísť rodiť do vody. Ale je to od nás ďaleko☹

zuzka1.
14. nov 2009

vini ty myslis asi Topolcany, ja byvam v Topolciankach 😉

smailinka
14. nov 2009

v Topolčiankach je ten kaštiel, nie?????sa mi vidí, ak som počúvala na zemepise 😀

vinifera
14. nov 2009

No niekde tam🙂
Mimiňák je hore. Asi prišiel na to, že na jeho vkus zaspal nejak skoro ☹

smailinka
14. nov 2009

vini, aj nám sa občas takto podarí zaspať a ja sa potom márne teším, že to bude až do rána ☹

mukky
14. nov 2009

smaili iste je to dobra knizka,ale ak mas internet,co mas, 😀 tu najdeš stovky receptov pre deticky....staci si len vybrat a ulozit do obľubených a je to 😀

mukky
14. nov 2009

baby teda Vam nezavidim to vstavanie deti,to si neviem predstavit 😔

smailinka
14. nov 2009

mukky, ale chcela som mať dačo poruke, aby som stále nelozila len na internet, a v aukcii som ju našla za 5e....13by som za ňu nedala....

a s tým vstávaním, mne aspoň búva minimálne do 10...napapá sa a spí ďalej....

vinifera
14. nov 2009

S tým vstávaním to nie je až také zlé. Aj do práce som vstávala o osmej ráno. No ale s tým zaspávaním o polnoci je to hrozné☹ Ja si nemôžem večer ani poriadne film kuknúť poprípade niečo upratať alebo ožehliť. No lebo však som do polnoci v pohotovosti. Tak všetko robím za pochodu ... Malý vymýšľa. Aj včera chúda spadol na hlavu z postele ☹
Mám dojem, že drahý sa tu chodí už len najesť vyspať a zobrať si čisté oblečenie. Takže mukky pošli mi aspon chlapa čo mi to tu požehlí.
Smalinka tiež som uvažovala nad nejakými receptami v tlačenej forme. Lebo inak stále visím na nete 😲

smailinka
14. nov 2009

vini, aj mňa baví žehliť, ukľudním sa pri tom....takže pošli prádlo 🙂

moje, spadol z postele??ešteže náš je taký pohodlný, že sa mu dole z postele nechce 🙂
a kukni tú knižku na MMa, ale nieže mi ju vyfúkneš!!!!sú tam 2 😉

mukky
14. nov 2009

smaili tak potom si ju kup 😉
nakup povoleny 😀

moj prespi celu noc od 5 mesiacov,dovtedy sa este budil na mliecko tusim okolo 23 hodke a 2 hodke,a a potom rano o 5...
asi do 8 mesiacov sa potom budil o 5 hod,vypil mliecko a spinkal do 8.potom uz spaval do zhruba 7.30,dnes vstal 7.15

smailinka
14. nov 2009

mukky, mne spával od 6týždňov minimálne 8hodín v noci....bez zobudenia...takže ja som si to už asi vyčerpala 😢 😢
radšej by som skôr vstala a skôr išla spať...

mukky
14. nov 2009

doobedu spi 3 hodky a poobede by spinkal kludne od 17 tej niekedy az do asi rana 😀 ,musim ho budit vecer aby vstaval,asi si myysli ze je noc ked tak skoro je tma..

vinifera
14. nov 2009

Smalinka pošli linky. Alebo len ten kde neprihadzuješ 😀
Idem búvať ženy. Treba to využiť, že miminak opat zabúval.

smailinka
14. nov 2009

vini, tak len jedna 😒 už asi medzičasom skončila 😒

mukky
14. nov 2009

co ja viem tak babo sa malo budit na papanie,tak aj ked spinkal niekedy som ho budila na mliecko ,davala som si budik 😀
akurat viem ze prvu noc doma z porodnice som povedala ze nechame ho spinkat lebo uz si musim pospat,bola som po cisarskom a z tych 5 dni som spala asi 10 hodin,mala som strasne vela emocii v sebe,plakala som stale od stastia aj ze kde je maly a co robi v noci a taaaak 😀
noc pred porodom som nespala od strachu 😀 ani noc po na iske ani na sekundu,len som lezala a lezala..sestra mi pichla nieco na spanie,uz zo mna salela asi ze nespim ze nebudem vladat a mna injekcia este viac prebrala a to prisaham 😀 😀 😀 😀

smailinka
14. nov 2009

mukky, ja som nespala noc pred pôrodom, ani po pôrode...neviem, či hormóny, alebo čo to bolo.....a cez deň ja zaspať neviem....prvú noc malý ručal tak, že som ho po 5hodinách musela odniesť sestričkám 😒 potom o už bolo lepšie, bol ako hodinky, papal každé 3hodky.... 😀

mukky
14. nov 2009

ja som cez noc nemala ani raz maleho v nemocnici... ☹ o polnoci bolo posledne kojenie a potom ich nosili az o 5 hodin rano...chudatka urcite im dovtedy davali od hladu cukrovu vodu 😖 😠

smailinka
14. nov 2009

mne malého brávali, lebo sa chodil opaľovať 🙂 chápeš, v marci a on chce chytať bronz 😀 a vtedy viem, že mu dávali vodu...ale či ho aj nedokrmovali, to neviem....

mukky
14. nov 2009

a teraz ti spava ako?

smailinka
14. nov 2009

myslíš cez deň alebo v noci?

mukky
14. nov 2009

😀
dufam ze nedokrmovali 😠
ja som tam mala rodinu zdravotnu sestru ,bola s mojim bobacikom a ho ochranovala 😀 😀
a pri porode boli prvy krat aj medicky a tie si maleho zamilovali 😀 achkali ked mi ho vyberali z bruska a potom sa o neho starali a meno sa im pacilo a boli zlate no...isla mi jedna prvy krat pichat do ruky ze ci moze aja ze ano a bolelo to strasne,bola taka zlatucka som ju nechcela sklamat tak som povedala ze vobec to nebolelo 😀

a boli prvy krat aj pri cievkovani a to mojom,no uzas 😀 toho som sa bala viac ako porodu 😲