• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
aj aj
14. nov 2009 o 22:59  • Odpovedz
no mňa našťastie necievkovali....ale na záchod som išla asi 3hodky po pôrode, tak ma dr zdrbkala, že to je ešte skoro...no ale vyber si :slight_smile:

no ráno sa zobudí asi o 10, papá a potom do hodiny zaspí...okolo 1 alebo 2 je hore, dáme mňamku a ideme von, zaspí a spí dáke 2-3hodiny...no a potom je hore až do polnoci :frowning2: aj keď občas hodí hodinového šlofíka do 23...ale výnimočne teraz už spí :slight_smile:
14. nov 2009 o 23:06  • Odpovedz
hmmm,zaujimave...tak si aspon pospis ked ti spi cez den,nie?
14. nov 2009 o 23:10  • Odpovedz
cez deň ozaj nie...ráno s ním vydržím v posteli, ale ja ozaj cez deň neviem spávať...môj chlap áno...jaradšej upracem, ožehlím alebo čo príde...to ma viac napĺňa..a kebyže si pospím, tak potom nič nestíham :slight_smile:
14. nov 2009 o 23:11  • Odpovedz
moj mi teraz volal ze co robime,som mu povedala ze tancujeme na stole :grinning: :grinning:
14. nov 2009 o 23:18  • Odpovedz
mala si povedať, že pod stolom :slight_smile:
14. nov 2009 o 23:19  • Odpovedz
hadam stale nieco nerobis cez den,ci? :grinning:
14. nov 2009 o 23:19  • Odpovedz
:grinning:
no co asi robime,vie presne...savier spinka a ja erdžim :grinning: a inee..
14. nov 2009 o 23:20  • Odpovedz
este si idu dakde sadnut...
14. nov 2009 o 23:21  • Odpovedz
ale tak ozaj nie vždy...niekedy čumím na TV alebo som na nete....ale poväčšine si vždy niečo nájdem...bývať v dome je nekonečný príbeh :wink:
14. nov 2009 o 23:22  • Odpovedz
zozrala som kusok torty :rolling_eyes:
som normal zabudla ze som naposledy asi o 12 tej obedovala...a potom mala len 2 kopceky zmrzky a ja ze co ma boli hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mam mu ked pride pustit toto?? :grinning: :grinning: ,ale je to strasne krasne,aspon pre mna..ani som nedychala ked som to prvy krat počula..

http://www.youtube.com/watch?v=R9j3Vfrd1_U&feature=related
14. nov 2009 o 23:25  • Odpovedz
kuknem zajtra, malý sa zobudil, lebo sa mu nedalo pretočiť na bruško...dobrú noc :wink:
14. nov 2009 o 23:29  • Odpovedz
lenka - pridám ti jeden názor - ja keď som sa pýtala doki na hotové, tak mi povedala, že sú to konzervy a deti by nemali jesť konzervy ... nemyslela to doslova, proste to asi neuznáva a uprednostňuje doma pripravené
15. nov 2009 o 00:00  • Odpovedz
vini - si chúďa krpito nasadila na tabletky :grinning:
15. nov 2009 o 00:00  • Odpovedz
zeny vy mate ozaj nocnu????

idem ja spat, som hladala 2 hodiny literaturu k bakalarke a potom nasledne v kniznicu EU, SPU, UKF aj v Krajskej v NR ci uch maju., Mam nejake, task misia splnena. :grinning:
15. nov 2009 o 00:02  • Odpovedz
mukky ja som na tom s mobilmi podobne :slight_smile: nech sa stým dá telefonovať, písať sms, a odkedy mám malého jé pre mňa zaujímavý aj foťák a tým to hasne, najradšej čo najjednoduchší, tie všetky funkcie ma akurát mätú :grinning:
mám Nokiu E66
15. nov 2009 o 00:04  • Odpovedz
mukky úprimne závidím ako ti malý spinká :wink:
náš už spí väčšinou len 1x denne a to cca. 1,5 hodky, niekedy 1 a max. 2
prijala by som váš časový harmonogram spánku :grinning:
15. nov 2009 o 00:07  • Odpovedz
wolf uz si na skle? :grinning: :grinning:
dosiel mm domov akurat..
15. nov 2009 o 00:11  • Odpovedz
aj môj sa narodil cisárskym, ukázali mi ho na chvíľu večer narodil sa 9.05), tak, že v perinke mi ho ležiacej dali pod pazuchu ... nevidela som skoro nič, ale aspoň som ho na chvíľu mala pri sebe
inak sa mi zdá, že som sa pri prebúdzaní z narkózy, keď som bola ešte oťapená rozprávala stále dokola, že kde je Samko? :slight_smile:
na druhý deň mi ho priniesli od obeda a mala som ho do večera, aj som bola rada, že ho prišli zobrať, lebo som bola nejaká mimo z toho celého, že čo ja s ním budem robiť
ďalší deň som sa konečne presťahovala na nadštandard (za môj pobyt som sa min. 4x sťahovala) a tam mi ho už priniesli nastálo ku mne na izbu, až tam sme tuším skúšali prvé prisatie, ale zabojovali sme a podarilo sa :slight_smile:
tiež dúfam, že ho dovtedy neprikrmovali ničím okrem glukózy, on bol dosť spavý, to má asi po mne, z tej narkózy, musela som ho budiť na jedenie, čo bolo skoro nemožné :slight_smile:
jaj teraz keď na to spomínal už sa pousmievam, ale vtedy mi nebolo všetko jedno, hlavne tie prvé chvíle :slight_smile:
v pôrodnici som tuším za ten týždeň naspala tiež len pár hodín, teda odvtedy keď mi ho priniesli už aj na noc, stále som sa bála zaspať, že sa nezobudím a on bude hladný a tak
15. nov 2009 o 00:15  • Odpovedz
mukky tvoj malý sa volá Savier ? zaujímavé meno :wink:
15. nov 2009 o 00:17  • Odpovedz
no už som dočítala, popísala čo som chcela, tak už len neskôr trošku nakuknem :wink:
každý normálny už asi aj tak hajá :grinning:
teda okrem mňa a mukky :grinning:

mukky, tak pekne ulož mm do hajan :wink:
15. nov 2009 o 00:21  • Odpovedz
isiel si zobrat jest a pozval ma zajtra na obed do restiky,ale odmietla som :grinning: :grinning:
uz som si u mamy objednala kurca na smotane a halusky,mm mam zajtra po to poslat...

bez maleho nechodime nikde,a maly neobsedi ...a ked by som ho dala k mame aj tak by som len rozmyslala a hovorila o nom...som divna? :grinning:
kym sa maly nenarodil sme velmi casto chodili jest von a jedine snad toto mi obcas chyba,sadnut si a donesu ti uz len papat :grinning:
takze chodime len na take nezdrave rxchlovky ako hamburger,pita,gyros a podobne....ale neva...
15. nov 2009 o 00:23  • Odpovedz
teda obsedi len ked je v pohybe,teda ked tlacime kocik,ked dlhsie stojime uz sa mu nepaci velmi...som zvedava ako to bude teraz ked pojdeme na cely den do madarska nakupovat..doteraz stale pekne sedel a sledoval svet okolo..keby aspon chodil pekne pomaly ...ale kdeze,dym a čára :grinning: ....letíííííí
15. nov 2009 o 00:27  • Odpovedz
dnes ani ja nie som normalna :grinning: :grinning: :grinning:

ja som rodila normalne, maleho som videla na sale a ptom na izbe mi ho doneisla prisat asi pol hodku po porode, potom cely den nic, isla som vecer za nim, nechali ma spat a od druehho dna bol so mnou a uz sa ma nepustilo moje zlaticko. maminka ho neda a tie cundry co mi budu na plote vyckavat budem strielat, lebo s ao nho potrhaju, taky je krasnucky.
tak mu ja rozpravam mojmu chlapcekovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a on sa smeje a smeje :grinning: :grinning: :grinning:

ale uz ozaj idem a ja.

a mobil??kedysi len tie najleosie, teraz mi staci normal, ziadne imidzovky, nic, len volat a volat ja potrebujem, obcas sms. :wink:
15. nov 2009 o 00:27  • Odpovedz
moj len keca a keca :grinning:
15. nov 2009 o 00:32  • Odpovedz
stary myslim...
15. nov 2009 o 00:33  • Odpovedz
a keca a keca.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. nov 2009 o 00:37  • Odpovedz
nie si divná, si mamina :slight_smile:
reštiky som ja tiež mohla, veď keď deti odrastú ... :grinning:
tvoj syn mi niekoho pripomína, náš sa rozbehne zásadne opačným smerom ako mám v pláne ja, závidím maminám ktoré si vedú dieťa pekne za ruku a cupitá :dizzy_face:
asi sa málo vykecal vonku, ja som to tiež mávala za mladi, keď som sa vonku rozkecala, tak som nevedela skončiť :grinning:

zuzka :grinning: :grinning: :grinning: že cundry
15. nov 2009 o 00:45  • Odpovedz
a keca....aky je hladny :grinning: ,zjedol teraz len jeden maly rezen s troskou posledneho salatu a ci si neobjedname pizzu a ci si nema ist robit hranolky :grinning: :grinning: ale nie je az tak spity tak co take bludy,asi je na tabletkach :grinning:

a ze mozem spinkat,ze on rano vstane k malemu a potom sa vymenime :grinning:
15. nov 2009 o 00:48  • Odpovedz
aj ja chceeem pizzu :grinning:

jaký zlatý je ten tvoj manžel, zasa závidím :grinning:
15. nov 2009 o 00:50  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.