Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
14. nov 2009

aj aj

smailinka
14. nov 2009

no mňa našťastie necievkovali....ale na záchod som išla asi 3hodky po pôrode, tak ma dr zdrbkala, že to je ešte skoro...no ale vyber si 🙂

no ráno sa zobudí asi o 10, papá a potom do hodiny zaspí...okolo 1 alebo 2 je hore, dáme mňamku a ideme von, zaspí a spí dáke 2-3hodiny...no a potom je hore až do polnoci ☹ aj keď občas hodí hodinového šlofíka do 23...ale výnimočne teraz už spí 🙂

mukky
14. nov 2009

hmmm,zaujimave...tak si aspon pospis ked ti spi cez den,nie?

smailinka
14. nov 2009

cez deň ozaj nie...ráno s ním vydržím v posteli, ale ja ozaj cez deň neviem spávať...môj chlap áno...jaradšej upracem, ožehlím alebo čo príde...to ma viac napĺňa..a kebyže si pospím, tak potom nič nestíham 🙂

mukky
14. nov 2009

moj mi teraz volal ze co robime,som mu povedala ze tancujeme na stole 😀 😀

smailinka
14. nov 2009

mala si povedať, že pod stolom 🙂

mukky
14. nov 2009

hadam stale nieco nerobis cez den,ci? 😀

mukky
14. nov 2009

😀
no co asi robime,vie presne...savier spinka a ja erdžim 😀 a inee..

mukky
14. nov 2009

este si idu dakde sadnut...

smailinka
14. nov 2009

ale tak ozaj nie vždy...niekedy čumím na TV alebo som na nete....ale poväčšine si vždy niečo nájdem...bývať v dome je nekonečný príbeh 😉

mukky
14. nov 2009

zozrala som kusok torty 🙄
som normal zabudla ze som naposledy asi o 12 tej obedovala...a potom mala len 2 kopceky zmrzky a ja ze co ma boli hlava 😝

mam mu ked pride pustit toto?? 😀 😀 ,ale je to strasne krasne,aspon pre mna..ani som nedychala ked som to prvy krat počula..

https://www.youtube.com/watch?v=R9j3Vfrd1_U
smailinka
14. nov 2009

kuknem zajtra, malý sa zobudil, lebo sa mu nedalo pretočiť na bruško...dobrú noc 😉

mama.wolfka
14. nov 2009

lenka - pridám ti jeden názor - ja keď som sa pýtala doki na hotové, tak mi povedala, že sú to konzervy a deti by nemali jesť konzervy ... nemyslela to doslova, proste to asi neuznáva a uprednostňuje doma pripravené

mama.wolfka
14. nov 2009

vini - si chúďa krpito nasadila na tabletky 😀

zuzka1.
14. nov 2009

zeny vy mate ozaj nocnu????

idem ja spat, som hladala 2 hodiny literaturu k bakalarke a potom nasledne v kniznicu EU, SPU, UKF aj v Krajskej v NR ci uch maju., Mam nejake, task misia splnena. 😀

mama.wolfka
14. nov 2009

mukky ja som na tom s mobilmi podobne 🙂 nech sa stým dá telefonovať, písať sms, a odkedy mám malého jé pre mňa zaujímavý aj foťák a tým to hasne, najradšej čo najjednoduchší, tie všetky funkcie ma akurát mätú 😀
mám Nokiu E66

mama.wolfka
14. nov 2009

mukky úprimne závidím ako ti malý spinká 😉
náš už spí väčšinou len 1x denne a to cca. 1,5 hodky, niekedy 1 a max. 2
prijala by som váš časový harmonogram spánku 😀

mukky
14. nov 2009

wolf uz si na skle? 😀 😀
dosiel mm domov akurat..

mama.wolfka
14. nov 2009

aj môj sa narodil cisárskym, ukázali mi ho na chvíľu večer narodil sa 9.05), tak, že v perinke mi ho ležiacej dali pod pazuchu ... nevidela som skoro nič, ale aspoň som ho na chvíľu mala pri sebe
inak sa mi zdá, že som sa pri prebúdzaní z narkózy, keď som bola ešte oťapená rozprávala stále dokola, že kde je Samko? 🙂
na druhý deň mi ho priniesli od obeda a mala som ho do večera, aj som bola rada, že ho prišli zobrať, lebo som bola nejaká mimo z toho celého, že čo ja s ním budem robiť
ďalší deň som sa konečne presťahovala na nadštandard (za môj pobyt som sa min. 4x sťahovala) a tam mi ho už priniesli nastálo ku mne na izbu, až tam sme tuším skúšali prvé prisatie, ale zabojovali sme a podarilo sa 🙂
tiež dúfam, že ho dovtedy neprikrmovali ničím okrem glukózy, on bol dosť spavý, to má asi po mne, z tej narkózy, musela som ho budiť na jedenie, čo bolo skoro nemožné 🙂
jaj teraz keď na to spomínal už sa pousmievam, ale vtedy mi nebolo všetko jedno, hlavne tie prvé chvíle 🙂
v pôrodnici som tuším za ten týždeň naspala tiež len pár hodín, teda odvtedy keď mi ho priniesli už aj na noc, stále som sa bála zaspať, že sa nezobudím a on bude hladný a tak

mama.wolfka
14. nov 2009

mukky tvoj malý sa volá Savier ? zaujímavé meno 😉

mama.wolfka
14. nov 2009

no už som dočítala, popísala čo som chcela, tak už len neskôr trošku nakuknem 😉
každý normálny už asi aj tak hajá 😀
teda okrem mňa a mukky 😀

mukky, tak pekne ulož mm do hajan 😉

mukky
14. nov 2009

isiel si zobrat jest a pozval ma zajtra na obed do restiky,ale odmietla som 😀 😀
uz som si u mamy objednala kurca na smotane a halusky,mm mam zajtra po to poslat...

bez maleho nechodime nikde,a maly neobsedi ...a ked by som ho dala k mame aj tak by som len rozmyslala a hovorila o nom...som divna? 😀
kym sa maly nenarodil sme velmi casto chodili jest von a jedine snad toto mi obcas chyba,sadnut si a donesu ti uz len papat 😀
takze chodime len na take nezdrave rxchlovky ako hamburger,pita,gyros a podobne....ale neva...

mukky
14. nov 2009

teda obsedi len ked je v pohybe,teda ked tlacime kocik,ked dlhsie stojime uz sa mu nepaci velmi...som zvedava ako to bude teraz ked pojdeme na cely den do madarska nakupovat..doteraz stale pekne sedel a sledoval svet okolo..keby aspon chodil pekne pomaly ...ale kdeze,dym a čára 😀 ....letíííííí

zuzka1.
14. nov 2009

dnes ani ja nie som normalna 😀 😀 😀

ja som rodila normalne, maleho som videla na sale a ptom na izbe mi ho doneisla prisat asi pol hodku po porode, potom cely den nic, isla som vecer za nim, nechali ma spat a od druehho dna bol so mnou a uz sa ma nepustilo moje zlaticko. maminka ho neda a tie cundry co mi budu na plote vyckavat budem strielat, lebo s ao nho potrhaju, taky je krasnucky.
tak mu ja rozpravam mojmu chlapcekovi 😀 😀 😀 😀 a on sa smeje a smeje 😀 😀 😀

ale uz ozaj idem a ja.

a mobil??kedysi len tie najleosie, teraz mi staci normal, ziadne imidzovky, nic, len volat a volat ja potrebujem, obcas sms. 😉

mukky
14. nov 2009

moj len keca a keca 😀

mukky
14. nov 2009

stary myslim...

mukky
14. nov 2009

a keca a keca.... 😝 😀

mama.wolfka
14. nov 2009

nie si divná, si mamina 🙂
reštiky som ja tiež mohla, veď keď deti odrastú ... 😀
tvoj syn mi niekoho pripomína, náš sa rozbehne zásadne opačným smerom ako mám v pláne ja, závidím maminám ktoré si vedú dieťa pekne za ruku a cupitá 😵
asi sa málo vykecal vonku, ja som to tiež mávala za mladi, keď som sa vonku rozkecala, tak som nevedela skončiť 😀

zuzka 😀 😀 😀 že cundry

mukky
14. nov 2009

a keca....aky je hladny 😀 ,zjedol teraz len jeden maly rezen s troskou posledneho salatu a ci si neobjedname pizzu a ci si nema ist robit hranolky 😀 😀 ale nie je az tak spity tak co take bludy,asi je na tabletkach 😀

a ze mozem spinkat,ze on rano vstane k malemu a potom sa vymenime 😀

mama.wolfka
14. nov 2009

aj ja chceeem pizzu 😀

jaký zlatý je ten tvoj manžel, zasa závidím 😀