• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
hahahaha som sa pobavila mukky, že voľno... No to iste. Ešte som na jednom kolene písala diplomovku a keď malý spal tak som sa učila na štátnice. Keď mal malý tri mesiace tak som mala štátnice.
17. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz
akurat som pozerala tvoje fotky opat :dizzy_face:

som chcela napisat ze iste by som to aj ja musela zvladnut ale neviem ci by som to zvladla,co ty :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a mamina tvoja cio svokra ti aspon pomohli?
vini priatel by ti mal zem po ktorej kracas pozkavat...aspon ta polutuje? :frowning2:
17. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz
Ale tak zas nejdem robiť hrdinku. U nás varí mama. Takže to bola obrovská pomoc.
A inak to blbo odznelo. Ty kkým sa napísala druhý príspevok o tej vdove ja som reagovala ešte na tvoj predošlý a teraz to blbo vyzerá :pensive:
17. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz
pre mna si hrdina,vies ako sepermama ci superman :grinning: a to vazne a uprimne...ja v tvojich rokoch som bola uplne niekde inde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nevyzera
17. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz
mukky, no ja som este ani v tej novej casti nebola :grinning: .36r.
17. nov 2009 o 21:48  • Odpovedz
nie kazdy vie varit ci ma k tomu vztah,neva..mozno neskor ked budes mat viac casu alebo nikdy,to neva
ale je super tiez ze ti priatel pracuje ked je taky mladucky a neflaka sa s partou a podobne
17. nov 2009 o 21:50  • Odpovedz
Vini, ty pekne zarezávaš :confused: fakt obdiv...
Ale aj ja som bola na malého sama. Nikto so mnou nebol, nik mi nepomáhal. Ale zase malý stále iba spal. Do 3mesiacov minimálne. Kvoli silnej žltačke a chudokrvnosti. Takže sa iba najedol, prebalila som ho a apal. A takto to bežalo celý den....
17. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz
Oprava: miesto a apal, tam malo byť a spal, celý den.
17. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz
ja som zabudla ze je nejaka nova :grinning: a v kauflande si bola novom?
17. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz
hej na velku noc naposledy
17. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz
my sme prve 3 mesiace nesli s malym do ziadneho obchodu,sme mali zlateho stafylokoka :frowning2: teda mame ho este ale dufam ze navzdy zaspal
17. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz
coooo???? :grinning: ty nie si z mesta?tak to tam nespoznas :grinning:

ta ordinacia sa mi vobec nepaci,taka blba je nejaka poslednu dobu :confounded:
17. nov 2009 o 21:58  • Odpovedz
No ozaj mukky fotky. Prihodím nejaké nové. Pracuje sa na tom. Len ked ja mam toho na tony a ešte vo veľkých rozmeroch. Musím najskôr vybrať verejnosti prístupné a potom to ešte orezať.
17. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz
mukky ja byvam blizko k obom :grinning: .no kuk moj album aky som mala mega pupok.po porode mam problem z chrticou a to tak ze 3 tyzdne som nevedela nic a este aj maleho mi museli prikladat na kojenie lebo som ho nevladala drzat.
17. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz
Leni ty si mala fakt mega pupok :sweat_smile:

Kokšo, ja som ešte teraz nahnala chlapa variť :grinning: hladná som :confused:
17. nov 2009 o 22:08  • Odpovedz
sak som aj 22kg pribrala.a ako rizikovka som od 3tt lezala.cize pohyb minimum.
17. nov 2009 o 22:09  • Odpovedz
mukkjy , maly je zlaty.to si v saci rodila?
17. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz
tvoj album leni som uz davno kuk :grinning:
takze viem asi potom kde byvas v akej casti :grinning:

nikol mame stastie na muzov ale moja mama mi vravi ze mam davat pozor nech ma nekopne do riti :grinning: :grinning: :zipper_mouth: tak bacha na to :grinning:
ze si najde inu ktora bude podavat 100% vykon :grinning:
17. nov 2009 o 22:12  • Odpovedz
mukky podla bytu? lebo tusim ze na ulici foto nemam.tak povedz akoho mas tucha
17. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz
Mukky tiež to občas počúvam, že je na mna moc dobrý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. nov 2009 o 22:14  • Odpovedz
mukky , taka zena neexistuje.klidek :wink: ved nikto nie je dokonaly iba ak ten druhy nenarocny
17. nov 2009 o 22:15  • Odpovedz
ja som pribrala 8 kg ,len babo a po porode som mala menej jak pred tehu a teraz mam o 15 kg viac :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,som tucna ale stastna :grinning: :grinning:
hej v saci a ty?

a si vela jedla?ci akko?ja som si davala pozor a po 18 tej som len ovocie ci malu sladkost :zipper_mouth: a teraz? :frowning2: ale aj tie hormony beriem na stitnu a vecer si dam sladkost :zipper_mouth: :frowning2: ,jest nejk velmi nemusim...
17. nov 2009 o 22:15  • Odpovedz
Ale môj by si musel nájsť potom tiež Nikolku, lebo má moje meno dosť videitelne vytetované na ruke :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 22:17  • Odpovedz
co ja viem ci som vela jedla.brala som cele // B12 2x tyzdenedo 5.mesiaca a poptm raz za 2 tyzdne.a lezala som.rastislavka.
17. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz
niki, no ma to chudak stazene :grinning:
17. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz
Leni a čo... haha :grinning: :grinning: :grinning:
neviem ktorá by chcela aby jej frajer nosil na ruke celý život meno bývalej :sweat_smile: :confused: :grinning:
17. nov 2009 o 22:23  • Odpovedz
no ze musi hladat len nikol . a novej by povedal ze to je z lasky k nej. :wink:
17. nov 2009 o 22:25  • Odpovedz
niki teraz sa to uz da krasne prekryť inym tetovanim takze radsej sa ho drž :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 22:31  • Odpovedz
baby tesilo ma .idem
17. nov 2009 o 22:32  • Odpovedz
tak ahoj,ja tiez si idem po svojom nakuknem tak po polnoci ale asi tu uz nebudete...
17. nov 2009 o 22:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.