Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
17. nov 2009

hahahaha som sa pobavila mukky, že voľno... No to iste. Ešte som na jednom kolene písala diplomovku a keď malý spal tak som sa učila na štátnice. Keď mal malý tri mesiace tak som mala štátnice.

mukky
17. nov 2009

akurat som pozerala tvoje fotky opat 😵

som chcela napisat ze iste by som to aj ja musela zvladnut ale neviem ci by som to zvladla,co ty ☹ ☹ ☹
a mamina tvoja cio svokra ti aspon pomohli?
vini priatel by ti mal zem po ktorej kracas pozkavat...aspon ta polutuje? ☹

vinifera
17. nov 2009

Ale tak zas nejdem robiť hrdinku. U nás varí mama. Takže to bola obrovská pomoc.
A inak to blbo odznelo. Ty kkým sa napísala druhý príspevok o tej vdove ja som reagovala ešte na tvoj predošlý a teraz to blbo vyzerá 😔

mukky
17. nov 2009

pre mna si hrdina,vies ako sepermama ci superman 😀 a to vazne a uprimne...ja v tvojich rokoch som bola uplne niekde inde 😝
nevyzera

lenka_66
17. nov 2009

mukky, no ja som este ani v tej novej casti nebola 😀 .36r.

mukky
17. nov 2009

nie kazdy vie varit ci ma k tomu vztah,neva..mozno neskor ked budes mat viac casu alebo nikdy,to neva
ale je super tiez ze ti priatel pracuje ked je taky mladucky a neflaka sa s partou a podobne

nikollette
17. nov 2009

Vini, ty pekne zarezávaš 😕 fakt obdiv...
Ale aj ja som bola na malého sama. Nikto so mnou nebol, nik mi nepomáhal. Ale zase malý stále iba spal. Do 3mesiacov minimálne. Kvoli silnej žltačke a chudokrvnosti. Takže sa iba najedol, prebalila som ho a apal. A takto to bežalo celý den....

nikollette
17. nov 2009

Oprava: miesto a apal, tam malo byť a spal, celý den.

mukky
17. nov 2009

ja som zabudla ze je nejaka nova 😀 a v kauflande si bola novom?

lenka_66
17. nov 2009

hej na velku noc naposledy

mukky
17. nov 2009

my sme prve 3 mesiace nesli s malym do ziadneho obchodu,sme mali zlateho stafylokoka ☹ teda mame ho este ale dufam ze navzdy zaspal

mukky
17. nov 2009

coooo???? 😀 ty nie si z mesta?tak to tam nespoznas 😀

ta ordinacia sa mi vobec nepaci,taka blba je nejaka poslednu dobu 😖

vinifera
17. nov 2009

No ozaj mukky fotky. Prihodím nejaké nové. Pracuje sa na tom. Len ked ja mam toho na tony a ešte vo veľkých rozmeroch. Musím najskôr vybrať verejnosti prístupné a potom to ešte orezať.

lenka_66
17. nov 2009

mukky ja byvam blizko k obom 😀 .no kuk moj album aky som mala mega pupok.po porode mam problem z chrticou a to tak ze 3 tyzdne som nevedela nic a este aj maleho mi museli prikladat na kojenie lebo som ho nevladala drzat.

nikollette
17. nov 2009

Leni ty si mala fakt mega pupok 😅

Kokšo, ja som ešte teraz nahnala chlapa variť 😀 hladná som 😕

lenka_66
17. nov 2009

sak som aj 22kg pribrala.a ako rizikovka som od 3tt lezala.cize pohyb minimum.

lenka_66
17. nov 2009

mukkjy , maly je zlaty.to si v saci rodila?

mukky
17. nov 2009

tvoj album leni som uz davno kuk 😀
takze viem asi potom kde byvas v akej casti 😀

nikol mame stastie na muzov ale moja mama mi vravi ze mam davat pozor nech ma nekopne do riti 😀 😀 🤐 tak bacha na to 😀
ze si najde inu ktora bude podavat 100% vykon 😀

lenka_66
17. nov 2009

mukky podla bytu? lebo tusim ze na ulici foto nemam.tak povedz akoho mas tucha

nikollette
17. nov 2009

Mukky tiež to občas počúvam, že je na mna moc dobrý 😅 😅 😅

lenka_66
17. nov 2009

mukky , taka zena neexistuje.klidek 😉 ved nikto nie je dokonaly iba ak ten druhy nenarocny

mukky
17. nov 2009

ja som pribrala 8 kg ,len babo a po porode som mala menej jak pred tehu a teraz mam o 15 kg viac ☹ ☹ ☹ ,som tucna ale stastna 😀 😀
hej v saci a ty?

a si vela jedla?ci akko?ja som si davala pozor a po 18 tej som len ovocie ci malu sladkost 🤐 a teraz? ☹ ale aj tie hormony beriem na stitnu a vecer si dam sladkost 🤐 ☹ ,jest nejk velmi nemusim...

nikollette
17. nov 2009

Ale môj by si musel nájsť potom tiež Nikolku, lebo má moje meno dosť videitelne vytetované na ruke 😀 😀 😀

lenka_66
17. nov 2009

co ja viem ci som vela jedla.brala som cele // B12 2x tyzdenedo 5.mesiaca a poptm raz za 2 tyzdne.a lezala som.rastislavka.

lenka_66
17. nov 2009

niki, no ma to chudak stazene 😀

nikollette
17. nov 2009

Leni a čo... haha 😀 😀 😀
neviem ktorá by chcela aby jej frajer nosil na ruke celý život meno bývalej 😅 😕 😀

lenka_66
17. nov 2009

no ze musi hladat len nikol . a novej by povedal ze to je z lasky k nej. 😉

mukky
17. nov 2009

niki teraz sa to uz da krasne prekryť inym tetovanim takze radsej sa ho drž 😀 😀

lenka_66
17. nov 2009

baby tesilo ma .idem

mukky
17. nov 2009

tak ahoj,ja tiez si idem po svojom nakuknem tak po polnoci ale asi tu uz nebudete...