• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
megi ja viem ze si zarypla ale si sa ospravedlnila tak ok :slight_smile: a ano mas pravdu megi keby sme sa vytvoeila tema podme sa hadat tak nie ja by som bodovala ale womennw a katy tie by tam urcite sekli a taky nazor ma viacej mamiciek co mi pisali aj cez ipa le co mne je jedno co si myslia a ta ada co napissala ze moj syn je chudiatko tak si este vyprosim to ma vytocilo ako nic a nech si da pozor aby jej decko nebolo chudiatko a som skoncila a baby dakujem za podporu halvne roka si super zena vyzdy vies poardit aj pochopit jaj keby tu takych bolo ovela viacej a nie take co len odsudzujuuuuuu
24. júl 2009 o 09:57  • Odpovedz
24. júl 2009 o 09:58  • Odpovedz
cestovatelka dakujem aj megi aj andrea :slight_smile:
24. júl 2009 o 09:58  • Odpovedz
a vidite baby co napisala womnenne a kto tu vyryva?a megi nechaj to tak aj ked ja viem ze sa to neda lebo ja by som to neprezgrela ako som aj dala najavo :slight_smile:
24. júl 2009 o 10:01  • Odpovedz
Detská sviečková

trocha kuracich prs, surova mrkva, petrzlen, por, ruzicka karfiolu, lyzica hrasku, lyzica oleja, lyzica bieleho jogurtu

Na oleji oprazime kuracie prsia, pridame por a zeleninu, ktoru pokrajame na kusky. Po chvili podlejeme vodou a podusime domakka. Maso vyberieme a zeleninu rozmixujeme. Pridame jogurt a primiesame na drobno pokrajane kuracie maso. Podavame s cestovinami.
24. júl 2009 o 10:03  • Odpovedz
len male deti nedokažu na niečo zabudnut a hladaju si zamienky na ohovaranie.Ked sme si to včeravydiskutovalitak načo to zase vytahujete?potom sa nečudujte že sa rozčulujete ked vam zase niekto niečo napiše :sunglasses: mna ty nenaštvete ked si budete na moju osobu nadavat.Mne stači že si moji znamy o mne myslia niečo ine tych par osobok mi nevadi :wink: hmm a pisat že stačia IP :grinning: :grinning: :grinning: ešte raz pišem ženemam pocit vyryvania alebo hadania sa to vyzera uplne inač :wink: Vam sa len nepač e vam niekto oponuje :wink:
24. júl 2009 o 10:03  • Odpovedz
baby idem to tu trochu uvolnit.

kuknite od kolkych mesiacov mozu deti taketo jedla :wink:
Peceny losos s hraskovo matovym pyre
Věk: od 0 měsiců

Suroviny:
losos filet
hrasek
cerstve matove listky
maslo
kapka citronu

Postup:
Lososa upect, zakapnout citronem.
Hrasek povarit nebo naparit do mekka a rozmixovat s matovymi listky a kouskem masla.

Komentár:
Podavat samotne nebo s varenym bramburkem.
Velmi chutne a zdrave jidlo bez jakehokoli koreni a soli.

Ředkvičková pomazánka
Věk: od 0 měsiců

Suroviny:
ředkvičky (nebo i mrkev, 150g másla, 150g lučiny

Postup:
Ředkvičky nadrobno nastrouháme a trošku posolíme, necháme chvíli odstát. Ředkvičky pustí vody, kterou slijeme a přimícháme 150g změklého másla a 150g lučiny. Utřeme do hladka

taketo chyby by sa nemali vyskytovat na takej stranke ktora ma mamicke pomoct a nie ju domotat nadobro.
odkedy ste zacali davat detom redkvicky?
24. júl 2009 o 10:06  • Odpovedz
to je snad jasne, ze novorodencovi nebudes davat lososa ci redkovku... chybicka sa vludila
24. júl 2009 o 10:14  • Odpovedz
markiza no to by bolo po mliecku s cicicka sup redkvicku do pusky :wink: ale odkedy mozu deti redkvicku, nikde som to nenasla
24. júl 2009 o 10:18  • Odpovedz
o redkovke som ani ja nic nenasla, ale spomina sa casto, ze s nou treba opatrne koli moznemu vysokemu obsahu dusicnanov. doporucena rocna davka pre dospeleho je 1-2 kg... takze u deti by som sa s nou neponahlala.
24. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz
jaj baby moj mali teraz ztiahol aj ked tak ked driemal ale stiahol
210ml naraz no uzas som rada :grinning: a moja teta davala redkovky od 2rokov!
24. júl 2009 o 10:36  • Odpovedz
gratulujem chrumka
24. júl 2009 o 10:37  • Odpovedz
dakujem lebo teraz dva dni som mu takto natlacila len okolo 120ml inac viac nechcela tak ma teraz sokoval :grinning:
24. júl 2009 o 10:40  • Odpovedz
miska no vidis, mozno zacne pit opat tak ako kedysi :wink:
inak baby dik za radu s redkovkami asi ich tak skoro drobcovi nedam
24. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz
no bodaj by!!!!!!!!!joj takak by som bola rada ale s kasickami a s vyzivami určite neskoncim!!!!! :wink:
24. júl 2009 o 11:26  • Odpovedz
miska vsak ani nemusis ak su od stvrteho mesiaca, tak je to ok :slight_smile: hlavne ze malemu nedavas popucene cerstve jahody ako som uz pisala o zene mojho kolegu
24. júl 2009 o 11:33  • Odpovedz
ja ani jahody malemu nebudem davat lebo mam na ne alergiu!!!!!!!a pytala som sa na ten lepok ze pokial nemame nikto v rodine celiakiu tak nemusim nato davat az taky pozor
24. júl 2009 o 11:41  • Odpovedz
ja som si dovolila stiahnut ti knihu o spanku a tam je nap.ze rodicia spacov su ovela menej stresovany a unaveny ako rodičia tych co deti nespavaju mojho maleho zas chyta nespavost vcera vstal o pol pitej potom zaspal o pol desiatej do stvrt na jdenast do obeda a potom zaspal az o pol jdenastej pred pol nocou spal do tretej nad ranom potom zaspal o stvrtej az do pol siestej a odvtedy je hore a už je obed a zas bude hore az do neskoreho vecera
24. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz
cestovatelka ja mu davam kase co su od ukonceneho 4mes
24. júl 2009 o 11:50  • Odpovedz
tak miska ak mas take info od svojej lekarky tak rob ako uznas za vhodne :wink:
ja som kase neriesila lebo moj maly ich jednoducho nikdy nechcel
24. júl 2009 o 11:53  • Odpovedz
ved za tyzden maame 5tak co a jemu strasne chutia on je jedo co sa tyka kasiiiiiiiiia mrkvicku hipp so zemiakom zbasti ako sialeny :grinning:
24. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz
hmmm. Tak môj malý vstáva ráno o siedmej a chodieva spávať tak okolo polnoci. Vnoci je hore tak dva krát a cez den je úspech ak zaspí tak 2x po 1 hodinke. A to mám dojem, že aké mám dobré bábo...
24. júl 2009 o 12:00  • Odpovedz
andrea a prečo co si to neskumala?
24. júl 2009 o 12:04  • Odpovedz
vidis vinifera mne nespi vobec cez den a ak aj zaspi tak max hodinu za cely den
24. júl 2009 o 12:08  • Odpovedz
miska nepomaha ani kocikovanie? alebo nosenie v satke ci inom kvalitnom nosici? spanok je dolezity pre deti a aj pre maminky...aspon na chvilku si tiez mozu oddychnut....
24. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz
kocky ja vas nestiham citat kolko vy toho stihnete popisat :grinning: :wink:
24. júl 2009 o 12:42  • Odpovedz
nie kocikovanie vobec a v satke mi nechcel byt tiez a nosic nemam!!!!!!!a strasne vyzuruje ked nieje na rukach toto ho cytilo od pred vcera je to nepochopim co sa mu stalo :frowning2:
24. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz
a ja som sa už rozlucila stym ze budem niekedy oddychovat :frowning2: :unamused:
24. júl 2009 o 12:48  • Odpovedz
miska a pozrela si mu dasienka, moze byt, ze sa mu zacali zubky hybat a pojdu pomalicky von...zober si nejaku cistu gazu alebo hnadricku, namoc do studenej vody a skus mu pomasirovat dasienka, ci ho to neukludni, ked bude zase zurit.
mimochodom, na nosenie v satke ci ergonositkach si vacsina babatiek musi chvilku zvykat, nasej to trvalo prve dve nosenia, treba zacat tak, ze si do toho das kludne, napapane babo a ponosis par minut, potom na druhy den skusit dlhsie a tak postupne...potom je to super pomocka najme pre maminy, ktore nekoja, na ukludnenie babatka a vyhoda je, ze to moze robit aj ocino... :wink: tak ak mas doma satku, este by som to na tvojom mieste nevzdala.
24. júl 2009 o 12:50  • Odpovedz
vd kukam stale ma ich biele a opuchnute už mesiac a nic :frowning2:
24. júl 2009 o 13:06  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.