Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
17. nov 2009

idem kukat politicke relacie,tak paaa po polnoci

nikollette
17. nov 2009

Mukky ale to by musel prekryť niečím velmi hrubym lebo to ma na celom predlaktí,a co sa tam iné hodí ako nejaké písmená, vieš 😒 a skoror si dal aj moju tvár na chrbát 😅 ako v Miami Inku 😉

nikollette
17. nov 2009

Idem aj ja offík...
dobrú noc

mama.wolfka
17. nov 2009

ahooojte 🙂

tak drobec zaspal konečne o 22. ... jaj kde sú tie časy, keď si cucol a pekne zaspal aj o 20. pri telke potichu ... dnes musíme všetko vypnúť a zaľahnúť obaja, inak stále zlieza z postele a behá a behá a zrazu objavuje hračky 😀 no úžasné niečo 😒 ... ale aj tak ho ľúbime 😀

zajtra ideme konečne do poradne 🙂 sa teším na miery 🙂

opäť sa nám poradilo natlačiť skoro 2 celé jogurty s ovocím 🙂 🙂 🙂
mukky myslíš, že 150 gr. jogurtu sa dá považovať za 150 ml. mlieka ? sa mi zdá, že tak nejak som to niekde zachytila, že by to mohlo byť
to by ma celkom potešilo, lebo ešte má v kaši tak cca. 120 ml. + MM zopár krát za 24 hod., takže by to s mliekom mohlo byť v celku OK
skúsim sa asi popýtať aj zajtra v poradni, čo na to doki a uvidíme, dám vedieť, keď sa nezabudnem spýtať 😀

mama.wolfka
17. nov 2009

no hovorí, sa, že ženy čo sú nejak spojené, napr. kolegyne v práce, v domácnosti a tak, že sa im zladia cykly ...
no a vyzerá to tak, že to funguje aj cez sieť 😀 hold, nová doba 😀 😀 😀
ja mám termín o 2 dni, tak uvidíme 😉

mama.wolfka
17. nov 2009

zuzka ja som sa pýtala, keď sme kupovali kočík a náš má nosnosť 15 kg, vraj sa to myslí tak do 2 rokov ☹ no to je blbé, lebo Sam už teraz má 12-13, nejak sme to neodhadli, snáď to kočík prežije, alebo to prežijeme my bez neho ... 😀

inak ten čo si vybrala Niki má písané do 36 mesiacov, takže bude určený aj pre väčšie váhy 😀

mama.wolfka
17. nov 2009

Samík je hore, sa tešííím 😠
sedí mi tu na kolenách jak hríbik
keby nechcel spať sám, tak pôjdeme pekne spolu ... no dnes som bola navečer riadne grogy, že ani nepôjdem na pc, ale som to silou vôle prekonala a teraz toto ... uff ... asi by som sa mala fakt vyspať dnes

no skúsili sme ... a nič, takže všetko vypnúť a šup do postele 😉

aspoň si mukky porobí a popozerá čo potrebuje 😀

tak sa lúčim , papa

mukky
18. nov 2009

ahoj ,spíš?či? 😀

ano,aj jogurt sa zaratava do dennej potreby mlieka 😉 ,no vidís aki ste sikovnici,krasne papate,my tiez stale ovocie do jogurtu,dnes mal banan a hrozno,rano banan a jabko v jogurte
pomimo ked ja jem ovócie mu dam,alebo babanik do rucky mu dam a papa si 😉 ,ale banany by sa nemali jest kazdy den
my sme ich zacali jest az po roku,predsa je to len exoticke ovocie aj ked niektori sa priklanaju k tomu ze moze sa jest aj pred rokom,ale aj po

zlaty je ten tvoj hribik 😵

vinifera
18. nov 2009

Tak som večer aj stihla fotky urobiť. Ale došiel drahý a skočil po notebooku jak pes po udenom. Tak už som sa k PC nedostala 😒

lenka_66
18. nov 2009

a tu sa ste spi?
marek potiahol od 19,3-5,3 po spiacky odgrgol a tahal do 7,30.teraz zalomil svoju doobednajsiu 30minutovku 😉

vinifera
18. nov 2009

Nie nie lenka. Už sme pekne od osmej hore. Naranajkovali sme sa. Maminka sa okúpala. Teraz malý vystrája a čakám kedy zaháji doobednajší spánok.

mukky
18. nov 2009

cafte mamuše 😎
ja pijem kávej,malý sa hraje,vstal 7.15 takže super 😀 ,lepsie ako o 6 😝 ,na dnes mu len uvarim sosovicovy privarok to je rychlovka a zajtra mu rano uvarim nejake cestovinky na cestu ked pojdeme na Madare,dufam že pojdeme
konecne vykuklo slniečko

vini idek kuk fotos

lenka pekne ti spinkal 😎

vinifera
18. nov 2009

Mukky akým jazykom hovoríš na mna? 😅

mukky
18. nov 2009

😀 prečo? 😀
pekne fotecky a aj svagor 😀 a aj som sa rehlila ze naj po polnoci 😀

uz teda musite dať dole ležovisko v postielke,poraidne podrástol krasavcek maly 😉

jeden prispevok pisem pol dna,uz je vonku z klietky 😀 a motka sa mi tu kavu asi opat dopijem ked pojde spat 😝

vinifera
18. nov 2009

Mukky ležovisko sa už nižšie nedá dať. Len tá predná ohrádka sa dá dať vyššie. To je starý model postielky.

vinifera
18. nov 2009

No a vnoci som sa zasa vytočila. Lebo drahý mal včera poobede pol dna volno asi po sto rokoch. Miesto toho aby niečo porobil tak poobedie prespal. Takže ked som sa o tretej ráno zobudila tak chlapa doma nebolo. Už bol na bazare, že nemôže spať. Tak že si čosi porobí do roboty. Tak som bola vytočená..Došiel domov ráno o ôsmej ako keby sa nechumelilo. A odišiel zasa do práce 😝 No načo mi je taký chlap!
Malý zaspal. Idem aj ja 😉

mukky
18. nov 2009

aha

mukky
18. nov 2009

musim ist lebo sa hra na beh cez maminu hlavu,chrbat,nohy a podobne,nakuknem o hodku ked bude spinkat

mukky
18. nov 2009

bobačik už spinka,hajde sa najesť 😀 a trosku poštudovať dačo 😎

vinifera
18. nov 2009

Beh cez maminu je zaujímavá disciplína 😀
My sme akurát vstali. Ideme sa napapať. A poobede musíme na poštu. Ale našťastie je tu krásne počasie🙂

zuzka1.
18. nov 2009

ahojte koceny(sledujem panelak 😀 )

bola som v meste, malemu mam nakupene darceky, dne ssom bola v knihkupectve aj mne sa usla kniha, ja milujem knihkupectva, by so tam travila clee dni, to je strasne zaujimave a cas zrave miesto 😀
kupila som prstove farby, v draciku stavebnicu zako aj taky volant so vselicim , este gulicky do auticka nafukovacieho a autisko.

deckam volaco, dala som spravit hrnceky s maleho fotkou a textom, najlepsia babina, .....podobne.

rozculila som sa ako vzdy v istej teme. andrea ty musis mat taku trpezlivost, ze az. S akym kludiom ty pises. 😉

kde ste??
krpitko??
lenka??
smily?
niki?
vini , wolfka, mukky spia??
Vini nespi a chod na postu poslat mi plachtu a tricko 😀 😀 😀 😀

krpito
18. nov 2009

zuzka1. čauky, len nakúkam, za chvíľu vstávame predpokladám 🙂 ja sa nerozčuľujem, ja si myslím svoje a niekedy ma mrzí že som sa dala vytočiť 😉 ja môjmu neškodím a čo si robia druhé už ma netrápi 🙂

zuzka1.
18. nov 2009

mne maly spal teraz 3/4hodku a pocujem, ze uz lomozi 😠
do vecera bude rodeo s nim, ale neva, ja idem o 17,00 s kamsokou na pokec, babka bude s drobcom, alebo tatik 😀 nech si ho uziju

cestovatelkaandrea
18. nov 2009

dakujem 😉 ja uz som vytrenovana

mukky
18. nov 2009

my nespime,bobacik spal 2 hodky necele a spal by iste dalsie 2 ale ked som tam vosla a sla si lahnut sa zabudil 😒 mojou vinou tak pojdeme si lahnut teraz,nevydrzal by do vecera a mam take mierne nervy tak dufam ze zaspim 😀 a boli ma brucho a nechcem tabletku 😝

vinifera
18. nov 2009

Zuzka už som bola na pošte a balíček som ti už poslala🙂)

zuzka1.
18. nov 2009

vini dakujem, peniaze uz dosli??snad hej 😉

maly este buvka, pomrvil sa, porozpraval a spi dalej. uz by aj vstavat mohol.

mukky preco nervy?

vinifera
18. nov 2009

Nie prašule ešte nedošli. Ale pohoda snád niekedy prídu.
Bože to decko má na plazenie dve celé izby a bude sa habať akurát do koša.-(

lenka_66
18. nov 2009

u mna boli kolegyne.ked odisli maleho som 20 minut na rukach musela uspavat som zvedava kolko potiahne .ach jo noa 2 boli take co nemozu otehotniet tak dufam ze mu fest spadlo z oci

lenka_66
18. nov 2009

vini mas aj postelne pradlo?iba egypt.vzor.beriem hned