Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
18. nov 2009

Tak daj 40 bavlnu. Obliečky sa odporúčajú prať na 40°C🙂) 140 min je dlho. To veľa zožerie 😝

krpito
18. nov 2009

babky-ježibabky, idem spinkať 🙂 aj zajtra je deň, možno bude treba pevné nervy 🙂 dobrú noc 🙂

mukky
18. nov 2009

tha super,ja som teraz dosla ☹
varim malemu obedik na zajtra,este ma caka povesat pradlo...

krpito
18. nov 2009

netreba dlho prať, veď v podstate to je len prepotené 🙂 samozrejme ak nestvárate divočiny 😀 a vini čo psíci ? 🙂

lenka_66
18. nov 2009

sak prave to. ale nemyslim obliecky ale celkovo.ja dost casto 60 pouzivam.

krpito
18. nov 2009

a kde si bola mamina ? 🙂

lenka_66
18. nov 2009

hej ale je tam skrateny program len 40 a to pranie trva 15 minut zvysok plaka

mukky
18. nov 2009

na koho otazka?
ja doma 😀 pri tv trosku a s mm sme kecali kde zajtra pojdeme,s babkou mojou som volala,veci pre drobca som balila na zajtra,teraz este idem mame preposlat letaky madarske....asi za pol hodky tu nebudete ☹

a svokra bola na navsteve

mukky
18. nov 2009

krpi asi az potom neskor ti odpisem,hej?

krpito
18. nov 2009

jaj mukky, ja som myslela že si odniekaľ došla 🙂

krpito
18. nov 2009

mukky, O.K., ale už naozaj idem spať lebo očiská držím silou vôle 🙂 dobrú noc ďiôvky 😉

mama.wolfka
18. nov 2009

aj ja práve začínam 😉
len ešte idem poumývať riad a dať trošku do pucu kuchyňu, keďže tu zasa strávim noc, tak nech nemusím pozerať na bordel okolo 😀
ale potom trošku počítkam 😉

dnes ma po dlhej dobe začali bolieť kĺby, kotníky, kolená, bedrá, takže celé nohy a teraz vyzerá, že aj hlava 😠
tak sa teším 😠 čakám menzes, tak asi to bude tentokrát sila 🙄
poobede som si s krpcom nepospala, veď som spala včera od polnoci do rána do 6., zobudil sa ako tata odchádzal, pohral sa trošku a potom ešte našťastie asi 1,5 hoďky dal 🙂 ... no a to bola asi osudová chyba, lebo zrovna spal 2,5 h a nie 1 ako bežne 😒

ale boli sme dnes v poradni 🙂 a sme úspešne nezaočkovaný 😉
výška - 82 cm
váha - 11,44 kg

mukky
18. nov 2009

nie,a ahoj krasavica a dobre sa vyspi 😀 a pockam si na maleho 😀 ci to uz asi budem riadna starena 😀

lenka_66
18. nov 2009

krpi, pekne snicky 😵

vini ak niekde nadabis na neaky vzor tak beriem.ja ine vzory ani neobliekam bo drahy pinda ze ich nema rad 😀

krpito
18. nov 2009

mukky, to si myslela mňa 😉 no ak áno, nepreháňaj 🙂

krpito
18. nov 2009

zabudla som napísať že ak nie mňa si myslela, tak prepáč že si fandím 😀

lenka_66 ďakujem, aj Vám všetkým pekné sníčky, ale fakt som "na ležato" 😝

mukky
18. nov 2009

teba kocka 😀 krpito 😀

krpito
18. nov 2009

vini, tie obliečky aj ja objednávam 🙂 do piva, fakt chcem ísť spať 🙂 😉 😀

mukky
18. nov 2009

nechooooooooooooooooood,spat pojdes ked budes stara a chora 😀

mukky
18. nov 2009

obedik pre drobca hotovy,rychlovka....kukurične cestoviny smrkvou,petrzlenom,č,šošovicou,olivovy olej ,hotovo

lenka_66
18. nov 2009

krpi, ty chodis spat do piva ? 😀
tak ja uboziacik iba do postele 😉

krpito
18. nov 2009

mukky, fúha a to mám teraz zaspať ? 🙂 nie som nič viac ako Vy, len by som asi jednu dámu nepotešila 😀

lenka_66
18. nov 2009

krpi, podopri ocve viecka zapalkou akp tom & jerry

krpito
18. nov 2009

lenka_66, mám napísať niečo iné ? 😀 by ma vymazali 🙂

lenka_66
18. nov 2009

krpi PIIIIIIIIIIIIIIIIs 😀

mukky
18. nov 2009

😀 😀 😀 😀 ,kravku?? 😀

vies co,inac ja vobec nie som v obraze,ja neviem kto sa tu s kym rozkmotril,kto sa skym nerozprava a co sa stalo...som vtedy asi bola v blave alebo v chorvatsku,ma to mrzi lebo si pisem ip s viacerymi a ste vsetky fajn...NECHCETE ZAKOPAT bojovu sekeru?
mozno aj ja som na niekoho zo zaciatku ostrejsie ale uz neviem na koho tak prepacte ☹

krpito
18. nov 2009

lenka_66, my sme už staré páky, nebudeme predsa hrešiť 🙂

lenka_66
18. nov 2009

baby ja som vcera rozmyslala v com ste netabulkove 😀 .neprisla som na to

bejbypd
18. nov 2009

krpito do toho,nebojme sa nicoho🙂))ja som teraz ozila a cakam kamosky na pokec pri nejakom tom vinku sak uvidime 😀 mala spi ja som dojedla pizzu akurat takze parada a co sa mi stalo ?pizza zadarmo...doviezol mi ju majitel a davala som mu desat eurovku a nemal mi vydat tak povedal ze sak to je dobre ze ja som staly zakaznik tak nech necham tak...asi to budem praktikovat vsade a castejsie 😀

krpito
18. nov 2009

mukky, bez komentára 🙂 som písala že ma už nikto nenaserie 🙂 to som Ti napísala len kvôli tomu pasu 🙂