Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

bejbypd
18. nov 2009

mukky odpustene 😀 ale nie for 😎 ja som na zaciatku bola rozkmotrena s krpi a ahaho ake sme kamosky 😀

krpito
18. nov 2009

bejbypd, a kde je Johny ?

bejbypd
18. nov 2009

zase v praci sak niekto musi aj zarabat 😀 aspon mam pokoj lebo ked bol chory taky bol protivny ze som ho ozaj chcela vystahovat z jeho bytu 😀 😀 😀

krpito
18. nov 2009

bejbypd ma neštvi, ja som to vôbec tak nebrala, len som napísala svoj názor a s nikým som sa nechcela hádať 🙂

krpito
18. nov 2009

no môžem ísť spať ? však sa musím obhajovať 😀

bejbypd
18. nov 2009

pohodaaa.jasnacka myslim ,ze sme si to v ip hned na zaciatku pekne slusne vysvetlili a ani som ti nevynadala 😀

krpito
18. nov 2009

a ja Tebe áno ? Ja len jednej ktorá mi napísala že som pre ňu hovno 😀

bejbypd
18. nov 2009

akoze spat to kde sme ?tu sa nespi sak mukky povedz 😀

mukky
18. nov 2009

bajby ty sa mas 😀
ja som tu s milencom 🤐

mukky
18. nov 2009

volá sa notebook 😀 😀

bejbypd
18. nov 2009

no sak na to narazam 😀 mne nie, by si skusila ma este nepoznas 😀 no uz sa necerti a usmev 😀 ta ti za to nestojY 😀

bejbypd
18. nov 2009

nemame rovnakeho milenca?a ja som tusila ze nie som prenho jedina 😀

mukky
18. nov 2009

😀 bejby,on je iba moj 😠 😀
stary drichme 😀 😝

zuzka1.
18. nov 2009

jaaaj damy, islas om vypinat pc, ze teda este nakuknem, sa tu smejem jak trubalka na vas. odpadnem 😀 😀 😀 😀

kto by uz len vas nemal rad, sak vy ste podarene 😀 😀
a mukky verejne, ze kravka??? 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 si zabila 😝

a my sme udobrene vsetky, nie?? 😀

oki idem ja spat, nic som sa neucila, mam co robit zajtra 😠

bejbypd
18. nov 2009

vidis a tato moja hmotna laska,v ktorej zijem svoj virtualny zivot nikdy nespi,vzdy ma vypocuje,neodvrava,nerozkazuje a ked nahodou rozkazuje stlacim delete a hotovo...co viac si priat 😀 a nasa laska trva uz par rokov a este ani raz sme sa nepohadali 😀 zato johny depko ten ma furt vytaca a stale som na nom nenasla to tlacitko restart alebo tomu podobne 😀

mukky
18. nov 2009

hej,som zabita čaja 😀 😀 😀 😀
ved nik nevie kto je kravka ani kravka 😀 😀

krpito
18. nov 2009

zuzka1. a čo si robila doteraz ? ani si nepísala, ani si sa neučila,len si šmírovala sa mi vidí 😀 ááááááááno, všetky sme udobrené, aspoń myslím 🙂

bejbypd
18. nov 2009

zuzka udobrovac ta sa len potichu bavi jak sa tu opustene zeny spustili s takymto gentlemanom menom notebook 😀

zuzka1.
18. nov 2009

krpi pozerala som telku, mm bol na pc 😀
zas pozeral nejake flity a to si kupil pred tyzdnom novu 😠 😠 😠 😠 a nezabi ho 😠

krpito
18. nov 2009

mukky, niéééééé 🙂 očuj bejbypd, aj ja tvrdím že PC je super vec, zapneš kedy chceš, vypneš kedy chceš, keď Ti niekto napíše niečo proti srsti a máš pravdu tak zdrbeš 😀

mukky
18. nov 2009

hladam clanky o alergiach a krizenych alergiach...ale asi dnes to necham tak
neviem ci viete,ale alergie sa krizia,napr aj ked niektora z vas je alergicka na nikel....teda bižu,pracky na opasku,a podobne,je alergik a preto aj strava pre dieta musi byt bez alergenov...nie kazdy to vie a mysli si ze ked sa hovori o alergiach,tak sa tym myslia len potravinove alergie
rano skoro vstavam a idem het na cely den,dufam ze nebudem ponocovat 😝 😀

bejbypd
18. nov 2009

baby sa pobavite uz asi hodinu cakam na tie kamosky a to byvaju desat minut odomna a teraz mi jedna vola uplne smutna a vravi: Kika prepac mna chytila strasna sracka tak sme sa museli vratit ale neboj uz ideme ak sa po ceste neposerem 😀 tomu sa hovori ked musis tak musis 😎 neviem ci jej nepripravim vinko rovno u nas na zachode aby nemusela behat 😀

krpito
18. nov 2009

zuzka1. asi flinty si myslela 🙂 to si má všetko domýšľať ? 😀

bejbypd
18. nov 2009

mukky a je mozne aby alergia na nikel zmizla?lebo teda pred siestimi rokmi mi ju diagnostikovali a asi pred rokom ked som si skusila dat obycajnu bizu a tak aj opasky nosim tak mi to nic nerobi nijak zle na to telo uz nereaguje a predtym to bol brutal 😖

bejbypd
18. nov 2009

a ja som si najprv ze flirty domyslela reku ze ci mu toleruje ked zhana flirty 😀

krpito
18. nov 2009

no ja na bižu a iné striebra a podobné veci určite nemám alergiu, pretože to nenosím, mne každý hovorí že som iná, som či ? 😀 asi áno 🙂

krpito
18. nov 2009

bejby, kamoška dorazila či kaká niekde za rohom ? 🙂

krpito
18. nov 2009

baby, ja som chcela ísť pred hodinou spať, pomóóóóc 🙂

bejbypd
18. nov 2009

krpi to sa ani pytat nemusis 😀 teda ja som maniak na opasky a vzdy som si vybrala nejaku fajnu kovovu pracku tak som mala cele brucho vyhadzane doskriabane no otras a teraz mi to uz vobec nic nerobi 😎

krpito
18. nov 2009

noóóó´, šak jasné keď zaplatíš tak vydržíš 😎