Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
19. nov 2009

pred pol rokom sme chodili casto a bolo super,benzin bol lacny,sme si natankovali plnu a sme usetrili 10 e na nadrzi oproti nasim cenam...dnes sme kukali je len o korunu lacnejsi 😝 ,kurz zly 😝 idem este kuknut kurz ci ma nevykoti ale asi hej 😀 segra bola vcera

mukky
19. nov 2009

ked bol este dobry kurz,si vlastne len odpocitala napr.120 f je 12 sk...teraz uz k tomu par korun musis preratat a na eura sa to uz pocita ale som zabudla jak 😀 to mm vie 😀

mukky
19. nov 2009

idem k malemu mrnci tak paaaaaaaaaaaaaaaa a dííík,len ci niekde pojdeme...

mama.wolfka
19. nov 2009

celkom dobré hračky, len si to neviem tak rýchlo prepočítať, musela by som kuk kurz, tak neviem či aj ceny sú OK,
niektoré al. podobné som tuším videla aj v SR Tescu letáku

inak napadlo ma - používate odrážadlo? ak hej odkedy?

no neprebralo, ale ešte chvíľu, nejakú hoďku vydržím 😒

dnes došiel tatinovi diplom - Medzinárodný zváračský inšpektor - najvyššia úroveň - sú 4 v SR 😕 ... sa chválim cudzím perím 😀 ale nie, len mu niekedy doma hovorím inšpektor Kolumbo 😀 😀 😀 , chudák, som zlá 😀
a tento piatok (+budúci piatok) má skúšky na technika BOZP, on žerie všetko čo môže študovať, hrúza s takým človekom žiť niekedy
práve dnes, s malým sme boli vonku, tata sa učil a keď sme prišli vraj už má hotové svoje a potom tu ešte 1,5 h. okupoval PC, lebo ho niečo napadlo 😕 tak mu hovorím, že tebe by sa lepšie žilo samému a rodinu by si chodil občas navštíviť ... a on, že už som asi 5. čo mu to hovorí ... veru, nie každá by mu to tolerovala, ale on to v podstate robí pre rodinu, tak ani niet čo vyčítať ... tak teraz neviem 😕

mukky
19. nov 2009

este som tu

mama.wolfka
19. nov 2009

😀 😀 😀 že ešte som tu 😀 čítam, že pááááá a zrazu ... som sa zasmiala

mukky
19. nov 2009

no a este ideme do 2 nakupnych stredisk a mesta a adidasu atd 😝 nasi asi budu sediet v kaviarni 😀 ,vsak odpadnu po prvom obchode 😀 😝
a blahozelam manzelovi sa tesim s tebou,uz len nech tebe to dobre dopadne si velmi prajem 😔

mukky
19. nov 2009

sa nesmej 😀 maly buva aj stareho pocujem 😀 chudak 😝 neni zvyknuty byt dlho hore..ta dnesna mladez nic nevydrzi 😀

mukky
19. nov 2009

kedy si rano vstala?si spala cez den?

mama.wolfka
19. nov 2009

jéj teraz ma napadlo, cez deň som rozmýšľala, že sa ťa spýtam

tata si vymyslel, že mu teraz nejak chutí mäso na šťave + ryža, minule som robila hovädzie na hrášku, teraz by sme mohli napr. z bravčového stehna, ale nenapadá ma s čím

navrhla som mu španielske vtáčiky, ale bola mi vyslovená nedôvera, nerobila som to veľmi dlho, že už nevarím z láskou a nebude to dobré ... no a potom sa neuraz 😠
možno ich urobím, ale keby sa mi nechcelo tak daj nejaký typ, len nie s hríbami, to ja nejem 🤐

mukky
19. nov 2009

ja ked mam nejake emocie v sebe ci niekde mame ist,ako ked sme isli do chorvatska rano o 5 myslis ze som spala? 😀 sa mi neoplatilo si ist lahnut,pocuj my nemame nejaku diagnozu?asi hej,nie asi,iste 😀

mukky
19. nov 2009

malemu susim veci na radiatore tak stary nech rano nabehne ked sa budem sprchovat a pozehli 😀

mukky
19. nov 2009

no ved v mojej teme mam na stovky receptov aj video receptov neviem tak narychlo...maso naklepes,das sunku a syr a co mate radi,zvynieš do rolky alebo kapsy,das sparadla 😀 ,obalis do muky a na masle s kvapkou oleja orestujes,alebo aj na cibulke to mozes a podlejes vodou a maslo das,alebo vino....

mama.wolfka
19. nov 2009

ja občas rada vyjdem na nákup napr. do Tesca (nášho) ale nakupovanie na celý deň to nie, bola by som uchodená, nervná, ešte tak bez mm a Samka, len s niekym tak možno trošku viac ako 1 Tesco, ale veľmi ma to neberie

no dnes som mala stretko s právničkou, napíšem IP, ale asi zajtra, nič moc

som sa v dobrom 😀

aj ja starého počujem 😀 piluje 😀 😀 😀
malého počujem len keď mrnčí

no ráno sme sa zobudili o 6. keď išiel tata do školy, našťastie potom asi za 20 zaspal, ja som mala budík na 7,15 kvôli stretku o 9., nech sa stihneme obriadiť, ale vypla som budík a spala ešte do 8. 😀 no a potom šup, šup, inak divím sa, že Sam sa na budík nezobudil, asi mal práve fázu tvrdého spánku, či čo, lebo to dosť revalo, však keď to mňa prebralo 😀 večer sme išli spolu asi o polnoci, keď Sam šup z postele dolu za maminou 😀
no a cez deň nič, nejak som hneď nezaspala keď on, tak že nebudem spať, už sa neoplatí, ale Sam sa zaťal a spal 2,5 hoďky, keby som to vedela tak ostanem s ním, sa mi zdalo, že mi netreba a teraz tu umieram

asi to za chvíľu zabalím, lebo som polomŕtva a aj tak neurobím čo som dnes chcela 😝

mukky
19. nov 2009

skus potom napr tu,mam rada tuto stranku

http://ekucharka.net/category/hlavni-jidla/vepr...

mukky
19. nov 2009

tak potom zajtra napis ze co ☹ ☹ mam byt smutna? ☹

mama.wolfka
19. nov 2009

myslíš diagnózu, že pošahané, čí? inak ja milujem spánok, pred tehu úplne maxi, len teraz už to nie je ako bývalo
len keď sa takto večer zadrhnem, tak zas vydržím, že by som bola ... no a čo !!!

no veď sa mi nechce dlho hľadať 😅

fíha, to vyzerá dobre to mäsko, no uvidíme 😉

idem sa okiepiť, ešte potom kuknem, ale ozaj som dnes dead

mukky
19. nov 2009

tak idem,dobru ...

A pekne rano prvej prispievajucej 😎 😎 a aj Vam ostatnym...

mama.wolfka
19. nov 2009

kuknem, dík

nemusíš, veď nejak to prežijem, ja som taký divný týpek, otrasem sa a pôjdem ďalej, hoci s týmto možno aj celý život ... v hlave sa pripravujem na zlé scenáre, nech som pripravená a nejako už to dopadne ... a hovorí sa, že keď nejde o život ide o hovno 😀 ... tak čo si mám celý život nadávať aká som krava? no čo z toho?

mama.wolfka
19. nov 2009

asi už hajáš, ale ja som v sebe naškriabala trošku zodpovednosti, umyla som si tvár studenou vodou a idem ešte trošku

ja sa stále snažím ukľudňovať, nech nie som troska kvôli malému a potom sa neviem donútiť keď som unavená a nechce sa mi, uff

zuzka1.
19. nov 2009

Dobre ranko,

baby vy ste priprady pre lekaorv jak vysite, taketo ponocovanie??? 😕
sak to horza, by som bola jak matoha cely den.

wolfka, ked potrebujem masko na stave, clekom rychlo tak necham masko dusit, ci uz na cibulke alebo bez a neakych 15min pred dokoncenim tam supnem leco, alebo robim aj ako zonjemsku s kyslymi uhorkami, alebo s hraskom ako aj ty.

wolfka nevadi ak sa spytam kde si pracovala v noci??ako ako to dopadlo? ked nechces nepis, ok??

mukky no co??idete dnes??tak pozdrav od nas Madare... 😀 ak hejporiadne nakupte, Savierko nech poslucha mamicku a kupi mu veeela darcekov

idem do sprchy, vecer sa mi nechcelo ,maly sa hra pri spiacom tatikovi, a dnes velke ucenie konecne 😝

krpito
19. nov 2009

ahojte, ja Vás dnes len pozdravím 🙂 skontrolovala som kto zasa ponocoval, prekvapenie sa nekonalo 😀 PC vypínam, dávam spinkať, prikryjem a ak mi tata večer dá pokoj, prídem medzi Vás 🙂 Zatiaľ prajem pekný deň

zuzka1.
19. nov 2009

Krpi a co tak strucne, ake mas pany, ked k nam neprides???

wolfka si sa pytala na odrazadlo, maly sa v nom zacal pohybovat, normlane, ze ked sedi odraza sa nozickami asi pred mesiacom. tak sme kupili od samej radosti etse jedno 😀
inak mame taku motorku na dvore a na tom sme ho vozili a ucili ako striedat nozicky. pochopil, tak sa teraz rozvaza ☹

ozaj, davate deckam dudliky, tak ze ich maju aj pri hre a podobne???som rozmyslala, ze ked tak malo rozpravaju, ze to moze byt aj tym. no ale viac si mylsim, ze to pride ani sa nenazdate a ked budu po vas drobci, budete prosit, aby boli ticho 😀 😀

krpito
19. nov 2009

zuzka1. neprovokuj 😠 teraz idem rýchlo urobiť perkelt s haluškami, polievka tekvicová (tekvice mám na mraky v mraziaku, musím míňať, darmo poviem svokre že mááááááááám, vraj budem mať viac 😀) potom aspoň na hodinku von, spať a vzhľadom k tomu že som včera ponocovala asi zaľahnem aj ja a poobede som sa dohodla s maminou, ideme konečne na nákupy 😉 ale vôbec neviem čo idem kupovať, poraďte. Niečo už pre malého mám, ale nič moc ☹ no a hneď je večer.

wolfka, odrážadlo máme aj my, teda dve, jedno na von, jedno na doma (kvalitnejšie na doma), používame od roka, spočiatku sa odrážal len dozadu, asi od roka a pol aj dopredu, myslím že to je dobrá vec 🙂

zuzka1. a už fakt bežíííííííííííííím 🙂 aj keď mi je s Vami dobre 🙂

mukky
19. nov 2009

ahojte,vyražame,pa vecer

lenka_66
19. nov 2009

bre ranko,
spali sme do 6 .najedol sa sice mrncal ze malo ale do 8,45 vydrzal podriemkavat sprotestami.teraz som az prespata 😀

zuzka1.
19. nov 2009

teda vy sa mate lenka, len si to uzivaj, lebo maly zacne ozivas, vymyslat, spekulovat a bude po spanku 😉

moj maly nechcel spat doobeda, mal v izbe muchu, tak mal robotu s nou. 😠

ale naobedovany, napapkal sa, vyblaznili sme s a lezi v postielke.

vonku je krasne, teplo, snad nebude dlho buvat, nech ideme von

lenka_66
19. nov 2009

zuzka preveze ja som az velmi hyperaktivna.mne stacilo stale tak 4-5 hodin spanku.a teraz neviem co s tym 😀

zuzka1.
19. nov 2009

jezisi, vy ste tu nejake cudne 😀
tebe to staci, mukky a wolfka ponocuju, Nika spi kolko sa da 😀 😀 😀 😀

ja som si zvykla na spanok pri malom taky aky je. niekedy viac niekedy menej. ale vzdy je to apson tych 7-8hodin.

lenka_66
19. nov 2009

zuzka no ale musim priznat ze tak 1x mesacne to dohanam a hnijem cely den v posteli.teda kym nebol marek