Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
20. nov 2009

Ja ešte nemám pre nikoho nič na vianoce. Iba pre malého (pieskovisko, notebook, macko pooh závesné kapsičky, knižku so zvieratkami, velký nákladak s bágrom, a nejaké maličkosti...) ale ešte mu chcem nakupiť nejaké veci, ked pojdeme na vianocne nakupy v decembri.

ale nemám nič pre ostatných členov rodiny 😕

priatel, mama, otec, brat, svokrovci,...... vôbec nevieme čo budeme kupovať.... 😕

krpito
20. nov 2009

no veď preto sa pýtam, nezdá sa mi to dvakrát hygienické, asi ostanem zatiaľ pri našom nutrilone 🙂

nikollette
20. nov 2009

Krpi, ja by som to malému tiež nedávala. Ked tak dospelému ok, ale bábatku asi nie.
Furt vymýšlajú nejaké výstrelky 😅 😝

nikollette
20. nov 2009

A tebe ešte malý vypije nutrilon v pohode? a kolko ml asi denne?

zuzka1.
20. nov 2009

caute, co porabate??

mne maly zaspava v postielke, idem si vyzehlit vlasy a kuknut do ucenia, kedze som predtym pri tom zaspala- 😝

nikollette
20. nov 2009

Ja sa hrám s malým a jedným očkom, sledujem aj MK 😅

krpito
20. nov 2009

ja erdžím, malý spí a je tak krásne 🙂

nikoll, v pohode vypije 220 ml ráno a aj večer zapije večeru a stane sa možno 2 x do mesiaca že sa zobudí v noci že je hladný, vypije mliečko a spí do 07.30-08.00 hod. Skúšala som dať aj pár krát už kravské, aj mu asi chutilo ale začal sa vyhadzovať na tváričke, tak som už nedávala. 🙂

cestovatelkaandrea
20. nov 2009

aj ja davam drobcovi zatial len UM Friso 3 - NL znacka a neplanujem to tak skoro menit

nikollette
20. nov 2009

No vy to máte super, ked vám to drobci vypijú, ale môj odmieta. A je to dosť zložité. Ale aj napriek tomu verím, že vydržíme čo najdlhšie 😉

nikollette
20. nov 2009

No drobček zaspinkal, ...
a vy ste sa kde vyparili ??? 😕

nikollette
20. nov 2009

nikto 😕 😕 😕

nikollette
20. nov 2009

Malý mi už druhý krát zaspáva, a tu urt prázdno...
vediem fajnové monológy 😅 😎

lenka_66
20. nov 2009

niki, trpis samomluvou? 😀

zuzka1.
20. nov 2009

baby na kde ste??
my sme boli vonku, bola tu kamoska s priatelom na kafco a debat a tak.
pohidcka, idem nachystat veci sebe aj chlapom, malemu na spanie ted aa pojdeme het, ked dame maleho spinkat.

mukky
20. nov 2009

cafte baby,ja len na skok,idem si teraz ja po radu 😀
maly dnes odmietol rano uplne normal nutrilon,banan nutrilon,mm zbehol ku sestre po vzorku sunaru,aj to odmietol..teraz som mu skusila dat do nutrilonu ryzove vlocky a hrozno,tvaril sa nie velmi ok ale zjedol,ale mliecka bolo len 30ml..rozmyslam ako rozmyslam co teraz...mam instantne kase a tie staci rozrobit do vody,my ich fakt davame minimalne tak neviem ci sa tie do vody smu rozrobit aj do mlieka...madarsky je vsade pisane takze neviem..l
lebo rozmyslam ze ked samo o sebe je mlicko syte a este tam pridam trosku kase ci to nebude velka zataž na zaludok,i ked dam menej ml mlieka...
nemaaam velmi cas poštudovať inde az vecer tak ci nahodou s tynto nemate skusenost..
nikdy nic neodmietol v strave a teraz toto 😀 😝
akurat som len daco zahliadla ze viacere deti tak prestali pit zo dna na den,alebo to ostalo na trvalo,alebo len prechodne...
dík,este tu chvili budem ..

lenka_66
20. nov 2009

k automatu , neviem ale dietatu by som neupravene mlieko dost dlho nedala.moze byt sice kvalitne ale preds pasterizacia ma nieco do seba

mukky
20. nov 2009

asi sa odpovede dnes kym pojde drobec spat nedockam 😒

mukky
20. nov 2009

tak nic,uz som si poradila sama 😀

krpito
20. nov 2009

ahoj mukky, no asi ja Ti neporadím ☹ u nás to bolo len vtedy keď bolelo hrdielko, teda prechodne. Nejdú mu zúbky alebo nebude chorý ? A ako si si poradila 😔

vinifera
20. nov 2009

Zuzka s vyžehlenými vlasmi sa lepšie učí? 😀

Mukky ja ti v tomto fakt neporadím nakoľko sa kojíme.... Ja ani netuším ako sa také UM zarába. 😅

nikollette
20. nov 2009

Ahoj MUkky.. tiež neviem poradiť...
u nás je to tak od 4-5 mesiaca... že nechce mlieko... už som si zvykla, čo narobím... tak papáme vždy v noci, ked hajká.

mukky
20. nov 2009

ahojte
urobila som 150 ml mlieka a uvarila kukuricnu kasu,a zmiesala..kedze to nebola instantna kaša bolo to riedke a zjedol asi len polku...tie instantne do vody kase su uz vlastne mliecne/neviem ci vsetky/tak uz sa mlieko nema pridavat predne koli tomu co som predpokladala,ze zatazi zaludok ☹ ,pridala som ani nie za lyzicu aj tej inst,ale bolo to riedke...bude hladny,teraz je pri nom na striedacke mm,cez dem zaspi krasne sam,dnes 3,5 hod,vecer sa nam aj spanok pokazil,place a nechce byt sam ☹

mukky
20. nov 2009

skusim v noci mu podat flasu ci nahodou nevypije takto mliecko a rano skusim opat dat ...

lenka_66
20. nov 2009

mukky a co pisu madarsky , prelozim. no podla mna mozes aj v mlieku no zbytocne.to bude ako s pudingom v prasku ak je nemliecy robis s mliekom a ak mliecny tak s vodou.

krpito
20. nov 2009

mukky, nelezie na neho nejaká choroba ? ☹

mukky
20. nov 2009

jaj leni dik,ale to je pisaneho tam vela.. 😀 si zlata,ale nasla som uz clanok ze tie kase sa nemaju miesat s mliekom koli zatazeniu zaludka tak to uz necham tak...

vizzel elkeszitve fogyaszthato je čo?

mukky
20. nov 2009

krpi 4 dni asi 2 krat za den zakaslal..ale skor akokeby slinky mu zabehli ked zubky idu....ale ostatne jedlo papa pekne
mm zaspal aj drobec

krpito
20. nov 2009

mukky netráp sa keď ostatné papá tak to bude niečo prechodné 😒 aj ja keď "preberiem" mi nechutí dlhšie piť 😀

lenka_66
20. nov 2009

no asi si dala len cast vety.. vody ,hotove k jedlu

mukky
20. nov 2009

pred tym je nakreslena kvapka 😀