Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
21. nov 2009

som taka hladna,naposledy som jedla na obed...co zajtra varite a co ste dnes varili?

vinifera
21. nov 2009

Drahý šiel do mesta hýriť. Malý zaspal.... 😅 😕 Hmm neviem čo si o tom mám myslieť. Inak kaše už nepapáme vôbec. Ekzém z ručičiek pomaly mizne. Spávať už nechodí o pol jednej vnoci... Tak snáď to už bude len lepšie a lepšie... (KLOPKLOPKLOP) Hlava ma bolí jak kona. No a teraz neviem čo so sebou. Telku máme ešte stále v Madarsku kam šla na posúdenie. Majú vrátiť peniaze. Nemám čo kukať. Archívy už mam poobzerané.

nikollette
21. nov 2009

Mukky, však dáš malému ked bude hajať, po spaičky vypije nie??, vsak nevyhodíš 6kíl mlieka 😀
ja mám teraz doma okolo 8kg mlieka 😀 😀 😀 vždy vo velkom 🙂

My tiež už kašičky papáme málo. Tak raz za týžden. Malý ich neznáša. 😒 tak čo narobím...

Zajtra sa ide do Ba, sa tešíííím 😵

mukky
21. nov 2009

akurat skoncila posta pre teba,idem dat skusit bobacikovi papat...
nikol vidim ze aj ty nakupujes ako keby mala prist tretia svetova 😀

vini tak spi ti lepsie ked uz nepapate kasicky?aj ekzem mizne?super...je mozne ze v tom zlozeni mu nieco neprospievalo..a davat ich denne a 2 krat denne to je fakt silna zataz a nie je to zdrave...ale ved nato tu sme,aby sme si radili a je to super 😵 😵
co teraz miesto toho papate?
moj mal 12 stku,doniesol nutrilon a odisiel von na pivo....super 😀 uz aj sluchatka som si kupila na notebook 😀 ,nebudeme sa rusit 😀

vinifera
21. nov 2009

Už je hore ☹

mukky
21. nov 2009

vini ja to tam uz necitam asi 3 dni...mam ist na to???

smailinka
21. nov 2009

ahojte🙂

mukky, ani nechoď, len ťa to rozzúri....ale ak chceš počuť, tak granka len trochu 😀

mukky
21. nov 2009

ma nastval a moze si volat kolko chce....vypla som zvonenie a mam ho v paži 😝 a zajtra moze naklusať a variť,ja nebudem

mukky
21. nov 2009

smaili 😀 😀 😀 baby a vy ste boli netabulkove zo zaciatku??napiste,alebo mam citat tuto temiu od zaciatku?? 😀 krpi viem ze tabulka 😵 aj suem 😵 ,wolfka 😵..no musim kuknut ipecka,stracam pamat 😝 na menaa... ale je to sranda teda aj mi je luto trosku bab ked tu pridu ze netabulky,nefunguje tu take presmerovanie ako na mobile???ale som teda opica 🙄

smailinka
21. nov 2009

mukky, ale zase porovnaj tieto netabuľky a tamtie...ani jedna z týchto báb nechcela dať instantné mäso polročnému bábu!
a tie, čo boli veľmi extrémne, tak už tu nie sú....

osobne ja tak maximálne zhreším piškótou, alebo rožkom....

berenika39
21. nov 2009

holky, já vám tam v tom tématu ale tajtrdlíka dělat nebudu 😀 😀 😀 . mě ta osoba tak rozčílila, ale už jsem si dala vínko a nebudu tam psát. ale zase na druhou stranu aspon máte o čem psát 😀 😀 😀 😀

krpito
21. nov 2009

čaute 🙂 teraz rozmýšľam ako som ja na "tabuľková" ocitla medzi "netabuľkovými" ? 😀

ja sa nehanbím za to, že počúvam rady pediatričky, moja mamina mala zo mňa niekedy nervy (stará škola 😀) ale priznávam že sme niekedy aj zhrešili, ale fakt sporadicky 🙂 ale to čo čítam v téme ku ktorej sa nejdem vyjadrovať 😀

tu už nemá význam sa k ničomu vyjadriť, som si to "zlízla" keď som jednej mamine napísala čo to za fotku dala do albumu 😢

smailinka
21. nov 2009

berenika, ale mňa osobne to mrzí, že niekto si jednoducho nedá pekne dohovoriť....

a k tomu vínku nazdravie 😀 😀

krpito
21. nov 2009

smaili díky, ako vieš že aj ja okrem bereniky pijem vínko ? Mňa zasa pre zmenu nasral domáci 😠

berenika39
21. nov 2009

krpito, četla jsem to, klid, hod to za hlavu....

smailinka, dík, jen dvojka červeného....nejhorší je, že mě to fakt je líto kvůli těm dětem...jsem dost stará na to, abych potřebovala poučovat a mudrovat. Ale kdyby mi někdo vysvětlil. proč a co dělám blbě, minimálně bych se nad tím zamyslela.

smailinka
21. nov 2009

krpito, aj to som čítala....ja viem, že si to myslela v dobrom, ale bohužiaľ, tu radšej držať hubu a krok..... 😢
a s tým vínkom, dala by som si aj ja, ale čo malý??? možno by lepšie spal 😀

mukky
21. nov 2009

idem to pocitat,ci?
ja tam nepisem preto,ze vedia ako stravujem maleho a kto chce si ma najde...nie?

no idem tam kuknut co to za novoty....maly pije mliecko...

krpito
21. nov 2009

možno som sa fakt nešťastne vyjadrila, ale babe som to vysvetlila v IP, nemyslela som to vôbec zle a ona z toho urobila takúto aféru ☹ ale veď nech si pre mňa za mňa dá z tej fotky urobiť aj billboard 😔

smaili, musíš vydržať s vínkom, ja prinajhoršom len nadýcham na malého 😀

nikollette
21. nov 2009

Smaili, krpi o čom? hodte link....

smailinka
21. nov 2009

krpi, ja som si ani nevedela predstaviť, čo by taká fotka mohla spôsobiť....ale ako som čítala tú tému a o nahých detičkách, tak mi prišlo zle...veľmi dobre vyberám fotky.....

bejbypd
21. nov 2009

a krpi kde ta nahnevali nech ich idem vybit trosku?a nebud smutna 😉

nikollette
21. nov 2009

Krpi kuknem...
manm akurat paoám huspeninku, s octom, cerstvým chlebom ,a cibulou... 😀 😀 😀

smailinka
21. nov 2009

nikol, a malému nedáš ochutnať??? 😀 😀

nikollette
21. nov 2009

Smaili, jasné.. už zjedol polku taniera 😀 😀 😀 😀 LoL 😀 😀 😀

smailinka
21. nov 2009

si viem predstaviť, že si aj oči oblízal....mojko, to by som neprežila, keby to dám dieťatku ☹ ☹

mukky
21. nov 2009

tá berenika39 se mi líbí 😀
idem citat dalej..

nikollette
21. nov 2009

Krpi pozrela, som...
Jasné že máš pravdu 😉

krpito
21. nov 2009

smaili, Ty si to mala dobre jasné pediatri s i, ale P napísala pediatry tak preto som zareagovala 🙂

berenika39
21. nov 2009

mukky!!!!!! budeš v nemilosti jako já!!!! riskuješ svůj nick 😀 😀 😀 😀 😀

Pořád piju to červené, tak nevím,napadají mě další a další ptákoviny, jen se musím krotit 😝 😝