Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

krpito
21. nov 2009

berenika39, aj ja som si naliala druhý pohár, dúfam že mi nebude ráno bléééé, ale zasa raz za čas na krvinky treba 😀 😝

berenika39
21. nov 2009

Taky to svádím na krevní oběh...ale mě to i chutná 😉 😉 😉 😉

vinifera
21. nov 2009

Schytala som to ja za psov 😀
Hmm žena nevie čo robí. Na toto som veľmi alergická. Som bola doteraz na ňu dobrá. Ale nech ešte chvílu rýpe....

krpito
21. nov 2009

a suché ? akú značku ? 🙂

krpito
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krpito
21. nov 2009

bejby, kde si zasa zmizla 🙂 kontroluješ Johnymu ? 😉

bejbypd
21. nov 2009

aj mne sa berenika paci 😵 krpi jasne ze mas pravdu aj ked aj ja som mala misku v albume hned po narodeni s holou suskou ani som si neuvedomila takze uz som zmazala..

smailinka
21. nov 2009

krpito, vidíš, čo si so mnou dorobila??? alebo ona??? 🙂 ja už fakt neviem, čo sa ako píše 😀

bejbypd
21. nov 2009

ale dala som malu len teraz spat lebo poobedny spanok potiahla do siestej...a depka som dnes pustila do polnoci von za odmenu lebo mi kupil krasne cizmy 😀

berenika39
21. nov 2009

zásadně Cabernet Sauvignon 😅 😅 😅

smailinka
21. nov 2009

berenika, buď rada, že nedebatuješ s gabriankou 🙂 to bola tvoja dobrá známa, ak sa nemýlim 😀

mukky
21. nov 2009

to co ma ten chlapcek tam?? ☹ ☹ ,nemam to precitane len som pozrela fotku..

ja som sa strasne zlakla,posmutnela aj plakala ked som videla albumy maminiek z jednej temy kde maju odfotene deti v rakvi ☹ ☹ ☹ ,toto podla mna by tu davat nemali ☹ ☹

krpito
21. nov 2009

berenika, si moja krvná skupina 🙂

bejbypd
21. nov 2009

tiez sa mi zda ze gabrianka bola taka velice slusna dama 😀 a ja dnes konecne vinko nepijem a trpim nadmernou nevyspatostou lebo spavat chodim o pol druhej mojou chybou lebo furt len cvalam a citam vsetko mozne aj nemozne...najnovsie od Ambrosa-Bratrstvo neohrozenych 😉 odporucam...

berenika39
21. nov 2009

smaili!!!!!! grrrrr......můj krevní tlak, stoupá a stoupá..... kvůli ní mám důtku s výstrahou a přišla jsem na 24hodin o nick!!!!!
Musím být teď velmi, velmi obezřetená 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

smailinka
21. nov 2009

bejby, ja už nečítam knihy, lebo sa mi nedajú preklikávať strany 😀 😀 😀

krpito
21. nov 2009

mukky, vraj je to normálne ☹

bejbypd
21. nov 2009

smaili 😀 berenika a preco ty?ju zrusili ci ako to dopadlo som to citala ale si uz nepamatam...

smailinka
21. nov 2009

berenika, nechcela som ťa nahnevať....ale tá to robila podľa mňa zo srandy a dobre sa bavila na cudzí účet...iná dotyčná to robí z hlúposti.... 😖

nikollette
21. nov 2009

mukky to kde si videla?

nikollette
21. nov 2009

Sa to tu rozprúdilo---
zajtra nevstanem 😝

krpito
21. nov 2009

nikoll, ako Ťa poznám vstaneš o 11.00 ale čo my ostatné, len s nami pekne zotrvaj, ja som ešte nedopila vínko 😀

berenika39
21. nov 2009

bajbypd, mě odpískali na 24hodin, abych se poučila a nebyla ironická atd. Bylo to oprávněné, musím konstatovat, páč jsem si pak už trochu rýpla a bavila se slovníma hříčkama a tak. Gabri zrušili a od té doby tu nebyla. A jinak mě nejde jakkoliv naštvat neo rozzlobit, mám tuhý kořínek....

smailinka, svatá pravda.

nikollette
21. nov 2009

Krpi, ale kdeže... do 9tej chceme vyraziť z domu 😕
talže budem musieť vstať 😉

krpito
21. nov 2009

aha, výnimočne 😝

nikollette
21. nov 2009

Aj to treba nie? 😀 aspoň, raz za čas 😅

bejbypd
21. nov 2009

vini ty davas ze predpokladam ze psa do jedalnicka nezaradis lebo tvoje dieta toho jedlo uz fakt vela 😀

nikollette
21. nov 2009

Aj mňa to pobavilo 😀 😉

krpito
21. nov 2009

vini, myslíš že budeš vyslyšaná ? 😀

berenika39
21. nov 2009

aj mňa.....jaj, to už z toho vínka hovorím po slovensky, je to normálne?