Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smailinka
22. nov 2009

pekný deň babky, ja som včera mala adrenalín až na maxime, ale aspoň bola sranda....

no pajinka, bohužiaľ, túto tému nie je dôvod zamknúť, žiadne hádky, žiadne urážanie, stále sme k téme....ale veď keď sa ti podarilo zamknúť svoju, tak nech sa páči... 😀

mukky, mi čítač myšlienky, malý bude mať na obed kuracie mäsko s brokolicou a zemiakmi 😀

berenika, no je ne tvojom zvážení, či budeš do malého pchať mrkvu...však to nie je nič úžasné 😉 hold, keď je zeleninka taká zdravá 😉
a sa mi páči, ako si dotyčná pekne protirečí....

mukky
22. nov 2009

idem buvat,sla som spat opat okolo 4 rano a vstavala o 7..ale uz sa musim polepsit 😝

krpito
22. nov 2009

ahojte, tak u nás náročné doobedie 🙂 ráno v pohode, potom behom k našim akože potrebujeme do Lídla tak malého sme tam nechali, teda aj sme boli v Lídli 😀 ale predtým bolo treba sa na poobedie udobriť 😀, behom pre malého, polievka odvčera, halušky zjedené (zuzka1. je mi ľúto) tak narýchlo cestovina s kuracím mäskom a syrovou omáčkou, malý napapaný, uložený spinká a ja rýchlo kontrolujem či má berenika a nie len ona prístup na MK 😝

myslíte že tú tému dala zamknúť P ? a kde bude písať tie bludy ? 😉

idem sa vyvaliť aj ja, chlapi spia, čo som ja horšia ? 😀 😀 😀

vini, neotrávila si psíkov kvôli alergii ? 😝

vinifera
22. nov 2009

Krptiko neotrávila som psíkov kvôli alergii. Jediné na čo som ja alergická ja je ľudská hlúposť....

Sedím vo svojej bývalej práci a spomínam. Maléého som nechala u svokry. Drahý sa potuluje po bazáre. Tak je to presne ako za čias keď som robila. 🙂 Nie zlý pocit🙂)

zuzka1.
22. nov 2009

ahojte,
som sa zobudila do ruzova vyspinkana, maly este spinka, uz by mohol aj vstavat, ale ked mu je dobre, nech si buvka.

co porabate??

mukky
22. nov 2009

ahojte decká,
my sme s drobcom nedavno vstali a drobec sa teraz naobedoval 😀 ,spal od 12.hod do 16.hod 😝 a spal by dlhsie len daddy zacal piect nejake maso co urobil a strasne to sycalo,jasne ze to neprikryl...a maly sa zobudil

mi zhucal ze nemam jest hrube plnene maso ze sa mi neprepecie,xixi 😀,to by som chcela vidiet... ja ho urobim inak,na masle a prikrijem a na slabuckom urobim a snad podlejem a nie na plne pecky...kto umí,ten umí 😀
ani neviem s cim je len syr tam vidim trcat...napapam sa az vecer ked maly pojde spat,lebo takto sa neda a mm odisiel do prace,nech mi fajne sadne vecer na boky 🙄

maly mi opat lezie po hlave..tak neviem ci sa zdrzim 😀

smailinka
22. nov 2009

mukky, opäť potrebujem radu...môžem malému variť aj z mrazenej zeleniny??? myslím aj z obchodu alebo ako mu to mám na doma zamraziť na ďalšie použitie???
ako myslím to tak, že kúpim napr. brokolicu, rozkúskujem a dám zmraziť..či aj uvariť predtým, či ako.... 😲 😲

nikollette
22. nov 2009

Ahojte...
už sme doma...

čo zamkli hentú tému??? 😀 😕

smailinka
22. nov 2009

no, nikol, áno zamkli nám ju...čo teraz budeme robiť?? 😀

na akú stenu budeme hádzať veľa hrachu?? 🙂

nikollette
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smailinka
22. nov 2009

nikol, ako sa cítiš po takýchto slovách???? 😀

áno, aj mne sa zo začiatku zdalo divné, že toľko niki nakupuje, ale keď ju to baví, tak načo jej to brať??? no tak na to má a čo??? tak o tom píše a čo???tak to neriešte, keď sa vám nepáči 😉

a návrh témy na zamknutie nič neznamená...a poďme sa hrať na deti...

Ja Ťa poviem 😀 😀 😀 😀 😀

nikollette
22. nov 2009

To nie len ja aj Mukky rada nakupuje 😀 😀
a ja si vždy rada prečítam čo kupila, aspon mám tipy na veci 😉

A je každého osobná vec čo píše, ked niekoho neuráža! No nie???

nikollette
22. nov 2009

Smaili, ako sa cítim po takých slovách???
Asi sa rozplačem 😀 😀 😀

smailinka
22. nov 2009

niki, to som nechcela 🙂 ale už ma to nebaví, ako to každý rieši....
aj ja nakupujem, a stále, ale nechce sa mi toľko o tom písať 🙂
ale tiež si rada prečítam, čo sa práve nosí alebo aké hračky sú dobré....

zuzka1.
22. nov 2009

sme sa bali, ze uz nebude zabava 😀 😀 😀

tak falosnice moje, ideme pozerat superstar, uvidime co to bude dnes.

maly spinka, tak mame veget s mm.

a ja nakupujem tiez, neviem co je na tom zle.
ako pise niki, aspon mame tipy co kupit, co je dobre a podobne, nemusime zakladat dalsiu temu 😉

nikollette
22. nov 2009

Zuzi 😉
no som zvedavá aj ja.. dnes tam bude Kája 🙂 😀

berenika39
22. nov 2009

Tak to vám musím napsat,když jste u Káji 😀 😀 😀 .

Moje mamka miluje Káju.. Teda Gotta. Má plakát ve skříni, a od malinka tam bere Petase a ukazuje mu, že je tam Káááájáááá.No jen tak ze srandy.

Druhá baička má psy, dva, jeden se jmenuje -no jasně - Kája. A častěji jsme u tchyně, takže Petr se naučil říkat Kája celkem brzo.

Nedávno mamka zase vlekla Petase ke skříni - a on překvapil, opakoval Kája Kája. Jenže on u toho štěkal. Mamča nadšená, jak ho to naučila milovat Gotta, ani jsem neměla to srdce jí říkat, že tan petrův Kája je čokl🙂))))

mukky
22. nov 2009

niki ip
cafte 😀 neskor napisem

mukky
22. nov 2009

cakam kedy drobec zaspi a urobim mu mliecko a taka som hladna cakam ze sa najem ked zaspi...

nikollette
22. nov 2009

Mukky poslala som IP 😉

nikollette
22. nov 2009

Baby pochopíte toto? sme sa bavili o chodítku. že ona furt vyplakáva ako jej malý nespí, ale je zaujímavé že ona je vtedy na nete, tak jej malý je chudák strčený do chodítka. A ked som jej napísala, že ja ho tam nedávam, tak ona na to, že to preto ho tam nedávam, lebo som si to prečítala na nete 😕 chápete?????? Vsak jasne ked si to raz prečítam, a vidím že to nie je dobré tak to nebudem robiť. vsak aj ona si to prečítala na nete a ajtak to robí, a mne hubuje, že keby som si to neprečítala na nete tak ho tam aj ja dávam. Proste ona je mimo, píše odveci, ale škoda reči. Mimochodom, mne to povedal lekár, aby som ho tam nedávala, na nete som si to už len potvrdila.

bejbypd
22. nov 2009

to co je niki za takuto ip?to je krasne a co to nenapise sem?miska sak pod sa sem konfrontovat 😀 mne pride falosne pritakavat na uplne hluposti sorry nemam slov...a miska co sa ty nepochvalis ako si vedela vynadat krpitke a ako si ju dourazala...teraz aj nikol no cakam aj ja nejaku peknu ip ale neradim lebo sa viem velmi nahnevat a mozno by som bola aj zla 😀 takze ked nieco proti vsetkym okrem vini mas tak to napis sem a nevypisuj nechutne ip-cky 😠

smailinka
22. nov 2009

náhodou , ja by som sa potešila "teplej" IP 🙂 aspoň by som sa pobavila....

bejbypd
22. nov 2009

ja nie nerada riesim veci cez ip ked som s niekym v teme tak mu to napisem a nejdem mu nadavat do ip 😠 nech aj ostatni vedia kde je problem 😉

smailinka
22. nov 2009

bejby, ale to by sa asi neodvážila ☹

nikollette
22. nov 2009

Baby tak, tak 😉

miskachrumka
22. nov 2009

odvazila islo len o nieco co som mala voci nikole a nemam preco pisat do temy ked sa jedna hlavne onu !zbohom 😉
odlahlo mi padol i kamen zo srdca a konecne mozem dychat! 🙂

bejbypd
22. nov 2009

no baby mam jeden navrh co keby sme sa na tuto zabomysiu vojnu vykaslali napisala som to aj miske ze dame pokoj my jej a ona nam...ja si myslim ze by to bolo celkom fajn bez nejakych nenavistnych rpciek a podobnych veci...tot len moj navrh 😉

smailinka
22. nov 2009

juj, tak to som rada, že ti odľahlo 🙂 aj nám, neboj 😀