Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
25. nov 2009

Bré ránko ženy. Tak my už sme hore. Napapkaný. Malý sa mi akurát snaží zdemolovať obývačku. Idem to tu trocha uhádzať. A snád zahájime doobednajší spánok. 🙂

zuzka1.
25. nov 2009

dobre ranko,

mne drobec zaspava v postielke, ja sa idem ucit, ako inac

vini da sa ta plachticka malemu do postielky?

krpito
25. nov 2009

uč se, dítě, moudrým býti 😉

krpito
25. nov 2009

ahojte 🙂 baby, neozvala sa nikomu bejbypd ? hádam sú v poriadku ☹

zuzka1.
25. nov 2009

krpi neozvala, snad dnes ☹

co ty??
vonku je krasne, ked sa maly zobudi pojdeme von, ke dje tak paradne.

pekne si mi napisala, kto to povedal?

vinifera
25. nov 2009

Zuzka sorry zabudla som ti odpísať. Dá sa aj malému. Počkááááj ten môj akurát vyhrabáva kôš 😠 😠 😠
Pošli rozmer. A farbu by si chcela takú istú alebo nejakú inú?
Krpitko bejby sa neozvala. Asi sú v nemocnici ešte stále ☹ Teda myslím, že Depko hospitalizovaný a bejby chodí na návštevy tak nemá kedy erdžať.
A nevie niekto čo je so Sophie? Z UK sa už vrátili. Bola tu jeden dvakrát a nič ☹

zuzka1.
25. nov 2009

Vini odmeram a poslem, ok??
farbu nejaku modru alebo zelenu.

Jaaj snad sa dnes ozve a sophie pisala mylsim, ze nestiha ci neico take. asi si odvykla

krpito
25. nov 2009

zuzka1. pôjdeme len na dvor a poobede keď sa vyspinká tak sa dohodneme s tatom kde vyrazíme 🙂

a to že sa máš učiť som povedala ja 😀

nikoll, najlepšie urobíš keď zájdeš do obchodu, vyzistíš o kočiaroch, pozrieš ako vyzerá, či sa Ti páči a potom prípadne pozri na internete či nie je lacnejší 🙂

zuzka1.
25. nov 2009
https://www.youtube.com/watch?v=c2MgwAJrfXo

paradna verzia 😉 😉 😉

vinifera
25. nov 2009

Počuj to čo vyhrabávaš???? Ty sa máš predsa učiť! Chceš po holej? 😉 😉
Mazaj sa vzdelávať. Pekne vyvracaj mýty o tom, že blondínky sú blbé 😀

zuzka1.
25. nov 2009

jj idem idem mami 😀 😀 😀

lenka_66
25. nov 2009

baby aj vam po porode padali vlasy? sak ja plznem ako taky stary pes 😠 .ked to takto pojde dalej tak na krku miesto hlavy budem mat koleno 😀

vinifera
25. nov 2009

No ja som ani rodiť nemusela a o chvíľu budem v klube nespravodlivo plešatých 🙄

nikollette
25. nov 2009

Ahojte..

Aj mna zaujíma čo je z Bejby ☹ ale snád je všetko OK 😉

Tanjaja, to je pravda, mamičky čo sú mimo internetových informácii, robia tak ako píšeš ty. A to doslava každá čo poznám. 😔

Lenka,,mne nie len po pôrode, ale mne padajú stále 😢

zuzka1.
25. nov 2009

lenka mne zacali padat 3 mesiace po porode, trvalo to asi 3 mesiace, potom prestalo. Skus si vypytat nejake vitaminy, mne to vtedy, ke dsm etse kojila radil gyndos myslim.

no uspesne som preluskala 5 knih, vybrala citaty k 1.kapitole bakalarky, idem sa pustit do druhej kapitolky a dalsich 3 knih, nech to mozem povracat do kniznic.
Vo stvrtok mi pridu dalsie knihy etse k praci. Mam tych materialov tolko, ze 2 kapitoly mam spravene hned, len to treba podavat dokopy a upravit najma formalnu stranku 😝 to je najhorsie podla mna.

Uz som spokojnejsia. 🙂

Ja pre zmenu co mam maminy v okoli si celkom davaju pozor, az na par vynimiek, ale v podstate sleduju a ked sa rozpravame sa vacsinou zhodneme 😉

bejbypd
25. nov 2009

Ahojte babulky...prepacte ze som sa neozyvala,ale mala som toho skutocne vela.depko uz je z nemocnice doma dnes rano dosiel 😵 ale chodila som za nim do nemocnice,davala do poriadku cely byt a to vsetko s malou lebo mam bohvskych svokrovcov ktori byvaju desat minut od nas a ani ich nenapadne zobrat si malu k sebe aspon na hodinku...takze vsetko viselo na mne nakupy,varenie,mala ,za misom do nemocnice,poplatit seky a to vsetko bez auta samozrejme...no ale hlavne ze je depko ok...vsetko ma v poriadku len musi zmenit zivotospravu cize take nieco ako si hovorila ,zuzi..je strasne mile od vas ze ste sa o mna bali...no naozaj po celom dni som uz nevladala konikovat a okrem toho ma popadli nejake depky tak som nechcela nikoho zatazovat...no ale hadam uz bude lepsie idem vas precitat a vecer sa ozvem 😉

nikollette
25. nov 2009

Bejby to je super že je všetko ok...
vidíš, vraveli sme ti 😉

zuzka1.
25. nov 2009

Bejby, super, som rada, ze to nie je take vazne, len sa bude musiet trosku viac obmedzovat.
teraz oddychuj, si mala toho vela. som velmi rada 🙂

ja makam na tej bakaalrke, dnes som prelustrovala 8 knoh, vypisala nejake veci co budem citovat. idem este kuk staticticke udaje o regione co s ami hodia a nejake mapky a tabulky a grafy.

jaj tesim, ide to celkom fajn.

krpito
25. nov 2009

ahojte babky ...
bejbypd, super že je Johny v poriadku, som sa bála keď si sa odmlčala 🙂
vini, ja Ťa obesím 😠 keď som kupovala Burberry ...... tak mi dali vzorku jednej vône do taštičky a ja keď som ju ovoňala, vau, dnes som si objednávala cez parfumeriu.sk lebo je lacnejšia ako vo FANN-e a som ľahšia zasa o 23 € ☹
volá sa MORGAN psychedelice, bomba 🙂

nikoll, už som ako Ty, len nakupujem a nakupujem 😉

zuzka1.
25. nov 2009

krpi dobreee 😀 😀 😀 len tak dalej dievca, si sa nieco naucila 😀 😀

idem kuk aj ja mm nejaku vonavku, asi lacoste zeleny

krpito
25. nov 2009

ten je dobrý zuzka1. sexy 😀

krpito
25. nov 2009

no, ste sa rozhodli ma bojkotovať, tak teda idem spať 😢

nikollette
25. nov 2009

som tu len na skok...

Krpi, dobrééé... si sa priučila odomna.. ideš nato zhurta... dobré pálky nehávas v obchode 😅

vinifera
25. nov 2009

Ahojte ženy !

Zuzka tak to máš dobré, že máš literatúru. Ja som ako bakalárku písala zdravotné riziká pri práci s PC... No ale vtedy o ergonomii na pracovisku neboli žiadne knihy. A len kde tu nejaký článok. No a na diplomovke som sa vôbec nepoučila lebo som mala tému: Znalostný portál ako nástroj riadenia znalostí v organizácií. V SR nič. Všetky články akurát na nete v ťažkej angličtine (len za preklad som platila 8 000 Skk. 🙄) No a v závere nikomu moja téma nič moc nehovorila.(Okrem konzultantky) Takže keby som tam hovorila o prebaľovaní batoľata tak by to asi malo taký istý efekt. Ale nechali ma prejsť🙂 Finálnu úpravu a babračky s tým spojené posielam kamoške. Ona sa s tým vyšantí. Ja jej za to niečo pekné kupim a všetci sú spokojní🙂))

Krpitko sorrry 😀 musím niekde onovat tú dalšiu vônu. Tú nepoznám.

Dnes som dostala zásnubný prsten. 🙂

Bejby tak to je super, že už je to OK.

Zuzka ešte tú plachtu pomeraj.

zuzka1.
26. nov 2009

dobre ranko,

vini gratulujem, takze do roka a do dna???

vini je to 70x120cm.

NO 2 kapitolky mam tak, ze v podstate staci prepisat formalne spravne a uvidime co povie skolitelka. S prvotinou bola spokojna, chcela k tomu statisticke udaja, grafy, tabulky, tak ich tam ma. celkom fajn, snad aj ok.

Co dnes?ja dufam, ze bude krasne ako vcera, bude vonku s malym a budem sa ucit na skusku co mam buduci piatok co je toho vela nejak.

dnes by som mala mat aj novy notebook od Jeziska tak uvidime 🙂

vinifera
26. nov 2009

Zuzka zas divný rozmer 😀 Ja mám 60x120. Pôjdem ku švagrinej. Nafotím nejaké farby a spýtam sa na rozmer.

Inak ženy dnes som vyspatá. Konečneee. Malého som včera nechala u svokry. Aj za cenu, že nebude nočné kojenie. Bola som tam večer o 22 nakojiť. Nechala som ho tma do rána. Netuším čo robili ak ručal. Teraz mi ide síce cici urvať ale som vyspatá 😉 😉

Idem si dať ranajky. A pôjdem pre toho krpca.

krpito
26. nov 2009

dobré ráno 😉

vinifera, super, gratulujem 🙂 aj ja som vyspatá, už dlhodobo 😀

zuzka1.
26. nov 2009

vini dobre si to vymyslela, a teraz sup sup nakojit, nech cicky nebolia 😉

krpito
26. nov 2009

a mukky ? ☹

zuzka1.
26. nov 2009

mukky ani wolfka, co sa deje???
😕 😕 😕 😕