Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
26. nov 2009

Dobré ráno...

Vini, gratulujem.. A vitaj v klube...
Lem škoda že ja sa moc vydávať nechcem. Aspoň zatial. Ten pocit že som zasúbená mi úplne stačí. 😅
uvidíme do kedy 😀

nikollette
26. nov 2009

Nikto 😕 😕 😕

vinifera
26. nov 2009

Niki ja ani netvrdím, že sa chcem hned vydávať. Som podobný prípad ako ty. Žijem s chlapom. Mám s ním dieťa ale do vydaja sa nehrabem 😅

Malý ma akurát kusol do cicka. By som ho najradšej von oknom vyhodila.

Včera teda spal u svokrovcov. Tak mi konečne svokor uveril, že vnoci je zlý. Lebo on si myslel, že keď je cez den taký dobrý tak aj v noci musí byť. Opak je pravdou. Ručal im každé dve hodiny. Proste oči zavreté a ručíííí. Ked už otvorí oči tak je ticho. No a svokra podla plaču prišla na to, že to nie je od hladu. Lebo si asi myslela, že ho doma týram hladom.

zuzka1.
26. nov 2009

vini mne to maly robil, ked mu isli zubky 😖

vinifera
26. nov 2009

Akože všetky netabuľkové ženy emigrovali na územie kde nie je internet? 😕 😕

zuzka1.
27. nov 2009

dobre ranko,

tak toto je sila, zeny kde ste???
smailinka, bejby osetruje to berem, krpi nic, mukky, wolfka, .....

teda sa polepsite 😠

krpito
27. nov 2009

ahojte 🙂

hééééééj, a predvčerom keď ste ma všetky opustili večer 😝

vinifera, idem na tú gyndošku dnes konečne, potom napíšem ... 😉

vinifera
27. nov 2009

Dobré ránko.
Teda konečne ráno. Lebo vnoci sme takmer nič nespali☹
Idem večer na tú stretávku po piatich rokoch zo strednej a budem rozbitá jak cigánska hračka 😝

zuzka1.
27. nov 2009

vini ved skus dospat doobeda a poobede popri malom upravis co treeba 😉

krpi drzim palce dnes, daj vediet aj mne. 😀 😉 😠

ja idem do sprchy, cchem skocit do mesta, ked dam maleho buvat, svagrina je doma, uvidime, lebo aj varit treba.

lenka_66
27. nov 2009

zdravim 😉

krpi, no ty si dnes uzijes 😀 😀 😀

vin, uzi stretko a vyhod si z kopytka 😉

ja zas akon stale idem poobede na rehabku

mukky
27. nov 2009

ahojte.
co porabate?moji spia,ja pijem kavicku,akurat som dovarila malemu obed,sosovicovu polievku s ryzovymi a pohankovymi vločkami,petrzlenova vnať.
Nam nevarim nič,ja nemam chut a mm si asi da mrazene pirohy lekvarove so struhankou a maslom,su kupovane v madarsku a fakt su ako domace...ja take sladke jedla nejak nemusim ale od porodu aspon ochutnam...ale palacinky by som si dala...

ste sa tusim rozpravali o ceruzkach,ty zuzi ci nie?ja som kupila malemu aj neterke na mikulasa take hrube,trojhranne pre zdrave písanie.Som zvedava co na nich drobec,mala som pohnutky mu ich uz dat ale musim vydrzať..
kupila som mu aj novu knizku,odprucam,aspon u nas v carrefoure ich maju,vrelo odporucam....aj cena je dobra,teda dobra no,4 e za malu knizku ale je tam vela zvieratiek..

mukky
27. nov 2009

nasla som aj link,my mame zltu,chcela som kupit aj tu cervenu,len som mala pocit ze su tam rovnake zvieratka,najblizsie pozriem lepsie,len som nemala vela casu..

http://www.vydavatel.sk/mojenajmilsiezvieratana...

smailinka
27. nov 2009

ahojte, tak ja len na skok, dneska som bola v škole, že štatistika....no tak som si tam dve hodiny po sedela a potom som sa zdvihla a išla do mesta nakupovať...malému rozprávkové knižky na Vianoce, nech máme čo čítať, dáke bodynko, svetrík chlpatý, sebe tričká a ešte papanie pre nás....bryndzové halušky som robila, chlapovi neostalo, tak na večer musím znova....ale v pohodičke..... 😉

vonku je škaredo, tak sme boli doma poobede.....som si myslela, že aj sneží, ale to len taký dáždik padal....

večer sa hádam zastavím.....

bejby, super, že johnymu je lepšie!

mukky, hoď dáky recept malému s cukinou.... 😉

smailinka
27. nov 2009

vidno, piatok večer ☹

smailinka
27. nov 2009

ja vás kašlem, tak dieťa mi spí a vy tu nie ste... ☹

nezabudnite prísť, keď sa zobudí.....

Nikol, už som ako ty...asi sa nás boja 😀 😀 😀 😀

smailinka
27. nov 2009

ja si aspoň popíšem sama so sebou 🙂

smailinka
27. nov 2009

jéééj, smailinka a ty si tu????

na FB si aspoň píšem s fešným turkom, síce po anglicky a trt mu rozumiem, ale google zariadi všetko.... 😉

ako sa máš smailinka???

smailinka
27. nov 2009

no téééda, smaili, teba by som tu nečakala🙂

bavím sa, nikto mi neprotirečí 🙂

smailinka
27. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bavím sa na tejto téme, ach prečo vždy musí dakto provokovať??? ale tentokrát sa nezapletieme, že???

smailinka
27. nov 2009

už je hore....takže dobrú smailinka 😀

mukky
27. nov 2009

si na tabletkach?? 😕

mukky
27. nov 2009

či,? 😀

lenka_66
27. nov 2009

pekny vecer

mkky kam si sa podela ? zase si inkognito? 😀

mukky
27. nov 2009

kam by som sa podela ak to bola otazka ma mna...som večná ako Lenin

mukky
27. nov 2009

idem napácovať kuracie masko do zajtrajsieho rizota,potom este nakuknem

mukky
27. nov 2009

hmmm,tak idem dalej..

nikollette
27. nov 2009

DObrý večer 🙂

smailinka
27. nov 2009

tak vy takto????

mukky, tabletky, či???nieeeeeeee 🙂

krpito
27. nov 2009

ahojte 🙂 a kde ste boli doteraz ? 🙂 😀

vinifera je jasná, tá hýri, zajtra bude vraj "rozbitá ako cigánska hračka", mukky ešte asi pácuje mäso ... 🙂