• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
mukky, Ty sa máš, dnes asi odpadnem skôr ako včera a možno sa premôžem, dala som si kávu, samozrejme ak ma mm nezavolá k sebe :wink:

žiadne vianočné upratovanie sa nekonalo, len bežné a navyše som umyla jedno okno, nič viac, nič menej :unamused:
28. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz
ahojky :grinning:
tak moje dieťa zaspalo dnes už o 21., teda ma asi 20 min. ocecávalo už aj v spánku, ale podarilo sa, hurááá
no dúfam, že bude aj dobre spať
v poslednom období má módu po kúpaní, večeri, prípadne už po jednom cicaní ešte zliezť z postele, pokukať hračky a medzitým sa ešte pokakať :grinning: tak aj dnes, som sa tešila, že už o 20. zalomí, ale nezaprel sa, našťastie to už potom netrvalo tak dlho, aby ma zničil :grinning: síce ešte po tme chcel behať po posteli, ale len krátko a dal sa našťastie spacifikovať :grinning:
bože, to by človek neveril, z čoho sa bude v živote tešiť :grinning: :grinning: :grinning:

no trošku som tam počítala v tých hrozných, tak asi 3 strany a veru bavia sa riadne :confused: :fearful: :unamused:
inak súhlas :wink:

idem kuk ip :slight_smile:
28. nov 2009 o 21:21  • Odpovedz
este sa tam nepohadali???cakam ked ysa niektora mamina nezdrzi :confounded:

wolfka, tiez som rozmyslala, ze ma tesia veci, co by som si teda nikdy nebola pomylslea :grinning:
28. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz
krpi sa snažim mať poriadok každý den :grinning: a hračky už večer len hadžem do lavora a ani ich neodkladam,len obmienam :grinning:
ked už bude mať detsku urobenu,už to bude lepsie...tam sa budeme hrať..

ja som dnes len toaletu a kupelku popratala,navarila,...tak hlbkovo by mi trebalo už len skrinu na chodbe čo som z nej na nervy ze kde ten bordel z nej dať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tam ma aj mm sruby a take blbosti,topanky su tam a krabice a podobne...
a nemam miesto na sušiaky...a ja na balkon nedam nic..tam smie byť len stol a stolicky,kvety,ani snuru na pradlo som nechcela :grinning:
a este bycikle treba spratať na chatu a budem spokojna :dizzy_face:
no a chcem predat este koženy gauč lebo mi zavadzia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2009 o 21:24  • Odpovedz
Mukky kids way - kids com :wink:
28. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz
ten elán riadne falosne spieva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
slávik ma kazdý rok riadne nudí a ani teraz ma nesklamal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz
mukky a na com budete sediet?
28. nov 2009 o 21:27  • Odpovedz
Mukky niečo takéto, len my máme v iných farbách, :wink:
inak som to na nete nenašla. :wink: ale som potom lutovala, som nasla v tescu také isté len na CD a este lacnejsie. :unamused:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7254741
28. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz
no mukky to si sa teda netrhla :grinning: :grinning: :grinning:

myslím, že tento krát sa na ne každá inteligentná zvysoka vykašle :wink:

mukky myslíš, že sa bude hrať v detskej ? osobne by som nebola taká naivná :grinning:
nechceš prísť upratať aj k nám ?

ja som dnes smažila kuracie stehná, mm si vymyslel, ale večer som dostala takú chuť, že som si jedno práskla len tak bez ničoho, juj to bola mňamka, no a potom ešte jedno pekne s ryžou a cviklou :grinning:
28. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz
28. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz
Ako vravím niečo také, len my máme v iných farbách. Som to všade hladala aj v Ba, vsade mi povedali ze také už nemávajú na kazety. Tak v Senci v hračkárstve, ktoré tam je už asi 20rokov, som to objavila, tešila sa jak malé decko, a o pár dní na to uvidím v tescu na CDčka, za polovičnú cenu :unamused:
Ale čo už.. sem sa môžeme aspon nahrávať na kazetu. Na cd by sme sa nemohli nahrávať zase :wink:
28. nov 2009 o 21:34  • Odpovedz
zuzka my mame gauč supravu 2 pohovky a kreslo a este k tomu kozeny gauc osobitne a ten my vadi..
28. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz
jaaaj tak, ja ze vy nepotrebujete vylihovat :grinning:
28. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz
nik kukla som,to si tu uz davala,pamatam :wink: a to ake kazety tam idu?normalne?
28. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz
zuz ja ani nikdy neležim .nikdy.len sedim :grinning: neviem lezat a kukat :grinning: lezim len pri spanku a inej cinnosti :grinning:
28. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz
mukky, no to si ma na....a, si myslíš že ja nemám poriadok každý deň :angry: aby si vedela, mám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale nie, ja jednoducho v sobotu musím upratať aj dôslednejšie, nielen bežné, takže mukky, ne.....a si ma :slight_smile:
28. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz
Hej, normálne este sme to neskúšali, až na vianoce bude premiéra :wink:
ale obyč. kazet yaké boli volakedy tam kupim. Ide mi o to ze sa tam malý moze nahrat alebo my a on to moze pocuvať :slight_smile: je to také ako keby komunistické rádio pre deti, lebo fakt uz malo kde majú také na kazety, ale nevadí. Mne sa páči :slight_smile:
28. nov 2009 o 21:40  • Odpovedz
krpi ty pipi :grinning: vieš ze som to tak nemyslela :grinning: :grinning: :frowning2:
my sme pratavali v sobotu ked este mm nerobil na smeny ...teraz uz hociktory den..a ked som v sobotu robievala a mm mal volno tak pratal vtedy len on
28. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz
krpi a ako sa ma tvoj krasny syncek? a fesak mm? :grinning: co vravel na parfemy,ci nevie? :grinning:
28. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz
tha kde si wolfina?
28. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz
Dnes som vonala tu vonavku DKNY woman...
Bola to ona, ale uz mi tak nevoala ako ked som mala 15rokov :unamused: uz som si nie taká istá ci ju chcem.
Mozno, mozno nie... uvidím... lebo priatelovi sa nepáči.Mi zadelil že to voní ako zhnilý grepfruit :sweat_smile: :angry:

A stála tam 95eur !!!
Na nete je za 48 :wink: podstatný rozdiel, si myslím..
28. nov 2009 o 21:45  • Odpovedz
baby som sa chcela opytat ked ste doma s detmi a nie ste von..co robievate?nepredpokladam ze sa s nimi stale hrate ci ano?a ide vam tv?lebo ja ked som doma tak ani my skoro nejde,zapnem si net a obcas nakuknem....sadnem si k malemu,pohrame sa,daco odbehnem porobit..necham ho aj sameho sa zahrat,aj v postielke,stolicke..i ked on stale len beha...a dnes si stahuje puncosky a chodi tak pomaly s nimi na nohach.. :grinning: a ked je mm doma tak stale takmer ide tv a maly tam nakukava...a to sa mi nie velmi paci...

ako je to u vas?
28. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz
mukky, malý v poriadku, to by ste neverili, on už tak kecia že ma nechtiac vyzdradil tatinovi, napíšem Ti IP :slight_smile:

tatino dobre, o parféme zatiaľ vie len o jednom, druhý priznám neskôr :grinning: s malým chodievam do materského centra a do mesta chodíme už len bez kočiara a teda nie je to najbližšie, takých 20 min. mojej chôdze a vládze, vytrvalý po maminke :grinning:
28. nov 2009 o 21:51  • Odpovedz
mukky u nás ide nielen TV, ale aj DVD, sem tam si zatancuje :grinning:
28. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz
no a ja chcem ist zajtra s nim a mm uplne bez kociara von,len mam obavy z toho lebo on beha a beha,on nevie cupkat ci za rucky ist...a ani neviem co mu obliect,nejaku starinu monterky ci co?iste bude stale na zemi ked tak pada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz
krpi hej?aj sedis a pozeras na tv a sam sa hraje?
28. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz
sledujem :grinning:
čítam, relaxujem trošku
tak som sa asi moc tešila, krpi (nie krpito :grinning: ) už sa raz stihol mrviť, chcela som ho uhojdať, pohladkať, ale bez cic to nešlo, už teraz sa desím čo bude keď mu to zatrhnem úplne :confused:
28. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz
mukky, kde to žiješ, kde ja pozerám TV ? ja pracujem a on sa hrá, samozrejme aj si prečítame knižočku, alebo sa rozprávame ja v kuchyni a on v izbe, tak si komunikujeme, to je iné už s takýmto väčším dieťatkom a on dosť rozpráva a zrozumiteľne takže mi si pokeciame :grinning:
28. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz
Nám cez den tv nejde, fskt len výnimočne.
ale zase ide od tej 18tej ked dojde mm z práce az kým sa ide hajať. Ale malý to nie moc pozeráva. Iba občas ked ide nejaké bbo v reklame tomu sa velmi teší. Už ho ani reklamy ako také nezaujímajú.

Baby budem volať tu na MK, mojho priatela mm, bo to priateľ je také zdlhavé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
veď je to môj chlap, muž, aj ked nie manžel. Tak aby ste neboli prekvapené. Sa mi to nechce furt zdlhavo vypisovať že priateľ.. ok? :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz
Tak malý sa mi snaží akurát rozmlátiť nabíjačku od notebooku.
Má horúčku 39°C :frowning2: :frowning2: No zjavne mu to nevadí lebo vymýšľa. Tak som mu dala aspon sirup od horúčky.
U nás TV nie je pustená - nemáme :slight_smile: Bola teda viac ako mesiac na reklamačke. Už nám vrátili peniaze a v utorok bude nová :grinning:
28. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.