Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

krpito
28. nov 2009

nikoll, on Tv nepozerá, ale musí ísť 😀 keď bol menší a išlo aj DVD, ja som vôbec nepostrehla kedy dohralo a on ma vždy prišiel zavolať že ho mám pustiť a potom sa mm čudoval prečo máme nedoplatky za elektriku 😀

mukky
28. nov 2009

krpi no prepac pracujuca trieda 😀 😀 😀
ja len ze preto po nociach kukam to co cez den nestiham lebo sa neda pri nom,beha a najnovsie na stol a stolicku chodi a citila by som sa potom ako zlá matka ze ja si sedim a hraj sa..ci? 😀 😀
to ze je ese maly a ked sme doma tak den je teda dlhy riadne,esteze spi 4 hodky 😀

aj sa salim ja s nim,som este sama decko 😀 a beham po byte 😀 😝

krpito
28. nov 2009

mukky, no ja už decko nie som vzhľadom na môj vek ☹ a keď sa cítiš ako zlá matka šup do témy Hrozná matka, šup šup 😀

mama.wolfka
28. nov 2009

mne ide tv často ako kulisa, malý nakukne len na reklamu, ale vždy mu aspoň poviem, nech ide ďalej, tak si vylezie na posteľ, zasmeje sa na reklamách, potancuje na zvučkách a ide ďalej

inak ja keď si robím svoje, buď varím, alebo upracem niečo, tak je mi stále za pätami, buď mi pri varení rozbombarduje kuchyňu, alebo inak aj izbu ... to neriešim, upracem naraz, keď skončím svoje, myslím varechy, hrnce, plast. misky, hračky a čokoľvek dočiahne 😀 roztriedim kopu, aby sme mali kade chodiť a pokračujeme ďalej ... mňa to veľmi nerozhádže, po ruke má len veci relatívne bezpečné a nedajú sa inde odložiť a nebudem po ňom stále kričať, že to nemôže, pretože to za prvé nepomôže a za druhé ho proste nechávam objavovať ... napr. poskladá hrnce do seba podľa veľkosti a tak podobne
perieme a vešiame prádlo zásadne spolu 😀
z wc-ka mi vždy ukradne toaleťák a uteká 😀 ... teda nebýva otvorené, len keď idem ja
máme aj ohrádku, ale len na núdzové stavy, keď sme sami doma, tak ho tam nedávam, len keď sa chce mm napr. najesť bez Samuša v tanieri 😀
vydrží aj v stoličke chvíľu po jedení, keď mu pustím hudbu v rádiu alebo tv

občas sa idem k nemu pridať hrať, veľmi ho to neťahalo dlho, ale v poslednej dobe sa mi aj chvíľu povenuje 😀

občas zájdeme aj do MC, tam ho držia zatiaľ hlavne babské buginy, s tým behá aj hodinu 😀

nikollette
28. nov 2009

Vini a z čoho má horúčku???
Je choručký?

mukky
28. nov 2009

nikol ok,mm 😀

krpito
28. nov 2009

vini, mne to bolo hneď čudné že tak veľa spinká, nech sa vyzdravie rýchlo ☹

krpito
28. nov 2009

nikoll, len aby sa Ťa istá nepýtala či si sa stihla vydať 😀

mama.wolfka
28. nov 2009

no mukky prajem pevné nervy, Sam ide vždy zásadne po svojom a vždy opačne ako chcem ja ... už sme to pár krát skúšali 😀

raz som ho vzala proste chodiť von a išli sme kam išiel on, vydržala som 15 min. 😀

a odporúčam staré oblečenie 😀

mukky
28. nov 2009

krpi podla veku ani ja nie som decko ale som 😀 😀

krpi a kto by sa jej pytal? 😀 😕 ,milka? 😀 😀

lenka_66
28. nov 2009

baby dik, dostali sme taku hracku co uz mame z dracika za 25 tak pozeram za co to vymenit.

vini,tak nech ste opat zdravy.no mesiac bez tv.nehrozi .to co za telka bola? abo len ty mas smolu?

zuzka1.
28. nov 2009

no tak u nas je to tak ako u wolfky, telkac bezi cele dni, a samozrejem zvuk vypnuty, lebo maly musi mat oustenu tv a tiez podhradsku a csanakyho, mame doma to nove dvd co predstavvovali v telerane cez txzden, uz mi prislo, tak ide len dvd, ma aj obraz aj zvuk 😉

inak on sa hra, ja s nim, zase nieco porobim, hrame sa, a tak stale dookola.

von chodime ako kedy, niekedy na peso, niekedy s kocikom, ale viac bez neho. ale uz sa mi stalo aj take, ze som ho riadny kus niesla, som myslela, ze umrem na chrbticu 🙄

nikollette
28. nov 2009

No proste tú skratku mm nebudem brať ako "môj manžel" ale "môj muž" 😉 😀
Isté dotyčné ma nazujímajú, tu o tom viete, a to mi stačí. Ide len o to že sa to lepšie píše 😅

krpito
28. nov 2009

mukky, áno milka 😀

mukky
28. nov 2009

wolfka vysvetki krpi co je to na sklo 😀 😀 uz si sa naucila 😀

krpi,milka ,dobre som si myslela 😝 😀

vinifera
28. nov 2009

Má soplíky. A tú horúčku. Netuším z čoho. Včera poobede bol u krstných a večer a vnoci u svokry. Všetci dávajú nanho bacha ako keby bol z cukru. Tak možno predvčerom chytil nejakú virózu. netuším akú majú inkubačnú dobu také pliagy....

mama.wolfka
28. nov 2009

že milka 😀 😀 😀

jaj nikol, asi rozpútaš vlnu nevôle, že ako si to môžeš písať, keď nie ste manželia 😀 😀 😀
ako si to dovoľuješ vôbec? 😀 😀 😀

mukky
28. nov 2009

vini skore uzdravenie drobcekovi... ☹

mama.wolfka
28. nov 2009

😀 no tak to je, že keď píšeš do témy a nie do IP 😀
mukky, dobre som to ? 😀

krpito
28. nov 2009

mama.wolfka, už viem aj ja, som na skle 😀

zuzka1.
28. nov 2009

vini skoro sa vyzdravte 😉

mukky
28. nov 2009

volf ked nic slusne ma nenapadlo 😀 a vystiznejsie....

wolfka ale nemame stare oblecenie,no daco splasim a pohladam 😀

nikollette
28. nov 2009

Wolfka, to je odomna drzosť čo 😎

mukky
28. nov 2009

baby mm sedi vedla a si mysli asi kazdy vecer ze mi dobre drbe sa usmievam a rehlim sama so sebou 😝 😀

vinifera
28. nov 2009

Telka bola Samsung 128 cm. To bola vyslovene smola. Kupovali sme ju min rok v decembri. Teda drahý kupoval 🙄 Odvtedy bola 3 x v oprave. A teraz už vrátili peniaze.
Malý už stihol vyvrátiť časť večere. Alebo to bol ten sirup od horúčky 😠
Až teraz mi to bliklo s tou Milkou 😀

mama.wolfka
28. nov 2009

vini, držím palce, nech sa skoro vylieči

a inak takú teplotu by si mala zrážať, dať aj sirup či čípok, ale aj zábal alebo sprchu vlažnú, aby to čím skôr kleslo, keď už bude okolo 38, tak ok, ale nad 38,5 to treba vraj čím skôr dať dolu, tak mi povedala naša doki

a ešte jeden tip, nášmu sme dávali sprchy, ale nepomáhalo, telo a hlavu mal horúcu, ruky a nohy studené, na to povedala, že ruky a nohy vyšúchať uterákom až do červena, vtedy sa prekrvia a aj krv sa rýchlejšie ochladí, lebo keď sú studené, tak sú cievy stiahnuté a krv sa neochladí

krpito
28. nov 2009

no, keď zašpiní, operiete a keď roztrhne, zašijete prinajhoršom vyhodíte, len čo je horšie (ako mukky napísala) my tiež nevieme "normálne chodiť" a keď niekedy hodí papuliaka len tŕpnem aby mu neostala pauza v puse 😀

nikollette
28. nov 2009

Vini, nech sa Tominko zdraví. 😉 čím skôr..

Zuzi, tak čo ako s tým kočíkom, ktorý sa ti pozdáva?

Mukky, aj o mne si to myslí, keď sa rehlím na konovi, na niečom 😅

Vini, aj my chceme kupovať LCD, to ste mali, nie?
Vedel zohnať za super ceny, pozhánal, známym, kamarátom, a teraz ked chceme aj my, sú s tým problémy.
Tak uvidíme 😒
Len priatel už vymýšla, ze ked uz tak by bola dobrá tá najnovšia LED telka.. no jasné... tie peniaze si viem aj inak predstaviť minúť 😎

mama.wolfka
28. nov 2009

mukky tak niečo čo ľahko vyperieš, alebo hnedé či šedé, na tom nebude veľmi vidno a môžeš to ešte von použiť aj po pár pádoch 😀 načo hneď práčku ničiť 😀

mama.wolfka
28. nov 2009

vini, tak to je blbé, teraz musíš čakať s ďalšou dávkou, to vieš, ale medzitým mu skús zraziť teplotu sprchou, či zábalom - aspoň na ruky, nohy

inak vraj čípky sú lepšie, že rýchlejšie zaberú, ale mne zasa po chvíli vytlačil časť čípku do plienky, tak som bola tiež nahratá

a rôzne druhy liekov môžeš striedať po 3 hodinách, teda s rôznou účinnou látkou, napr. panadol a nurofen

ak som moc múdra, tak mi dajte po hlave a sklapnem 😉