Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
29. nov 2009

Malý je taký oťapený. Nelozí ako víchor. Má teraz 38°C. Davali sme o pol osmej sirupček. Som zvedavá ako bude do rána. Ale večera pekne.

Mukky nezačínaj preboha ešte aj s diétou. Skús si najskôr spraviť nejaký režim. Veď kladieš dosť vysokeé nároky na svoje telo už teraz. Vnoci spíš 3 hod. Cez den 3-4. Tvoje telo je podla mna unavené a robí si zásoby z čoho sa dá. Miesto obedu káva 😠 Keď ešte aj začneš diétovať tak skolabuješ. Toď môj skromný názor.

Diétovať by mal môj chlap čo má v 22 rokoch (a po žiadnom pôrode) 131 kg!!! a nie ty! Tak ma nehnevaj lebo ti prídem dať naholú...

bejbypd
29. nov 2009

mukky ty len tie diety 😀 ja to tiez neviem drzat,mne sa nechce dietovat ani cvicit ani nic ale papkam rada 😀 a dakujem bohu za genetiku 😀

krpito
29. nov 2009

vinifera, pošlem tréningový plán 🙂 kua ja som bola fakt kočka 😀

krpito
29. nov 2009

bejbypd, vitaj, si mi tu chýbala baba jedna ... 😉

bejbypd
29. nov 2009

ahoj krpi aj mne ste chybali 😎 mne sa tak nechcelo pisat a momentalne vyrabam kalendare a fotoknihy na vianoce pre celu rodinu takze po nociach sa hram s fotockami v compe a podobne...trpim akutnym nedostatkom spanku pomooooooooooooooooooooc 😀

krpito
29. nov 2009

vidiíš moja, ja už kalendáre máááááááááma aké krásne 😉

bejbypd
29. nov 2009

haha...ja uz mam hrnceky a teraz pracujem na kalendaroch prosim pekne vyberam priblizne zo 4000 fotiek 😀 takze paradicka...zavidim ze uz ich mas 😵 a ceresnicka na torte este ma caka fotokniha 😀 a v com si to robila?ja vo fotolabe moj oblubeny 😎

mukky
29. nov 2009

vini 😀
musím zhodiť a basta 😀

aj ja som bola stihlucka ,este tusim ked som mala 21 som mala 41 kg 😔

bejby ani neviem preco svojho mm volas depko 😀

bejbypd
29. nov 2009

no lebo raz prisiel domov ostrihany a som pisala ze aky fesak je z neho a ze mozno aj tutu mutu bude...a ze ked zatvorim oci tak vyzera aj ako johny depp 😀 alebo tak nejak to bolo...kokso mukky ze 41kg 😀 to ja som hadam ani nemala ja mam od trinastich rokov okolo 50 az 55kg...spokojna som len nech nepriberiem 😀

mukky
29. nov 2009

bejby aha a podoba sa na neho? 😀
ale ja som malicka 😀 ,ale teraz uz mam oooooovvvveeeela viac 😝

smailinka
29. nov 2009

dobrý večer sa praje 🙂 dieťa mi spí od pol 9, nechápem, čo sa deje...hádam mu to dlho vydrží...začala som mu čítať rozprávky, tak mu to asi pomáha 😀 😀 😀

bejbypd
29. nov 2009

vobec sa nanho nepodoba 😀 to by som len chcela aby sa podobal 😎 ale kazdy mu hovori ze vyzera ako leos mares a este ked volakedy bol ten milionovy tanec tak ho zastavili na diskoteke ze ty si stefan chlebo daj nam podpis 😀

krpito
29. nov 2009

bejbypd, johny je univerzál ..

bejbypd
29. nov 2009

😀 ano ano...a este chodura lubim a nedam nanho dopustit ale johnymu nepoviem 😀

smailinka
29. nov 2009

jejda, bejby, tak kebyže ma teraz počuješ, tak ma zbiješ 🙂

krpito
29. nov 2009

aj ja chodúra zbožňujem, zlatý chalan, teda môj mm je krajší, ale nevie tak spievať 😀

smailinka
29. nov 2009

a ja som na chodúra už moc alergická.... ☹

bejbypd
29. nov 2009

aj moj je krajsi ale ved ma poznate ja mam slabost na tie krive ksichty 😀 smaili nic nehovor chodur je naj 😀 a ticho lebo nebudeme kamosky 😀

smailinka
29. nov 2009

bejby som ticho.... 😉 mne sa páči bendig, síce ako každý vraví, že cigán, ale proste hlas má dobrý 🙂

bejbypd
29. nov 2009

ma dobry hlas vyborny myslim bendig ale ked on je taky hlupucky 😀

smailinka
29. nov 2009

no ako človek, alebo teda osobnosť je to decko...ale ten hlas je všepoužiteľný...... 🙂

bejbypd
29. nov 2009

smaili 😉

krpito
29. nov 2009

šup do inej témy 😠

smailinka
29. nov 2009

prepáč, krpi, ja zachvíu šup do postele, malý sa zobudil 😠 😠

krpito
29. nov 2009

smaili, odpustené 🙂

smailinka
29. nov 2009

idem teda....dobrú nôcku.... 🙂

bejbypd
29. nov 2009

krpi 😀 tam nechcem ist tam vacsina nepocuje 😀 ja som hladna idem si dat spenat ja milujem spenat juj tesim a teraz konecne particka aspon sa zasmejem...a vy co porabkate?krpi dneska sa nevenujes muzovi? 😎

vinifera
29. nov 2009

No tak malý ma stále 38 ale už lozí ako víchor. Vymýšľa. No však jeho čas 22.30.... Ale už aspon nie je taký apatický. Vidím to tak, že sa zasa nevyspíme. Ale snáď na dôchodku dospím.

krpito
29. nov 2009

bejbypd, dnes mám koníkový večer 😀