Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
29. nov 2009

aháááá

bejbypd
29. nov 2009

lenka mozno je to len nahoda ze zrovna po ockovani 😉 skor si myslim ze naozaj zacina obdobie nedovery voci inym ludom...to bolo hrozne obdobie aspon u nas bolo dost intenzivne no neboj este nas caka veci...teba este obdobie vzdoru a nas uz dufam len puberta 😀

mukky
29. nov 2009

lenka ahoj
no,uz moze byt...prvy separacny strach je okolo 4 az 6 teho mesiaca a potom okolo 8 meho mesiaca

mukky
29. nov 2009

my sme separacnu uzkost nemali...ten moj je ako cigancik,ani mama mu nechyba 🙄

lenka_66
29. nov 2009

no mozno si vsimol ze kazde poobedie sa mamka vytrati na 3 hodky 😠

mukky
29. nov 2009

neni tu vini?? 😕 😕

zuzka1.
29. nov 2009

ahijte, my sme boli s mm na par strikov, zajtra robim tehu test, nech sa zbavim vsetkych zlozvykov, aj vinka aj cigariet zase na urcity cas 🙂

mala by osm byt, ak teda 4tt, ale pri tehu s malmy mi ukazalo az v 5tt, a to som si ich robila jak na beziacom pase. 😠 tak uvidime, nech prestanem cim skor.

hahaha, ja som nasu dadku videla snad aj prva jezibaby 😀

vini nezavolas zajtra tej doktorke?,??? ☹ ja by zbesnela

leni ako pisu baby, nas maly mal ,az v 7.mesiaci, ked prisiel ktokolvek okrem babky, reval jak besny, potom prestal, ale ked prisli jaaaj horor to bol 😒

mukky
29. nov 2009

fuuu,dobre .neni tu,idem si urobit kávu 😀 😀 😀
inak by som uz dostala po holej 😝 😀

krpito
29. nov 2009

zuzka1. prajem Ti to ale žiadne cigarety a víno 😔

lenka_66
29. nov 2009

zuzka , no ak budes // tak to bude august ako marek 😵 .

sak to ze je problem ho utisit

bejbypd
29. nov 2009

boze zuzi tak budem drzat palceky nech je dalsie babenko na ceste 😉 tiez by som sa potrebovala zbavit cigariet ale neda sa neda sa...aby ste si nemysleli pri malej a pred malou nefajcim ale pri kavicke popripade nejaky fajny vecer s fajn ludim si cigaretku neodpustim co uz so mnou ja som taky vyvrhel fajim od trinastich...nefajcila som vobec v tehu ani pocas kojenia cize zhruba rok a pol...co uz so mnou... 😠

mukky
29. nov 2009

dufam ze vinin drobcek uz nema teplotu ☹

ja som cigaretovy abstinet uz 12 rokov a alkoholovy asi 2,5 roka 😝 😀

zuzi verim ze budu // 😵

mukky
29. nov 2009

bejby ja som zacala fajcit v 14 tich 😖

mukky
29. nov 2009

lenka a to tak dlho ti trva cesta alebo rehabka?

bejbypd
29. nov 2009

no tak aj ty si bola taky vyvrhel 😀 ale fakt mi hovoria ze mam sexy hlas ze taky zastrety a pekne sfarbeny tak vzdy poviem ze prefajceny 😀 mukky a ako sa ti podarilo prestat?

lenka_66
29. nov 2009

mukky vsetko spolu

mukky
29. nov 2009

bola som teda riadny 😝 cierna ovca rodiny 😔 a to fakt 😔 😝 😀 a drzalo ma to strasne dlho

no prestala som od strachu..rano som fajcila ku kavicke a som si nahodou presla po krku a nasla tam hrcku 😒 som sa zlakla a nezapalila si..o tyzden som si 2 krat potiahla a zabolelo ma to,nechutilo a aj som sa bala ze mam tu chorobu 😝 a tak som prestala,fajcila som 5 rokov

mukky
29. nov 2009

leni a pomaha ti to?

lenka_66
29. nov 2009

ako sa to vezme aj ano aj nie.teda chce to pravidelne cvicenie aj doma kazdu hodinu 1-10 minut.dieta na ruky minimun.uznas ze je to nemozne

lenka_66
29. nov 2009

5-10 minut

lenka_66
29. nov 2009

idem majte sa krasne 😉

mukky
29. nov 2009

tak nech si zdravucka co najrychlejsie 😉

bejbypd
29. nov 2009

mukky fu ani mi nehovor tiez som nejaka hrckata depko sa mi smeje ze som hypochonder ale nemam ten pocit...no mala by som aj ja prestat no budem sa snazit to obmedzit aspon...dobre babenky koncim bo uz nevidim na monitor a kalendar som zase nedokoncila takze parada...bru nocku sladke snicky a hlavne vela vela spanku...vini a vy sa drzte v noci 😉

krpito
29. nov 2009

baby, všetkým Vám prajem dobrú noc 🙂

mukky
29. nov 2009

leni dobru 😔

bejby detto 😀

zuzka1.
30. nov 2009

dobre ranko,

myslim, ze aj virtualne sa spajaju ludia, ktori su rovnaki nielen v nazoroch.
ja som bola tiez take podarenca pojasnee, drze, papulnate, ale sikovne, to zmiernovalo nasledky mojho konania-nekonania. 😀

fajcim od 12, kamarati z ulice ma naucili na stohu slamy, ktory nasledne zhorel 😠

prestala som v tehu a kojeni, vyslo to presne na rok, a trubalka zacala som 😠 ale pre mna je to relax, co uz ked si iny neviem najst.

tak pre mna je tehu stopka, ja by som mala byt asi permanentne tehu 😀

co dnes???
ja navarm nasim, mm zanesie a ucit a ucit, kedze nasi koncia s prerabanim, ude treba mamke pomoct, tak sa musim ucit teraz

vinifera
30. nov 2009

Ahojte ženy. Tak mi sme separačnú úzkosť nemali. Tiež je také cigánča. To bude tým, že to 3 mesiacov bol u kadekoho lebo som sa učila na tie štátnice. No a ja doma neobsedím tak sme stále u niekoho alebo niekde s niekým tak je zvyknutý na ľudí.
Zaspal zasa večer hádam o 23.15 už som ani na oči nevidela. O 3.30 bol hore a teplota 40°C. Tak sme dali sirup, obklady. Nejak som nemala srdce na tie zábaly. Keď pri tom ručí jak rut. Tak som dávala obklady. Ručal aj tak ☹ Tak o 4 tej došla mama zhora zobrala ho hore. Do rána na nej spal (ona je mäkkučká ja som taký kostnáč tak na mne nechce 😉 No a ráno sa zobudil akokeby sa nechumelilo. Bez horúčky a zasa lozí kade tade. Papá normálne. Tak uvidím čo dnes. Keby zasa bola horúčka tak pôjdeme k doktorke. Nie je okúpaný tak som dnes nechcela ísť. No neviem možno niečo robím zle možno nie. Ale moja doktorka mi prízvukovala, že prvoradou úlohou rodiča je zraziť teplotu až potom ísť k lekárke. Inak môže dostať febrilé krče a to by bolo vraj horšie ako tá horúčka.

lenka_66
30. nov 2009

bre , ranko

vini tak dufm ze uz budete ok

mukky , zuzka - staci ak napisem ze : som zorganizovala utek celej triedy zo skoly , naucila fajcit starsieho brata , kamosky a potom som prestala,v 2.rocniku ZS vytopila skolu.este chcete nieco o mne? 😀

vinifera
30. nov 2009

Sme hore od 7 mej a malého vobec nechytá doobednajší spánok 😕
Ale mamu hej 😀

mukky
30. nov 2009

ahojte 😎

lenka stačí 😀 😀

zuzi asi mas pravdu fakt ze sa takto virtualne stretavaju podobní ludia 😀

a ja som nenapisala ani zdaleka o sebe vsetko 😀