Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
30. nov 2009

HAK som musela vysadiť pretože mi z nej dosť hrabalo. A migrény som mala otrasné....
Chvíľu sme používali Pharmatex. Ale akosi sme boli lenivy používať tabletky na vkladanie, krémiky a iné hovadiny. Na tabletkách som sa vždy smiala, že sa majú vložiť 20 min pre aktom. Tak som drahému hovorila, že si to musíme stopnúť. No a nenosila som to stále so sebou takže ked nás to chytilo neplánovane 😀 tak nebolo ochrana. Môj drahý sa ani za svet nechce gumkovať. Vraj nič necítí 😨 Netuším ja vtáka nemám.
Ale myslím, že po roku začal snažilkovať a ja som to nejak nezaregistrovala 😕 😅 😔 Ani smajlíka neviem nájsť na definovanie pocitov. Nejak si ma chcel asi zaistiť.... Čo jááá viem. Ale tak zasa keby mi s ním bolo tak zle tak asi nespávame v jednej posteli 🙂

vinifera
30. nov 2009

Aj ked teda poslednú noc spal na zemi lebo ma strááášne nasral 😖 😠 😎

mukky
30. nov 2009

ty vole tha mne co se spili dnes tote pismenka? 🙄 😀

mama.wolfka
30. nov 2009

vini ja som sa na to odsávanie pýtala a vraj nie je to tak, že keď veľa saješ, tak sa veľa tvorí ... tiež som to tak vedela
inak držím palce, choré dieťa veru nič moc

nestíham dočítavať dozadu, snáď niekedy 😀

mama.wolfka
30. nov 2009

mukky 😀

mama.wolfka
30. nov 2009

alebo ty si sa spila 😀 😀 😀

mukky
30. nov 2009

vini popís to hrabanie z hak 😀 to ma zaujíma 😕

ze nemas vtaka 😀 😀 tak si skus dat na svoju bobricu sacok a skus tak a uvidis aky je to pocit 😀 😀

ako jest umele jahody 😀 😀

mukky
30. nov 2009

vini mna moj serka uz strasne dlhu dobu 😝

mukky
30. nov 2009

nespila,ja som abstinent ale inak som normalna,ci??? 😀 😀

mukky
30. nov 2009

ja neberiem uz asi 12 rokov nic,ziadnu ochranu....len po porode asi po dost dlhej dobe som vybrala hakandu na 2 mesiace ale bola mi na prd a treti blister mam este doma a nechcem nic brat moj mm je asi dobry alebo co 😀

mama.wolfka
30. nov 2009

no neviem, neviem 😀
dnes je nejak veselo 😀 ale len do toho, aspoň si trošku podvihnem náladu, tak šup do toho baby 😉

inak ani ja nič neberiem, mm je proti tomu, odkedy sme spolu, tak nič, je tiež z tých šikovných 😀

lenka_66
30. nov 2009

ty kokso ... . mne drahy povedal ty si tehotna a ja ze co ti sije. a on ze sak pozri si uplne ina.sma sa stavili , sli kupit test a prehrala som 😀

mukky
30. nov 2009

volfka ja neviem tiez ako to maju chlapi len moj nechape ako sa moze niekomu posmyknut ale mu vravim ze aj kon ma 4 nohy a moze sa potknut 😀 a radsej by som bola keby sa potkol 😀 lebo take by to bolo vzrusoi ze som tehu a neplanujem to 😵 😵
ale jasne ze je to ine ked par este nechce babo lebo studuje a podobne ci su mladí vtedy to nie je vzruso ..
len my chceme aj druhe tak by to bolo fajn takto sa dat opeliť 😀

mukky
30. nov 2009

lenka jej ty mas ale pozorneho manzela 😀

mama.wolfka
30. nov 2009

včera sme objavili 2. stoličku 😀 tak už máme 10 zúbkov, teda tie stoličky len pidi kúsočky 😀
zatiaľ vyšli horné a dolné už len len, tak má chúďa právo byť aj trochu zlý a v noci buntošiť

mukky
30. nov 2009

volfina no jasne ze ma pravo 😀

mama.wolfka
30. nov 2009

daj mu teda vypiť a pohybuj sa v jeho blízkosti, keby sa potkol 😀 😀 😀
prajem ti to 😉

podľa mňa sa pošmykne pohodlným chlapom 😀

mukky
30. nov 2009

ja ze pojde nejaky dobry film a zasa debilita akcna so stalonom na markize zacala 😠

mukky
30. nov 2009

wolfina ved to,ze neraz bol riadne staty za tie roky ved to poznas mladost pochabost 😀 a aj tak nic 😀

lenka_66
30. nov 2009

mukky este ze povedal bo by som ... 😀

mama.wolfka
30. nov 2009

také tiež nemusím 😒
šak kukni webmastera 😀 😀 😀

aj dnes už dva krát tak zapišťal, akoby išiel začať plakať, ale potom našťastie nič a spí zatiaľ ďalej, nech mu to len vydrží

mama.wolfka
30. nov 2009

tak to je potom ťažko s takým chlapom 😀

keď wolfina 😀 tak mukkina 😀

mukky
30. nov 2009

leni 😀

mukky inak ja volam niekedy svoju mamu od puberty 😀 😀 😀 tak preto som uz aj ja mukky 😀

mukky
30. nov 2009

ok baby idem ja het 😀

nakuknem tak po 1 hodke,bude tu niektora?

mama.wolfka
30. nov 2009

no už som sa zľakla, že het = spať 😕

a prečo mukky ?

zuzka1.
1. dec 2009

dobre ranko,

co vsetky spite???

krpi ty co??ozaj kasles na nas??

niki objednala som ten kocik ten mark, snad to pride do Vianoc,

upratujem, idem varit, dnes cina, americke zemiaky, brokolicova polievka.

vini???idete k tomu lekarovi?daj vediet, ze co a ako s malinkym.

nikollette
1. dec 2009

Ahojte...

my sme dnes vstali až o 14:30 😕
asi preto lebo malý išiel spať okolo 3tej v noci, ho boleli asi zubky, ide nám vela naraz. 😝
ale sme to pekne dospali 😅

Zuzi, super... potom daj vedieť či ste spokojný. My tiež budeme určite ten kupovať 🙂

Mukky pozerávam, včera som akurát nepozerala. Hej vedia srandovné veci zadeliť tí poliši najma ten jeden, ten hlavný 😉 😀

Vini, ako s malým???

vinifera
1. dec 2009

Mukky, že ako mi hrabalo z HAK? Bola som veľmi náladová. Ale skôr depresívna... Migrény také, že mi šlo hlavu urvať. Keď som dostala záchvat tak som prestala vidieť to čo bolo v strede zorného poľa a videla som len okolo. Trpla mi polka tela. Takže polka hlavy polka človeka. Za 5 min som bola zo stavu normál do stavu "ako po fľaši tvrdého". Motalo ma. Stále ma napínalo na vracanie. Nerozpoznávala som ľudí 😕 Záchvaty som mala raz za týžden. Stav: nepoužiteľná.

S malým sme dnes boli u lekárky. Ani ona poriadne nevie čo mu je. Lebo soplíky má len v nose. Nemá zahlienené plúca ani dýchacie cesty. Len okolo nošteka. Hrdielko v pohode. Brala mu krvičku kvôli zápalovým faktorom to bolo v pohode. Tak máme ešte dnes vnoci chytať moč a zajtra doniesť na vyšetrenie. V piatok na kontrolu. Dostali sme diazepam. Nakázala kúpiť odsávačku hlienov a nejakú vodu do nosa. Kúpila som aj čajík pre kľudný spánok. Dostali sme ďalší sirup od horúčky. Vraj sa to môže užívať dlhodobo. A ako písala wolfka je dobré ich po troch hodinách kombinovať. Panadol - Nurofen....

Počas dna je v pohode. Vyškerený od ucha k uchu. A vnoci ručí jak tur. Takmer vôbec nespávame 🙄

nikollette
1. dec 2009

No ved piatok uvidíte.. niekedy ani lekári nevedia čo dieťatku je 😒

no my sme vstali o 14tej, pozerám na hodiny teraz je 15:33, a malý mi už zaspal.
ale to bola noc, dlo 3tej hore 😝 🙄 aspon ze je rozumný a nehá to dospať potom 😀

Vini, ty kokos to aké stavy si mavála 😕

nikollette
1. dec 2009

Tu je tma pomaly jak v noci. úplne zatiahnuté je...
aj ked sme o druhej dnes vstávali som si myslela že je 5hodín ráno 🙄