Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
2. dec 2009

je toto mozne???

co vas zajali, zviazali???

nic to, idem sa ucit.

baby mne sa ta krpitko nezda, ved nepisala, ze niekam ide.

nikollette
2. dec 2009

Možno obmedzuje koňa.
Tak ani nečíta. keby čítala už automaticky aj prispieva, a zase by erdžala 😅
už aj ja musím obmedziť 😔

zuzka1.
2. dec 2009

len mi to nejde do hlavy, snad by dala aspon vediet, ze bu a mu, idem abstinovat

nikollette
2. dec 2009

Však hej, ale nemyslime na nič zlé. Však ona sa ozve 😉
že bu a mu idem abstinovať, dobre si to napísala 😀 😀 😀

zuzka1.
2. dec 2009

a mukky ma tiez jeduje, to budeme teraz akoze poriadne? 😀 😀 😀

nikollette
2. dec 2009

nó, asi áno 😀 😀 😀
ale nie, čo ti ja viem... ja mám komp zapnutý v podstate celý den, každý den. Hned ako vstanem sa zapne notebook, a ide až kým nejdem spať, no to neznamená že pri nom sedím stále, ale nakukujem. A je pravda že keď už je zapnutý počítač, tak ma to ťahá 😅 😝

čo robíte inak?

Ja nič jedným okom sledujem Panelák, malý je u dedkovcov, a mm varí, ako vždy 😀 😉

smailinka
2. dec 2009

boli sme v tescu a kúpali malého potom....

Niki, nejaké hračky tam mám....už ani neviem čo, keď ja každú tretiu prihodím 🙂

mukky
2. dec 2009

ahojte 😎
zuzka nejeduj sa 😀 ,budeš mať vrásky

mukky
2. dec 2009

ja som skusila dať drobca spať aj poobede,do 14 tej spal 3 hodky,nechcel zaspať ja som zaspala asi 2 krát 😀 ,nakoniec zaspinkal o 17.45 a zobudila som sa o 19.20 😀 ,vstala a začala pratať hračky aby sa drobec zobudil na ruchot...
zaspal nedavno,hral sa a potom papal mliečko,takže poobede ho spávať asi nemožem davať,iba ak by aspon o tej 17 zaspal do 18.30 maximalne

zuzka1.
2. dec 2009

mukky no ze sa ozves, nemas ani chut, ked nikto nepise, ze??

ja ako ty niki, pc stla ezapnute, keby neco 😀

bola tu suseda na pokec, sampanske sme lupli, mm je aj so svokrom na polovacke, tak sme same so svokrusou.

a ucit???do prkinka teraz 😀 😀

mukky
2. dec 2009

zuzi ty sa máš a sused je pekný? 😀 😀 😀 😀

vinifera
2. dec 2009

suseda nie sused...:_)
Snažili sme sa malému odsávať. Katastrofa 🙄 🙄 🙄

mukky
2. dec 2009

jáááj 😀 tak suseda
prepáč zuzi 🤐 😀 ,rýchlo čítam a ty ešte rýchlejšie píšeš 😀

zuzka1.
3. dec 2009

suseda veru suseda,

inak dobre ranko, ak je vobec komu popriat. ja mam dnes ist na dentalnu hygienu a zabudla som si zajednat maminu. no snad bude mat cas.

mukky
3. dec 2009

ahojte,
kde ste?ja mam chvilu čas,tak erdžím,drobec hajíííí

pre maminky ktore tak radi "zdravo" stravuju od malinka svoje deticky 😒 ,hlavne v pár témach tu 🙄

https://www.youtube.com/watch?v=UhwXPsTaRgc
zuzka1.
3. dec 2009

ahojte,

ja som bola na dentalnej hygiene, zubky vylestene, presli sme sa po meste, maly vykrikoval jak male ciganca, isili sme s maminou na nakup, maly pobehal a sme doma. maly ide haji, ja sa idem ucit.

zas tu nikto neni 😀 😀 😀

smailinka
3. dec 2009

mukky, ja tu!!! 🙂 krpček búva, tak dúfam, že ešte chvíľu bude...

potrebujem pomoc, odkedy sa môže baklažán? včera som kúpila pre nás, ale či aj malý môže?

zuzka1.
3. dec 2009

smaili podla mna ano, ved to je ako patizon alebo tekvica, nie,??

mukky rad 😉

mukky
3. dec 2009

smaili baklažan uz mozte,malo kedy moze vyvolať alergicku reakciu.mal by sa ale konzumovať tepelne upraveny.
este jedna zvláštnosť:nemal by sa konzumovať velmi casto,pretože ma aj taku zazračnu vlastnost že z pody posvytahuje" nezdrave veci
ale má málo dusicnanov,ja ho mam rada zapekany so syrom,mnam 😎

zuzka1.
3. dec 2009

no hovorim, ze mozte. 😉

mukky
3. dec 2009

zuz 😀
baby idem hajííííí,ani radsej nepisem kedy som sla spat 🙄 tak sa supnem k malemu na chvilu

nikollette
3. dec 2009

Dobré ráno...

🙂

sledujem vás 😉

zuzka1.
3. dec 2009

ze rano, niki ty si maska 😀

nikollette
3. dec 2009

😅

ja by som ešte ajtak tááák spala 😔

zuzka1.
3. dec 2009

ty si daj nieco na spanok, aby ho nebolo tolko a mukky treba aby vobec bol.

vini co maly??asi dospavaju

vinifera
3. dec 2009

Tak sme boli na kontrolu. Moč zanesieme až zajtra lebo sa nám podarilo "prechcať" to vrecúško na zachytávanie moču u chlapčekov a skončilo to v plienke. Naša dokina hovorila, že má uško chytené - zapálené. Tak sme šli k ušiarovi. Ušiarka povedala, že uško má vpohode. Tak nám naša dokina aj tak dala kvapky do uška - lebo podľa nej ho má chytené. Mám aj ďalšie kvapky do nosa a už aj tú odsávačku na vysávač.
Vidno na nom, že je chorý. Kruhy pod očami... Ale spať nebude 😠
Zajtra ideme na nákupy do PL. Teda ideme tam pre jedno auto a popri tom vraj môžeme nakúpiť. No život s tým mojím chlapom je fakt náročný.... 😔

nikollette
3. dec 2009

Vini, tak nech už je tá choroba čím skôr za vami 🙂

Malý sa konečene naučil robiť pá-pá 🙂

My ideme oklo 14teho na nákupy, lebo mám narodky 😅
a potom na vianočné velké nákupy na celý den, to bez malého, pár dní pred Vianocami...

nikollette
3. dec 2009

Baby kotré máte paušál, kolko zyvknete mesačne platievať???
mne sa tie nase pausaly nejak nezdajú, moc nevolam, nepísem, vsetko riesim cez net, vacsinou.
A chodia nám teda každý mesiac dosť nehorázne pálky ☹ 😖

zuzka1.
3. dec 2009

niki ja mam 150 a ucet mavam okolo 30Ea to volam o 106 stale.
mm ma tiez 150 a ucet okolo 50E.

vini drzte sa, s takymto drobcekom je to tazke. odsavacka na vysavac je dobry vymysel.

snad tie kvapky do uska zaberu, aj tie do nosa, daj eukalyptus do aormalampy, nech to dychate, neuskodi a snad aj pomoze.

vinifera
3. dec 2009

Vieš čo ja mám dojem, že tiež veľa platím. Mám 100 z T mobilu a platím tak do 30 Euro. A Orangeu telefon tak okolo 25 (mám tam ešte aj nejaké internetov prípojky to ani rozpisovať nejdem.) A to fakt volám z t mobili iba drahému a orangeu svokre a kamoške......