• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
baby, ďakujem za rady...mne sa tiež videlo, žeby už mohol...len som nikde nenašla, odkedy...ak mu bude chutiť, tak ako cukina, tak to budem musieť kupovať často :grinning:

nikol, ja som mala 100vku od Orangu a platila som 22€ základ, plus čo bolo navyše...
teraz mám tiež 100vku do všetkých sietí, volania svojim víkend, sms a mms 70 a platím 21,50€...

mmm má 100 od ružových a platí nehoráznych 60,€, nevieme za čo, lebo vždy volá zo služobného! :angry:
3. dec 2009 o 14:23  • Odpovedz
NIkol, a všetko naj k narodkám....priznaj, aká si už STARÁ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 14:23  • Odpovedz
Vini to má dobré...
mm platí za nase dva paušály okolo 180 :confused: niekedy 160, a ked dojde náhodou pod 150, tak sa čudujeme.
A vážne nevyvolávame celé dni :unamused:

Uz minule dosiel priatelovi ten zlatý zákazník (asi zato že tolko paltí) s nejakými výhodami.
Ze bude obsluzeny v t-mobile predsnotne, nejaké body klubové, bude mat svojho nejakého predajcu ktorý sa bude venovať vzdy jemu, a ešte nejaké kraviny. Ale ajtak za tolko penazí :confounded:

Ked si predstavím, ked ide platit účet, alebo ked idem mu zapaltit obcas ja a tolko tam nehám, čo všetko iné by sme za to mohli mať :unamused:
a najviac ma ide prekotit, ked stojí niekdo predomnou, že ide platit účet a platí okolo 20eur. Kokos, aj ja by som chcela :sunglasses:
3. dec 2009 o 14:24  • Odpovedz
Od ružových:slight_smile:)
3. dec 2009 o 14:24  • Odpovedz
Smaili, Vini, takm to ste an tom dobre este. keby ze mm paltí 60eur, kokos takk by bol rád ako blcha :sweat_smile:

Smaili narodky mám 14.12 (22r) :wink:
3. dec 2009 o 14:26  • Odpovedz
Žubrienka jedna mladá :wink:
Inak mi dnes doktorka povedala, že mu nemám dávať tie instatné kaše kvôli E čkam. Ale že normálnu krupičnú kašu zarábanú kravským mliekom s najkratšou trvanlivosťou :confused: Viem ale že svokra vysnorila kašu krupičnu od 6 mesiacova zarábanú s vodou. Tak to bude asi lepšia cesta.
3. dec 2009 o 14:29  • Odpovedz
nikol, no tak to už treba nakupovať:slight_smile:a čo také si si vybrala???? :slight_smile: nech tu podráždiš zvedavé očká :grinning:
3. dec 2009 o 14:30  • Odpovedz
tuším že aj tvoj priateľ má tak nejak, nie? :slight_smile:
3. dec 2009 o 14:31  • Odpovedz
No chcem novú penazenku, také pekné saténové pyžamko, takú velkú kozmet. tašku alebo kufrík, prsten...

a ostatné veci na vianoce... to este uvidím čo :wink:
3. dec 2009 o 14:35  • Odpovedz
:confused: nikde nikto?
Moje dieťa spí už snad hodinu a pol. Keby som bola vedela ľahnem si sním. Ale on zvykol poobede tak na 30 min.
3. dec 2009 o 17:21  • Odpovedz
halo, halo... tu som... :slight_smile:
3. dec 2009 o 18:49  • Odpovedz
ja tiež:slight_smile:
3. dec 2009 o 19:27  • Odpovedz
a čo ted? :slight_smile:
3. dec 2009 o 19:40  • Odpovedz
Teď si dáme DELI :grinning:
3. dec 2009 o 19:44  • Odpovedz
vini maly este spi???

ja idem do sprchy, spravit si vlasy, vyzehlit, nechty nalakovat a pred telku pozerat moje serialy :wink:
3. dec 2009 o 20:01  • Odpovedz
ahojte baby, prepáčte ten "sklz", som tu na chvíľu a od zajtra do pondelka som zasa off :slight_smile:

Všetky mi chýbate, keď bude čas, ozvem sa :wink:

Zuzka1. ako testík ?

Vini, dúfam že sa dáte skoro do kopy :slight_smile:

Mukky, papaj :wink:

Nikoll, mama wolfka a smaili, v pohode ako vždy :slight_smile:

lenka_66, masíruj zúbok :wink:

Dúfam že som na nikoho nezabudla :slight_smile:

Bejdypd tiež nezvestná, asi sa venuje Deppkovi :slight_smile:
3. dec 2009 o 20:15  • Odpovedz
Drahoslava zakrutim ti krkom!!!!!!!!!!!!!

to co toto??? :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2009 o 20:29  • Odpovedz
Krpi, jééj..
asi by som si mala vziať príklad :sweat_smile:
3. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz
Hej kde ste zase...
mne uz drobec dávno hajá, ja sliedim na MMB, MMA...
a tu nik?
3. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz
Nie nie zuzka. Môjho malého som akurát okúpala a nalepila sášok na pinďúra. Akurát sa snaží odmontovať kolotoč z postieľky.
3. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz
A nesnaží sa odlepiť si ten sáčok? :sweat_smile:
3. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz
Hehe, vyhrala som aukciu :slight_smile:
a mám darček pre maminu na vianoce.. a ešte jej dokúpim niečo... :wink:

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1569698
3. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz
ahojte :sunglasses:
idem Vás dočítať :sunglasses:
3. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz
Baby kde steeeee????
Ked na mna mm nepindá nech tu nesedím, nakolko je chorý, leží, a pred sebou má tiež notebook, tak sa vytešujem že tu môžem v klude sedieť, malý spinká, a tu nikto :frowning2:
3. dec 2009 o 22:31  • Odpovedz
niki take dnes mala aj moderatorka v telerane, ale taku relaciu ty urcit enemozes pozerat, kedze to nereprizuju v case, ked ty si hore :grinning: :grinning: :grinning: krasne :wink:

idem do sprchy a kuk mafstory este.
3. dec 2009 o 22:38  • Odpovedz
zuz1. ahojky :slight_smile:
3. dec 2009 o 22:44  • Odpovedz
dadi keby si bola blizsie ta vyplieskam, takto bez vysvetlenia zmiznut :angry: :rolling_eyes: :grinning:

kde si sa tulala 2 dni???
3. dec 2009 o 22:47  • Odpovedz
Zuzi hej?
Mne sa to páči, aj ja by som si také kupila, ale pre mna je to moc tenké :sweat_smile:
ja mám rada hrubsie masívnejšie veci :wink:

Aj ja pozerám Mafstory jedným očkom. Ten Luky, čo hrá aj v odsúdenýcj je celkom sympoš posľa mna. A aký život mal predtým, terau velký herec z narkomana :confused:
Ale vymakaný je pekne :sweat_smile: :grinning:
3. dec 2009 o 22:48  • Odpovedz
Do kelu, kolko preklepov, fuj...
uz budem ako Milka :grinning:
3. dec 2009 o 22:53  • Odpovedz
hej hej, aj ja ho sledujem ockom, toho byvaleho narkomana, :grinning:
3. dec 2009 o 22:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.