Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

smailinka
3. dec 2009

baby, ďakujem za rady...mne sa tiež videlo, žeby už mohol...len som nikde nenašla, odkedy...ak mu bude chutiť, tak ako cukina, tak to budem musieť kupovať často 😀

nikol, ja som mala 100vku od Orangu a platila som 22€ základ, plus čo bolo navyše...
teraz mám tiež 100vku do všetkých sietí, volania svojim víkend, sms a mms 70 a platím 21,50€...

mmm má 100 od ružových a platí nehoráznych 60,€, nevieme za čo, lebo vždy volá zo služobného! 😠

smailinka
3. dec 2009

NIkol, a všetko naj k narodkám....priznaj, aká si už STARÁ??? 😀 😀 😀 😀 😀

nikollette
3. dec 2009

Vini to má dobré...
mm platí za nase dva paušály okolo 180 😕 niekedy 160, a ked dojde náhodou pod 150, tak sa čudujeme.
A vážne nevyvolávame celé dni 😒

Uz minule dosiel priatelovi ten zlatý zákazník (asi zato že tolko paltí) s nejakými výhodami.
Ze bude obsluzeny v t-mobile predsnotne, nejaké body klubové, bude mat svojho nejakého predajcu ktorý sa bude venovať vzdy jemu, a ešte nejaké kraviny. Ale ajtak za tolko penazí 😖

Ked si predstavím, ked ide platit účet, alebo ked idem mu zapaltit obcas ja a tolko tam nehám, čo všetko iné by sme za to mohli mať 😒
a najviac ma ide prekotit, ked stojí niekdo predomnou, že ide platit účet a platí okolo 20eur. Kokos, aj ja by som chcela 😎

vinifera
3. dec 2009

Od ružových🙂)

nikollette
3. dec 2009

Smaili, Vini, takm to ste an tom dobre este. keby ze mm paltí 60eur, kokos takk by bol rád ako blcha 😅

Smaili narodky mám 14.12 (22r) 😉

vinifera
3. dec 2009

Žubrienka jedna mladá 😉
Inak mi dnes doktorka povedala, že mu nemám dávať tie instatné kaše kvôli E čkam. Ale že normálnu krupičnú kašu zarábanú kravským mliekom s najkratšou trvanlivosťou 😕 Viem ale že svokra vysnorila kašu krupičnu od 6 mesiacova zarábanú s vodou. Tak to bude asi lepšia cesta.

smailinka
3. dec 2009

nikol, no tak to už treba nakupovať🙂a čo také si si vybrala???? 🙂 nech tu podráždiš zvedavé očká 😀

nikollette
3. dec 2009

tuším že aj tvoj priateľ má tak nejak, nie? 🙂

nikollette
3. dec 2009

No chcem novú penazenku, také pekné saténové pyžamko, takú velkú kozmet. tašku alebo kufrík, prsten...

a ostatné veci na vianoce... to este uvidím čo 😉

vinifera
3. dec 2009

😕 nikde nikto?
Moje dieťa spí už snad hodinu a pol. Keby som bola vedela ľahnem si sním. Ale on zvykol poobede tak na 30 min.

nikollette
3. dec 2009

halo, halo... tu som... 🙂

smailinka
3. dec 2009

ja tiež🙂

nikollette
3. dec 2009

a čo ted? 🙂

vinifera
3. dec 2009

Teď si dáme DELI 😀

zuzka1.
3. dec 2009

vini maly este spi???

ja idem do sprchy, spravit si vlasy, vyzehlit, nechty nalakovat a pred telku pozerat moje serialy 😉

krpito
3. dec 2009

ahojte baby, prepáčte ten "sklz", som tu na chvíľu a od zajtra do pondelka som zasa off 🙂

Všetky mi chýbate, keď bude čas, ozvem sa 😉

Zuzka1. ako testík ?

Vini, dúfam že sa dáte skoro do kopy 🙂

Mukky, papaj 😉

Nikoll, mama wolfka a smaili, v pohode ako vždy 🙂

lenka_66, masíruj zúbok 😉

Dúfam že som na nikoho nezabudla 🙂

Bejdypd tiež nezvestná, asi sa venuje Deppkovi 🙂

zuzka1.
3. dec 2009

Drahoslava zakrutim ti krkom!!!!!!!!!!!!!

to co toto??? 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 🙄 😝 😝 😝 😝

nikollette
3. dec 2009

Krpi, jééj..
asi by som si mala vziať príklad 😅

nikollette
3. dec 2009

Hej kde ste zase...
mne uz drobec dávno hajá, ja sliedim na MMB, MMA...
a tu nik?

vinifera
3. dec 2009

Nie nie zuzka. Môjho malého som akurát okúpala a nalepila sášok na pinďúra. Akurát sa snaží odmontovať kolotoč z postieľky.

nikollette
3. dec 2009

A nesnaží sa odlepiť si ten sáčok? 😅

nikollette
3. dec 2009

Hehe, vyhrala som aukciu 🙂
a mám darček pre maminu na vianoce.. a ešte jej dokúpim niečo... 😉

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1569698

mukky
3. dec 2009

ahojte 😎
idem Vás dočítať 😎

nikollette
3. dec 2009

Baby kde steeeee????
Ked na mna mm nepindá nech tu nesedím, nakolko je chorý, leží, a pred sebou má tiež notebook, tak sa vytešujem že tu môžem v klude sedieť, malý spinká, a tu nikto ☹

zuzka1.
3. dec 2009

niki take dnes mala aj moderatorka v telerane, ale taku relaciu ty urcit enemozes pozerat, kedze to nereprizuju v case, ked ty si hore 😀 😀 😀 krasne 😉

idem do sprchy a kuk mafstory este.

krpito
3. dec 2009

zuz1. ahojky 🙂

zuzka1.
3. dec 2009

dadi keby si bola blizsie ta vyplieskam, takto bez vysvetlenia zmiznut 😠 🙄 😀

kde si sa tulala 2 dni???

nikollette
3. dec 2009

Zuzi hej?
Mne sa to páči, aj ja by som si také kupila, ale pre mna je to moc tenké 😅
ja mám rada hrubsie masívnejšie veci 😉

Aj ja pozerám Mafstory jedným očkom. Ten Luky, čo hrá aj v odsúdenýcj je celkom sympoš posľa mna. A aký život mal predtým, terau velký herec z narkomana 😕
Ale vymakaný je pekne 😅 😀

nikollette
3. dec 2009

Do kelu, kolko preklepov, fuj...
uz budem ako Milka 😀

zuzka1.
3. dec 2009

hej hej, aj ja ho sledujem ockom, toho byvaleho narkomana, 😀