• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
no som rada, velmi dobre si poradila. a ta syta cervena farba je ozaj pekna, ted aje to vlastne cerveno-cierne a my mame aj fusak cierny a je tam maly cerveny napis, takze nam to vsetko ladi.
4. dec 2009 o 19:07  • Odpovedz
No už sa teším ked ho pojdeme aj my kupovať. Tak do Vianoc ho už chceme :slight_smile:
potom by si mohla prihodit foto, ako to vyzera celkovo, ked sa ti bude chcieť :wink:
4. dec 2009 o 19:18  • Odpovedz
ok, ked pofotime, ok???teraz sa mi nechce :slight_smile:

idem pred telku, vegetit, mm ide na polovacku
ja rano do skoly :angry:
4. dec 2009 o 19:33  • Odpovedz
Jasné ked sa ti bude chcieť :wink:
ja idem kupkať malého...
4. dec 2009 o 19:45  • Odpovedz
mne maly uz spinka, idem vegetiti a citat a spat, sa chcem poriadne vydrichmat.

vini co ty??kde si??mukky po navstevach, smaili??ta bejby co??
4. dec 2009 o 19:48  • Odpovedz
Zuzi, ty furt niekho hladáš :sweat_smile:
každý musí poctivo erdžať čo :grinning: :wink:
4. dec 2009 o 20:32  • Odpovedz
Zuzi co si kupila mužovi na Vianoce?
Daj nejaký tip :wink:

Alebo aj ostatné baby. Ja neviem čo mám kúpiť, mám dilemu :unamused: :confused:
4. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz
niki no neporadim,, mm si kupil gulovnicu a puskohlad
4. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz
ake inak etse svetrik, teplaky, trenky, parfem, papuce, to uz take klasicke.
4. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz
Aj my tak každý rok, trenky, parfem, oblečko, kozmetika, to je každý rok.. :wink:

len som chcela niečo zaujímavé... len neviem vôbec :unamused:
4. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz
Idem k mojim...

pekný večer
4. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz
Ahojte ženy. Tak my sme boli na nákupe v PL - Bialske biala. Drahý šiel na odťahovke a ja ďalším autom. Mám nadšoférované na pol roka dopredu :unamused:
Malý bol u svokry. Predchádzajúcu noc sme moc toho nenaspali. Teda spali sme len keď mal mladý pán v puse cicik. POkiaľ som mu ho nedajbože mater jedna mrchavá vytrhla tak boli vreskyyy.
Kúpila som akurát malému nejaké vecičky. Drahý si kúpil mikinu. Ja som bola nejaká uchvátená z tých obchodov (sedliak v meste :grinning: ) že som si nič na seba nekúpila. Teda okrem nohavičiek.
Mojej mame sme na Vianoce kúpili umývačku riadu a ona nám ju ofrflala, že je strieborná a ona má v kuchyni všetky spotrebiče biele. Kurde!!!! Jak keby takú myčku dostávala len tak mimochodom :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Unavená som jak pes, bolí ma hrdlo a mám zdurené uzliny. Som chronicky nevyspatá. No ale malý si ešte veselo lozí hore dole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sendy 10 mne to vyslovene povedala pediatrička, že sú tam E čka. Vieš niekedy to do tých zložení nenapíšu, že E210 ale hydroxid vápenatý. Práve preto, že sa robilo veľké halo okolo E čiek tak to začali písať plnými názvami aby sa ľahšie produkty predávali.
4. dec 2009 o 22:13  • Odpovedz
teda vini, ty si neuveritelna.
este aj PL stihas, si to pisala, viem.
malemu je lepsie,????
4. dec 2009 o 22:19  • Odpovedz
Tak malý vyzerá veľmi vitálne. Narozdiel od maminky :grinning:
4. dec 2009 o 22:21  • Odpovedz
no apson, ze mu je uz lepsie :wink:

maminka nech si nariadi oddych na vikend, povinny spanok s malym, kupel a bude
4. dec 2009 o 22:22  • Odpovedz
Kým ma cicik v ústach tak spí. Akonáhle mu ho vytiahnem tak ručí. A to ho nechám "vytvrdnúť". Keď sa snažím vymeniť mu to za dudel tak to okamžite spozná a nervačí. To ako máme spať. ????
4. dec 2009 o 22:51  • Odpovedz
Zobrala ho mamina hore na poschodie. Snáď ked nebude nufkať ciciky tak bude spať.
4. dec 2009 o 23:04  • Odpovedz
Baby, dakujem za nazory. Este si to preverujem, lebo my zial na nich sme, uz dlhodobejsie, malemu chutia. Snazim sa ich striedat a hoci som ich chcela obmedzit, nejak sme sa vyrazne pokazili v papani :rolling_eyes: po prvych narodeninkach, takze som rada, ze aspon nieco zje s chutou. Ked pozistujem viac, hodim to sem kompletne.

Ak by som zacala prispievat aj sem, tak mi uz manzel asi vazne zrusi net :grinning: :grinning: :grinning: , lebo odkedy som doma, tak som na nom zavisla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Kym si vsetko povycitujem, poodpisujem na maily, tak su 2 hodiny a nase "svajciarske hodinky" uz o siedmej vykrikuju :grinning: a to moje vstavanie potom, ani nehovorim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
4. dec 2009 o 23:17  • Odpovedz
ahojte :sunglasses:

sendy tá tvoja kaša má tam toho teda dosť..ja som aj pre toto bola tak proti nim do roka a od roka len par krat,snad 1 krat za 2 týzdne dávam bio hipp bez cukru ochutenu,máme rozne chute,lebo su tam aj vitaminy a stopove prvky,ved sme si písali uz davnejsie,ktore len tak v strave neziskaš

neviem nájst link na tu nasu kasu ktoru pouzivame novu,bio ryzova kasa obsahuje bio ryžu.nic viac a este energeticka hodnota je tam uvedena,je super,asi na 150 ml vody ide 1 PL lyzica aj nieco,má 200 g a stojí neuveritelných asi 20 sk v starej mene
ale tiez ju nebudem davať casto
čítala som o tych kasiach ktore vy spominate ze dievcatka by ich ani nemali papat,kedze sa z nich priberá
5. dec 2009 o 00:52  • Odpovedz
tu je link na podobnu kasu som zabudla pridať
http://www.berkana.sk/nomina-ryzova-kasa-300-g-143.php
5. dec 2009 o 01:01  • Odpovedz
Cau Mukky,
ved ja stale cakam, ze este odpises na tu kasu Holle a puding Amylon :grinning: .

Chcela som, aby aj ostatne baby napisali, vsak viac hlav-viac rozumu :wink: .
Mne je totiz dost tazke vypustit tu kasu, lebo potom budeme asi len na mlieku a vode,lebo momentalne mame silny bojkot vsetkeho ostatneho :frowning2: , uz si neviem rady :cry: ...
5. dec 2009 o 01:06  • Odpovedz
som nemala cas.. :grinning:
sendy ten puding ako chces,raz za cas snad mozes :grinning: prepac mala si mi napisat urgentnu ip niekedy mam toho viac :grinning:
a preco nechces skusit tu kasu co som dala link,das tam mliecko a je to alebo bez mlieka.das tam ovocie..
5. dec 2009 o 01:25  • Odpovedz
Mukky, jasne skusim, len neviem, ci ju zozeniem. V nasom bioobchode (www.slnecnica.sk) som ju nevidela, len tie nemecke Holle...
Inak kuk sem: http://www.bio-obchod.sk/produkt-4045/babio-biokasa-ryzova-s-mliekom.htm
v zlozeni: difosforečnan železitý, síran zinočnatý, vitamín A, jodid draselný, uhličitan vápenatý... a to je biokasa...fakt intenzivne hladam vsetko proti kasiam, ale nech pozeram zlozania bio a nebio, tak sa to na moje prekvapenie dost prekryva... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2009 o 01:29  • Odpovedz
sen volam s mamou za 20 minut tu budem newviem ci este ty ano...maju ju v kauflande pri haluskach aspon u nas..ale niektore obsahuju stopy arasidov a soje tak te som nebrala treba citat..
5. dec 2009 o 01:31  • Odpovedz
Dakujem pekne, Mukky. Kuknem v Kaufiku pri haluskach :wink: , mohli by to mat aj u nas. SKusime a uvidime. Dobre si mi zas poradila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Asi tu uz nebudem, ide nam 12-ty zub, tak sme mrzuti a uplackani, takze vecer som KO. Doteraz som varila, este sa mi chladi polievka, idem do sprchy a hajiiiii :grinning: .
Dru nocku!
5. dec 2009 o 01:36  • Odpovedz
Ahojte :slight_smile:

nespím ponocujem...
mukky už som ako ty :sweat_smile:
5. dec 2009 o 01:56  • Odpovedz
:grinning:
ja volám s mamkou este stále
5. dec 2009 o 02:08  • Odpovedz
Aj mamka lubi ponocovať ? :sweat_smile:
5. dec 2009 o 02:14  • Odpovedz
hej :grinning: som po nej :grinning:
5. dec 2009 o 02:16  • Odpovedz
Ty kokšo :confused: :grinning:
5. dec 2009 o 02:17  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.