Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
5. dec 2009

máme obe pevnu linku zadarmo 😀

mukky
5. dec 2009

skoro zadarmo

nikollette
5. dec 2009

Ide na mna hlad 😝

nikollette
5. dec 2009

mukky videla si už túto hračku?
parádna nie? ani cena nie je zlá...
v Avione v All toys stojí okolo 350eur.

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

mukky
5. dec 2009

este volám 😀

nikollette
5. dec 2009

A o com sa dá tolko kecať???
😕 😕 😕

😀 😀 😀

nikollette
5. dec 2009

Idem zalahnúť..
dobrú

mukky
5. dec 2009

o vsetkom 😀 vybil sa jej telefon tak nas prerusilo 😀 😀 idem kuk link

mukky
5. dec 2009

v draciku som videla vcera vo vyklade ale len v takej velkej krabici mne sa to osobne nejak nepaci...neviem no ci male deti by sa aj toho nebali..
dnes vecer po navsteve sme boli aj sa poflakat v hypernove potravinach a odporucam taky super vlacik aj hraje a j svieti aj ide 😀 za 120 sk paradny je tie vlaciky co chodi taka rozpravka pre deti..neviem nazov a neterka dnes uz mala ho a moj krpcek ho zajtra dostane sa tesim ataky peknucky jablckovo zeleny maju aj ale asi moj dostane cerveny anio neviem..neterka mala cerveny a este aj kocky ma v sebe

mukky
5. dec 2009

no maka ked bola mladsia tak dlho bola hore lebo stale vysivala,hackovala,plietla.sila na stroji..tak v tomto nic pre mna to je 😝 😀 alebo čitavala knihy,tak v tomto som po nej bola knihomoľ ...teraz net a knihy sli bokom 🙄 ,uz ako dieta som strasne vela citavala a sla spat aj o 1 rano ale som musela docitat a rano do skoly 😝
teraz ma strasne vela prace od rana do vecera v robote...a pozera vecer milagros v archive 😀 😀 a hra nejaku hru gulicky 😀 ..ale uz neni tak dlho hore,len spala poobede tak preto....
idem si urobit malu kavicku lebo aj tak som mala velku chut a dnes uz nepojdem spat tak skoro 🙄 aj ked som povodne chcela..
ideme o 8.30 na mikulasa z mm roboty a poobede k nasim

nikollette
5. dec 2009

Ahojte, no pred dvoma hodkami sme vstali, papali sme.
A teraz su chalpi vonku, trošku vymrznúť. Zima je už, a taká tma 😝

Zajtra sa ide do Ba, ale asi nie na nákupy, lebo na nakupy ideme az o týžden a potom o dva týždne.
Ideme len na prechádzku, na Vianočné trhy v starom meste, na dobré jedlo a varený punč, a ku svokre.

Spať som išla včera okolo 4tej zase 😝
a potom sa ráno neviem prebrať, ešte aj o 14tej keď mám vstať, mi je skoro 😖

Mukky, ako to ty zvládaš? Tak málo spánku? 😕 😅

zuzka1.
5. dec 2009

ahojte, nikde nikoho,

ja som bola v skole, odisla som skor, kedze som sa nudila jak nikdy.
chlapi isli aj s malym do hory zakrmovat, ja sa idem chystat na vecer. Idmee von zo skoly zo spoluziakmi.

strasna zima je vonku,co si ja obleciem 😕

nikollette
5. dec 2009

Ideš sa zabávať Zuzi? 🙂
tak príjemnú zábavu večer 😉

zuzka1.
5. dec 2009

hej hej ideme, dakujem pekne, s mierou, zajtra treba varit pre 10 ludi, ale snad si zabavy uzijeme.

nikollette
5. dec 2009

Chlap nežiarli? 😅

zuzka1.
5. dec 2009

nie, jasne, ze nie, to uz mame za sebou .obaja 😉
on si chodi do hory, ja von, ked chcem a potrebujem. mam 23, tak myslim, ze mam narok 😉 a mna to bavi, ja si potrebujem posediet pri vinku aj inde ako pri telke, vytancovat sa hlavne a podobne.

nikollette
5. dec 2009

To máš dobré.
Mna by ten môj nepustil, sa o mňa ževraj bojí, a aj žiarli, keby som sa náhodou len do reči s njeakým chlapom dala 😎

zuzka1.
5. dec 2009

no aj moj sa boji, ale tak ziarlenie? 😀 😀 😀 trosku jasne, ale nie ked idem von, skor , ked niekde sme a niekto ma az moc ocumuje 😀 😀 😀

mna moj odveze a doveze aj domov, ked mu zavolam rano 😀 😀

lenka_66
5. dec 2009

ahojte ,noc na prd vobec nespal az teraz o 14 na balkone.zajtra idem na viancne posedenie ,kolegyn ema pozvali.jooj tesim ako male decko 😵

zuzka1.
5. dec 2009

lenka ty normalne pracujes, ci???

vinifera
5. dec 2009

Ahojte ženy. Aj som tu hodila príspevok poobede ale nie je tu 😕
Dnes je den neuveriteľný. Malý spal doobeda dve hodiny. O 12 vstal. Dali sme obed. A o 14 zaspal zasa 😕
Ja som síce KO. Bolí ma hlava, hrdlo uzliny. Ale dala som si paralen a treba fungovať ďalej. Asi malý chcel byť na mna dobrý a nechať maminku trošku poležať. 🙂

mukky
5. dec 2009

ahojte 😎
my sme dnes mali super den 😎 ,hlavne pre drobca 😵
niki to ti teda nezávidím ze ta ten tvoj nikde nepustí,take obmadzovanie ja neznášam v ☹ ždy som aj bola rebel,aj v skole,...nemám rada nadvládu
a pokial vo vzťahu nie je dovera,je to teda smutné ☹ ☹
moj ma vyhána nech idem a ja som jak trubka,od kedy sa malý narodil som si ani raz nebola sadnuť s kamoskami,s mm len ak nahodou sme boli na nakupe a maleho niektop varoval..aj top sa len najest..

segra tiez ide dnes so spoluziakmi von,už to potrebuje, mm podnika a cele dni je s malou bez oddychu 😒 ,tak nech sa zabaví 😎

mukky
5. dec 2009

dnes drobec dostal mikulasa od rodiny,a z mm roboty,my mu dame zajtra vecer ked pride daddy z prace,nech má aj zajtra darceky
niki aj my sa chystame na trhy,sa teším 😉 ,ale v BA su lepsie viac stankov a vacsi vyber fajnotiek na papanie 😀

mukky
5. dec 2009

niki myslím ze nákupy ťa neobídu 😀 😀

nikollette
5. dec 2009

Mukky, ale ani ja ho nepustím. Ani len na kofolu. Ani k nejakému kamarátovi na hodku. Nikam 😀
on ani nechdí nechce.
my vždy všade spolu, už skoro 4roky 😉

inak čo robíte?
my čakáme pizzu, pozeráme filmíky a tak pohoda 🙂

nikollette
5. dec 2009

A asi zajtra nejdeme do Ba, lebo mm zabudol že ideme aj o týžden aj o dva týždne pred vianocami.
Tak sa mu nece aj zajtra. 😒
čo už.....

mukky
5. dec 2009

nikol tak si pekne zijete v zlatej klietke 😀 😀
človek ked chce podvedie človeka tak či tak...a to ako nevravím o vas,ale vseobecne...my budeme spolu uz 14 rokov,ja mu sama poviem ved chod a tym a tym kamosom ,dlho ste sa nevideli...je super ze vsetci kamosi su skusni chalani,zodpovední a pracovití 😀 i ked pár z nich si rado uhne,ale neva 😀 aj moj ked vypije nie je agresivny,ale ako med vtedy 😒 😀
radsej mu dovolím ako keby mal piť potajomky ci chodiť sam po krcmach..

ale tiez od kedy mame svoje byvanie uz 12 rokov sme takí domasedi...ja som od 14 chodila na disko,zila burlivym zivotom a len nedavno som sa schladila 😀

mukky
5. dec 2009

nik tak ho prehovor 😎
mm kuka blby film 😖 ,kecame aj ,o chvilu ide spať,zajtra ma dennu

mukky
5. dec 2009

idem urobit mojkovi asi prazenicu,je hladný 😀 a bude umyvat okná a zehlit kopy tak ja sa musím o neho starať takto 😀

nikollette
5. dec 2009

Aj môj začal pozerať niečo na markíze, transformers 😝 kravina, pre mna...
aj môj je milý, ked je opitý, nikdy nie agresívny, ako píšeš vtedy je ako med 🙂