Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vinifera
5. dec 2009

Mna tu akurát čaká kopa na žehlenie. Ale nemám síl. Aspon keby malý spal. Ale ani náhodou 😠
Veď len kým som naložila pračku na pranie tak si stihol pustiť telku a ujedať aj so psom granule z misky. A to som sa ráno rozčuľovala, že mu babka dala kúsok makovníka 😠
Drahý je zas v pr....i. Tak sa tu tak akurát môže zavesiť na kľučku a všetkým to bude fuk 😒

Niki nič v zlom ale to Vás takto stále baví? Len spolu a spolu? My sme síce tiež extrém. Nie sme spolu takmer vôbec. No ale byť spolu stále - by ma asi trafil šľak. POsledný chalan ktorého som mala predtýmto bol taký. Furt mi bol za zadkom. Stále darčeky, kvety hovadiny..... Všade by ma vyvážal. Všade so mnou chodil.... Neuveriteľne mi tým liezol na nervy. Vydržala som to až 2,5 mesiaca...

Mukky môjho bývalého s ktorým som bola 6,5 roka som volala Mojko. A vlastne stále ho tak mám uloženého v telefóne. Nemažem ľudí ak sa s nimi napr rozídem alebo niečo podobné. Takže aktuálne mám aktuálneho drahého uložené podľa prezývky ako ho všetci volajú Birne (podľa priezviska Hruška) a bývalého Mojko 😉

vinifera
5. dec 2009

No tak si pokecám sama so sebou....

Ste ma namotali na nový kočík.... Hnusoby jednééé. Toto sa mi ľúbi. Len je to drahé jak celá svina dospelá. Tak som snorila aj po MMB. Ale som nevysnorila. 😖 To asi preto, že som kukala aj stoličku na papanie a cestovnú postieľku. 😀
Tak tu je aspon ten kočík:
http://deti.bazos.sk/inzerat/2668409/Moderny-sp...

nikollette
5. dec 2009

Ahoj Vini,...
som späť. okolo 21tej som si dala kupel, lahla k malému a zaspali sme.
Mm, kukal v obyvacke telku. No posledné dni sa malý vždy este o takomto čase zobudí, a je akože velice vyspatý. Tak som ho zobrala mm, nech sa snim pohraje 🙄 a ja som zapla este comp. A uz som sa tesila ako si pospím.

Vini, no my nie sme stále spolu, ved ráno sa nevídame, až každý den okolo 18tej ked dojde z roboty. Ide variť, a zasadneme spolu okolo 19-20tej. Podla toho kolko robí jedlo. No takže sa v podstate vídavame len večer, ked uz odpočívame ... robí aj v sobotu do 12tej... takže celý den sme spolu akurát v nedelu, čiže raz za týžden. Aj to nie v kuse. On zvykne byt na dvore robiť si niečo v aute, alebo on je v obyvacke, ja v inej izbe a tak. Ked si to tak vyzmem, vídame sa fakt málo, na to že spolu bývame 😅

Tak ked sa ideme zabávať tak len spolu. Ja by som nevedla ani zaspať keby on išiel niekam napríkald na disku bez omna, a on už duplom nie. Vie ako to chodí. Ešte aj ked sme spolu boli na diske, tak chlapi, chalani moc neriešili, a najradšej by ma tam neraz zablili. A preto bolo aj dosť konfliktov.
Takže na diski už moc nechodíme. Už ani neviem kedy sme napsoledy boli. Hádam aj 2roky dozadu 😒 😠
Ked zabaviť, tak len tak popíjať do podniku s partiou, ci este lepsiue na dome, chate, byte, kde sa všetci poznáme.

nikollette
5. dec 2009

Vini taký kočík chceš? Nie je zlý, ale ja by som už s tak velkými kolesami nechcela.

nikollette
5. dec 2009

A tvojmu nevadí že máš bývalého Mojko?
Môj by to neprežil 😀

6,5roka, no pekne. A prečo ste sa rozišli, ak to nie je tajné? Ked an tohoto sa len sťažuješ?
Keby nebol malý, nevrátila by si sa k nemu? 6,5roka, je predsa len 6,5 roka 😉

Ja si neviem predstaviť že by sme sa s mm rozisli, a by som ho videla s inou. Kokos 🤐

nikollette
5. dec 2009

Fuj, aké preklepy, keď to po sebe čítam 😠
som ešte rozospatá 😝

mukky
5. dec 2009

idem si uvarit kavičku,posutazit a kuk postu pre teba..
niki ty si cislo 😀 normal nocny vtak je z teba 😀

vini aj ja som sa chcela opytať ze co sa stalo ze ste sa rozišli ak sa da 😀

nikol myslis na sex?alebo ako?ved preco by sa clovek nemohol rozpravat s cudzím pohlavim,či? aj na diske trebars?myslís ze on sa v obchode nebaví s peknymi kockami,na to by som sa pozrela 😉,ale jasan ze miluje len teba 😵

zbožnujem byť vydata. je skvelé nájsť si tú pravu osobu, ktorú budem celý zvyšok života zlostiť a otravovat 😀
pred manželstvom majte oci otvorené, v manželstve ich potom trochu prižmurte.

nikollette
5. dec 2009

Mne sa chce tááák spať, len už čakám že mm každú chvílu donese malého.

mukky
5. dec 2009

ja som mala pred mm vazny vztah 2 roky...ale bol na mna velmi dobrý 😔 ale vazne...asi som potrebovala pevnu ruku 😒

mukky
5. dec 2009

a kde je maly?

mukky
5. dec 2009

niki a ty nevieš varit alebo nerada varís?
ja by som brala tak ako ty jest take fajnotky a nepriberať 😀

nikollette
5. dec 2009

Mukky, by si sa cudovala, aký je moj utaihnutý pred babami.
On nemá v mobile ani jednu babu, vsetko mužské pohalvie, alebo ked žena, tak mama, sesternica, teta, babka ci tak. On sa uplne zmenil, odkedy ma má. Ja som bola jeho prvá aj v sexe. A to sa mi priznal až po roku 😅
On sa už tak nevie baviť s babami, je strašne odmeraný. Aj k mojim kamoskam. Nevie byť taký vtieravý babám. Ale som si to aj ja všimla. Nevadí, pre mna lepsie. 😉
Nemyslím na sex. len priatel sa bojí, že co ak sa zamilujem do iného, alebo niečo.
Ze by ma najeký namotal, čo zbalil. (čo samozerjem je blbosť) aj ked je rpavda že si rada pozriem pekného chlapa, alebo poflirtujem. čo už somnou 😔 asi preto sa tak o mna bojí.
Rada namotavam chlapov.

nikollette
5. dec 2009

Napríkald, na jednej diskotéke, bol jedne chalan, pekný vymakaný, na úrovni, vonku mu stála paránda X6,...
a jak sme s kamoskou tancovali strasne na mna pozeral. A nesputil zo mna pohlad.
Tak som aj ja na neho pozerala, a zacali sme sa na seba usmievať. úplne zo mna nespustil oci, stáloe sa nám stretávali pohlady, .... dosel ku mne priatel, a ja som si ho otocila chrbtom k tomu chalanovi, aby som ja na neho videla, a dalej sme na seba zmurkali. A moj o tom ani nevedel. az ked si sadol, si vsimol ze ma moc ocumuje a stale stojí v mojej blizkosti s kamaratmi. Ale som mu povedala nech to nerieši.
proste ma to bavilo, len tak flirtovaťm nech sa chaln trosku namotáva 😀
a ver ci never, a týžden mi písal na nete, si ma nasiel 😅
a priatela to uplne nasralo, tak mu niečo škaredé napísal.
A na jednej inej diske tam bol zase, ale to už mm, s kamratom (taký mafoš) isli za ním na hajzel a "porozprávali" sa sním, a odvtedy na mna veru ani nekukol 😀 😝

Ja som taký agent, provokatér, a mm ma asi pozná, preto tak žiarli 😉

nikollette
5. dec 2009

Neznášam variť, a neznášam robiť domáce práce 😝
Malý kde je.. Hrá sa v obývacke s tatinom teraz.

nikollette
5. dec 2009

Dokonca na silvestri pred dvoma rokmim sme isli s kamaramti na jden byt k chalanovi okol 28rokokov mal, prvý krát v živote som ho videla. A veru páčil sa mi. Nabúchaný, pekný do tváre, sympoš... a boli tam aj nezadané baby, ale veru ja som sa mu zapáčila, aj ked som tam bola s mojím. A stale na mna kukal, a ked moj isiel fajcit alebo niečo hned si ku mne sadol, pýtakl číslo, dával komplimetny. A to som mu povedala, že ved je to kopec iných nezadaných báb. A o že nevadí, ty si najkrašia 😀 😀 😀
A este aj ked moj dosiel si nemohol vedla mna sadnut, lebo vedla mna sedel ten chalan. Ale mm to nejak neriešil bol pripitý a vedel že ved tam nemôžem nič vyviesť. Ked sme stáli a kecali viacerí na terase, hentem ma dokonca držal za zadok. A moj to nevidel. Ale bola to sranda pre mna. No pre mm asi nie. Vôbec som sa mu nevenovala celý večer. 😒 takáto viem ja byť 😔

nikollette
5. dec 2009

A ked sme chodili s mm, spolu asi tak pol roka, tak prvý pol rok, so, to nebrala až tak vážne, aj ked on áno.
Ani sme spolu nebývali ani nic.
Tak som toho povyvádzala dosť.
Som chodila s mojím, ale sme sa s kamoškou chodili zabávať este aj s inou partiou chalani fakt fešný, z dobrej partie, tak s nimi sme chodili žurovat na dom každý week.
A sjedným som sa dosť zblížila, (bolo aj niečo viac) a mala som ho aj celkom rada. Aj on mna.
Zurky s ním, výlety do Ba, prechádzky za ruku, chodli sme sa kupať v lete spolu atd, atd...
a to som mala mojho 😔

no potom som to s hetným ukoncial, so msi povedala, ze ostanem s týmto mojím.
A presiel rok, a mm to zistil, Prečítal si to z mojho denníka 😕
Tak uz sa nedalo zapierať. Ale odpustil mi. Este v ten den. 🙂

nikollette
5. dec 2009

Ty kokos, som tu rozpísala o sebe moje story 😀 😀 😀

mukky
5. dec 2009

niki si este mladucka,je ti odpustene 😀 😀
kolko mas rokov,som zabudla?hej poznám to...ja ako sa nehcem ze chvalit ale som tiez nemala nudzu o chalanov na diske,v bare a podobne..vzdy som sa o seba starala nejak,ličila sa,obliekala sa, hlavne som taká ukecana,radsej s chalanmi ako s babami si rozumiem..znesiem kritiku no proste taaak 😀 bola som mozno sexi,rada som nosila vystrihy,.. 😀
ale to vsetko pominulo...nadváha,ale neva...moj si so mnou uzil ajajajáj..ja som chodila kludne na kavicky,na disku,logo fogo a bez neho 😒 ,chudak ked na to spatne pozriem..ja by som taku babu uz davno nechala 😀 ,ale laska je asi laska,sme si sudeni i ked sme mali vselijake obdobia...
dnes by o mna nezakopol nikto 😀 ,len moj byvaly a mm 😀 vcera mi segra akurat tak pekne napisala ze on,ako mm by ta miloval aj keby si mala tonu,alebo bola ako nitka tenka..milá je 😀
moj byvalý,uz som s nim asi rok nechodila mi v den jeho svadby volal ze ak nechces,neozenim sa...stale veril na navrat a miloval ma ..
ja som mu povedala nech sa ození 😔

nikollette
5. dec 2009

No tak už asi chápete, prečo sa ma mm bojí púšať niekde samú 😎 😀 😀 😀 😅

nikollette
6. dec 2009

Mukky, jééj to je zlaté.
Ja by som povedala, neožen sa 😀 😅

nikollette
6. dec 2009

22rokov 😉 za 8dní 🙂

mukky
6. dec 2009

nikuš teda story riadna 😀
a babo ste planovali?ci? 😀
ani ja nemam rada vela vecí robit a mnohe z nas ale musime 😀
niki a jemu nevadi ze pride z roboty a este musi aj varit,alebo pratat?vies ze dokedy mu to vydrzi..a co jeho rodicia?myslis ze im to nevadilo?
ale ta ma teda riadne rad 😀 😀 no aj moj vela pomaha ved vies ale navarit mu rada navarim ...aj keby som to nezazila..drie na nas ....ved skus ho prekvapit a ked pride maj nieco navarene,vinko a ajajajjj,jaky bude strastny 😀
teda dennik si si pisala?to si mu mohla vsetko rovno povedať 😀

mukky
6. dec 2009

fiha tak malo?tééda ja by som asi v takom veku este nebola pripravena na materstvo...fakt neviem no..so, bola este decko a aj teras som este,o mna sa treba starat 😀
moj chcel dieta uz davno ja som odkladala...a v tehu taka zmena strasna...asi som toto potrebovala a pre toto zijem,pre dieta..
obdivujem vsetky mlade maminy...aj tu....aj segra ma 24 a 16 mesacnu....

nikollette
6. dec 2009

Hej písala, ale to sme vtedy este spolu nebývali. Ja som isla do skoly, a on ostal u nas doma. A vtedy to nasiel.
Hej plánovali, ja som chcela, tak suhlasil.
Jeho rodičom, to je podla mna jedno.
Jeh mama ma ma velmi rada, vždy dá za pravdu mne, ako jemu 😅
ona býva v BA. Je rozvedená s priatelovým otcom.
A otec mm, bývaju o pár domov dalej, a má priatelku uz asi 10rokov, 30ročnú 🙂 jeho ocino má 40.
takže náš malý má ako keby 30ročnú babku 😀 😀 😀

mukky
6. dec 2009

preco si chcela tak skoro babo?ved si este nezila...i ked dnes viem ze je to naj co ma v zivote stretlo...
ja som odisla z domu v 19 a tiez som nevedela varit,ale nastastie ma to zacalo bavit a robit radost ze to mojmu chuti
mladeho ocka ma 😀 😀 ,pritel je tak mlady ako ty?
je take blbe ze tak roky utekaju,mam z toho depky ☹ ,nechcem byt stara ☹
ale to je dobre ze tvoj robi a sa stara o vas a ti pomaha...ja som nevdacna taka a pritom mam mojmu za vela dakovat 🙄 😔

mukky
6. dec 2009

niki a maly je nadherny,tie modre ocka 😵

nikollette
6. dec 2009

No priatel má 23rokov. Jeho mal otec skoro. Preto je mladý dedo. 4Oročný. Jeho družka má 30, a majú 8ročného syna.
No ja som žila od 14tich a to teda poriadne. 😉 užívala som si 6rokov. a ešte si môžem, ved malý nie je prekážka v živote podla mna. že ísť občas niekam či tak 😉

nikollette
6. dec 2009

Dakujem velmi pekne. Ved tvoj takisto, to som už písala 😉

mukky
6. dec 2009

drobec je taký mix,nie?ale tusím sa na teba viac podobá

mukky
6. dec 2009

jasne ze to nie je prekazka,dieta nikdy nie je prekažka...
a nikdy nespominas rodicov tvojich..aspon sa mi zda...ty byvas v ds?