• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
ehm. KO systém.
Boli sme večer v TN. Takže malý spal prenho v divnom čase od 21 do 24. Takže keď sme došli o polnoci tak bol velice vybúvaný. Takže do 02,15 lozil po obývačke - lepšie povedané demoloval mi obývačku. Potom som ho ukecala a spal do 4 tej. No ale nestačí, že je maminka chorá aj tatiko je chorý a ten tak desne chrápal, škrípal zubami a kašľaľ, že by pri nom ani mrtvola nespala, že sa zobudil a zasa štrajkoval. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Horko ťažko spal do 6 tej. To už som ho nasraná zaniesla babke hore. A spala som aspon do 8 mej.
10. dec 2009 o 08:15  • Odpovedz
ahojte,
vini, chuda tebe asi sudicky do vienka dali ze NESPAT :unamused: .

baby chcem sa pytat bo co dr. ina odpoved. kedy mame ukonceny 4.mesiac ak sme 11.august? december / januar.uz mi hrabe a pobyt na materskej nici moju sedu koru mozgovu :grinning:
10. dec 2009 o 10:50  • Odpovedz
lenka, 11.decembra...
10. dec 2009 o 11:11  • Odpovedz
smali dik, bo v spolocnom termine jedne deti koncia v decembri ine v januar.alebo to od lokality zavisi :grinning:
10. dec 2009 o 11:22  • Odpovedz
v decembri lenka, ako pise smailinka .
ako sa vam dari kocky???

ze sa aj ozvete.

vini ty uz asi ani nevies spat, ved to nie je normalne, ja som sa rano nevedela zobudit, boli sme u kaarata vcera, prisli sme rano o 2, mm chudak je chory dnes z toho :grinning: :grinning: ale maka, treba :grinning:
10. dec 2009 o 11:39  • Odpovedz
Hlásim, že malého doobednajší spánok trval 45 min :confounded: :unamused: :angry:

Treba mi ísť na poštu a ešte na milion iných miest. Aspon, že tatiko nechal fajné autko doma. Inak by som sa na to zvysoka vy...a.

Ale ešte počkkám kým mama dovarí segedín :grinning:

Ženy aj vám deti vrieskajú keď ich dáte do postieľky? Ten môj chytá doslovné nervy!!! amok zúrivosť. A stále sa mi za ním lietať nechce. :pensive:
10. dec 2009 o 12:31  • Odpovedz
ahojte,
lenka kde si sa tulala?som akurat na teba myslela ze kde si..
ja mam od vcera trochu zvysenu teplotu,boli hlavicka a hrdlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hnes som si naordinovala kuru tak dufam to neprepukne dalej :rolling_eyes:
chlapi spia,mne sa nechce..
10. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz
mukky ked budes OK tak prosim ta hod nejake inspiracie na vianocne a novorocne menu aj pre drobcov. dik :wink:
10. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz
Ahojte, pred minutou sme vstali...
ideme sa napapať a tak...

potom nakuknem :wink:
10. dec 2009 o 13:58  • Odpovedz
malý spí už 10minut tak som tu :slight_smile:

mukky veru daj nejaký tip. čo by mohlo na štedrž večer papať 10mesačné bábo?
10. dec 2009 o 15:45  • Odpovedz
Nik tu nie je :confused: :confused: :confused:
10. dec 2009 o 16:31  • Odpovedz
Som tu. Šupla som malého k jeho krstným rodičom. Požehlila som si. Bola som v meste kúpiť tie detské poistky na zásuvky a vyvenčiť psa. Idem sa zvaliť pre telku a snád podriemem. Tak zúfalo by som spala až sa mi nedá :rolling_eyes: A večer ked bude zasa malý vystrájať tak budem total KO.
10. dec 2009 o 16:51  • Odpovedz
Vini, zvykneš venčiť? Dvor máte nie? Este sa ti cce aj venčiť :sweat_smile:
ja tú našu krpanu len vypustím, a ked zašteká chce ísť dnu.

Ja by som si tiež pospala. Keby som vedela že malý bude takto spať (ešte furt spí, od 15:30) mohla som si posapať sním.
10. dec 2009 o 16:55  • Odpovedz
Niki ja som rok a pol bývala na byte v podnájme. Je síce pravda, že prvého pol roka chodili so mnu do práce (autobazár - mali veľký výbeh na 12 hod - len keď boli väčší už bol s tým problém tak potom bývali doma) Takže som ich chodila ráno a večer venčiť. Vyčúrať sa vyčúrajú aj na dvore. Ale veľkú potrebu tam moc robiť nechcú. Radšej na vodítku a prebehnúť sa po dedine:slight_smile: Má to svoje za aj proti. Ja len, že sú zvyknutý na venčenie lebo to boli v podstate bytové psi. :slight_smile:

Nikto mi tu neodpovedal, že ako reagujú vaše deti keď ich dáte do postieľky. Lebo u nás je to horor. :angry:
10. dec 2009 o 17:00  • Odpovedz
My ho tam nedávame vôbec :wink:
10. dec 2009 o 17:02  • Odpovedz
vini, postieľka je to, kam dávam všetky veci okrem malého?????

inak, ahojte :grinning:
10. dec 2009 o 17:10  • Odpovedz
Smaili asi tak :grinning:
ale od vianoc sa chystam pomaly ho tam začať dávať, na vianoce dostane nové paplóny, a návlečky macko pooh, tak sa mu tam bude snád dobre spinkať :sweat_smile: :wink:
10. dec 2009 o 19:21  • Odpovedz
**Vini
nas tam buva od narodenia ale je spojena s nasou postelou zabranu sme dali prec tak ho mozem aj hladkat v noci a ked bude dobre buvkat tak zabranu dame naspat a hadam bude dobre! :wink:
10. dec 2009 o 19:39  • Odpovedz
Zuzi, kočík máme objednaný :wink:
Má doraziť kuriérom 21.12. To bude darček na Vianoce :slight_smile:
este aj autosedacku objednávam. Takú do 18kg. Nechcem do 36kg, lebo ta neni polohovatelná. Vsak potom kupime znova, keď vyrastie, nie? že vraj tak je to lepsie, a pohodlnejsie pre bábo.
10. dec 2009 o 19:57  • Odpovedz
ahojte,

niki super, aku farbu??tu ciernu?

vini nas maly spava v postielke odjakziva a dobre, niekedy , ked bol mensi mal nalady a vymyslal, ale v podstate tam spava, polozime a odchod a spi, niekedy zaspava dlhsie, niekedy okamzite, ako kedy.

Tie autosedacky do 18kg su vraj bezpecnejsie, tie co su rovno do 36 vraj nemaju nieco co maju mat. niekde v nejakej teme som to citala, to rozoberali.

vini spis???ci bdies este stale?
10. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz
Hej čierny :wink:
10. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz
Ja som skôr myslela postieľku cez den - ako ohrádku. Ked proste potrebujem ožehliť alebo tak. Lebo ked je "navoľno" tak to je bez šance. Sa mi štverá hore žehliacou doskou a škube kábel.
Ale aj tak Ďakujem za odpovede.
Spával v postieľke asi do 7 mesiacov. Ked sa budil 2-3 krát za noc. Teraz ked spávať nechce sa mi ho tam nechce stále dávať a vyberať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2009 o 21:36  • Odpovedz
Do ohrádky ho občas dám. Ale nevdrží tam zase nejak dlho :unamused:
10. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz
Kočky pošlite ešte raz link na ten Váš kočík...
10. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6549597

vini, naživo je krajší. Preto som sa pren rozhodla. že som si ho mohla na živo vyskúšať. A zdal sa mi pevný kvalitný, a zároven lahucky, a super skladatelný. Má madlo aj pre menise detičky, aj nánožník v cene :wink:
Dá sa skoro do lahu, nie uplne ale skoro. To málo golfáčov ide úplne do lahu. lahko ovládatelný. otocne kolieska a tak :wink:
10. dec 2009 o 21:47  • Odpovedz
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6549605

Tu je aj v modrej.. Je aj v iných farbách, keďže čierna teba moc neoslovila :wink:
10. dec 2009 o 21:48  • Odpovedz
http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=274

to je niečo takéto. A nemá to nánožník?

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5602843

Mna aj tak berie tento....
10. dec 2009 o 21:50  • Odpovedz
My máme terajši kočík šporťák s dosť velkými kolesami, a je to trojkolka.
Takže uz som jednoznacne chcela zmenu, čiže nie trojlkolku, a chcela som s malými kolesami. Vsade sa sním zmestím. Nie ako s tým naším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Je to strašne šikovné. A farbu preto takú, nakolko teraz máme živú, zelenú, už som chcela tmavú. Ale tento kočík je aj ako trojlkoka. Mozno sa niekmu viac páči. Je aj lacnejší tuším.Tu je:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6547940
10. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz
Hej niečo také. Ale Bertoni majú onicom veci podla mna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my odtial máme pár vecí, a už radšej nie vdaka.
Ja by som cez net sa bála objednať iba podľa výzoru. Preto že som videla henten na živo, preto som ho objednala.
10. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz
Vini ved ale to más potom šporťák, nie?
A sporták predpokladám že mas ku kociku? či...?
My máme hlboky, sporták, a tak som chela teraz golfáč. Ked bude malý vacsí, aj tak neobsedí v kociku,a tento lahucky sa mi bude lahsie vlaciť :wink:
10. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.