Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
11. dec 2009

Nie este má soplíky. Teplotky nie, ani mrztuý nie je.
No aj ja chcem taký co má v strede zips. Ja neviem ja som chcela z hlohovca.
Teraz skusam z ČR. uvidíme či tam bude čierny.

nikollette
11. dec 2009

Ale že by mal malý 3 poobedné spánky?
On vstane okolo 12-13tej, potom spí okolo 15tej, potom okolo 18tej ... a potom by už mal ísť nočný spánok, nie?

zuzka1.
11. dec 2009

ja som nasla tu pani na mmb, id neviem, ale myslim, ze oni by mali, z CR pride do 10 najskor.

nikollette
11. dec 2009

T pani mi písala že z cr ked to posle kurierom v jededen, na druhý den to tu mám.
A postovne víde (ako kurier) iba 12eur 😉

vinifera
11. dec 2009

Unavená jak pes po celodennom behu sa dívam na chrbát svojho dieťaťa kde má napísané LITTLE MONSTER - svatá pravda...

vinifera
11. dec 2009

Otvoril si komodu a všetky moje nohavičky vyhadzuje po obývačke....

nikollette
11. dec 2009

My máme litlle monster podbradníky 😅

nikollette
11. dec 2009

Zuzi, chcela som sa opýtať, a na to madlo, dá sa pripnuť tá latka co má bábo medzi nohami. Vies aby sa spod madla nevyšmykol. A aby som ho nemusela pripútať. Vies na co myslím?

nikollette
11. dec 2009

Zuzi, akurát pozerám že objednám aj ja z tej trnavy nakoniec. Alebo pojdeme osobne kúpiť.
Inak kolko ste platili za kuriera, či už bol v cene kočíka?

nikollette
11. dec 2009

Zuzi píšem tým čo predávajú z tej TT, a v čiernej nemajúúúúúúúúúúú 😠 😠 😠 😢
mna uz porazí...

nikollette
11. dec 2009

Mozni pojdeme kuk do Ba zajtra.. este uvidíme.. ale je to bieda s tou čiernou farbou ☹
všade totálne vypredané. Ani na centrálnych skladoch nemajú 😖

nikollette
11. dec 2009

Zuzi tou látkou medzi nohami, som myslela niečo takéto ako majú moonky.
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

nikollette
11. dec 2009

Zasa vediem monológy 🙄
idem spať...

dobrú

vinifera
11. dec 2009

Zaspal. 😎

nikollette
12. dec 2009

Maly spi uz od deviatej. Wau.. A vyzera to ze uz spinka nocny spanok. Hlavne ze ja este internetujem z postele z mobilu. Sa mi tazko zaspava tak som sem este nakukla.

vinifera
12. dec 2009

Bré ráno. Tak to dieťa zaspalo 23.30 a o 7 mej bol hore 😕 🙄 A to ani nehovorím o nočnom kojení.

nikollette
12. dec 2009

Vini pekne...
moj vstal okolo 13tej 😅

jaká prázdnota tu je 😕

vinifera
12. dec 2009

No dnes tu zdochol pes...

Idem ku švagrinej zaplatiť nejaký tovar. Lebo mám doma peniaze a to nie je bezpečné. Potom mám tendenciu ich mínať ako keby boli moje 😀 No a kedže stále nemám doma tú tlačiaren na peniaze tak sa to potom ťažko vracia🙂

Potom skočím do tesca. Potrebujem niečo na vianočný strom. Dnes sme ho doniesli z povala. Navešali gule a žiarovky a potom som prišla na to že viac toho nemám. Tak idem dokúpiť. Najhoršie aj tak bolo vymyslieť kam ten strom postavíme kedze malý sa teraz o všetko snaži postaviť a všetko si stiahnuť na hlavu. No ale vymysleli sme. 😉

Niki a to ten kočík čo kupuješ bol v modrom? Mne sa zdalo, že to bola iná značka.... Veľmi sa mi páči ten chipolino futura. Už som aj písala kočkam tu na koníku čo ho majú ako sú sním spokojné. No ale ešte neprišla odpoveď☹ Nevidela som ho naživo tak sa bojím ho len tak kúpiť. Obzvlášť ked stoja okolo 200 Euro...

mukky
12. dec 2009

ahojte,
my sme asi pred hodkou a pol vstali s drobcom,po 4 hodinkach spanku 😀 a nejaky skraiatok zatial doma navaril bryndzové halušky 😀
teraz sa pekne sám hraje s vláčikom postielke a s hrackami,tak si asi pojdem uvariť malu kavičku..
a vy co ste dnes robili,a čo ste varili?

nikollette
12. dec 2009

Vini, aj ten co máme my je v roznych farbách. Co myslíš ze sa vyrába len v ciernej? 😅

MY sme tiež v tescu nakupovali vianočné ozdoby, boli tam super ceny. A nakupili sme toho za 4 igelitky 😀 😀
Budeme mať tyrkysovo - červený stromček 😉

So msa zabudla pochváliť. Malý dnes spravil prvé kroky sám. Síce iba dva, ale predsa. Na tretí už spadol 😅
Bolo to také zlaté 🙂

vinifera
12. dec 2009

Niki viem, že sa robia vo viacerých farbách. Len ty si vtedy uvažovala nad dvoma typmi kočíkov. A ten jeden bol v takej krásnej modrej. Sa mi páčil. Len mne sa zdá, že to bol ten druhý a nie tento mark.... Chápeš. Sme ti písali ktorý typ sa páči nám ... A ja že tento a tento ale v modrej farbe.

Tyrkysovo červený . Zaujímavé. Pošli fotku.

nikollette
12. dec 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6549605

ale ilustr. foto, predsa nie je ako v reále. Naživo je predsa len naživo 😉

vinifera
12. dec 2009

Hmm tak to bol asi fakt ten druhý typ. Nechce sa mi to listovať. To bola taká krikľavá modrá. Až do tyrkysova. Si vtedy písala, že nechceš už taký krikľavý, že teraz máte taký. Že skôr čierny. Tento mark je fakt najkrajší v čiernom. Možno aj ja pri nom skončím🙂

nikollette
12. dec 2009

Hej na ilustrácii to mohlo vyzerať kriklavo. Potom som pozrela reálne foto, niekde som to nasal na nete na predajni a úplne iná farba. To sa nedá posudzovať podla tých ilustračných foto som zistila.

vinifera
12. dec 2009

Našla som to na strane 304🙂))

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5558936

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7263385

Ten viper mi ostal v hlave. Vedela som, že to bola nejaká krikľavá farba. 🙂

nikollette
12. dec 2009

neviem spať 🙄

nikollette
12. dec 2009

Zuzi zase mám chrobáka v hlave. že ked to nemá tu látku medzi nohami ako moon co so dala link, tak neviem, neviem... 😒

nikollette
13. dec 2009

mukky konečne si tu 🙂
malý je chutný 😵

mukky
13. dec 2009

nikol 😀
dik ale ma taku smiesnu bundu velku na sebe,lebo bola kosa 😀
som v mojej teme....

nikollette
13. dec 2009

si ma nakazila nespavosťou 😅