• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
a žerem a žerem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
super na noc ....
13. dec 2009 o 02:26  • Odpovedz
a čo fajne?? :grinning:
prestan ma provokovať :rolling_eyes: ja som naposledy jedla o 17.30 bryndzove halusky :rolling_eyes: a som hladna ako vlk :rolling_eyes: a este ked recepty davam...super mi je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. dec 2009 o 03:10  • Odpovedz
dobre ranko

ja len na skok lebo akosi nestiham.marekove zuby a moja rehabka nem dobra kombinacia.inac uz mame 1 zub a dalsi sa tlaci.kedze marek hryzatka total ignoruje tak zuzla moj palec.
13. dec 2009 o 08:24  • Odpovedz
ahoj leni,tak nech je čím skor dobre..
ja som zalahla po 5 hodke a drobec sa nejak budil asi pol hodku nadranom tak este dospava,mne už sa nechce...som bola uz hore od 7,ako sa budí malý on on spí :confused: :grinning:
ide telenovela s diegom,aspon si kuknem :grinning:
13. dec 2009 o 08:29  • Odpovedz
dobre ranko,

ja sm mala vcera nabity den, dnes tiez, idem varit medajlonky diviacie s brusnicovo- smotanovou omackou, knedla, polievka nedelna a tiez aj kura pecene a ryza-. svagrina neje divinu.

Poobede ideme do nemocky za starkou mm, potom k neteri gratulovat jej, ma meninky dnes.

NIki podla mna to tam ani nechyba, lebo ked maleho priputas, tak to staci a nema ako vyklznut.

Lenka aku mas rehabku??

Vini viper sme riesili aj my s nikou, ale potom co tento babypoint aj videla, tak bolo rozhodnute.

Krpitko moja kde si??ved ste uz domka, ci??

a ozaj, nam dnes vecer prinesie Jezisko stromcek a aj my mame tyrkysovy, ale so striebornou a tiez ozdoby lacno z tesca :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2009 o 08:57  • Odpovedz
Zuzka veď to bolo vytiahnuté z nikinho príspevku:slight_smile: Lebo som si pamatala, že hodila do pléna niečo krikľavo modré a nevedela som si spomenúť čo to bolo. Tak som listovala a listovala:slight_smile: Mne osobne sa páči to Chipolino Futura.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5602843

Malý zaspal o 23:45. Ja už fakt neviem ako ho donútiť aby šiel spať skôr. A to mal len jeden denný spánok. Od 12 do 14.35. Inak nič.

Idem to tu obhádzať. Mala by som aj ten strom dokončiť.
13. dec 2009 o 10:03  • Odpovedz
Vini, vy už máte postavený stromček??? :sweat_smile:

Zuzi, ja som sa ale tesila ze ho nebudem musieť pripútať, že tam bude ta latka medzi nožičkami :frowning2:
tak uvidíme... snad ho do vianoc už kupime :grinning:

ideme dnes asi do Ba a potom k nasim do senca. Takže budem abstinovať.

Majte pekný dník
13. dec 2009 o 11:57  • Odpovedz
Stromček máme preto, že včera bol drahý doma a malý bol u svokry. Tak sme sa činili. Robiť ho pri nom by bolo veľmi náročné. Tak sme to stihli ked malý nebol doma.

Toto je presne 9998mi príspevok. Kto napíše 10 000? :slight_smile:
13. dec 2009 o 13:50  • Odpovedz
ja
13. dec 2009 o 13:53  • Odpovedz
a este ja
13. dec 2009 o 13:53  • Odpovedz
tak idem ked nikde nikoho,drobec spi,idem si čitať
13. dec 2009 o 14:09  • Odpovedz
my ideme robit preto skor, kedze si myslim ze malemu sa bude pacit a bude to chapat inak ako minuly rok .

Krpito etse rekreujes???

uz mame tolko?? :confused:
13. dec 2009 o 14:16  • Odpovedz
Mukky gratulujem vyhrala si to! 10 000 príspevok. :wink: Hmm aký paradox. V "netabuľkovej" téme prísne tabuľková mamina:slight_smile:))

Presne ako život. Plný paradoxov.

Vianočnú metlu už máme hotovú. Veľmi pekný môžem sa pochváliť. :sunglasses:
13. dec 2009 o 15:48  • Odpovedz
Ahojte..

No dnes sme boli v Ba v Avione, a nasi kupili malému ten kočík babypoint mark 09.Síce bol o niečo drahší ako na nete, ale neva :slight_smile: Bude to mať od nich na vianoce :wink:
Fajnovo v čiernej, jupíííí :grinning:

Dnes som videla v avione tú babu, co zakladala tému "maminky z čoho existujete"
velice tam asi nakupovali. Hlavne že druhe dieťa má odložené u matky :pensive:
13. dec 2009 o 19:10  • Odpovedz
Aj u vás dnes snežilo?
13. dec 2009 o 19:43  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
zuzka1. nečítaš asi zodpovedne :stuck_out_tongue_closed_eyes: som hlásila príchod :slight_smile: Dnes od rána kmitám, som rozbitá ako cigánska hračka (ako by povedala vini), ruky vyťahané až po zem (tiež by povedala vini), bolia ma kríže a celý človek. Idem do sprchy a pozreť SS.

Nikol, Ty si nejako začala ponocovať :grinning:, dobiehaš mukky :slight_smile: U nás kosa, ale nesnežilo :confounded:

Vini, som rada že ste už na 50 % fit, či ?
13. dec 2009 o 20:03  • Odpovedz
No začínam. A potom neskoro vstávam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aj tu je kosa, už taká pravá zimná, vianočná :slight_smile:
13. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz
Ahoj Krpitko:slight_smile:
Tak u nás už fungujeme naplno. Perfektne mi zabrali antibiotiká. Tak som rada. Malý mal ale nejaké baktérie v moči. :confounded: Tak ideme ešte cikať do sáčku a poslať to na ďalšie testy. Tatiko sa už tiež lieči tak hádam to bude všetko OK. Malého som dokúpala. Ešte si tu lozí hore dole a snaží sa zdemolovať obývačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ty ako?
13. dec 2009 o 22:35  • Odpovedz
No malý okúpkaný zaspinkal.
Kde ste baby? Aký ste mali week? :slight_smile:
13. dec 2009 o 22:59  • Odpovedz
To už je tolko hodín :confused:
Ja idem akurát večerať :fearful:
13. dec 2009 o 23:14  • Odpovedz
Niki ja som večerala o ôsmej. A ešte som teraz zožrala mandarínku. Teraz dlávim margotku....Malý spať nechce.
13. dec 2009 o 23:33  • Odpovedz
A čo teraz robí malý? Ked este nehajá :sweat_smile:
No ja som zjedla teraz dva obrovksé čerstvé chleby, sunka, syr, paradajky..
prec tým polovicu milka čoklády. teraz tlačím banán. :rolling_eyes:
radšej keby som už spala :confused: :sweat_smile:
13. dec 2009 o 23:37  • Odpovedz
Vini, čo ešte uvažuješ o kočíku? :slight_smile:
ja už budem konečne kludne spať :grinning: :dizzy_face:
13. dec 2009 o 23:57  • Odpovedz
ostala som tu sama :unamused: :fearful:
14. dec 2009 o 00:08  • Odpovedz
Áno stále uvažujem o kočíku. Ste ma nakazili:confused:

No a neviem čo som komu spravila ale malý zaspal až o pol jednej. O 7.45 začal starý tatko ziapať medzi dverami. Že či mám doma malého. A kde mám starého..... Zastrelila by som ho keby sa dalo. Lebo šak malý sa samozrejme zobudil. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. dec 2009 o 08:18  • Odpovedz
Dobré ráno :slight_smile:

Ja som po týždennom ničnerobení včera kmitala celý deň a tak ma všetko bolí, ale hlavne kríže, asi som nachladla pri umývaní okna, kuchynská linka ako nová :grinning: kuchyňa kompletne čistá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Som sa na Vás tešila, bola by som zavesená na internete celý čas, ale to by mm už asi neprežil :frowning2: Dnes idem ešte po nákupoch :wink:
14. dec 2009 o 08:38  • Odpovedz
Bré zimné ránko...

Vini, tak uvažuje uvažuj, potom daj vedieť pre ktorý si sa nakoniec rozhodla. :wink:
Krpi, vezmi ma so sebou :grinning:

v tejto predvianočnej atmosfére mám nejaký zvýšený apetít na nákupy :grinning: :grinning: :grinning:
my ideme na celodenné vianocne nákupy bez malého, sobotu a nedelu :slight_smile: :sunglasses:
14. dec 2009 o 13:04  • Odpovedz
Ahojte, hlasim prichod od kadernicky, treba upratovat, maly sa hra v postielke, som zvedava ci zaspi a ucit sa musim hlavne na piatok, nech mam pokoj cez sviatky s ucenim.

Krpi citala, len si sa uz neozvala, tak som myslela, ze este oddychujes a ty makas jak besna.
NIki tak uz mas pokoj, kocik kupeny, mozes sa sustredit na ine :slight_smile:

vini voje dieta nema chybu, energie ako mama, co by si chcela :grinning:
14. dec 2009 o 13:44  • Odpovedz
Zuzi hej, môžem sa sústrediť na ostatné darčeky :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 13:48  • Odpovedz
No malý hajá...
idem papať prvý krát dnes.. ak nerátam nočné jedlo, čo už bolo tiež v podstate dnes :sweat_smile:
14. dec 2009 o 13:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.