Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
13. dec 2009

a žerem a žerem... 😝
super na noc ....

mukky
13. dec 2009

a čo fajne?? 😀
prestan ma provokovať 🙄 ja som naposledy jedla o 17.30 bryndzove halusky 🙄 a som hladna ako vlk 🙄 a este ked recepty davam...super mi je 😝 😀

lenka_66
13. dec 2009

dobre ranko

ja len na skok lebo akosi nestiham.marekove zuby a moja rehabka nem dobra kombinacia.inac uz mame 1 zub a dalsi sa tlaci.kedze marek hryzatka total ignoruje tak zuzla moj palec.

mukky
13. dec 2009

ahoj leni,tak nech je čím skor dobre..
ja som zalahla po 5 hodke a drobec sa nejak budil asi pol hodku nadranom tak este dospava,mne už sa nechce...som bola uz hore od 7,ako sa budí malý on on spí 😕 😀
ide telenovela s diegom,aspon si kuknem 😀

zuzka1.
13. dec 2009

dobre ranko,

ja sm mala vcera nabity den, dnes tiez, idem varit medajlonky diviacie s brusnicovo- smotanovou omackou, knedla, polievka nedelna a tiez aj kura pecene a ryza-. svagrina neje divinu.

Poobede ideme do nemocky za starkou mm, potom k neteri gratulovat jej, ma meninky dnes.

NIki podla mna to tam ani nechyba, lebo ked maleho priputas, tak to staci a nema ako vyklznut.

Lenka aku mas rehabku??

Vini viper sme riesili aj my s nikou, ale potom co tento babypoint aj videla, tak bolo rozhodnute.

Krpitko moja kde si??ved ste uz domka, ci??

a ozaj, nam dnes vecer prinesie Jezisko stromcek a aj my mame tyrkysovy, ale so striebornou a tiez ozdoby lacno z tesca 😀 😀 😀

vinifera
13. dec 2009

Zuzka veď to bolo vytiahnuté z nikinho príspevku🙂 Lebo som si pamatala, že hodila do pléna niečo krikľavo modré a nevedela som si spomenúť čo to bolo. Tak som listovala a listovala🙂 Mne osobne sa páči to Chipolino Futura.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5602843

Malý zaspal o 23:45. Ja už fakt neviem ako ho donútiť aby šiel spať skôr. A to mal len jeden denný spánok. Od 12 do 14.35. Inak nič.

Idem to tu obhádzať. Mala by som aj ten strom dokončiť.

nikollette
13. dec 2009

Vini, vy už máte postavený stromček??? 😅

Zuzi, ja som sa ale tesila ze ho nebudem musieť pripútať, že tam bude ta latka medzi nožičkami ☹
tak uvidíme... snad ho do vianoc už kupime 😀

ideme dnes asi do Ba a potom k nasim do senca. Takže budem abstinovať.

Majte pekný dník

vinifera
13. dec 2009

Stromček máme preto, že včera bol drahý doma a malý bol u svokry. Tak sme sa činili. Robiť ho pri nom by bolo veľmi náročné. Tak sme to stihli ked malý nebol doma.

Toto je presne 9998mi príspevok. Kto napíše 10 000? 🙂

mukky
13. dec 2009

ja

mukky
13. dec 2009

a este ja

mukky
13. dec 2009

tak idem ked nikde nikoho,drobec spi,idem si čitať

zuzka1.
13. dec 2009

my ideme robit preto skor, kedze si myslim ze malemu sa bude pacit a bude to chapat inak ako minuly rok .

Krpito etse rekreujes???

uz mame tolko?? 😕

vinifera
13. dec 2009

Mukky gratulujem vyhrala si to! 10 000 príspevok. 😉 Hmm aký paradox. V "netabuľkovej" téme prísne tabuľková mamina🙂))

Presne ako život. Plný paradoxov.

Vianočnú metlu už máme hotovú. Veľmi pekný môžem sa pochváliť. 😎

nikollette
13. dec 2009

Ahojte..

No dnes sme boli v Ba v Avione, a nasi kupili malému ten kočík babypoint mark 09.Síce bol o niečo drahší ako na nete, ale neva 🙂 Bude to mať od nich na vianoce 😉
Fajnovo v čiernej, jupíííí 😀

Dnes som videla v avione tú babu, co zakladala tému "maminky z čoho existujete"
velice tam asi nakupovali. Hlavne že druhe dieťa má odložené u matky 😔

nikollette
13. dec 2009

Aj u vás dnes snežilo?

krpito
13. dec 2009

ahojte 🙂
zuzka1. nečítaš asi zodpovedne 😝 som hlásila príchod 🙂 Dnes od rána kmitám, som rozbitá ako cigánska hračka (ako by povedala vini), ruky vyťahané až po zem (tiež by povedala vini), bolia ma kríže a celý človek. Idem do sprchy a pozreť SS.

Nikol, Ty si nejako začala ponocovať 😀, dobiehaš mukky 🙂 U nás kosa, ale nesnežilo 😖

Vini, som rada že ste už na 50 % fit, či ?

nikollette
13. dec 2009

No začínam. A potom neskoro vstávam. 😝
Aj tu je kosa, už taká pravá zimná, vianočná 🙂

vinifera
13. dec 2009

Ahoj Krpitko🙂
Tak u nás už fungujeme naplno. Perfektne mi zabrali antibiotiká. Tak som rada. Malý mal ale nejaké baktérie v moči. 😖 Tak ideme ešte cikať do sáčku a poslať to na ďalšie testy. Tatiko sa už tiež lieči tak hádam to bude všetko OK. Malého som dokúpala. Ešte si tu lozí hore dole a snaží sa zdemolovať obývačku 😝
A ty ako?

nikollette
13. dec 2009

No malý okúpkaný zaspinkal.
Kde ste baby? Aký ste mali week? 🙂

nikollette
13. dec 2009

To už je tolko hodín 😕
Ja idem akurát večerať 😨

vinifera
13. dec 2009

Niki ja som večerala o ôsmej. A ešte som teraz zožrala mandarínku. Teraz dlávim margotku....Malý spať nechce.

nikollette
13. dec 2009

A čo teraz robí malý? Ked este nehajá 😅
No ja som zjedla teraz dva obrovksé čerstvé chleby, sunka, syr, paradajky..
prec tým polovicu milka čoklády. teraz tlačím banán. 🙄
radšej keby som už spala 😕 😅

nikollette
13. dec 2009

Vini, čo ešte uvažuješ o kočíku? 🙂
ja už budem konečne kludne spať 😀 😵

nikollette
13. dec 2009

ostala som tu sama 😒 😨

vinifera
14. dec 2009

Áno stále uvažujem o kočíku. Ste ma nakazili😕

No a neviem čo som komu spravila ale malý zaspal až o pol jednej. O 7.45 začal starý tatko ziapať medzi dverami. Že či mám doma malého. A kde mám starého..... Zastrelila by som ho keby sa dalo. Lebo šak malý sa samozrejme zobudil. 🙄 🙄 🙄

krpito
14. dec 2009

Dobré ráno 🙂

Ja som po týždennom ničnerobení včera kmitala celý deň a tak ma všetko bolí, ale hlavne kríže, asi som nachladla pri umývaní okna, kuchynská linka ako nová 😀 kuchyňa kompletne čistá 😝

Som sa na Vás tešila, bola by som zavesená na internete celý čas, ale to by mm už asi neprežil ☹ Dnes idem ešte po nákupoch 😉

nikollette
14. dec 2009

Bré zimné ránko...

Vini, tak uvažuje uvažuj, potom daj vedieť pre ktorý si sa nakoniec rozhodla. 😉
Krpi, vezmi ma so sebou 😀

v tejto predvianočnej atmosfére mám nejaký zvýšený apetít na nákupy 😀 😀 😀
my ideme na celodenné vianocne nákupy bez malého, sobotu a nedelu 🙂 😎

zuzka1.
14. dec 2009

Ahojte, hlasim prichod od kadernicky, treba upratovat, maly sa hra v postielke, som zvedava ci zaspi a ucit sa musim hlavne na piatok, nech mam pokoj cez sviatky s ucenim.

Krpi citala, len si sa uz neozvala, tak som myslela, ze este oddychujes a ty makas jak besna.
NIki tak uz mas pokoj, kocik kupeny, mozes sa sustredit na ine 🙂

vini voje dieta nema chybu, energie ako mama, co by si chcela 😀

nikollette
14. dec 2009

Zuzi hej, môžem sa sústrediť na ostatné darčeky 😀 😀 😀

nikollette
14. dec 2009

No malý hajá...
idem papať prvý krát dnes.. ak nerátam nočné jedlo, čo už bolo tiež v podstate dnes 😅