• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
niki mas to tazke :grinning: :grinning: :grinning:

ja cakam a cakam kym zaspi a hor sa do ucenia IS a IT :angry:
14. dec 2009 o 14:02  • Odpovedz
Informačné systémy a informačné technologie?
14. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz
vini :wink: ides za mna, ci???

inak som zabudla poveadat, ze maly od samej radosti skoro zhodil stromcek, gule nerozbitne, po pripade zdvihnem naspat a kapor je najlepsia hracka dnessss :grinning: :grinning: teda kapre, ale len do vecera, potom ich mm odstani :grinning:
14. dec 2009 o 14:46  • Odpovedz
Baby vy už máte tak skoro stromček?
14. dec 2009 o 14:47  • Odpovedz
Mne sa chce strašne spať :pensive:
14. dec 2009 o 14:51  • Odpovedz
Moja mama má stromček už vyše týždna. Ja som ho robila cez víkend lebo malý bol preč a starý bol doma. Nezvyčajný kombinácia tak som ju musela využiť.

Zuzka nieeee. Ja už mám z tohto skúšky vdakabohu za sebou.

Dnes som sa vybláznila doobeda kým malý spal v kúpelke. Teda skôr taká práčovna so skladom. Kúpelku ako kúpelku využívame na poschodí. Tak som to tam dávala na poriadok. Už to bolo fakt urgentné. No ale som doobeda nespala. Ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Záhadou mi je, že malý spáva doobeda dole tak 90 min. A u maminy hore dnes spal 3 hodiny!!!! Asi ma fakt dole u mna vadí žiarenie z PC a TV.
14. dec 2009 o 14:51  • Odpovedz
A to som si myslela že mi staviame stromček skoro, ked sme ho postavili cca 3-4 dni pred Vianocami.
lebo väčšina ludí čo poznám stavajú v ten den, alebo den pred Vianocami.
14. dec 2009 o 14:54  • Odpovedz
pre boha!!!!!!!
oprava mi - my... to ako som mohla napísať :confused: :confused: :confused: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2009 o 14:55  • Odpovedz
Podľa mna je to veľa stresu naraz. Aj štedrovečernú večeru chystať. A všetky tie prípravy okolo....Stromček sa dá postaviť aj skôr a nepokazí sa ako napr. rezen. :grinning: :grinning: Tak si také veci robíme vopred a potom je to také kľudnejšie.

Kamoška to všetko robia v jeden den a vlasy si z toho z hlavy trhá. Min. sa nasrala a prežila Vianoce s drahým v Tatrách na predlženom víkende. Povedala, že také pekné vVianoce už dlho neboli. Pohoda a kľud. A všetko jej až na stôl doniesli. S ničím sa nestresovala a dobre si oddýchla.
14. dec 2009 o 14:58  • Odpovedz
:confused:
Hmmm nikde nikto. Asi všetky umývajú okná na Vianoce :grinning:
14. dec 2009 o 19:44  • Odpovedz
niki si tu???

potrebuje nieco ohladom mobilneho telefonu
14. dec 2009 o 20:23  • Odpovedz
Teraz som sem zasadala. Kúpala som malého a papal.
Co by si potrebovala vedieť? :slight_smile:
14. dec 2009 o 20:32  • Odpovedz
ci ma a za kolko telefon Samsung L310 biely, alebo fialovy
alebo potom Nokia 6600 fold fialovu???
14. dec 2009 o 20:35  • Odpovedz
6600 nemá to viem, nakolko aj ja som ho raz chcela.
Tak ale ja uz mám pol roka nokiu E71 white. a som max spokojná. A to ja som menila telefony ako ponožky :sweat_smile:
http://mobilepakistan.files.wordpress.com/2008/06/nokia-e71-01.jpg

to je moj :wink:

a ten druhý opýtam sa ho, ale teraz pred vianocami má dosť vypredané telefony. Každý den predá cca 3kusy.
14. dec 2009 o 20:38  • Odpovedz
taky nechcem s tou klavesnicou, som ho nasla na jednej stranke, len osm chela vediet ci ho nema on.

kedy budes vediet o tej 6660
14. dec 2009 o 20:39  • Odpovedz
Nemá ho v žiadnej farbe :frowning2: ten samsung..

tu nokiu má iba 6600, ale nie fold ale iba slide.
14. dec 2009 o 20:44  • Odpovedz
Ja som ho asi pred pol rokom ten fold zhánala, tiež... si to pamatám.. a nikde som ho nevedela dostať.
tal som skončila pri mojej E71, a som rada :slight_smile:
14. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz
ja som ho nasla na jednej stranke, zajtra mm zisti ci ho nema kamarat v jednej zalozni a ak nie, objednavam z tade. cena je tam nejakych 160E tusim
14. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz
Tak neni až taký drahý, dá sa :wink:
inak je pekný :slight_smile:
14. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz
neni drahy, kamoske som ho videla a chcem hooooo :grinning: :grinning: zajtra to doriesim a aj parfem si objednam, 3 su mi malo, svinucha jedna chamtiva :grinning: :grinning:

Dnes mame solo, ci?
14. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz
zuzka ja mám tri, Ty musíš mať štyri ? :grinning: :angry:
14. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz
Zuzi, ty si ako ja :grinning:
14. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz
A teraz si kde zmizla ? :grinning:
14. dec 2009 o 21:21  • Odpovedz
no, toto mi robíš naschvál :angry: asi budem musieť zasa na týždeň odísť aby som Ti chýbala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sľubujem že ma tu zasa minimálne týždeň neuvidíš :grinning:
14. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz
Idem pozerať 112, potom webmaster a črepiny na jojke.
Dnes sa budem snažiť neponocovať :sweat_smile:

Tak vám prajem pekný večer
14. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz
Malý zaspal. A som sa v duchu vytešovala, že ako skoro. A potom som prišla na to, že je 22.45 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Som KO. Idem aj ja kuknúť webmastra a pôjdem do hajan.
14. dec 2009 o 22:59  • Odpovedz
dobre ranko,

co spite???

Krpi cele dni ta neni a vecer prides, teda teda. my sme isli skoro spat, som sa doucila este 4 otazky a bola som ko.

co dnes??ja uvarim malemu, budem sa ucit, pojdmee von aspon na chvilu vymrznut, je -6 u nas teraz.
15. dec 2009 o 08:23  • Odpovedz
zdravim, ani necitam len vesiam oznam.noc des a hruza. 2-4,30 zachvat revu ako by ho drali :angry: .neviem ci sa nieco prisnilo .od noci len sa priblizim k detskej neskutocny hukot.teraz spi v obyvke.
15. dec 2009 o 10:27  • Odpovedz
Lenka môj malý bol tiež každú hodinu hore. Zaspal pre 23. A pekne o polnoci, o jednej, druhej....Potom som o 3 tej nechala snami v posteli. Tak sa natiahol krížom cez môj vankúš a spal do piatej. To som ho chcela preložiť do postieľky. Sa zobudil a ručal zasa. Tak som ho zaniesla mame na poschodie. A spal zaborený v perinách na veľkom zahlavku do 8.30. Proste na rovnom v postieľke nebude. Ked je na veľkom zahlavku (čo ho naučila moja mama :angry: ) tak bude spať aj 3 hodiny. A teraz neviem, či ho silou mocou dávať do postieľky na rovný tvrdý matrac a nespať alebo mu dovoliť veľký makký matrac a zničiť mu chrbát ale vyspať sa.... :frowning2:
15. dec 2009 o 10:57  • Odpovedz
bože baby ja Vám nezávidím :cry: ja keď som občas bola vyspatá do zelena :grinning: tak som mala problém fungovať, našťastie to bolo len spočiatku a potom občas :slight_smile: ja by som už bola nebohá, fakt :frowning2: moje zlaté dieťa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.