• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
niki to je dobra znacka, my mame od nich notebook myslim .

a myslim, ze tu je zbytocne cokolvek pisat, nika je zavisla. uz len cakam na vetu:Volam sa NIkoleta S......ova a som zavisla od nakupovanie hraciek. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 21:11  • Odpovedz
Zuziiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
keby len na hračkách, aj na oblečku :pensive:

No dobre, ale lepsie ako byt závislá na drogách, alkohole, fajčení, či niečom podobnom, nie :sweat_smile: :wink:
2. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz
Ale tá cena chápate, nie.. za takú hračku ze 4,70eur :confused: :confused: :astonished: :astonished:
vsak tov len nákaldy na výrobu musia byť väčšie :sweat_smile:

skúsim ju pridať z každej strany.. len furt ked stahujem z fotaku, mi mrzne notebook :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz
niki isto lepsie :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 21:31  • Odpovedz
to oni maju s konom problemy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
2. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz
niki.. :grinning:
hmm,ja hracky stale dookolo obmienam...nech ich nema okukane...ale ho teraz dlho nezabavia....dnes skoro cely den chodil s tyčkou od vysavača :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a mu vravím..savierko milion máš hraciek a ty si vyberies taku skaredu tyčku?? :grinning: :grinning: no a jasneééé s ockom sa šalili dnes stale..ja som len tá čo ho porodila,kojila a varí mu :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz
No pridala som podrobne foto tej hračky s každej strany :wink:

Ale ja už malému fakt nebudem kupovať, má dosť hračiek min na 5rokov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Ajtak ho teraz najviac bavia knižky, dokáže si v nich listovať velmi dlho :slight_smile:
2. jan 2010 o 22:00  • Odpovedz
to fakt som už niekde počula..žeby pár strám spať? :grinning:
ja už tiez koncim s hrackami,nemá to zmysel..len ak nejaka fakt dobrá sa objaví :grinning: ..ked mne je luto ze mi si pokupime vsetko mozne a malemu nič..lebo neje to čo my..a táák :grinning:
2. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz
No ved...
ale zase musíte uznať že táto interaktívna kocka za !!! 4,70 !!! sa fakt oplatila :wink: :grinning:
2. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz
dobrá hračka,som ukazala mm ma zrušil,ze uz ziadne hračky :grinning: ,ale viem ze sa pojdeme zajtra prevetrať do tesca :grinning: :grinning: ,ja som tak ten vlacik co mam v albume obdivovala ze 5 eur stal :grinning: ..ide,huka,svieti...a este sa tam vkladaju tie kocky...čísla a pismená...a mamka/ja/ ich aj na vianoce použila pri vykrajovaní slaneho pečiva :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz
Ved to niektor hračky su fakt za super cenu. Co iné by som kupila za 4,70eur :confused:
Jeden avent dudlík, alebo nejakú kravinu...
ja som neverila tej cene, ved to robí tolko vecí tá kocka :slight_smile:
ten vláčik som nevidela..

ale tuto kocku napríklad v seneckom tescu nemali. Ani v BA v Palce... iba na Kamennom námestí vo velkom Tescu v BA.. tak ked bude u vás daj vedieť :wink:
2. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz
som myslela ze tam mam tu fotku s drobcom a vlačikom ale nemám..
2. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz
tak prihod som zvedavá :slight_smile:
2. jan 2010 o 22:12  • Odpovedz
idem cvaknut vlačik?mame ho z tesca :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 22:14  • Odpovedz
Ok budem čakať...

ale jaké dobré že je niekto ako ja :grinning: :wink: :slight_smile:
2. jan 2010 o 22:17  • Odpovedz
Mukky rada by som si s tebov vyšla niekdy na také nákupy, júúúj... to by bolo :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz
a aj oci sa zatvaraju a a usta :grinning: a mali aj taky peknucky jablkovo zelený...ale mamka moja nam kupila cervený na mikulasa...
:grinning:
2. jan 2010 o 22:21  • Odpovedz
ku mne to mas len 400 km :grinning:
2. jan 2010 o 22:22  • Odpovedz
NO wau, to je čo by som kamenom dohodila :sweat_smile:

zlatý je ten vláčik.. len svietiace, hrajúce hračky už máme kopec..a aj vkladačky tri :wink:
2. jan 2010 o 22:25  • Odpovedz
ved aj my ich mame viecero na rozne sposoby :grinning:
2. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz
Tak si dajme predsavzatie že uz nebudeme tenot rok hračky kupovať :grinning: :grinning: :grinning:
Samozrejme okrem, menín, narodenín, vianoc, sibacky, mikuláša, den detí, valentín, a ostaných sviatkov :confused: :sweat_smile:
Ja sa pokúsim... a aj ked budem kupovať tak len to duplo :wink:
2. jan 2010 o 22:30  • Odpovedz
Chris už odmontoval dvierka z tej kocky, kde sa skrýva tá miška :grinning:
naštastie tata to opravil :wink:
2. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz
:grinning: :grinning:
myslím ze to nesplním,ale o 90% obmadzím :grinning:
2. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz
Ale ved je tolko sviatkov, a tolko príležitostí, ze sa hračky ajtak ujdu pomaly na každý mesiac :grinning:
ja sa tiež obávam že to nezvládnem dodržať, ale chcela by som :pensive:
2. jan 2010 o 22:33  • Odpovedz
Idem kuk na MMB, ci nemajú lego duplo tu velku sadu, co bola v BA vypredaná...
2. jan 2010 o 22:35  • Odpovedz
a ake boli tie zemiaky?ja som este nerobila..nemam chut a dnes sme mali pizzu :rolling_eyes: na silu :rolling_eyes: ..juj ten moj mm :rolling_eyes: a zajtra chce rezne :rolling_eyes:
sa mu to hovori..on aspon cvičí..
a ked bude vyzerať ako chlap :grinning: som ho trosku podpichovala na tetovanie...povedal ze si dá :grinning: :confused:
mne sa pači na predlaktí ale zo spodu..alebo aj na krku...na chrbte hore..u chlapov..
ale musi to byt nieco super..pozeravam obcas dokumenty ako tetuju v amerike v studiach..to su pekné práce..
2. jan 2010 o 22:36  • Odpovedz
ja idem po svojom....nakuknem po 23 hodke...idem vyplnit pár sutazi...
2. jan 2010 o 22:38  • Odpovedz
Mukky hej aj ja to pozerávam miami ink, alebo Laink :wink:
No moj má na predlaktí zo spodu moje meno :grinning: :wink:
a ešte na krku :slight_smile:
2. jan 2010 o 22:44  • Odpovedz
a moj ma na predlakti maleho a moje trosku vyssie :wink: kerky su super, ja mam na par miestach, mala som to aj v albume, len mi to niekto sikovny zmazal.

my sme nakupili aj na dovci, co vam budem hovorit :grinning: :grinning: :grinning: hracky samozrjeeme, sa mi zdalo, ze sme ich vzali malo :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 22:46  • Odpovedz
2. jan 2010 o 22:47  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.