• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
Zuzi ved aj ty si nakupovačka :slight_smile:

No hej viem že vy ste s mužom na kerky :wink:
2. jan 2010 o 22:50  • Odpovedz
No som poobjednávala 2 boxy, dve balenia základných kociek:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6404963

A ktomu podložku lego duplo...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4842357

A to bude mať aj s tou policajnou sadou na narodky..
A este do februára snád nejaké sady dokupim, a aj rodina a tak :slight_smile:
2. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz
čo je zase som tu sama a monológujem :unamused:
2. jan 2010 o 23:24  • Odpovedz
niki ja sutažím..ale potom kuknem co si popridavala.....a co robia tvoji chlapi..uz spia?
2. jan 2010 o 23:36  • Odpovedz
a s mm ideme piť akurat kavu...ale uz zaspava,on neni ako ja :grinning:
2. jan 2010 o 23:37  • Odpovedz
Malý spí, velký pije šampus so svokrou.. dnes k nám dosla spať...
doniesla malému rifle, síce pekné a zateplné a moderne, ale dobré mu budú tak budúcu zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A tepláky, na 3roky síce tmavohndé ale dievčenský strih :stuck_out_tongue_closed_eyes:

preto radšej vždy príjmem peniaze, a ja kupum co sa mi páči, lebo som dosť háklivá na veci co si malý oblieka :unamused:
2. jan 2010 o 23:42  • Odpovedz
a ty sedis za pc a máš doma svokru??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 23:43  • Odpovedz
A čo?? :grinning:
Oni ajtak popíjajú, ja nepijem... sedíme vsetci v obývačke.. oni popíjajú za stolom, ja za pc sedím, a oni ajtak odbehuju stále dole fajčiť, bo tu sa hore nefajčí!
Malý spí v postielke, ale iba teraz, ked pojdeme hajať aj my s mm, tak ho dám k nám.. ajtak ho v noci krmim ci pije cajik, dam mu dudlik, atd...
2. jan 2010 o 23:49  • Odpovedz
ved co odchadzas z mojej temy?kludne sa pridaj a zoznam sa so sovami :grinning:
3. jan 2010 o 00:18  • Odpovedz
tvoj fajčí?som si nemaslela..neviem preco.. :grinning:
3. jan 2010 o 00:24  • Odpovedz
nemyslela... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jan 2010 o 00:25  • Odpovedz
a svokra ma kolko rokov?
3. jan 2010 o 00:25  • Odpovedz
Mukky, hej fajčí, to je jeho jediná neresť :pensive:
Svokra má okolo 44 tuším...
3. jan 2010 o 00:29  • Odpovedz
adal je dufam v poriadku....
aj smily :frowning2:
a ostatne....vini :frowning2: dufam ze nezazivaju nieco doma.. :frowning2:
3. jan 2010 o 00:37  • Odpovedz
hmm a potom nie je smrad v spalni...ked maly spi s vami na posteli?
3. jan 2010 o 00:37  • Odpovedz
vies ako to myslim..pach cigariet....
3. jan 2010 o 00:38  • Odpovedz
smaili..oprava
3. jan 2010 o 00:40  • Odpovedz
petul.a minule napisala ci sa moze pridať...ano,samo ze hej...sme jej zabudli odpisat..
3. jan 2010 o 00:42  • Odpovedz
Vini su tusim na chate...
ale čo by zlé zažívali, netreba myslieť hned na zlé, ked neprispievajú na kona...
ne e.. neni nikdy smrad.... ved sa vždy osprchuje a poumýva, usta zuby, predtým ako zalahne predsa...
Ked sa už umyje, zásadne má zakázané fajčiť...
ani sa hore nefajcí, iba dole na terase, aj ked máme hore dva balkony, nefajčí sa tu...
a po fajčení si umýva ruky, už je to taký jeho zvyk.. inak malého ani nechytí, zo zafajčenými, to nie...
3. jan 2010 o 00:46  • Odpovedz
Dnes malý dostal "bozk" lízanec od pitbulla :confused:
sme boli v nákpunom centre v Avione, a sme sa stretli so známymi, a mali so sebou pitbullku, 5 mesačnú, a ani sme sa nenazadli a už bola vyskočená na kočíku a olizla malého.. :sweat_smile:
3. jan 2010 o 00:53  • Odpovedz
tak to je super ked to necitit..pre teba aj drobca :grinning:
ja viem..len je nezvyk ze neprispievaju
3. jan 2010 o 00:54  • Odpovedz
No hej...
Hlavne vini, že tolko abstinuje, co ona tu bola skoro stále :slight_smile:
3. jan 2010 o 00:57  • Odpovedz
Idem hajííí..
dobrú
3. jan 2010 o 01:02  • Odpovedz
nikol a aky vy mate denny rezim s drobcom?
teraz ti spi...a budi sa ti na mliecko?a potom rano ako?krmis ho nejhak kazde 3,či ako..ked pises doobedu ze dobre rano :grinning:
3. jan 2010 o 01:03  • Odpovedz
dobruuuu..
niki ja by som chcela mat drobca obcas pri sebe v posteli..ale on sa toci do vsetkych svetovych stran...tebe nie?
ale chris ake ma pekne očka :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jan 2010 o 01:12  • Odpovedz
ahojte :slight_smile: V novom roku prajem všetkým mamičkám a detičkám hlavne zdravie, šťastie, maminám veľa radosti z deťúreniec a detičky nech zasa poslúchajú maminy (na Lukyho to akosi posledné dva dni neplatí :grinning: ) ale hádam sa to upraví :slight_smile:
Inak sa cítim striedavo, raz mi je lepšie, raz horšie ale dá sa to vydržať :slight_smile:
Vidím že nakupujete aj v novom roku :wink:
3. jan 2010 o 09:53  • Odpovedz
Ahojte ženy.
Tak ja som náhodou včera prispela - Nika poslala som ti link na tie botasky. V UK stoja 80 libier. Takže za 80 Euro v SR je to super. :wink:
Otec je stále na psychiatrii. Moc tam nechodíme lebo sú zakázané návštevy kvôli chrípke. Len sem tam na 10 min.
Na chate sme neboli. Na Silvestra sme boli v meste. Potom vydrichmávame do obeda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Drahého mám doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ked idem niekam preč tak ma berie so sebou - podozrivé :grinning:
Včera sme boli vo vodnom svete v PL vo Wisle. Júúúj tam je super. Ale na figu bolo že tam bolo snád milion ľudí :confounded: Ale aj tak sme sa vyčvachtali. :slight_smile:
No a dnes by sme ešte chceli ísť do Turčianskych Teplíc sa okúpať.
Malý je už od silvestra u svokry. Len odkojiť chodím. Prerezávajú sa mu dva zuby. Tak svokrovcov cvičí. Je nervný má horúčky. No čo už chúda moje. Šak ked sa zubky prerežú zasa bude chvíľku dobre.
Idem tu čo to upratať až môžme poobede ísť preč.
3. jan 2010 o 11:27  • Odpovedz
ahojte :grinning: super tema :grinning: konecne ma nebude nikto sudit. ja mam 8 mesacneho drobca a uz nekojim , nie preto, že by som nechcela ale mala som zapal a maly spoznal čo je to tahat z flasky :grinning: tak ma uz odstavil. pohariky su super:slight_smile: vzdy mam doma aspon 10 v zasobe a priznam sa aj preto, že som občas trošičku leniva a za cely deň, pri tom mojom krpankovi nemam cas ani na zachod :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale samo, že mu aj varim a chuti mu vsetko.. piskoty som mu este neskusala ale kupujem tie keksiky pre jeho vek a jogurt by som sa bala mu dat :dizzy_face: asi by som ho cely den sledovala ci mu nic nie je- ja hypochonder. pavuk u nas funguje od 4 mesiacov-neviem si predstavit, ze by som ho nemala..a niekedy je tam aj hodinu. a ked ho vyberiem tak sa zas k nemu priplazi a tlaci ho pred sebou :slight_smile: takze pre netabulkove: na jednej strane obdivuhodne, ze to zvladnete bez super pomocok, bez ktorych si ja neviem predstavit zivot a na druhej strane mozete lutovat. preco si neulahcit veci ked mozeme? ja si tiez radsej sadnem ked nemusim stat a radsej lahnem ked nemusim sediet :sunglasses:
3. jan 2010 o 12:01  • Odpovedz
fesi ahoj..iste ta nebude nikto sudiť..len naša tema je trosku zvláštna :grinning: ,ved hádam ti dievčatá napíšu prečo :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 12:07  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.